Κρυπτονομίσματα

@grace_kelly θα μπορουσες να χρησιμοποιησεις ενα ανταλλακτηριο και να χρησιμοποιες την Neteller καρτα για κατάθεση, προσωπικά αυτο κάνω και πληρωνω 1,8% σε κάθε κατάθεση.

Σχετικά με το Cryptocurrencies are vulnerable to cyber attacks θεωρώ οτι έχει να κάνει με το γεγονος αν μεταφέρεις χρήματα μέσω crypto δεν μπορει κανεις να ξέρει τον παραλήπτη και γι αυτο στο deep web χρησιμοποιείται πολύ το btc και τι θέλω να πω με αυτο αν κάποιος ξερει οτι εχεις crypto λογικο ειναι να προσπαθήσει να αποκτήσει προσβαση και να σου πάρει τα crypto και δεν θα ξερεις σε ποιο account μεταφέρθηκαν....αυτο ειναι προσωπική αποψη και τίποτα παραπάνω


@SPYRIDON μα στην ουσια ενα χρηματιστηριο ειναι και αυτο απλα δεν ξέρουμε ποτε θα "ξεφουσκώσει".
Γι αυτο το λόγο και εγω προσπαθώ να βάζω χρήματα εκει μόνο μέσα απο κερδισμένα στοιχήματα και απο τα δικά μου χρήματα το πολύ να βάλω κανενα 50€ το μήνα ... μην φανταστεις πρόσφατα ξεκίνησα και εγω
Στο πρωτο που ανεφερες... το να πληρωσεις 1,8% σε μεταφορά ειναι πάρα πολύ.
Το πιο φτηνό είναι deposit με iDEAL που παίρνει 1,3 ευρω για οτι ποσό θες... (iDEAL ειναι και η revolut)
 
Δεν ισχυει εξ΄ ολοκληρου αυτο,υπαρχουν ομως και κρυπτο οπως το DASH που εχει πρακτικη εφαρμογη σε χωρες για παραδειγμα
αυτο ειπα... οτι πρεπει να ψαχτεις για να βρεις cryptos που εχουν πραγματικά αξια και λειτουργικότητα
 
  • Like
Αντιδράσεις: asteras25
αυτο ειπα... οτι πρεπει να ψαχτεις για να βρεις cryptos που εχουν πραγματικά αξια και λειτουργικότητα
To ChilliZ που αναφερες και εσυ και ο φιλος το εχω σταμπαρει πολυ καιρο αλλα αργησα να μπω πιο νωρις και τωρα περιμενω να πεσει οσο το δυνατον περισσοτερο για να το αγορασω πριν τον τελικο του ΤΣ.Λ .
 
Γενικά επειδη κάηκα αρκετα απο το Χρηματιστήριο ειμαι πολυ επιφυλακτικός με τα κρυπτο
Άμα είχες παίξει επί εποχές ΠΑΣΟΚΑΡΑΣ τώρα θα είχες ιδιωτικό νησί στην Καραϊβική με δυο καλλίγραμμα μωρά δίμετρα να σε δροσίζουν, και θα έπινες τα μοχίτο και τα Καϊπιρίνια σου. Τώρα κάτσε με το ανεμιστηράκι σου στην γωνία σου προσπαθώντας να δροσιστείς :dope:
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: McLaren17 και SPYRIDON
Πολλα υποσχόμενο που αυτη την περίοδο εχει κολλησει... ολοι περιμ,ενουν οτι θα παρει πολύ ειδικά οταν οι φιλαθλοι επιστρεψουν στα γηπεδα.

το pattern δεν τo εχω ψαξει... εκτος αν εννοείς οτι το pump-αρουν εκεινες τις μερες; Δεν ειμαι σιγουρος... δεν το εχω κοιταξει παντως...
απο τα alt coins που έβγαλε κοσμος λεφτά CHZ, είχα αγοράσει και εγω 15€ και πούλησα 18€ μετα απο 2ημέρες θεώρησα οτι δεν αξίζε το trading για 3€


To ADA ηταν ο περιγελος εδω και αρκετο καιρο... ολα ανεβαινενα κι αυτο σταθερο ενω ο κόσμος απο FOMO άλλο τιποτα... Τελικά αυτη την εβδομαδα πηρε μπρος ...
δεν ξερω αν θα πει στο 5 πάντως...
η καλύτερη συνταγη ειναι να βαζεις εσυ στόχους κερδων και να πουλάς στην τιμή που εχεις το ικανοποιητικό κέρδος για σενα και οχι αυτες που λένε οι τριγυρω...
Προσοχή στο FOMO
Προσωπικά και 3$ να φτάσει θα ειμαι ευχαριστημένος αγόρασα πολύ λιγα βεβαια απο Neteller και Revolut οταν η τιμη ηταν στο 1-1,2$ ... και να 3πλασιασο την επενδυση μου χαρούμενος θα είμαι

Αν μιλάς για το DOGE απλά να εχεις στην άκρη του μυαλού σου πραγματα που μπορουν να αλλάξουν ισορορπίες όπως ό το 28% των Doges ανήκουν σε ΕΝΑΝ!
ή οτι το DOGE δεν είναι ...τίποτα ακόμα. Δεν εχει ουτε contracts ουτε στηριζεται καπου...παρα μονο στα tweets του Musk.
Απλά συνιστω προσοχή... δεν προτείνω τίποτα.
ειχα μεγάλες προσδοκίες απο αυτό ελεγα θα με κάνει τον επόμενο Elon Musk αλλά βγηκα με +5-10$ και προτιμησα να τα επενδυσω σε κάτι που δεν ειναι τοσο coinflip


Δεν σε συμφερει να κανεις συναλλαγες στην revolut. Εχει τεράστια fees.
Η Revo ειναι καλυτερη για καταθεσεις στο ανταλλακτηριο που θα χρησιμοποιείς για σχεδον μηδενικά fees σε σχέση με Revolut.
Αν επιμένεις ομως για δικους σου λόγους να εισαι revolut τοτε αξίζει να αναβαθμίσεις την κάρτα σου (θα πληρωνεις 60 ευρω τον χρόνο) και ετσι θα πέσουν τα fees στο 1,5% στα cryptos.
Επισης να ξερεςι οτι η τιμή που πουλας ή αγοράζεις στην Revolut εχει μια διαφορά (παντα προς όφελος της τραπεζας) απ' ότι με αυτήν στο ανταλλακτηριο.

Τελος να διευκρινήσω ότι στα πορτοφόλια (revolut, skrill, neteller κλπ) δεν σου ανηκουν τα cryptos. Απλά πονταρεις την τιμή... δεν μπορει να τα παρεις και να τα μεταφερεις δηλαδη... Ειναι απλά ισοτιμία σε ευρω...
Revolut βολευει για διαφορες συναλλαγες πχ αγορες amazon, ebay οταν δεν θελεις να βαλεις καποια απο τις καρτες σου την χρησιμοποιεις σαν "prepaid card"

Προσωπικά με το budget που θα έχω δεν ξέρω αν κανει διαφορα αν εχω στην κατοχη μου ή όχι
Στο πρωτο που ανεφερες... το να πληρωσεις 1,8% σε μεταφορά ειναι πάρα πολύ.
Το πιο φτηνό είναι deposit με iDEAL που παίρνει 1,3 ευρω για οτι ποσό θες... (iDEAL ειναι και η revolut)
@BetLaden δεν την εχω χρησιμοποιήσει ποτε την iDEAL και δεν ξέρω αν υποστηρίζει Neteller, καλως η κακως στην στοιχηματικη που παιζω με οτι κανεις κατάθεση με αυτο τον τρόπο σε πληρώνει αρα δεν εχω άλλη επιλογη άσε που πληρώνω και εκει 2% προμηθεια σε κάθε ανάληψη(Δωρεάν 1 μονο τον μήνα).
Νομίζω γενικα η Neteller παει απο το κακο στο χειρότερο εχει μεγαλα fee σε μεταφορά εκτος neteller




Χωρίς να παροτρύνω κάποιον να ασχοληθεί νομίζω έχει value αν ασχοληθεί κάποιος προσεκτικά
πχ οταν βαλεις χρήματα στην τράπεζα σου δινουν ενα επιτοκιο 1,5-2,5% κάπου εκει φαντάζομαι εδω μπορείς να αγοράσεις USDT πάντα η τιμή του ειναι "σταθερη" στο 1$ με μια μικρη αποκλιση πχ 0,9998 - 1,0002 κάτι τέτοιο και μπορεις να τα έχεις κλειστά με επιτόκιο ~7%

Εννοειται οτι "επενδυω" σε crypto το θεωρω "χαμένο" όπως και στο στοίχημα δηλαδη αν τα χάσω ειμαι cool Και δεν θα μου λείψουν
 
trading σε πορτοφόλι... με τεραστια fees δεν συμφερει!
Συμφωνώ απολυτα αλλα εδω μιλάμε για αποδοση απο 50% έως και 100% μεσα σε 15 με 20 μέρες και με δεδομένο οτι δεν έχω ασχοληθεί με ανταλλακτήρια!!!!
 
Όταν ένας τύπος σαν τον Elon Musk μπορεί και ανεβοκατεβάζει την τιμή του Bitcoin και ολόκληρης της αγοράς των crypto με αυτόν τον προκλητικό τρόπο και δεν μπαίνει στην φυλακή, καταλαβαίνεται ότι το daytrading είναι Ρωσική ρουλέτα και τίποτα περισσότερο.

Για όσους δεν ξέρουν, η Tesla επένδυσε τεράστιο ποσό σε Bitcoin, το ανακοίνωσε όμορφα και ωραία μαζί με την απόφαση να το δέχεται ως μέσο πληρωμής. Έτσι, αφού συνέβαλε σημαντικά στο να εκτοξευτεί η τιμή του, μετά από λίγους μήνες ανακοίνωσε ότι δεν θα το δέχεται πλέον για την αγορά των προϊόντων της γιατί ΞΑΦΝΙΚΑ ανακάλυψε ότι καταναλώνει τεράστια ποσά ενέργειας. Φαντάζομαι ότι πριν τρεις μήνες δεν το είχε πάρει χαμπάρι, μάλλον το αποκάλυψε στον Elon το Άγιο Πνεύμα. Τεράστια απάτη pump and dump. Θα ήθελα πολύ να μάθω πόσα Bitcoin είχε στην κατοχή της η Tesla πριν την συγκεκριμένη ανακοίνωση (και πόσα θα έχει στο μέλλον, αν θα έχει).

ΥΓ. Μην ξεχάσετε να αγοράσετε ηλεκτρικό αυτοκίνητο και ειδικά από την Tesla, είναι οικολογικό. Όσο οικολογικό είναι να καις λιγνίτη και πετρέλαιο για να παράγεις ηλεκτρικό ρεύμα ή να γεμίζεις τα βουνά και τους λόφους με ανεμογεννήτριες. Επίσης, η παραγωγή τους είναι εξίσου οικολογική, οπότε ζήτω ο Elon, ζήτω η Tesla, ο θεός να μας κόβει Bitcoins και να τους δίνει fiat δολλαριάκια,
 
  • Like
Αντιδράσεις: SPYRIDON, asteras25 και BetLaden
Εχω κι εγω περιπου 3 μηνες που ασχολουμαι,η πρώτη μου αγορά ήταν το ADA(CARDANO) σε πολύ κακό τάιμινγκ,όταν η τιμή ανέβαινε στην προηγούμενη κορυφή του 1,55.Αγόρασα στο 1,36 και η τιμή για 2,5 μήνες πήγαινε πλάγια σαν τον κάβουρα.Με κούρασε το άτιμο να το κοιτάω κάθε μέρα και να μην ανεβαινει.Πριν 4 μέρες τα πούλησα στο 1,37 για να ξαναγοράσω χαμηλότερα και την ακριβώς επόμενη μέρα έσπασε την προηγούμενη κορυφη και πήγε στο 1,75.:rolleyes:Τωρα θα περιμένω να πάει στο 1,15-1,19(ήδη άρχισε να πέφτει) για να αγορασω και το πουλάω τέλος καλοκαιριού όπου σύμφωνα με τις προβλέψεις θα κυμανθεί γύρω στα 5 δολλάρια.Όταν αρχίσει το bear market κατα το τέλος του χρόνου,προβλέπεται να πέσει κάτω από 1 δολλάριο.Άλλοι λένε ότι αυτή τη φορά ενδέχεται να μην υπάρξει bear market.Προσωπικά δεν με πείθουν.

Καποιες βασικες συμβουλες για αρχάριους σαν κι εμένα,να αγοράζετε μετά από μεγάλη πτωση.Και μην τσιμπάτε από τα βιντεάκια στο γιουτιουμπ που προβλεπουν τιμές εκτός τόπου και χρόνου ότι π.χ. το τάδε νόμισμα θα ανέβει 50 φορές.Για να συμβεί αυτό,το μάρκετ καπ του νομίσματος θα πρέπει να μεγαλώσει 50 φορές.Και αν το τάδε αλτκόιν ανέβει 50 φορές,ο βασιλιάς Bitcoin που έχει το μισό μαρκετ καπ του συνόλου όλων των κρυπτονομισμάτων,πόσο θα ανέβει; 1000x;Δεν βγαίνουν οι αριθμοί.

Προσωπικά εμπιστεύομαι τους παρακάτω:
Κρυπτόβιος
Επενδυτές χωρίς Σύνορα
Benjamin Cowen
Ακομη περιμενω να πεσει το ADA 1,15!χαχαχαχαχαχα
2,20 εφτασε!
1,36 λεω και κλαιω...
Αν εχεις μικρο κεφάλαιο,δεν πας πουθενα.Αϊ σιχτιρ στο φιναλε.
 
Ακομη περιμενω να πεσει το ADA 1,15!χαχαχαχαχαχα
2,20 εφτασε!
1,36 λεω και κλαιω...
Αν εχεις μικρο κεφάλαιο,δεν πας πουθενα.Αϊ σιχτιρ στο φιναλε.
εγω παλι σκεφτομουν να πουλήσω κατι λιγα VET που ειχα και να παρω ADA γιατι περιμενα οτι η τιμη του θα ανεβει αλλα με τιμη στο 1,90 τοτε λεω και αυτα τα λιγα ADA που εχω καλά ειναι.

Ανάλογα τι πλάνο έχεις και τι προσδοκίες.
πχ με επενδυση 50€ σε BTC δυσκολα θα βγαλεις κατι σε short term plan. Δηλαδή σκέψου θα πρεπει να διπλασιαστει η τιμη του BTC για να διπλασιάσεις την επένδυση σου
αν θελεις να βγαλεις αρκετά λεφτα θεωρω αυτο μπορεί να γινει με altcoins που για μένα προσωπικά ειναι δύσκολο και risky στο να τα βρω και παιρνεις 2-5 φορες την επενδυση σου σε μικρο χρονικό διαστημα.

Προσωπικά παω με τα safe coins και σε "long term".
Τωρα αν το ADA πιασει τα 4-5 dollar λογικα θα το πουλήσω.
 
Τυχεροί όσοι έχουν κεφάλαιο.Ότι πρεπει για αγορές αυτη τη στιγμή που πάτωσαν ολα.Για αλλη μια φορά αναγκαζομαι να παραμεινω θεατής.Παει κι αυτη η ευκαιρια...
Δεν πειραζει,τα λεμε στο επόμενο μπουλ ραν το 2025:p:p
 
  • Like
Αντιδράσεις: SPYRIDON
Κατα την γνώμη μου δεν τελείωσε το Bull run, πιθανολογώ ότι είμαστε στην μέση...
αυτα ειναι αναμενόμενα corrections που θα γινουν άλλες 3-4 φορές με πτώσεις από 20 εως 50% την κάθε φορά.
 
Κι εγώ,απ΄οσα εχω διαβασει δεν πιστευω οτι τελειωσε το μπουλ ραν.Απλά,εχω απογοητευτει από τις κινήσεις μου στα κρυπτονομίσματα και έχω χάσει ευκαιρίες για κέρδη(και τελειωνει ο Μάης..).Κυρίως επειδή δεν έκανα το πιο απλό πραγμα που ειχα στο νου μου από την πρώτη αγορά.Να κρατησω αυτα που αγορασα τον Μάρτη και να τα πουλήσω αρχές Σεπτέμβρη.Τόσο απλό..
 
Τελευταία επεξεργασία:
το προβλημα είναι οτι σκέφετσαι σαν να εχεις χασει και τα παρατας.
Ορθωσε ανάστημα... δες τι έχεις και κανε οποιες κινησεις θες σαν να ξεκίναγες σήμερα την επένδυσή σου. Βαλε νεους στόχους και διέγραψε το παρελθόν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Blackened
Κι εγώ,απ΄οσα εχω διαβασει δεν πιστευω οτι τελειωσε το μπουλ ραν.Απλά,εχω απογοητευτει από τις κινήσεις μου στα κρυπτονομίσματα και έχω χάσει ευκαιρίες για κέρδη(και τελειωνει ο Μάης..).Κυρίως επειδή δεν έκανα το πιο απλό πραγμα που ειχα στο νου μου από την πρώτη αγορά.Να κρατησω αυτα που αγορασα τον Μάρτη και να τα πουλήσω αρχές Σεπτέμβρη.Τόσο απλό..

Υπάρχουν και χειρότερα να είσαι στο -
απο τις τρέχουσες τιμές


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Σιγουρα με τις τωρινες τιμες το 90% είναι κάτω απο τις τιμές αγοράς... αλλά αυτο υπολογίζω ότι θα αλλάξει ίσως και εντος της ερχόμενης εβδομάδας.
 
Εγώ περίμενα να πέσουν λίγο ακομα καποια που ειχα σταμπάρει και τωρα τα θεωρώ ακριβά αφου ανέκτησαν μεγάλο μέρος απο τις απώλειες:hammer::hammer:
 
  • Haha
Αντιδράσεις: BetLaden
μην με ρωτηστε γιατι αλλα καταλάθος βρεθηκα να έχω αρκετό Hedera Hashgraph (HBAR) με τιμή αγορας στα ~0,22
 
δεν ειμαι ενθουσιασμενος με αυτη την αγορα.
το μονο ενθαρρυντικό είναι οτι αγόρασα σχετικά χαμηλά άσχετα αν η τιμη τωρα ειναι κοντα στα 0,19
 
Προσωπικά ξεκίνησα πριν απο λιγο καιρό με τα cryptocurrencies

Για αρχή εχω αποφύγει τα trading και προτιμω να παω σε "safe" μακροπρόθεσμα

πχ:
Bitcoin BTC
Etherium ETC

απο εκει και περά μπορει να επενδύσει κάποioς στα "υποσχόμενα":
Cardano ADA
Polkadot DOT
Chainlink LINK


εχω πάρει και κάποια για το "Doge to the moon"
Elon Musk ολοι ξερουμε ποσο μπορεί να επηρεάσει το market αλλα ακόμη και απο αυτό μπορείς θεωρω να βγάλεις ενα κέρδος η τιμη του Doge ήταν γυρω στα ~0,4$ οταν ανακοινώθηκε οτι θα βγει καπου να μιλήσει ο Elon Musk το Σαββατο και όλοι περιμένουμε το Dodge να φτάσει κοντα στο 1$ αν δεν το ξεπεράσει, επομένως θα μπορούσε κάποιος να διπλασιάσει με σε μια βδομάδα και μπορούμε να πούμε πως ήταν ενα safe bet ήδη κάποιοι εχουν βγαλει λεφτα οταν επιασε τα 0,67$ και αυτη την στιγμη παλι στα 0,67$ με ανοδική τάση πλησιάζει η μερα του Elon


μεγαλυτερο ρισκο -->μεγαλύτερο κερδος
γιατί αποφεύγεις το trading? σε στρεσάρει;
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...