Τρίτο μουσικό πρόγραμμα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Screenshot_2021-05-11-19-23-29-696_com.android.chrome.png
Screenshot_2021-05-11-19-23-32-253_com.android.browser.png
 
495eeea79d308ba66a4134f5d411c1e4.0.jpg


Ας βγει αυτό κ θα ζήσουμε χωρίς να ποντάρουμε Αιγάλεω
 
Πάνω από 5 χιλιάρικα κέρδος από αυτά τα 2 παιχνίδια. Δεν τα πήγα και άσχημα για μυρωδιάς, ε ;; Οι υπόλοιποι απλά μπορείτε να ανοίγετε νήματα και να κλαψομουνιαζετε αυθημερόν για τα 70€ loyalty bonus της rebels.

ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

Άντε γεια




Screenshot_2021-05-12-17-58-14-004_com.android.chrome.png
Screenshot_2021-05-12-17-59-56-922_com.android.chrome.png
 
Όλα τα μηνύματα εκτός θέματος διαγράφηκαν
Παρακαλώ πολύ σεβαστείτε το χώρο που σας φιλοξενεί.

Απαντάω δημόσια για να το δούνε ολοι. Εσύ θα απειλήσεις εμένα ότι θα με μπαναρεις ;;!! Μιλάμε για Ιλαροτραγωδία στα καλύτερα της. Μπαναρε με, λοιπόν, I don't give a damn. Και έχεις τον λόγο της τιμής μου πως δεν θα ξαναμπώ με άλλο προφίλ. Το 95% του φόρουμ είμαι εγώ. Αυτή είναι η πραγματικότητα. Οι υπόλοιπες 29 στις 30 ενέργειες είναι χαχανισματα για το IFC. Μπορείς να επιλέξεις αν θα αντικρισεις την πραγματικότητα κατάματα και μπορείς να συνεχίσεις να εθελοτυφλείς. Εσύ επιλέγεις το τι θα κάνεις. Έχω στο ινμποξ πάνω από 50 μηνύματα από αγνώστους που λένε ότι το ΜΟΝΟ νήμα που μπαίνουν να διαβάσουν στο φόρουμ είναι το δικό μου, διότι οι υπόλοιποι είναι άσχετοι. Οταν, λοιπόν, αναρωτηθεί κάποιος γιατί δεν ξαναποσταρε ο Γκρέις στο φόρουμ, η απάντηση θα είναι "διότι ο ΜακΛάρεν διέγραψε τα σχόλια του στο νήμα του κ τον απείλησε πως θα τον μπαναρει".

last but not least , που λένε κ στο χωριό μου : Αν είχατε επιδείξει καλύτερη συμπεριφορά, μπορεί κ να σας είχα βάλει στην ομαδική συνομιλία (ρώτα το αφεντικό σου αν ισχύει ή αν γράφω παπατζες) και να είχατε τετραπλασιασει crypto μέσα σε μόλις 24 ώρες. Αλλά δεν αξίζατε να λάβετε την πληροφορία αυτή. Το αφεντικό σου, όμως, που είναι εξαιρετικό άτομο την έλαβε. Καθίστε εσείς να περιμένετε το bitcoin

ΥΓ. Όποιος διαθέτει την ελάχιστη αξιοπρέπεια, δεν πάει να γλείψει εκεί που προηγουμένως κατούρησε. Αλλά ποιος έχασε την τσίπα για να την βρει κάποιος άλλος ;;; Τυχαίο σχόλιο. Μπορεί και όχι.

ΥΓ². Ουδείς πιο αχάριστος του ευεργετηθέντος. Ήξερε ο Ανδρέας τι κορνίζαρε στο γραφείο του. Διότι αν δεν ήξερα ο Ανδρέας, ποιος θα ήξερε ;;


Οπότε κλείδωσε το νήμα και μπαναρε με, διότι δεν πρόκειται να ξαναενοχλησω την αφεντια σου με την ακατάλληλη γλώσσα μου. Εγώ τελείωσα από εδώ εδώ μέσα.

Μπαναρε με, λοιπόν, τι περιμένεις ;;


IMG_20210513_191155.jpg
 
Εγώ σαν ένας από τους παλαιοτερους εδώ, θα έλεγα να υπάρξει ηρεμία από όλους αφου προσωπικά το forum το βλέπω ως ένα τρόπο να υπάρχει ανταλλαγή απόψεων και ειδήσεων για ένα καλυτερο betting και αποφυγή κακοτοπιων.
Από την άλλη κανεις δε παραγνωριζει τις ικανότητες και τις δυνατότητες μερικών μελών όπως του grace που έχει περασει σε άλλο επίπεδο στο τι προτεινει και δεν είναι κοινός tipster.

Γι'αυτό καλή είναι η αναγνώριση των προσπαθειων και του κόπου κάποιων παλιων μελών και θέλει περισσοτερη συνεση και ηρεμια από πολλους νέους.

Αν υπάρχει κάτι άλλο στο παρασκηνιο, αφου εγώ διαβάζω μόνο το forum και όχι pms, ζητώ συγγνώμη εκ των προτερων
 
  • Αρχικά το μόνο μήνυμα που σου έσβησα ηταν ενα απρεπές και δεν είχε σχέση με τα στοιχήματα που παίζεις.
  • Δεύτερον ποτέ δεν απείλησα για μπαν αλλα το μόνο που έκανα ηταν μια παρατήρηση για απρέπές συμπεριφορά
  • Τρίτον εγώ εδώ δεν κάνω τον tipster και δεν είμαι tipster ώστε να ποστάρω τα bet μου και δεν με ενδιαφέρει να το κάνω άλλωστε εγω ακολουθώ ενα άλλο μοντέλο στοιχήματος εντελώς δικό μου που δεν εχει να προσφέρει κάτι στο community
  • Τέταρτον αν είσαι καλος η κακός στις προβλέψεις σου ποσως με νοιαζει, οσο θες να εισαι μέλος αυτού του φορουμ θα πρεπει να ακολουθεις τους κανονες που ειναι για όλους ίδιους δεν κάνουμε εξαιρέσεις ανάλογα με το πόσο καλός είναι κάποιος.
  • Πέμπτον δεν έχω κάποιο αφεντικό και αυτο που κάνω εδώ το κάνω γιατι αγαπώ αυτο το forum. Επίσης ποτέ δεν σου ζήτησα να μου δώσεις τίποτα. Δόξα τω Θεο εχω την δουλειά και πορεύομαι με αυτή το τι θα παιξω και τι όχι δε νομίζω να σε αφορά οπως δεν με αφορά τι παιζεις εσύ.

Και για όλα τα υπόλοιπα που είπες θα σε στείλω ενα πενταήμερο διακοπές για να μάθεις να σέβεσαι.
Άν θέλεις να είσαι σε αυτή την κοινότητα θα πρέπει να μάθεις να μιλάς και να συμπεριφέρεσαι σαν ενηλικας.

Ξέχασα να σου πω έχω αλλεργία σους υπερόπτες και στους αλαζόνες


υγ: μην ξεχάσεις να κάνεις παράπονα στον αφεντικό μου
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν υποστηριζω κανεναν εδω μεσα γιατί κανένα δε γνωρίζω personal. Εκτιμώ από την αρχή της παρουσιας μου εδώ τον betladen και σίγουρα σέβομαι 5-10 άτομα που έχουμε μοιραστεί κόπο και ιδέες..

Πάντως θεωρώ πως όσο απαράδεκτο ήταν το μήνυμα του grace ( χωρίς να ξέρω το παρασκηνιο των pms), άλλο τόσο ειρωνικό και σχετικά απαράδεκτο είναι και το δικό σου mclaren.

Δε ξερω τι έχει προηγηθει μεταξυ σας ή τι έχει ειπωθεί, αλλά το μήνυμα σου αυτό εδώ μου θυμίζει λίγο στρατο και προσωπικα δε μου άρεσε καθόλου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vaf3 και V1301
Εγώ σαν ένας από τους παλαιοτερους εδώ, θα έλεγα να υπάρξει ηρεμία από όλους αφου προσωπικά το forum το βλέπω ως ένα τρόπο να υπάρχει ανταλλαγή απόψεων και ειδήσεων για ένα καλυτερο betting και αποφυγή κακοτοπιων.
Από την άλλη κανεις δε παραγνωριζει τις ικανότητες και τις δυνατότητες μερικών μελών όπως του grace που έχει περασει σε άλλο επίπεδο στο τι προτεινει και δεν είναι κοινός tipster.

Γι'αυτό καλή είναι η αναγνώριση των προσπαθειων και του κόπου κάποιων παλιων μελών και θέλει περισσοτερη συνεση και ηρεμια από πολλους νέους.

Αν υπάρχει κάτι άλλο στο παρασκηνιο, αφου εγώ διαβάζω μόνο το forum και όχι pms, ζητώ συγγνώμη εκ των προτερων
Κανείς δεν αμφισβήτησε και δεν αμφισβητεί κανέναν. Ο καθένας οτι μπορεί προσφέρει άλλος περισσότερο άλλος λιγότερο.
Αυτό που έκανα εγω ήταν μια παρατήρηση για μια απαράδεκτη συμπεριφορά και να σβήσω το μήνυμα καθώς ήταν προσβλήτικό και δεν είχε να προσφέρει κάτι. Μπορείτε να το δείτε όλοι καθώς ο grace_kelly το ανέβασε δημόσια και αυτό που το έγραψα είναι οτι τέτοιες συμπεριφορές δεν ειναι αποδεκτές στο φόρουμ, εγω δεν βλέπω κάτι κακό εδω και στην συνέχεια προχώρησε σε μια προσωπική επίθεση χωρίς λόγο. Προφανώς και νόμιζε οτι επειδη είναι καλός στις προβλέψεις θα κάνει και οτι θέλει στο φόρουμ.
 
Πάντως θεωρώ πως όσο απαράδεκτο ήταν το μήνυμα του grace ( χωρίς να ξέρω το παρασκηνιο των pms), άλλο τόσο ειρωνικό και σχετικά απαράδεκτο είναι και το δικό σου mclaren.

Δε ξερω τι έχει προηγηθει μεταξυ σας ή τι έχει ειπωθεί, αλλά το μήνυμα σου αυτό εδώ μου θυμίζει λίγο στρατο και προσωπικα δε μου άρεσε καθόλου.
Δηλαδη αμα σε βρισει καποιος εξω δημόσια θα του πεις και ευχαριστώ;;;
Ενα μηνυμα έστειλα δεν ξέρω γιατι μιλάς για pms

Anyway προσωπική σου άποψη ειναι και ειναι σεβαστή
 
Κανείς δεν αμφισβήτησε και δεν αμφισβητεί κανέναν. Ο καθένας οτι μπορεί προσφέρει άλλος περισσότερο άλλος λιγότερο.
Αυτό που έκανα εγω ήταν μια παρατήρηση για μια απαράδεκτη συμπεριφορά και να σβήσω το μήνυμα καθώς ήταν προσβλήτικό και δεν είχε να προσφέρει κάτι. Μπορείτε να το δείτε όλοι καθώς ο grace_kelly το ανέβασε δημόσια και αυτό που το έγραψα είναι οτι τέτοιες συμπεριφορές δεν ειναι αποδεκτές στο φόρουμ, εγω δεν βλέπω κάτι κακό εδω και στην συνέχεια προχώρησε σε μια προσωπική επίθεση χωρίς λόγο. Προφανώς και νόμιζε οτι επειδη είναι καλός στις προβλέψεις θα κάνει και οτι θέλει στο φόρουμ.
Σε αυτά που γράφεις έχεις δίκαιο. Αλλά το τελευταίο σου μήνυμα ήταν εξίσου ειρωνικό και επιθετικό για έναν που θα πρεπει να είναι πανω απο ολα peacemaker.
Αυτό και προσωπικα κλείνω το θέμα. Δε ξαναγράφω για αυτό το θεμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: McLaren17
Δεν υποστηριζω κανεναν εδω μεσα γιατί κανένα δε γνωρίζω personal. Εκτιμώ από την αρχή της παρουσιας μου εδώ τον betladen και σίγουρα σέβομαι 5-10 άτομα που έχουμε μοιραστεί κόπο και ιδέες..

Πάντως θεωρώ πως όσο απαράδεκτο ήταν το μήνυμα του grace ( χωρίς να ξέρω το παρασκηνιο των pms), άλλο τόσο ειρωνικό και σχετικά απαράδεκτο είναι και το δικό σου mclaren.

Δε ξερω τι έχει προηγηθει μεταξυ σας ή τι έχει ειπωθεί, αλλά το μήνυμα σου αυτό εδώ μου θυμίζει λίγο στρατο και προσωπικα δε μου άρεσε καθόλου.
Φίλε kavajim δεν γράφω στο φόρουμ αλλά το παρακολουθώ χρόνια, είσαι από το ατομα που αν και δεν το έχω πει δημόσια σέβομαι απόλυτα Όχι μόνο για τις προβλέψεις αλλά και για τον τρόπο που γράφεις και την εν γένει παρουσία σου. Σε παρακολουθώ χρόνια και φαίνεται το επίπεδο σου και η παιδεία σου.
Εγώ το μόνο που έκανα ήταν ένα λαικ στο σχόλιο ενός χρήστη για μια εταιρεία (ούτε pms ούτε τίποτα) και ξαφνικά μπαίνω σ αυτό το νημα και βλέπω κάτι απαράδεκτους χαρακτηρισμούς για εμένα από ένα άτομο που ούτε Καλημέρα δεν έχουμε πει. Μόνο και μόνο επειδή έκανα ένα λαικ!
Εσύ συμφωνείς μ αυτή την συμπεριφορά και παρακαλώ να είσαι αντικειμενικός.
(Οι προβλέψεις δεν πάνε δυστυχώς με τον χαρακτήρα και στην τελική η συμπεριφορά μας και οι τρόποι μας έχουν για εμένα περισσότερο σημασία, αυτό μένει στο τέλος)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kavajim
Εγώ θέλω κρύπτο, NFT ότι διαθέτει το μαγαζί

ααα ξέχασα και Γιουρίβιζιον άμα προλαβαίνεις

:paidi:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...