Πληρωμή συνδρομής σε tipster με pin PAYSAFECARD

vigor

New Member
17 Ιολ 2016
20
5
3
Καλησπέρα παιδιά !
Τιπστερ μου ζητάει να του δίνω συνδρομή με αποστολή του pin της PAYSAFECARD , ώστε να μου δίνει τα προγνωστικά του.
Εσείς θα δίνατε συνδρομή με αυτόν τρόπο ;
 
Καλησπέρα παιδιά !
Τιπστερ μου ζητάει να του δίνω συνδρομή με αποστολή του pin της PAYSAFECARD , ώστε να μου δίνει τα προγνωστικά του.
Εσείς θα δίνατε συνδρομή με αυτόν τρόπο ;
Προσωπικά δεν θα έδινα συνδρομή με οποιοδήποτε τρόπο σε κανέναν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: gdouvl1984 και vigor
Συγνωμη που τρελλενομαι αμα ακουω για συνδρομες!
Μια ερωτηση .
Τι ικανοτητες εχει αυτος ο ανθρωπος που ζηταει λεφτα για να προβλεψει ΣΩΣΤΑ την εκβαση ενος αγωνα;;;;
Αν ειναι ετσι οπως τα λεει και ειναι κερδοφορος , γιατι <<πουλαει>> τις επιλογες;;; Κανονικα δεν θα ειχε αναγκη ...θα ηταν ζαμπλουτος....
Τωρα αν παμε στην περιπτωση που εχει καποιες ιδιαιτερες ικανοτητες να επιλεγει σωστα, γιατι θελει λεφτα , με κινδυνο να τον κλεισουν μεσα ας πουμε για φοροδιαφυγη; Γιατι ειναι παρανομο να βγαζεις λεφτα χωρις να τα δηλωνεις.

Και φυσικα τα παιδια εδω ξερουν καλυτερα απο εμενα οτι δεν υπαρχει περιπτωση καποιος να ξερει το αποτελεσμα για να μου το πει.

Δεν το κρυβω ..... εχω πληρωσει αρκετες φορες για τετοιες καταστασεις. Καθε φορα που απογοητευομουνα απο τους κουβαδες μου, ψαχνομουνα σε τετοιους τυπους.

Και λεω οτι κατι ξερει αυτος παραπανω απο εμενα ...εγω δεν ειμαι καλος ...αυτος για να πουλαει τις επιλογες θα ειναι .....
Συνηθως εδινα 10€ .... και φυσικα δεν πληρωνα και δευτερο μηνα γιατι ημουν μονιμα στον κουβα.... και δεν κρυβω οτι πολλες φορες εδιναν επιλογες οπου εγω ειχα τις αντιθετες αποψεις με αποτελεσμα αν επαιζα τις δικες μου θα κερδιζα.....μην το κουραζω αλλο.....

αααα και κατι τελευταιο..... πριν λιγους μηνες ειχα κατι λεφτακια και λεω να δοκιμασω εναν λιγο ακριβο για τα δικα μου επιπεδα χρηματων ... 50ε ηταν θυμαμαι... μεσω paypall (ευτυχως).
Μιλαμε για απαταιωνας Α εθνικης. Εκανα τα παραπονα μου στην paypall.... σε 2 μερες μου επιστραφηκαν τα 50€ και απο τοτε ...οσο απογοητευμενος και να ειμαι δεν παω σε τετοια μονοπατια.

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ TIPSTER ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ !!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: A L E X, animusbet και vigor
Θα ηθελα να θεσω μια ερωτηση .

Γιατι οι περισσοτεροι (αν οχι ολοι !!!) απο δαυτους, δεν κρατανε ΚΑΒΑ;; ;δεν κρατανε ΤΑΜΕΙΟ;;;;;.
 
Συγνωμη που τρελλενομαι αμα ακουω για συνδρομες!
Μια ερωτηση .
Τι ικανοτητες εχει αυτος ο ανθρωπος που ζηταει λεφτα για να προβλεψει ΣΩΣΤΑ την εκβαση ενος αγωνα;;;;
Αν ειναι ετσι οπως τα λεει και ειναι κερδοφορος , γιατι <<πουλαει>> τις επιλογες;;; Κανονικα δεν θα ειχε αναγκη ...θα ηταν ζαμπλουτος....
Τωρα αν παμε στην περιπτωση που εχει καποιες ιδιαιτερες ικανοτητες να επιλεγει σωστα, γιατι θελει λεφτα , με κινδυνο να τον κλεισουν μεσα ας πουμε για φοροδιαφυγη; Γιατι ειναι παρανομο να βγαζεις λεφτα χωρις να τα δηλωνεις.

Και φυσικα τα παιδια εδω ξερουν καλυτερα απο εμενα οτι δεν υπαρχει περιπτωση καποιος να ξερει το αποτελεσμα για να μου το πει.

Δεν το κρυβω ..... εχω πληρωσει αρκετες φορες για τετοιες καταστασεις. Καθε φορα που απογοητευομουνα απο τους κουβαδες μου, ψαχνομουνα σε τετοιους τυπους.

Και λεω οτι κατι ξερει αυτος παραπανω απο εμενα ...εγω δεν ειμαι καλος ...αυτος για να πουλαει τις επιλογες θα ειναι .....
Συνηθως εδινα 10€ .... και φυσικα δεν πληρωνα και δευτερο μηνα γιατι ημουν μονιμα στον κουβα.... και δεν κρυβω οτι πολλες φορες εδιναν επιλογες οπου εγω ειχα τις αντιθετες αποψεις με αποτελεσμα αν επαιζα τις δικες μου θα κερδιζα.....μην το κουραζω αλλο.....

αααα και κατι τελευταιο..... πριν λιγους μηνες ειχα κατι λεφτακια και λεω να δοκιμασω εναν λιγο ακριβο για τα δικα μου επιπεδα χρηματων ... 50ε ηταν θυμαμαι... μεσω paypall (ευτυχως).
Μιλαμε για απαταιωνας Α εθνικης. Εκανα τα παραπονα μου στην paypall.... σε 2 μερες μου επιστραφηκαν τα 50€ και απο τοτε ...οσο απογοητευμενος και να ειμαι δεν παω σε τετοια μονοπατια.

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ TIPSTER ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ !!!!!!!
Απ' ότι κατάλαβα δεν πέτυχες καλούς tipsters. Αυτή τη στιγμή με συνδρομή νόμιμος υπάρχει ένας στην Ελλάδα. Όμως για μένα δεν κάνει γιατί είναι για αυτούς που βάζουν 3ψηφια ποσά πονταρίσματος και συν τοις άλλοις τώρα τελευταία λόγω κοβιντ έχει πτώση στα ποσοστά επιτυχίας.
Θα μου πεις κι αυτός που θέλω να μπω εγώ με 25€ συνδρομή, έχει χαμηλότερες αποδόσεις, περίπου 1,55 και πάλι θέλει ένα 3ψηφιο πόσο να ποντάρεις, εκτός κι αν θες να βάζεις λιγότερα και να μαζεύεις χαρτζιλίκι. Μπορεί να δώσει ως και 270 ματς τον μήνα. Το ποσοστό επιτυχίας σύμφωνα με το excel του το οποίο έχει και σε σελίδα Facebook και σε telegram είναι 65-70%.
Μετά την δημοσίευση του θέματος αυτού έκανα μια έρευνα στο ίντερνετ και είδα ότι οι περισσότεροι tipsters ζητάνε paypal ή PAYSAFE. Όσοι είναι νόμιμοι ζητάνε και τραπεζική κατάθεση. Αλλά οι νόμιμοι τιπστερς σήμερα είναι στα δάχτυλα του μισού χεριού, στην Ελλάδα πάντα.

Το ποσοστό 70% επιτυχίας για όσους παίζουν μόνα , γνωρίζουν ότι είναι μεγάλο ποσοστό.
Βέβαια για τον παίκτη αυτό έχει σημασία αν παίζει σταθερά πόσα κι έχει μια σημαντική κάβα.
Εγώ έχω μια ομάδα Facebook που την έχω κλειστή αλλά στα 60 άτομα που είχα έδινα τσαμπα προγνωστικά μόνα κυρίως γυναικείων ποδοσφαιρικών αγώνων κατά το 95%. Είναι αυτά που 4 χρόνια μελετάω και τα ξέρω σχεδόν απ' έξω κι ανακατωτά.
Στην φετινή αγωνιστική περίοδο στο ηλεκτρονικό στοίχημα άλλαξαν πολλά.
Το ένα είναι ότι οι μεγάλες στοιχηματικες δεν βάζουν πολλά ματς γυναικείου ποδοσφαίρου με πολύ ισχυρά φαβορί, πχ Gintra Universitates, εκ Λιθουανίας που με πολύ αδύναμες ομάδες φέρνει τεράστια σκορ.
Αποτέλεσμα του προηγούμενου που ανέφερα είναι εγώ να μην έχω γκάμα παιχνιδιών να παίζω ποντάροντας ακριβές σκορ ( με αυτό είμαι κολλημένος από το 2017 που ξεκίνησα το στοίχημα) και να μην μπορώ να δώσω και στην ομάδα.
Μετά από 3 μήνες κι ενώ έδινα 2-4 μάξιμουμ ματς την εβδομάδα σταμάτησα να δίνω. Το ποσοστό μου από περίπου 80% έπεσε στο 69%. Έχω και σχετικό εξελ αρχείο.

Εκτός του ότι πολλά ματς που μελετουσα ,οι στοιχηματικες δεν τα είχαν στο live , ριξανε σε όσα βάζουνε και το Μαξ κερδος ανά σκορ από τα 500€ στα 200€. Αυτό έγινε μέσα Μαρτίου αν θυμάμαι καλά ειδικά στην Stoiximan, όπου έπαιζα λόγω καλών αποδόσεων. Θα μου πεις σε χαλάνε τα 200€? Όχι άλλα είχα μάθει να βάζω έως 50€-100 σε ποντάρισμα για να βγάλω μάξιμουμ 5-10 φορές κέρδος. Το καθαρό κέρδος ήταν μάξιμουμ στα 400 με 450 το ματς. Όταν έφθανα στο λογαριασμό αυτό το ποσό, έκανα ανάληψη το 80-90% του ποσού. Αρκετές φορές έφθανα στα 250-300 και έκανα το σύνηθες λάθος των παικτών που γλυκαινονται και έπαιζα το ποσο σε πολλά ματς ακόμη και σε γνωστά πρωταθλήματα, με φυσικό επακόλουθο να τα χάσω.
Συνολικά, όπως και το μεγαλύτερο ποσοστό των παικτών, είμαι χαμένος γύρω στο 2χιλιαρο.
Η αλήθεια είναι πως ο χρόνος που σπατάλησα για μελέτη και παιχνίδι είναι πολύς. Και κάποια στιγμή κουράζεσαι και ψυχολογικά.
Πλέον παίζω ελάχιστα μιας και πολύ χρόνο δεν θέλω να σπαταλήσω άλλο αλλά και δεν θέλω να χάσω χρήματα έστω και λιγα.
Σκέφτηκα μήπως γραφτώ σε τιπστερ για να τα έχω έτοιμα απλά δεν το έχω ξανακάνει και σκέφτηκα να ποσταρω εδώ για να πάρω γνώμες.
Ευχαριστώ για τις απόψεις που κατέθεσαν τα παιδιά του φόρουμ μέχρι στιγμής.
Όσοι θέλουν να πουν την γνώμη τους κι έχουν την διάθεση να το κάνουν θα χαρώ να την διαβάσω.
Εγώ αυτό που κατάλαβα μετά από 4 χρόνια ενασχόλησης είναι ότι μόνο επαγγελματικά βγάζεις λεφτά από το στοίχημα είτε τιπστερ είτε παίκτης είτε παίζοντας περιμένοντας να σου κάτσει δελτίο με μεγάλο ποσό.

Τον περασμένο χειμώνα έφθασα κοντά σε 4ψηφιο κέρδος παίζοντας μια 2αδα σκορ 2 παιχνιδιών αλλά στο 2ο ημίχρονο στο 1 από τα ματς το σκορ έμεινε σε χαμηλά επίπεδα. Μου έδινε κασαουτ η εταιρεία γύρω στα 150€ στο ημίχρονο, αλλά δεν το πήρα γιατί περίμενα την ισχυρή να βομβαρδίσει την αδύναμη ομάδα με πολλά γκολ και στο 2ο ημίχρονο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Πάνω στο ίδιο θέμα ένας φίλος μου έχει την εξής απορία, την οποία έχω κι εγώ ως άσχετος με την paysafe.
Ας πούμε ότι αγοράζω εγώ μια paysafe των 50€ και δίνω τον κωδικό pin της αγοράς στον τιπστερ, αυτός μέσω του paysafe λογαριασμού του μπορεί να τα μεταφέρει στον τραπεζικό του λογαριασμό ;
 
Απ' ότι κατάλαβα δεν πέτυχες καλούς tipsters. Αυτή τη στιγμή με συνδρομή νόμιμος υπάρχει ένας στην Ελλάδα. Όμως για μένα δεν κάνει γιατί είναι για αυτούς που βάζουν 3ψηφια ποσά πονταρίσματος και συν τοις άλλοις τώρα τελευταία λόγω κοβιντ έχει πτώση στα ποσοστά επιτυχίας.
Θα μου πεις κι αυτός που θέλω να μπω εγώ με 25€ συνδρομή, έχει χαμηλότερες αποδόσεις, περίπου 1,55 και πάλι θέλει ένα 3ψηφιο πόσο να ποντάρεις, εκτός κι αν θες να βάζεις λιγότερα και να μαζεύεις χαρτζιλίκι. Μπορεί να δώσει ως και 270 ματς τον μήνα. Το ποσοστό επιτυχίας σύμφωνα με το excel του το οποίο έχει και σε σελίδα Facebook και σε telegram είναι 65-70%.
Μετά την δημοσίευση του θέματος αυτού έκανα μια έρευνα στο ίντερνετ και είδα ότι οι περισσότεροι tipsters ζητάνε paypal ή PAYSAFE. Όσοι είναι νόμιμοι ζητάνε και τραπεζική κατάθεση. Αλλά οι νόμιμοι τιπστερς σήμερα είναι στα δάχτυλα του μισού χεριού, στην Ελλάδα πάντα.

Το ποσοστό 70% επιτυχίας για όσους παίζουν μόνα , γνωρίζουν ότι είναι μεγάλο ποσοστό.
Βέβαια για τον παίκτη αυτό έχει σημασία αν παίζει σταθερά πόσα κι έχει μια σημαντική κάβα.
Εγώ έχω μια ομάδα Facebook που την έχω κλειστή αλλά στα 60 άτομα που είχα έδινα τσαμπα προγνωστικά μόνα κυρίως γυναικείων ποδοσφαιρικών αγώνων κατά το 95%. Είναι αυτά που 4 χρόνια μελετάω και τα ξέρω σχεδόν απ' έξω κι ανακατωτά.
Στην φετινή αγωνιστική περίοδο στο ηλεκτρονικό στοίχημα άλλαξαν πολλά.
Το ένα είναι ότι οι μεγάλες στοιχηματικες δεν βάζουν πολλά ματς γυναικείου ποδοσφαίρου με πολύ ισχυρά φαβορί, πχ Gintra Universitates, εκ Λιθουανίας που με πολύ αδύναμες ομάδες φέρνει τεράστια σκορ.
Αποτέλεσμα του προηγούμενου που ανέφερα είναι εγώ να μην έχω γκάμα παιχνιδιών να παίζω ποντάροντας ακριβές σκορ ( με αυτό είμαι κολλημένος από το 2017 που ξεκίνησα το στοίχημα) και να μην μπορώ να δώσω και στην ομάδα.
Μετά από 3 μήνες κι ενώ έδινα 2-4 μάξιμουμ ματς την εβδομάδα σταμάτησα να δίνω. Το ποσοστό μου από περίπου 80% έπεσε στο 69%. Έχω και σχετικό εξελ αρχείο.

Εκτός του ότι πολλά ματς που μελετουσα ,οι στοιχηματικες δεν τα είχαν στο live , ριξανε σε όσα βάζουνε και το Μαξ κερδος ανά σκορ από τα 500€ στα 200€. Αυτό έγινε μέσα Μαρτίου αν θυμάμαι καλά ειδικά στην Stoiximan, όπου έπαιζα λόγω καλών αποδόσεων. Θα μου πεις σε χαλάνε τα 200€? Όχι άλλα είχα μάθει να βάζω έως 50€-100 σε ποντάρισμα για να βγάλω μάξιμουμ 5-10 φορές κέρδος. Το καθαρό κέρδος ήταν μάξιμουμ στα 400 με 450 το ματς. Όταν έφθανα στο λογαριασμό αυτό το ποσό, έκανα ανάληψη το 80-90% του ποσού. Αρκετές φορές έφθανα στα 250-300 και έκανα το σύνηθες λάθος των παικτών που γλυκαινονται και έπαιζα το ποσο σε πολλά ματς ακόμη και σε γνωστά πρωταθλήματα, με φυσικό επακόλουθο να τα χάσω.
Συνολικά, όπως και το μεγαλύτερο ποσοστό των παικτών, είμαι χαμένος γύρω στο 2χιλιαρο.
Η αλήθεια είναι πως ο χρόνος που σπατάλησα για μελέτη και παιχνίδι είναι πολύς. Και κάποια στιγμή κουράζεσαι και ψυχολογικά.
Πλέον παίζω ελάχιστα μιας και πολύ χρόνο δεν θέλω να σπαταλήσω άλλο αλλά και δεν θέλω να χάσω χρήματα έστω και λιγα.
Σκέφτηκα μήπως γραφτώ σε τιπστερ για να τα έχω έτοιμα απλά δεν το έχω ξανακάνει και σκέφτηκα να ποσταρω εδώ για να πάρω γνώμες.
Ευχαριστώ για τις απόψεις που κατέθεσαν τα παιδιά του φόρουμ μέχρι στιγμής.
Όσοι θέλουν να πουν την γνώμη τους κι έχουν την διάθεση να το κάνουν θα χαρώ να την διαβάσω.
Εγώ αυτό που κατάλαβα μετά από 4 χρόνια ενασχόλησης είναι ότι μόνο επαγγελματικά βγάζεις λεφτά από το στοίχημα είτε τιπστερ είτε παίκτης είτε παίζοντας περιμένοντας να σου κάτσει δελτίο με μεγάλο ποσό.

Τον περασμένο χειμώνα έφθασα κοντά σε 4ψηφιο κέρδος παίζοντας μια 2αδα σκορ 2 παιχνιδιών αλλά στο 2ο ημίχρονο στο 1 από τα ματς το σκορ έμεινε σε χαμηλά επίπεδα. Μου έδινε κασαουτ η εταιρεία γύρω στα 150€ στο ημίχρονο, αλλά δεν το πήρα γιατί περίμενα την ισχυρή να βομβαρδίσει την αδύναμη ομάδα με πολλά γκολ και στο 2ο ημίχρονο.
Φαντάζομαι πως ο tipster που λες είναι ο Κρητικός ο Γιάννης, που έχει περάσει παλιότερα και από εδώ αυτό το σαιτ, αλλά όπως το είπες...για να ακολουθάς πρέπει να έχεις δυνατή κάβα και να είσαι συνέχεια με ένα κινητό ή λάπτοπ στο χέρι....για αυτό ακριβώς τον λόγο δεν μπαίνω ποτέ στην διαδικασία να πληρώνω συνδρομές...άσε που μέσα σε όλα μολις δώσει ενα σημείο η απόδοση του πέφτει πριν καν προλάβουμε να το ποντάρουμε....γενικά είναι μεγάλη κουβεντα το όλο θέμα....οκ ο αλλος δίνει 100 μονά μας μέσα στον μήνα και είναι θετικός...το θέμα είναι πόσοι μπορούν απο εμάς να παίζουν μονά, σε τι αποδόσεις και με τι πονταρίσματα...εγώ αμφιβάλλω γενικά και αν τα ποντάρει όλα αυτά τα μας....για αυτό λοιπόν το στοίχημα για τους απλούς παίχτες σαν εμένα θέλει μεγάλη σύνεση και να κάνεις τον χαβαλέ σου χωρίς οικονομικά ανοίγματα και άγχος....και για την τρέλα μου παίζω εδώ στον διαγωνισμό με τον ίδιο ακριβώς τρόπο όπως πολύ σωστά και έξυπνα έχουν βάλει τους όρους του διαγωνισμού τα παιδιά του σάιτ....μονά ματς με συνετό ποντάρισμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vigor
Και μέσα σε όλα...αν είναι να παίζεις μονά γιατί να πληρώσεις συνδρομές και δεν κοιτάς τα παιδιά εδώ του σάιτ που έχουν πολύ καλά ποσοστά επιτυχίας και φυσικά τα βλέπουμε δωρεάν....
 
  • Like
Αντιδράσεις: vigor
Έχετε δίκιο να τα λέτε αυτά.
Όποιος σας προτείνεται σαν τίπστερ, site στημένων, πρόγραμμα computer, θα του πείτε "δεν σε πιστεύουμε".

Δείτε όμως και το εξής:

Υποθέστε κατ' αρχάς ότι είστε γιατρός και ανακαλύπτετε το φάρμακο κατά της φαλάκρας.
Θα πάτε στο εθνικό ινστιτούτο και θα τους πείτε "κύριοι ανακάλυψα το φάρμακο κατά της φαλάκρας".
Το εθνικό ινστιτούτο παραλαμβάνει το σκεύασμα, το εξετάζει και πράγματι θεραπεύει τη φαλάκρα.
Εντάσσεται λοιπόν η ανακάλυψις σας στο εθνικό συνταγολόγιο και παίρνετε και μία σημαντική αμοιβή.
Βέβαια σε μιά τέτοια φάση υπάρχουν και οι ανταγωνιστές που θα προσπαθήσουν να υποκλέψουν την εργασία σας, υπάρχουν όμως και πατέντες και εθνικές βιβλιοθήκες που εγγυώνται την ασφάλεια σας έναντι του νόμου.

Ας υποθέσουμε τώρα ότι ανακαλύπτετε το σούπερ-σύστημα πάμε στοίχημα.
Πάτε πάλι στο εθνικό ινστιτούτο και τους λέτε τι ;
Αυτό το σούπερ σύστημα παίρνει τα λεφτά του Θανασάκη και της Μαρίας -ως λειτουργούν σήμερα παικτικώς ο
Θανασάκης και η Μαρία- και τα βάζει στην τσέπη μου (διότι αυτό κάνει στην τελική το σούπερ-σύστημα).
Πράγματι το σούπερ-σύστημα παίρνει τα λεφτά του Θανασάκη και της Μαρίας και τα βάζει στην τσέπη σας -όχι αηδίες- αλλά το εθνικό ινστιτούτο τι να πει ; Θα πει "τι ; πως ; γιατί ; ποιά είναι η χρησιμότητα του προϊόντος ; δεν βλέπουμε τη χρησιμότητα ; πηγαίνετε". Έτσι θα γίνει.

Τόσο εσείς λοιπόν όσο και ο ίδιος ο σουπερ-συστεμίστας βρισκόσαστε μπροστά σε ένα άλυτο πρόβλημα.

Υπάρχει βέβαια και ο νόμος των trade descriptions. Αν το σούπερ-σύστημα δεν δουλεύει, τον πάτε
τον άλλον μέσα με το trade descriptions act. Αλλά είναι τρέχα-γύρευε αυτό.
 
Αν συμφωνησουμε οτι ενας <<τιπστερ>> ειναι αρκετα καλος.
Αν κραταει ταμειο το οποιο να ξερουμε οτι δεν σβηνει τιπς.
Και αν εχει κερδος...θα αναρωτηθουμε ..ποσο κερδος εχει.
Διαβασα πιο πανω για κατι αποδοσεις 1,55 (περιπου) με ποσοστο επιτυχιας 65 με 70%
Με τα λιγα που ξερω....δεν φτανουν τα κερδη ουτε να βγαζεις την συνδρομη !!! γιατι με αποδοση 1,55 θες 64,51 % ποσοστο επιτυχιας για να εισαι στα λεφτα σου.

Για οσους ειναι θετικοι στα συνδρομιτικα , δεν θα αντιλογήσω...απλα θα συμφωνησω , ομως με ορους ....

.Αυτος ο τιπστερ να κραταει ταμειο.... (δλδ να μας πει πως παιζει , τι συστημα ακολουθει και να βλεπουμε την πορεια).

.Να μην σβηνει αγωνες .

.Και αν εχει ενα καλο ROI αρκετο να βαλω εστω χαρτζιλικι στην τσεπη , θα συμφωνησω και γιατι οχι αν με περνει να μπω και εγω..... Εξαιρουνται τα πυροτεχνήματα της μιας εβδομαδας .

Αλλα δυστυχως δεν κρατανε ταμειο.
Πολλοι σβηνουν αγωνες
και ακομα περισσοτεροι διαφημιζονται σε μεγαλες νικες.

Τελευταιο αφησα το θεμα του ποσοστου της επιτυχιας.
Οποιος θελει να αναφερει το ποσοστο επιτυχιας που εχει , θα βαζει απαραιτητα διπλα και τον μεσο ορο αποδοσης που παιζει.

80% επιτυχια λεει ο αλλος !!!! και παιζει οβερ 0,5 τελικο !!!!
90% θες επιτυχια;;;;;; 94 % θα σου πω εγω .

Με 94% επιτυχια θα πρεπει το οβερ 0,5 τελικο να εχει πριν την εναρξη 1,064 για να εισαι στα λεφτα σου.!!!!!!
 
Και γω ειμαι συνδρομητης στον τιπστερ που αναφερθηκε, οντως πρεπει να σαι σε εγρηγορση γιατι πεφτουν αποδοσεις αλλα ειμαι 100% ευχαριστημενος απο τα κερδη και τον επαγγελματισμο,ουτε παιχνιδια σβηνονται ουτε μουφα roi...
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Καλησπέρα παιδιά !
Τιπστερ μου ζητάει να του δίνω συνδρομή με αποστολή του pin της PAYSAFECARD , ώστε να μου δίνει τα προγνωστικά του.
Εσείς θα δίνατε συνδρομή με
Με Pin και paysafecard ούτε με σφαίρες άσε που δεν χρησιμοποιώ Paysafe απο τότε που έγιναν οι καταθέσεις μέσω paysafecards. Διαφορετικά ίσως. Δεν έχω δώσει ποτέ στην ζωή μου βέβαια.

Αλλά όπως είπε ο και ο betover πρέπει να μελετήσουμε πολλά σε τέτοιες περιπτώσεις ειδικά το ταμείο του
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Φαντάζομαι πως ο tipster που λες είναι ο Κρητικός ο Γιάννης, που έχει περάσει παλιότερα και από εδώ αυτό το σαιτ.....
Όχι δεν αναφέρομαι στον συγκεκριμένο τιπστερ. Για ευνόητους λόγους δεν μπορώ να τον αναφέρω εδώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Καλησπέρα παιδιά !
Τιπστερ μου ζητάει να του δίνω συνδρομή με αποστολή του pin της PAYSAFECARD , ώστε να μου δίνει τα προγνωστικά του.
Εσείς θα δίνατε συνδρομή με αυτόν τρόπο ;
οχι, και από που παίρνει τα τιπς του αυτός; ειναι έγκυρα ;
 
οχι, και από που παίρνει τα τιπς του αυτός; ειναι έγκυρα ;
Δεν γνωρίζω τις πηγές του. Τι εννοείς έγκυρα ;
Ένα που δεν ανέφερα είναι ότι αραιά και που κάποια προγνωστικά τα προτείνει να παιχτούν στην bet22 που δεν συμπεριλαμβάνεται στις νόμιμες. Η bet22 για όσους δεν το γνωρίζουν είναι η Ελληνική έκδοση της ρώσικης 1XBET.
 
Καλησπέρα , να σου πω κι εγώ την δικιά μου εμπειρία κι ό,τι θες κράτα.

1) H ρώσικη έχει σε πάρα πολλές περιπτώσεις stand out prices και σε συνδυασμό με το ότι είναι αυτή που είναι, πολλοι είναι αυτοί που έχουν κλάψει τα κέρδη τους.
2)Έχω χρησιμοποιήσει κι εγώ tipsters για αρκετά niche αγορές με επιτυχια. Σχεδόν όλοι δούλευαν την πράσινη και πληρώνονταν με paypal. Paysafe πληρωμή δεν έχω συναντήσει σε κανέναν.
3)Είναι δεδομένο ότι ζητάς αρχείο αποδόσεων και στοιχημάτων, ωστόσο όταν αυτό δεν πιστοποιείται από κανέναν τρίτο ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει.
4)Το πόσο κρατάνε οι αποδόσεις είναι πολύ καίριο. Στους περισσότερους εάν δεν έχεις βάλει το σημείο στα πρώτα 30 δ/λ συνήθως έχασες την αξία. Για μένα η ευκολία κα διαθεσιμότητα των τιμών σε έναν tipster είναι ισάξια ή με το ROI του. Τι να το κάνεις ένα ROI εάν δεν μπορείς να το πλησιάσεις ή εάν δεν μπορείς να χεις ζωή παράλληλα.
5)To ROI τώρα είναι μεγάλη κουβέντα.ROΙ στο θεό με 20 στοιχήματα το μήνα δεν με ενδιαφέρει προσωπικά. Σημαίνει έχασες ένa στοιχημα έκλεισες σε χασούρα όλο το μήνα. Χίλιες φορές ένας σεβαστός όγκος και ένα χαμηλότερο ROI
6)Τα limits είναι σχεδόν σίγουρα όποιον μέτριο και πάνω tipster να ακολουθήσεις. Είναι κι ο κύριος λόγος που γίνονται πολλοί tipsters. Δεν έχουν κάπου να παίξουν και βγάζουν λεφτά από συνδρομές. Αυτό που σου είπε ένα άλλο μελος ισχύει. Άνθρωποι που έχουν τρόπο και μέθοδο να βγάζουν λεφτά από το στοίχημα σε σταθερή βάση ΔΕΝ πρόκειται να σου πουν πώς, πόσο μάλλον να σου πουλήσουν την τεχνογνωσία τους. ΔΕΝ είναι χαζοι.

Υπάρχουν τύποι εκει έξω που όντως φέρνουν αποτέλεσμα αλλά τα όρια είναι δεδομένα. Το θέμα είναι εάν οι αγορές που δίνουν μπορούν να τα καθυστερήσουν λίγο παραπάνω. (Άλλο να πάιζεις άλογα άλλο να παίζεις κορνερ)

Αυτά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν γνωρίζω τις πηγές του. Τι εννοείς έγκυρα ;
Ένα που δεν ανέφερα είναι ότι αραιά και που κάποια προγνωστικά τα προτείνει να παιχτούν στην bet22 που δεν συμπεριλαμβάνεται στις νόμιμες. Η bet22 για όσους δεν το γνωρίζουν είναι η Ελληνική έκδοση της ρώσικης 1XBET.
εννοω με ποια κριτήρια δίνει τις πληροφορίες; υπάρχουν δείγματα; ότι ας πούμε έδωσε 10 αγώνες με ποσοστό επιτυχίας στους 9 για παράδειγμα; μπορεί να κάνει διαφήμιση την σελίδα αυτή. όχι δεν την ξέρω αυτήν.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...