Κατάλληλη εταιρεία-προφίλ πελάτη

Εταιρεία-προφίλ

  • BetShop

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Bet365

    Ψήφοι : 5 62.5%
  • Stoiximan

    Ψήφοι : 3 37.5%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    8
  • Δημοσκόπηση κλειστή .
14 Σεπ 2021
39
28
18
Καλημέρα σας και καλή χρονιά!

Θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι. Προσπαθώ να αποφασίσω ποιά εταιρεία να εμπιστευτώ. Είμαι μεταξύ τριών. Stoiximan, Bet365 και BetShop. Το προφίλ μου είναι το εξής :

Εστιάζω στις μεγάλες λίγκες και στο ποδόσφαιρο και στο μπάσκετ. Δεν ασχολούμαι με δεύτερες κατηγορίες, u21, κύπελλα ή διοργανώσεις της Uefa ή της Fifa. Από μπάσκετ δεν ασχολούμαι με τίποτε άλλο εκτός από Euroleague και τοπ εθνικές λίγκες (επομένως δεν ασχολούμαι π.χ. με την LKL, τη λιθουανική). Από πλευράς περιβάλλοντος έχω ιστορικό στην Centrebet και αργότερα στην Easybet. Στην Ευρώπη bet365 αλλά πάνε πάρα πολλά χρόνια. Θέλω την άποψη σας στο ποιά εταιρεία είναι πιο αξιόπιστη και από πλευράς ορίων αλλά και πληρωμών για έναν πελάτη με ένα τέτοιο προφίλ. Όποιος δεν έχει χρόνο να σχολιάσει ας ψηφίσει απλά στο γκάλοπ. Τον ευχαριστώ προκαταβολικά.

Μία συμπληρωματική ερώτηση για όποιον μπορεί να απαντήσει. Στην περίπτωση που επιλέξω bet365 να επικαιροποιήσω τον παμπάλαιο λογαριασμό μου ή να δημιουργήσω καινούριο;

Σας ευχαριστώ και πάλι καλή σας χρονιά, με υγεία και περισσότερα άνετα ταξίδια.
 
Θα σου έλεγα σε ότι αφορά την Bet365 να τους ρωτήσεις για το λογαριασμό γιατί μετά αν κερδίζεις μπορεί να σου πουν είχες παλιό λογαριασμό κλπ. Σε ότι αφορά την επιλογή θα σου έλεγα καλύτερα η Stoiximan για πολλούς λόγους αποδόσεις, cash out, γρήγορες πληρωμές, γρήγορη εξυπηρέτηση και πολλά άλλα.
 
Καλημέρα σας και καλή χρονιά!

Θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι. Προσπαθώ να αποφασίσω ποιά εταιρεία να εμπιστευτώ. Είμαι μεταξύ τριών. Stoiximan, Bet365 και BetShop. Το προφίλ μου είναι το εξής :

Εστιάζω στις μεγάλες λίγκες και στο ποδόσφαιρο και στο μπάσκετ. Δεν ασχολούμαι με δεύτερες κατηγορίες, u21, κύπελλα ή διοργανώσεις της Uefa ή της Fifa. Από μπάσκετ δεν ασχολούμαι με τίποτε άλλο εκτός από Euroleague και τοπ εθνικές λίγκες (επομένως δεν ασχολούμαι π.χ. με την LKL, τη λιθουανική). Από πλευράς περιβάλλοντος έχω ιστορικό στην Centrebet και αργότερα στην Easybet. Στην Ευρώπη bet365 αλλά πάνε πάρα πολλά χρόνια. Θέλω την άποψη σας στο ποιά εταιρεία είναι πιο αξιόπιστη και από πλευράς ορίων αλλά και πληρωμών για έναν πελάτη με ένα τέτοιο προφίλ. Όποιος δεν έχει χρόνο να σχολιάσει ας ψηφίσει απλά στο γκάλοπ. Τον ευχαριστώ προκαταβολικά.

Μία συμπληρωματική ερώτηση για όποιον μπορεί να απαντήσει. Στην περίπτωση που επιλέξω bet365 να επικαιροποιήσω τον παμπάλαιο λογαριασμό μου ή να δημιουργήσω καινούριο;

Σας ευχαριστώ και πάλι καλή σας χρονιά, με υγεία και περισσότερα άνετα ταξίδια. Καμια η απαντηση καλυτερα οπαπ ανωνυμα χωρις ορια εισπρατεις αμεσως . χροννια πολλα
 
καμια απο αυτες παιξε οπαπ ανωνυμα χωρις ορια εισπρατεις αμεσως
 
Θα σου έλεγα σε ότι αφορά την Bet365 να τους ρωτήσεις για το λογαριασμό γιατί μετά αν κερδίζεις μπορεί να σου πουν είχες παλιό λογαριασμό κλπ. Σε ότι αφορά την επιλογή θα σου έλεγα καλύτερα η Stoiximan για πολλούς λόγους αποδόσεις, cash out, γρήγορες πληρωμές, γρήγορη εξυπηρέτηση και πολλά άλλα.

Σ' ευχαριστώ bethunter!
 
καμια απο αυτες παιξε οπαπ ανωνυμα χωρις ορια εισπρατεις αμεσως

Σε εποχές που ο ένας από τους αντιπάλους μου ήταν ο εαυτός μου ίσως και να είχε κάποια λογική ο ΟΠΑΠ. Πλέον μοναδικός μου αντίπαλος είναι η γκανιότα και αυτόματα ο ΟΠΑΠ δεν εξυπηρετεί τα συμφέροντα μου. Καλή σου χρονιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Σε εποχές που ο ένας από τους αντιπάλους μου ήταν ο εαυτός μου ίσως και να είχε κάποια λογική ο ΟΠΑΠ. Πλέον μοναδικός μου αντίπαλος είναι η γκανιότα και αυτόματα ο ΟΠΑΠ δεν εξυπηρετεί τα συμφέροντα μου. Καλή σου χρονιά.
Το 2022 αν κερδίζεις σε καμία, έχει ημερομηνία λήξης ο λογαριασμός σου σύντομη
Μετά κάνεις τον γκάνγκστερ με άγνωστο αποτέλεσμα
Από τις 3 παραπάνω bet365 θα προτιμούσα
 
Σε εποχές που ο ένας από τους αντιπάλους μου ήταν ο εαυτός μου ίσως και να είχε κάποια λογική ο ΟΠΑΠ. Πλέον μοναδικός μου αντίπαλος είναι η γκανιότα και αυτόματα ο ΟΠΑΠ δεν εξυπηρετεί τα συμφέροντα μου. Καλή σου χρονιά.
αντιπαλος σου δεν ειναι η γκανιοτα αλλα εκει που παιζεις γιατι αν κερδιζεις εχει λιμιταρισμα .ΜΟΝΟ Ο ΟΠΑΠ θα σε πληρωνει οσο κερδισμενος και να εισαι.
 
  • Haha
Αντιδράσεις: kerkireos
δυστυχώς τα παράπονα για τις εταιρείες στο ίντερνετ όλο και αυξάνονται παρά μειώνονται....προσωπικά έχοντας παιξει μερικά δελτία στοιχήματος εδώ και πολλά χρόνια αποφάσισα να απενεργοποιήσω πλέον κάθε μου λογαριασμό των εταιριών και η μοναδική ασχολία με το στοίχημα θα είναι εδώ στο υπέροχο Infobeto και στο Τipsters Challenge.....στο δίλλημα σου αν με ρωτούσε ένας φίλος θα του έλεγα το εξής...ΟΠΑΠ....ένα μονο ματς την ημερα με προτίμηση στα Over, με στόχο στο τέλος του μήνα να είναι στο συν.....
 
Καλημέρα σε όλους.

Απευθυνόμενος στους 2 από πάνω που προτείνουν σε αυτόν που άνοιξε το thread , πραγματικά απορώ με τη λογική σας.
ΓΙΑΤΙ ωθείτε τον φίλο προς την ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ/BOOKMAKER όσον αφορά τον νόμιμο στοιχηματισμό στην Ελλάδα?

Διότι ο ΟΠΑΠ με αυτές τις ΓΕΛΟΙΕΣ και ΛΗΣΤΡΙΚΕΣ αποδόσεις (τεράστια γκανιοτα) δεν ΓΙΝΕΤΑΙ εν έτη 2022 να φιλοξενεί το παιχνίδι ΚΑΝΕΝΟΣ!(1 μικρή εξαίρεση αποτελούν τα ειδικά του στοιχήματα , όπου ενίοτε βρίσκει κανείς διαμαντάκια).
Εκτός των ειδικών στοιχημάτων όμως (που θα βρει κανεις ελάχιστες φορές και ακόμη λιγότερες θα προλάβει να τα βαρέσει και με καλό ποντάρισμα) δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΟΣ να στραφεί κανεις στον ΟΠΑΠ , εφόσον όπως δήλωσε ο φίλος , έχει τη δυνατότητα να παίζει σε ΣΟΒΑΡΕΣ εταιρείες με μη λιμιταρισμένο λογαριασμό (ακόμη).
Με τα ματσ που μας είπε το παιδί ότι ασχολείται , ΚΑΘΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ θα τον θέλει για πελάτη της (ακόμη και η νοβιμπετ) και δε θα αντιμέτωπίσει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με τον λογαριασμό του αν και εκείνος σαφώς δε κάνει μαϊμουδίες του τύπου να μπαίνει στο λογαριασμό του από 100 διαφορετικά pc , με κοινές ip με άλλους , να μην έχει ο "αδερφός" του επίσης λογαριασμό στην ίδια εταιρεία , κτλ κτλ. και κυρίως αν ταυτοποιήσει τον λογαριασμό του χωρίς κανένα πρόβλημα.
Διατέθει 2-3 τεράστιες αγελάδες που μπορεί να τις αρμέξει (για όσο χρονικό διάστημα του επιτρέψουν αυτές οι αγελάδες να τις αρμέξει) και εσείς του λέτε να τις παρατήσει και να πάει να πάρει έτοιμο γάλα , πληρώνοντας το αδρά.

Γιατί φίλε Πανάθα να παίζει ένα οβερ του ΟΠΑΠ , στο 1.85 και να μη το παίξει στο 2.15 στον στοίχιμαν?
Σε αυτή την απόκλιση βρίσκεται ΟΛΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ που θα του δώσει κέρδος στο τέλος (αν οι προβλέψεις του ειναι επιτυχυμένες κατά ένα σοβαρό ποσοστό βέβαια).

Απαντώ σε εσένα τώρα φίλε Γιώργο , εφόσον διαθέτεις ακόμη λόγαριασμούς στις 2 καλύτερες στοιχηματικές της Ελλάδας (μπετ365 και στοιχιμαν) ,να παίζεις εκεί τα στοιχήματα που θες και εφόσον τα παιχνίδια σου είναι όλα απο κορυφαία πρωταθλήματα , να προτιμήσεις τα ματσ που ο στοίχιμαν προσφέρει 0% γκανίοτα. ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΠΑΠ και ποτέ να μη πατήσεις σε αυτό το μαγαζάκι , εκτός αν συντρέχει λόγος (ειδικό στοίχημα).

Σου εγγυώμαι ότι αν παίζεις όντως τέτοια ματσ αποκλειστικά , καμία στοιχηματική από αυτές τις 2 δε θα σε λιμιτάρει/μπλοκάρει λογαριασμό/αρνηθεί πληρωμές.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Γιώργος84 και kerkireos
Παιζω σε αυτες τις τρεις, εχω και ενα λογαριασμο στο pamestoixima αλλα σπανια εχει καλυτερες αποδοσεις.
Και απο τις 3 ειμαι ευχαριστημενος, αν επρεπε να διαλεξω θα διαλεγα bet365.
 
Για να είαμστε ειλικρινείς το pamestoixima σαν site , είναι από τα χειρότερα στοιχηματικά σάιτ που έχω δει και έχω δει αρκετά.

Αγώνες συνεχώς φραγμένοι χωρίς λόγο , ελάχιστα ματς στο λαιβ , ελάχιστες στοιχηματικές αγορές , πλήρης απουσία ασιατικού χάντικαπ (εν έτει 2022!) , το σαιτ lagαρει/κολάει γενικά είναι σαν ετοιμόρροπο ρε παιδί μου.

Αν αυτά τα συνδυάσεις με το γεγονός ότι έχει τις χειρότερες αποδόσεις στην αγορά , τεράστιο φόρο στα (όποια) κέρδη που οι άλλες 2 μεγάλες εταιρείες δεν σου παρακρατούν αλλά σου δίνουν όλο το ποσόν, και χιλια μυρια άλλα σοβαρά προβλήματα , γνώμη μου είναι πως ο (Κλ)ΟΠΑΠ θα πρέπει να σε πληρώνει μισθό κερκυραίε για να κάνεις το "παιχνίδι" σου εκεί.
 
Το 2022 αν κερδίζεις σε καμία, έχει ημερομηνία λήξης ο λογαριασμός σου σύντομη
Μετά κάνεις τον γκάνγκστερ με άγνωστο αποτέλεσμα
Από τις 3 παραπάνω bet365 θα προτιμούσα
Μπορεί. Μπορεί και να έχεις δίκιο. Από το όποιο ασήμαντο παρελθόν μου, σαν πελάτης, έχω βγάλει το συμπέρασμα ότι όποτε έφαγα όριο σε εταιρεία είχα δώσει αφορμές κατ' επανάληψη. Δεν έχω περιχαρακώσει τυχαία το προφίλ μου πλέον, σε ό,τι αφορά τις στοιχηματικές μου επιλογές. Υπάρχει λόγος που με εκπαίδευσα να κινούμαι σε συγκεκριμένα νερά. Επίσης σπανίως ασχολούμαι με το λάιβ. Σ' ευχαριστώ stpsilan!
 
δυστυχώς τα παράπονα για τις εταιρείες στο ίντερνετ όλο και αυξάνονται παρά μειώνονται....προσωπικά έχοντας παιξει μερικά δελτία στοιχήματος εδώ και πολλά χρόνια αποφάσισα να απενεργοποιήσω πλέον κάθε μου λογαριασμό των εταιριών και η μοναδική ασχολία με το στοίχημα θα είναι εδώ στο υπέροχο Infobeto και στο Τipsters Challenge.....στο δίλλημα σου αν με ρωτούσε ένας φίλος θα του έλεγα το εξής...ΟΠΑΠ....ένα μονο ματς την ημερα με προτίμηση στα Over, με στόχο στο τέλος του μήνα να είναι στο συν.....
Μπορώ να καταλάβω την καλή πρόθεση με την οποία μου έγραψες όσα μου έγραψες και ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε! Ε σιγά, δεν θα σκάσουμε κιόλας! Σου εύχομαι να περνάς ωραία, κάνοντας ό,τι σε ευχαριστεί! Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ ΠΑΝΑΘΑ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Καλημέρα σε όλους.

Απευθυνόμενος στους 2 από πάνω που προτείνουν σε αυτόν που άνοιξε το thread , πραγματικά απορώ με τη λογική σας.
ΓΙΑΤΙ ωθείτε τον φίλο προς την ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ/BOOKMAKER όσον αφορά τον νόμιμο στοιχηματισμό στην Ελλάδα?

Διότι ο ΟΠΑΠ με αυτές τις ΓΕΛΟΙΕΣ και ΛΗΣΤΡΙΚΕΣ αποδόσεις (τεράστια γκανιοτα) δεν ΓΙΝΕΤΑΙ εν έτη 2022 να φιλοξενεί το παιχνίδι ΚΑΝΕΝΟΣ!(1 μικρή εξαίρεση αποτελούν τα ειδικά του στοιχήματα , όπου ενίοτε βρίσκει κανείς διαμαντάκια).
Εκτός των ειδικών στοιχημάτων όμως (που θα βρει κανεις ελάχιστες φορές και ακόμη λιγότερες θα προλάβει να τα βαρέσει και με καλό ποντάρισμα) δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΟΣ να στραφεί κανεις στον ΟΠΑΠ , εφόσον όπως δήλωσε ο φίλος , έχει τη δυνατότητα να παίζει σε ΣΟΒΑΡΕΣ εταιρείες με μη λιμιταρισμένο λογαριασμό (ακόμη).
Με τα ματσ που μας είπε το παιδί ότι ασχολείται , ΚΑΘΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ θα τον θέλει για πελάτη της (ακόμη και η νοβιμπετ) και δε θα αντιμέτωπίσει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με τον λογαριασμό του αν και εκείνος σαφώς δε κάνει μαϊμουδίες του τύπου να μπαίνει στο λογαριασμό του από 100 διαφορετικά pc , με κοινές ip με άλλους , να μην έχει ο "αδερφός" του επίσης λογαριασμό στην ίδια εταιρεία , κτλ κτλ. και κυρίως αν ταυτοποιήσει τον λογαριασμό του χωρίς κανένα πρόβλημα.
Διατέθει 2-3 τεράστιες αγελάδες που μπορεί να τις αρμέξει (για όσο χρονικό διάστημα του επιτρέψουν αυτές οι αγελάδες να τις αρμέξει) και εσείς του λέτε να τις παρατήσει και να πάει να πάρει έτοιμο γάλα , πληρώνοντας το αδρά.

Γιατί φίλε Πανάθα να παίζει ένα οβερ του ΟΠΑΠ , στο 1.85 και να μη το παίξει στο 2.15 στον στοίχιμαν?
Σε αυτή την απόκλιση βρίσκεται ΟΛΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ που θα του δώσει κέρδος στο τέλος (αν οι προβλέψεις του ειναι επιτυχυμένες κατά ένα σοβαρό ποσοστό βέβαια).

Απαντώ σε εσένα τώρα φίλε Γιώργο , εφόσον διαθέτεις ακόμη λόγαριασμούς στις 2 καλύτερες στοιχηματικές της Ελλάδας (μπετ365 και στοιχιμαν) ,να παίζεις εκεί τα στοιχήματα που θες και εφόσον τα παιχνίδια σου είναι όλα απο κορυφαία πρωταθλήματα , να προτιμήσεις τα ματσ που ο στοίχιμαν προσφέρει 0% γκανίοτα. ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΠΑΠ και ποτέ να μη πατήσεις σε αυτό το μαγαζάκι , εκτός αν συντρέχει λόγος (ειδικό στοίχημα).

Σου εγγυώμαι ότι αν παίζεις όντας τέτοια ματσ αποκλειστικά , καμία στοιχηματική από αυτές τις 2 δε θα σε λιμιτάρει/μπλοκάρει λογαριασμό/αρνηθεί πληρωμές.
Είσαι πιο κοντά στον τίτλο του θέματος και του γκάλοπ. Με έχεις πιάσει περισσότερο από τον καθένα γιατί έγραψα όσα έγραψα, χωρίς να ξανοιχτώ γιατί τα περιχαρακώνω. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη συνεισφορά σου και τη βοήθεια σου defectus. Πραγματικά σε ευχαριστώ. Εύχομαι να επιβεβαιωθείς γιατί κι εγώ αυτό έχω καταλάβει στο διάβα των χρόνων και κάνοντας την απαραίτητη αυτοκριτική μου σε κάποιες πολύ ύποπτες στοιχηματικές επιλογές μου που θα μπορούσα κάλλιστα να τις κάνω......σπανίως φυσικά.....στον ΟΠΑΠ. Η εξαίρεση όμως δεν επιβεβαιώνει τον κανόνα. Το αντίστροφο ισχύει για αυτό και το θέμα που άνοιξα. Defectus να έχεις μία εποικοδομητική χρονιά και σε ευχαριστώ ΚΑΙ ΠΑΛΙ πάρα πολύ για τη διάθεση σου να με ενημερώσεις για το σκεπτικό σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: defectus
Παιζω σε αυτες τις τρεις, εχω και ενα λογαριασμο στο pamestoixima αλλα σπανια εχει καλυτερες αποδοσεις.
Και απο τις 3 ειμαι ευχαριστημενος, αν επρεπε να διαλεξω θα διαλεγα bet365.
Σ' ευχαριστώ kerkireos! Καλή σου χρονιά!!
 
Καλημέρα σε όλους.

Απευθυνόμενος στους 2 από πάνω που προτείνουν σε αυτόν που άνοιξε το thread , πραγματικά απορώ με τη λογική σας.
ΓΙΑΤΙ ωθείτε τον φίλο προς την ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ/BOOKMAKER όσον αφορά τον νόμιμο στοιχηματισμό στην Ελλάδα?

Διότι ο ΟΠΑΠ με αυτές τις ΓΕΛΟΙΕΣ και ΛΗΣΤΡΙΚΕΣ αποδόσεις (τεράστια γκανιοτα) δεν ΓΙΝΕΤΑΙ εν έτη 2022 να φιλοξενεί το παιχνίδι ΚΑΝΕΝΟΣ!(1 μικρή εξαίρεση αποτελούν τα ειδικά του στοιχήματα , όπου ενίοτε βρίσκει κανείς διαμαντάκια).
Εκτός των ειδικών στοιχημάτων όμως (που θα βρει κανεις ελάχιστες φορές και ακόμη λιγότερες θα προλάβει να τα βαρέσει και με καλό ποντάρισμα) δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΟΣ να στραφεί κανεις στον ΟΠΑΠ , εφόσον όπως δήλωσε ο φίλος , έχει τη δυνατότητα να παίζει σε ΣΟΒΑΡΕΣ εταιρείες με μη λιμιταρισμένο λογαριασμό (ακόμη).
Με τα ματσ που μας είπε το παιδί ότι ασχολείται , ΚΑΘΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ θα τον θέλει για πελάτη της (ακόμη και η νοβιμπετ) και δε θα αντιμέτωπίσει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με τον λογαριασμό του αν και εκείνος σαφώς δε κάνει μαϊμουδίες του τύπου να μπαίνει στο λογαριασμό του από 100 διαφορετικά pc , με κοινές ip με άλλους , να μην έχει ο "αδερφός" του επίσης λογαριασμό στην ίδια εταιρεία , κτλ κτλ. και κυρίως αν ταυτοποιήσει τον λογαριασμό του χωρίς κανένα πρόβλημα.
Διατέθει 2-3 τεράστιες αγελάδες που μπορεί να τις αρμέξει (για όσο χρονικό διάστημα του επιτρέψουν αυτές οι αγελάδες να τις αρμέξει) και εσείς του λέτε να τις παρατήσει και να πάει να πάρει έτοιμο γάλα , πληρώνοντας το αδρά.

Γιατί φίλε Πανάθα να παίζει ένα οβερ του ΟΠΑΠ , στο 1.85 και να μη το παίξει στο 2.15 στον στοίχιμαν?
Σε αυτή την απόκλιση βρίσκεται ΟΛΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ που θα του δώσει κέρδος στο τέλος (αν οι προβλέψεις του ειναι επιτυχυμένες κατά ένα σοβαρό ποσοστό βέβαια).

Απαντώ σε εσένα τώρα φίλε Γιώργο , εφόσον διαθέτεις ακόμη λόγαριασμούς στις 2 καλύτερες στοιχηματικές της Ελλάδας (μπετ365 και στοιχιμαν) ,να παίζεις εκεί τα στοιχήματα που θες και εφόσον τα παιχνίδια σου είναι όλα απο κορυφαία πρωταθλήματα , να προτιμήσεις τα ματσ που ο στοίχιμαν προσφέρει 0% γκανίοτα. ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΠΑΠ και ποτέ να μη πατήσεις σε αυτό το μαγαζάκι , εκτός αν συντρέχει λόγος (ειδικό στοίχημα).

Σου εγγυώμαι ότι αν παίζεις όντως τέτοια ματσ αποκλειστικά , καμία στοιχηματική από αυτές τις 2 δε θα σε λιμιτάρει/μπλοκάρει λογαριασμό/αρνηθεί πληρωμές.
Καμια εταιρια δεν κρατα ανοιχτο κερδισμενο λογαριασμο. τι δεν καταλαβαινεις απο αυτο? σε ερευνα σκανδιναβικου μπουκ με πανεπιστημιο το 2015 διαπιστωθηκε οτι χρειαζεται μονο 21 ευρω τον χρονο η εταιρια απο καθε ενεργο λογαριασμο για να ειναι βιωσιμη. αυτο σου λεει εμμεσα με τον τροπο του καθημερινα παιξε για την συμετοχη παιξε για την χαρα του παιχνιδιου παιξε υπευθυνα.. δεν θελουν χαμενους οριακα χαμενους αν μπορουσαν να μας το πουν ευθεως θα το εκαναν. χασε 21 ευρω τον χρονο και τα ξαναλεμε του χρονου...
 
Προφανώς και καμμιά εταιρεία δε θέλει κερδισμένα accounts.

Αυτοί που κερδίζουν όμως , σε εταιρείες του τύπου μπετ365 , γιουνιμπετ , στοιχιμαν , bwin ,τκλ ΔΕΝ ΤΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΜΠΕΤΣ ΣΕ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ!
Κερδίζουν (και μάλιστα πολλά)κάνοντας "άλλου είδους" μπετς , πιό αλεπουδιάρικα για τα οποία δε θα επεκταθώ εδώ και αν δε γνωρίζεις εσύ δε πειράζει, ξέρουν κάποιοι άλλοι.

Το παιδί αναφέρει ΡΗΤΑ ότι θέλει να παίζει μεγάλα πρωταθλήματα , τα οποία είναι αποδεκτά και καλοδεχούμενα σε ΌΛΕΣ τις στοιχαματικές δίοτι από αυτά τα μπετς ζούνε.
Γι'αυτό και τα τεράστια όρια, γι'αυτό βγάζουν odds 1 μήνα πριν για τους αγώνες.Επειδή γνωρίζουν (σχεδόν) ΤΑ ΠΑΝΤΑ για τα πρωταθλήματα και δε φοβούνται ότι μία τιμή τους είναι εκτός αγοράς και θα φάνε όλο τον τζίρο εκεί.

Ο φίλος Γιώργος θέλει να παίζει αυτά τα ματς (και καλά κάνει) και ενώ έχει διαθέσιμες επιλογές 2-3 εταιρείες ΜΕ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ αποδόσεις , cash-out , πληθώρα επιλογών , ασιατικό χάντικαπ , λαιβ μπεττινγ , ασφάλεια συνναλλαγών και χίλια ακόμη προνόμια που ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Ο (ΚΛ)ΟΠΑΠ , εσύ του λες να πάει να παίζει το ληστρικό γκανιοταρισμένο 1 της λιβερπουλ στο 1.95 του οπαπ , ενώ μπορεί να βρει το ίδιο σημείο στο 2.43 στον στοίχιμαν την ημέρα του ματσ με 0% γκανιότα ή στο 2.30 στη μπετ365 7μερες πριν.

Αυτή η διαφορά των 0.4-0.5 μονάδων εσένα μπορεί να σου φαίνεται μικρή και αμελητέα αλλά πίστεψέ με δεν είναι και έχει αποδειχτεί σε αυτό εδώ το forum εδώ και αρκετά χρόνια από "επαγγελματίες" παίχτες του στοιχημάτος.

Στην τελική , εμένα δε με αφορά , εγώ δίνω μία συμβουλή στο παιδί από τα λίγα που ξέρω και σκέφτομαι με το φτωχό μου το μυαλό.

Γουστάρεις εσύ να παίρνεις την χαμηλότερη τιμή της αγοράς σε ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ , από ένα ληστρικό μαγαζάκι με τη αφορμή ότι "αφού οι κακές εταιρείες στο ιντερνετ ΘΑ με λιμιταρουν καποια στιγμή , ας τα παίξω όλα εδώ από την αρχή." Γούστο σου και καπέλο σου.

Εφόσον ακόμη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΛΙΜΙΤ στους λογαριασμούς (και εγώ λέω ότι δε θα έρθει ποτέ το λιμιτ αν ο Γιώργος παίζει μόνο μεγάλα πρωταθλήματα και 10κ να βάζει το κάθε ποντάρισμα και η εταιρεία θα του δίνει και προσφορές κάθε βδομάδα) ας εκμεταλλευτεί τις διαθέσιμες ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ επιλογές του πριν τον αναγκάσουν να βρει "άλλους" τρόπους.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Γιώργος84
Προφανώς και καμμιά εταιρεία δε θέλει κερδισμένα accounts.

Αυτοί που κερδίζουν όμως , σε εταιρείες του τύπου μπετ365 , γιουνιμπετ , στοιχιμαν , bwin ,τκλ ΔΕΝ ΤΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΜΠΕΤΣ ΣΕ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ!
Κερδίζουν (και μάλιστα πολλά)κάνοντας "άλλου είδους" μπετς , πιό αλεπουδιάρικα για τα οποία δε θα επεκταθώ εδώ και αν δε γνωρίζεις εσύ δε πειράζει, ξέρουν κάποιοι άλλοι.

Το παιδί αναφέρει ΡΗΤΑ ότι θέλει να παίζει μεγάλα πρωταθλήματα , τα οποία είναι αποδεκτά και καλοδεχούμενα σε ΌΛΕΣ τις στοιχαματικές δίοτι από αυτά τα μπετς ζούνε.
Γι'αυτό και τα τεράστια όρια, γι'αυτό βγάζουν odds 1 μήνα πριν για τους αγώνες.Επειδή γνωρίζουν (σχεδόν) ΤΑ ΠΑΝΤΑ για τα πρωταθλήματα και δε φοβούνται ότι μία τιμή τους είναι εκτός αγοράς και θα φάνε όλο τον τζίρο εκεί.

Ο φίλος Γιώργος θέλει να παίζει αυτά τα ματς (και καλά κάνει) και ενώ έχει διαθέσιμες επιλογές 2-3 εταιρείες ΜΕ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ αποδόσεις , cash-out , πληθώρα επιλογών , ασιατικό χάντικαπ , λαιβ μπεττινγ , ασφάλεια συνναλλαγών και χίλια ακόμη προνόμια που ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Ο (ΚΛ)ΟΠΑΠ , εσύ του λες να πάει να παίζει το ληστρικό γκανιοταρισμένο 1 της λιβερπουλ στο 1.95 του οπαπ , ενώ μπορεί να βρει το ίδιο σημείο στο 2.43 στον στοίχιμαν την ημέρα του ματσ με 0% γκανιότα ή στο 2.30 στη μπετ365 7μερες πριν.

Αυτή η διαφορά των 0.4-0.5 μονάδων εσένα μπορεί να σου φαίνεται μικρή και αμελητέα αλλά πίστεψέ με δεν είναι και έχει αποδειχτεί σε αυτό εδώ το forum εδώ και αρκετά χρόνια από "επαγγελματίες" παίχτες του στοιχημάτος.

Στην τελική , εμένα δε με αφορά , εγώ δίνω μία συμβουλή στο παιδί από τα λίγα που ξέρω και σκέφτομαι με το φτωχό μου το μυαλό.

Γουστάρεις εσύ να παίρνεις την χαμηλότερη τιμή της αγοράς σε ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ , από ένα ληστρικό μαγαζάκι με τη αφορμή ότι "αφού οι κακές εταιρείες στο ιντερνετ ΘΑ με λιμιταρουν καποια στιγμή , ας τα παίξω όλα εδώ από την αρχή." Γούστο σου και καπέλο σου.

Εφόσον ακόμη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΛΙΜΙΤ στους λογαριασμούς (και εγώ λέω ότι δε θα έρθει ποτέ το λιμιτ αν ο Γιώργος παίζει μόνο μεγάλα πρωταθλήματα και 10κ να βάζει το κάθε ποντάρισμα και η εταιρεία θα του δίνει και προσφορές κάθε βδομάδα) ας εκμεταλλευτεί τις διαθέσιμες ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ επιλογές του πριν τον αναγκάσουν να βρει "άλλους" τρό

Προφανώς και καμμιά εταιρεία δε θέλει κερδισμένα accounts.

Αυτοί που κερδίζουν όμως , σε εταιρείες του τύπου μπετ365 , γιουνιμπετ , στοιχιμαν , bwin ,τκλ ΔΕΝ ΤΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΜΠΕΤΣ ΣΕ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ!
Κερδίζουν (και μάλιστα πολλά)κάνοντας "άλλου είδους" μπετς , πιό αλεπουδιάρικα για τα οποία δε θα επεκταθώ εδώ και αν δε γνωρίζεις εσύ δε πειράζει, ξέρουν κάποιοι άλλοι.

Το παιδί αναφέρει ΡΗΤΑ ότι θέλει να παίζει μεγάλα πρωταθλήματα , τα οποία είναι αποδεκτά και καλοδεχούμενα σε ΌΛΕΣ τις στοιχαματικές δίοτι από αυτά τα μπετς ζούνε.
Γι'αυτό και τα τεράστια όρια, γι'αυτό βγάζουν odds 1 μήνα πριν για τους αγώνες.Επειδή γνωρίζουν (σχεδόν) ΤΑ ΠΑΝΤΑ για τα πρωταθλήματα και δε φοβούνται ότι μία τιμή τους είναι εκτός αγοράς και θα φάνε όλο τον τζίρο εκεί.

Ο φίλος Γιώργος θέλει να παίζει αυτά τα ματς (και καλά κάνει) και ενώ έχει διαθέσιμες επιλογές 2-3 εταιρείες ΜΕ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ αποδόσεις , cash-out , πληθώρα επιλογών , ασιατικό χάντικαπ , λαιβ μπεττινγ , ασφάλεια συνναλλαγών και χίλια ακόμη προνόμια που ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Ο (ΚΛ)ΟΠΑΠ , εσύ του λες να πάει να παίζει το ληστρικό γκανιοταρισμένο 1 της λιβερπουλ στο 1.95 του οπαπ , ενώ μπορεί να βρει το ίδιο σημείο στο 2.43 στον στοίχιμαν την ημέρα του ματσ με 0% γκανιότα ή στο 2.30 στη μπετ365 7μερες πριν.

Αυτή η διαφορά των 0.4-0.5 μονάδων εσένα μπορεί να σου φαίνεται μικρή και αμελητέα αλλά πίστεψέ με δεν είναι και έχει αποδειχτεί σε αυτό εδώ το forum εδώ και αρκετά χρόνια από "επαγγελματίες" παίχτες του στοιχημάτος.

Στην τελική , εμένα δε με αφορά , εγώ δίνω μία συμβουλή στο παιδί από τα λίγα που ξέρω και σκέφτομαι με το φτωχό μου το μυαλό.

Γουστάρεις εσύ να παίρνεις την χαμηλότερη τιμή της αγοράς σε ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ , από ένα ληστρικό μαγαζάκι με τη αφορμή ότι "αφού οι κακές εταιρείες στο ιντερνετ ΘΑ με λιμιταρουν καποια στιγμή , ας τα παίξω όλα εδώ από την αρχή." Γούστο σου και καπέλο σου.

Εφόσον ακόμη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΛΙΜΙΤ στους λογαριασμούς (και εγώ λέω ότι δε θα έρθει ποτέ το λιμιτ αν ο Γιώργος παίζει μόνο μεγάλα πρωταθλήματα και 10κ να βάζει το κάθε ποντάρισμα και η εταιρεία θα του δίνει και προσφορές κάθε βδομάδα) ας εκμεταλλευτεί τις διαθέσιμες ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ επιλογές του πριν τον αναγκάσουν να βρει "άλλους" τρόπους.
Αλεπουδιαρικα? η αλεπου 100 και τα αλεπουδακια 101? διαβασε τους ορους που αποδεχεσαι προσεκτικα παρε και μια νομικη συμβουλη εχει τον τροπο του ο μπουκ να ξερεις.. μονο αν αποδεχτεις την ψυχαγωγικη πλευρα της διαδικασιας μπορω να σου δωσω δικαιο αλλα ο φιλος δεν ρωτησε που μπορει να ψυχαγωγηθει καλυτερα αλλα που να παιξει τα χρηματα του και η απαντηση ειναι η οπαπ η πουθενα παντα με την προυποθεση βεβαια οτι ειναι συνεχως κερδισμενος.......... γιατι αν ειναι χαμενος...... ειναι καλοδεχουμενος και στην kolopetinitsabet365
 
Προφανώς και οι εταιρείες αναφέρουν πως ο "στοιχηματισμός είναι μόνο για ψυχαγωγία".

Και τί πάει να πει αυτό? Για μένα ψυχαγωγία είναι να βγάζω λεφτά από το στοίχημα για κάποιον άλλον είναι να χάνει το σπίτι του στο κόκκινο-μαύρο. Τί είδους "νομική" μάλιστα συμβουλή μου έδωσες μόλις τώρα?

Οι εταιρείες χάνουν λεφτά από ορισμένους παίχτες , που ΔΕΝ ποντάρουν σε μεγάλα πρωταθλήματα , αλλά σε άλλα ματς.Αυτοί που το κάνουν ξέρουν για ποιό πράγμα μιλάω.Απλώς abusaρουν το γεγονός ότι οι εταιρείες προσφέρουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΤΣ , πάρα πολλά markets , κτλ , βρίσκουν την αξία οι παίχτες "αλεπουδάκια" όπως τους ονομάζεις , την βαράνε , παίρνουν το ΚΕΡΔΟΣ τους , τρώει λιμιτ ο λογαριασμος στο 1Ε και ο καθένας πάει στο δρόμο του.

Γι αυτό κλείνουν οι λογαριασμού , γιατί τα αλεπουδάκια κάποιοες φορές ξεγελάνε την αλεπού και θα συνεχίσουν να την ξεγελάνε.

Ο φίλος δεν νομίζω να εννοεί "ψυχαγωγία" να παίζει στον ΟΠΑΠ την ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ τιμή της αγοράς. Αν αυτό εννοεί και δε θέλει να βγάζει ένα αξιοσέβαστο κέρδος , να μας το πει να μη σπαταλάω το χρόνο μου τσάμπα.

Εγώ θεωρώ ότι ο Γιώργος , όπως και το 99% των παικτών ψάχνει το κέρδος , γι αυτό και παίζει στοίχημα.
Ε λοιπόν , για να το πούμε ξεκάθαρα , κέρδος από τον ΟΠΑΠ σε τέτοιες λίγκες δεν θα έχει ή αν έχει θα έχει 5 φορές λιγότερο κέρδος από αυτό που θα είχε παίζοντας στην μπετ365 ή στον στοιχιμαν.
Και ο καλύτερος τιπστερ να είναι στα μεγάλα πρωταθλήματα , όταν θα παίζει το παρολί στον ΟΠΑΠ σε συνολική απόδοση 2.56 και στη μπετ το ίδιο παρολί θα είναι στο 3.4 αργά ή γρήγορα θα τον φάει το variance και θα μπει μέσα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Γιώργος84

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...