Άντε και το βρήκες...

ahlobar

New Member
29 Μαρ 2021
12
2
3
Καλησπέρα σε όλους σας και καλή χρονιά.Εχω να θέσω ένα ερώτημα στην ομάδα και είναι το εξής:

Άντε και βρήκες τον τρόπο να κερδίζεις αρκετά χρήματα από το στοίχημα είτε μέσω γνώσης στοιχήματος είτε με pattern είτε με διαχείριση κεφαλαίου είτε όπως θέλει ο καθένας.Που παίζεις?Οι στοίχημα τικες σε λιμιταρουν, Ασία δεν μπορείς να παίξεις (με ασφάλεια,εγώ τουλάχιστον δεν νοιωθω άνετα), ανταλακτηρια δεν έχεις,στον ΟΠΑΠ στο πρακτορείο πολύ πιθανό να σε βάλουν στο μάτι (ειδικά αν είναι πατερν και απαιτεί πολλούς αγώνες)

Που παίζεις?
 
Χιλιωειπομένα θέματα τα ίδια και τα ίδια οπότε η απάντηση είναι πουθενά
 
Και τότε γιατί ασχολησε αφού είναι 100% σίγουρο ότι θα σαι χαμένος?Για τη χαρά του στοιχηματίσμου?Προσωπικά δεν θα μπορούσα να παίξω αν ήξερα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να κερδίσω.
 
Και τότε γιατί ασχολησε αφού είναι 100% σίγουρο ότι θα σαι χαμένος?Για τη χαρά του στοιχηματίσμου?Προσωπικά δεν θα μπορούσα να παίξω αν ήξερα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να κερδίσω.

Εγώ παίζω επειδή είμαι ΠΑΣΟΚΟΣ λεφτά υπάρχουν και τα πετάω στο στοίχημα δεν λένε άλλωστε τα λεφτά θα σου τα φάει ή το κράτος ή οι γυναίκες ε εγώ λέω να μου τα φάει ο μπουκ τουλάχιστον την χαρά θα την έχω εγώ :paidi:

Το χιλιοειπωμένα σημαίνει πως αν κοιτάξεις το φόρουμ είναι το ίδιο και το ίδιο θέμα που να παίξω κτλπ. Έλεος πια μεταναστεύστε στην Μάλτα παίξτε και μέχρι στους υπόγειους μπουκ.
 
Χαίρομαι φίλε ερτζαν για την απάντηση σου αν και δεν βοήθησε καθόλου.Εσενα μπορεί να σου αρέσει να πετάς τα λεφτά σου εμένα πάντως όχι.

Και σε τελική ανάλυση δεν χρειαζόταν να απαντήσεις κι όλας εφόσον δεν είχες απάντηση.

Και λέω ότι δεν έχεις απάντηση γιατί φίλε μου το πουθενά δεν το δέχομαι σαν απαντηση.Γιατι αν είχες εσύ βρει ένα τρόπο να βγάζεις μαρουλακια από τους μπουκιδες μια χαρά θα σε έκαιγε ο πισινός σου να βρεις που θα παίξεις.

Ακόμα και αν στη Μάλτα μεταναστεύσεις (που νομίζω ότι ψιλοειρονευεσαι) ή στην Αγγλία ή κάποιου Ασία μπορείς να παίξεις χωρις να φας λιμιτ και να είναι safe τα χρήματα σου?

Αν κάποιος γνωρίζει να μας έδινε τα φώτα του.
 
Καλησπέρα σε όλους σας και καλή χρονιά.Εχω να θέσω ένα ερώτημα στην ομάδα και είναι το εξής:

Άντε και βρήκες τον τρόπο να κερδίζεις αρκετά χρήματα από το στοίχημα είτε μέσω γνώσης στοιχήματος είτε με pattern είτε με διαχείριση κεφαλαίου είτε όπως θέλει ο καθένας.Που παίζεις?Οι στοίχημα τικες σε λιμιταρουν, Ασία δεν μπορείς να παίξεις (με ασφάλεια,εγώ τουλάχιστον δεν νοιωθω άνετα), ανταλακτηρια δεν έχεις,στον ΟΠΑΠ στο πρακτορείο πολύ πιθανό να σε βάλουν στο μάτι (ειδικά αν είναι πατερν και απαιτεί πολλούς αγώνες)

Που παίζεις?

Δεν είναι απλή υπόθεση.
Οι μπουκ έχουν τους experts. Ένας που ξέρει τόσο καλά όσο λες εσύ εκτός από λιμιτάρισμα μπορεί και να κατέληγε και βοηθάει τους μπουκ.
Αλλά είναι και οι νόμοι με το μέρος τους όπως δε έχω εξηγήσει πολλές φορές η μόνη διέξοδος θα ήταν το αμοιβαίο με λογική γκανιότα βέβαια, όχι οπαπική.

Δυστυχώς όλες οι κυβερνήσεις του κόσμου είναι εναντίον των παικτών.
Έχουμε τρεις κατηγορίες:

Δεξιοί τύπου μπρέξι: Υπάλληλοι των μπουκ.
Αριστεροί: Υπάλληλοι των μπουκ που ταυτόχρονα το παίζουν μαρξιστές-λενινιστές και μας κάνουν κήρυγμα να γίνουμε κολχόζ-κομσομόλ.
Ταλιμπάν: Ταλιμπάν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλησπέρα cosmicsports. Ευχαριστώ για την απάντηση.Γνωριζω πάρα πολύ καλά και από πρώτο χερι πόσο δύσκολη υπόθεση είναι.Για είπα να πάρω και μια γνώμη και από εδώ.

Κρινοντας και από τον ertzan και τον τρόπο που απάντησε (μπουχτισμενος ) φαντάζομαι ότι πολλοί μπήκανε και ρωτήσανε το ίδιο πράγμα.Να.με συγχωρητε που δεν κατάφερα να διαβάσω παρόμοια θέματα.


Για να μπεις σε ένα τμήμα risk cosmic δεν νομίζω να αρκεί μόνο κάποιο pattern ή κάποιο bankroll management.

Στο θεμα μας.Εστω ότι ένας παίχτης κερδίζει ακόμα και την γκανιοτα των επίγειων και έχει και ένα κέρδος 5 με 10 % του τζίρου του (φαντάσου να μην υπήρχε και γκανιοτα).Δεν γίνετε να μην υπάρχει ένας τρόπος να γίνει pro.Δηλαδη να καταφέρεις το δύσκολο και να μην μπορείς να το κάνεις.Δεν μπορώ να δεχτώ ότι μπορει κάποιος παιχτης να βγάζει ένα σκαζμο λεφτά παίζοντας στα ίσα (ούτε arbs ούτε abuser) και να μην μπορεί να το κάνει.
 
Αν κάποιος νομιμότητα μετακόμισει πχ Αγγλία για να.παιξει ανταλακτηρια ή πάει Μακάο για να παίξει εκεί κάπου (δεν αναφέρω ονόματα) θα τον σταματήσει κάποιος?Η εταιρία ή το κράτος ή δεν ξέρω και γω τι.
 
Αν κάποιος νομιμότητα μετακόμισει πχ Αγγλία για να.παιξει ανταλακτηρια ή πάει Μακάο για να παίξει εκεί κάπου (δεν αναφέρω ονόματα) θα τον σταματήσει κάποιος?Η εταιρία ή το κράτος ή δεν ξέρω και γω τι.
Όντως έχουν γίνει άπειρες συζητήσεις για το θέμα
Υπάρχουν παίχτες που σε Ευρωπαίους μπουκ κάνουν 10+%
Τρως λιμιτ άμεσα, μετά τι κάνεις?
Παλιότερα έκανες λογαριασμό σε όποιον ήξερες, πλήρωνες κιόλας για λογαριασμούς προφανώς και πηγαινες έτσι
Αυτό σταμάτησε το 2016 περίπου , μετά έγινε πολύ δύσκολο αυτό, πρέπει να γίνεις γκάνγκστερ και με μεγάλο ρίσκο να τα χάσεις τα λεφτά σου
Μετά οι λύσεις είναι Ασία, ασφαλές σίγουρα είναι αλλά δε μπορείς να περιμένεις 20%, αυτά δε γίνονται, αν είσαι πολύ καλός ευελπιστεί γύρω στο 5% θεωρώ
Αν υπήρχαν ανταλακτηρια στην Ελλάδα σαφώς θα ήταν μια λύση αλλά να σου πω δεν ξέρω τι αγορές προσφέρουν και τι ζήτηση υπάρχει στις αγορές που μπορείς να κάνεις διάφορα γιατί έχω να ασχοληθώ από τότε που κλείσανε
Ο ΟΠΑΠ η άλλη λύση ανώνυμα, με την γκανιοτα που έχει δεν ξέρω τι περιθώρια κέρδους κέρδους έχει, πες ότι έχει 5-10% σε αγορές που μπορείς να κάνεις διάφορα, μάλλον πρέπει να κατασκηνώσεις σε πρακτορείο για να προλαβαίνεις, και τι όριο πονταρίσματα έχει? Θυμάμαι να χρειάζεται τηλέφωνο για δελτίο 60 ευρώ σε βολευ Αυστρίας, παρόλα αυτά δεν έχω πρόσφατη εμπειρία
Επίσης κερδισμένοι παίχτες προφανώς αφού απελπιστηκαν από αυτά πουλάνε τις προβλέψεις του σε γνωστά σάιτ, ίσως και αυτό είναι μια λύση
Να παίζεις για να κοροϊδεύεις τον κόσμο δε γίνεται αν έχεις μάθει να κερδίζεις προφανώς αλλά το περιβάλλον είναι πολύ δύσκολο στο να συνεχίζεις να παίζεις άνετος
Σε στοιχηματικη αν κάνεις αίτηση λογικά θα σε προσλάβουν αλλά εκεί πλέον είσαι υπάλληλος και κάνεις μια τυπική δουλειά όπως παντού
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: GiEm
Καλησπέρα cosmicsports. Ευχαριστώ για την απάντηση.Γνωριζω πάρα πολύ καλά και από πρώτο χερι πόσο δύσκολη υπόθεση είναι.Για είπα να πάρω και μια γνώμη και από εδώ.

Κρινοντας και από τον ertzan και τον τρόπο που απάντησε (μπουχτισμενος ) φαντάζομαι ότι πολλοί μπήκανε και ρωτήσανε το ίδιο πράγμα.Να.με συγχωρητε που δεν κατάφερα να διαβάσω παρόμοια θέματα.


Για να μπεις σε ένα τμήμα risk cosmic δεν νομίζω να αρκεί μόνο κάποιο pattern ή κάποιο bankroll management.

Στο θεμα μας.Εστω ότι ένας παίχτης κερδίζει ακόμα και την γκανιοτα των επίγειων και έχει και ένα κέρδος 5 με 10 % του τζίρου του (φαντάσου να μην υπήρχε και γκανιοτα).Δεν γίνετε να μην υπάρχει ένας τρόπος να γίνει pro.Δηλαδη να καταφέρεις το δύσκολο και να μην μπορείς να το κάνεις.Δεν μπορώ να δεχτώ ότι μπορει κάποιος παιχτης να βγάζει ένα σκαζμο λεφτά παίζοντας στα ίσα (ούτε arbs ούτε abuser) και να μην μπορεί να το κάνει.

Ναι καλά, μπαίνεις ξέρω γω πως μπαίνεις.
Με Πασόκ ξέρω αλλά και με συστατική επιστολή από τον αρχιεπίσκοπο είχα ακούσει για κάποιον πριν από χρόνια. Η πρώτη πάντως που δούλεψε σαν "risk management" στον ΟΠΑΠ δεν ήταν άλλη από την μεγάλη αοιδό μας τη Φούλη Δημητρίου επί Δημητράκη Σεφτελή.

Για να μην έχεις πρόβλημα με λιμιτάρισμα ένας τρόπος μπορεί να είναι τα ανταλλακτήρια και ένας άλλος να καθιερωθεί παντού το αμοιβαίο. Ανάλογα με τη γκανιότα δεν θα είχα πρόβλημα εγώ. Αν ήταν όσο είναι σήμερα στη bet για το 90λεπτο δηλ. 5% δεν θα είχα κανένα πρόβλημα (πέραν αυτού που έχω τώρα που έπαιζα Άρσεναλ - Μάντσεστερ Σίτυ 1Χ και έγινε διπλό στο 93').
Διότι εδώ όσο και αν θέλει η πολιτεία να στριμώξει τον μπουκ για να μην κάνει το λιμιτάρισμα στο λαό, ο μπουκ θα σου πει κύριοι ιδιωτική συμφωνία είναι - αν εσύ με ένα φίλο σου πάτε συνήθως στοιχήματα μεταξύ σας και αν μιά μέρα ο φίλος σου πει "μπα, δεν το πάω αυτό το στοίχημα" τι θα κάνεις ; Θα τον πιάσεις από το λαιμό ;
Αν όμως ήταν στο χιλιάρικο να μοιράζει τα 950 μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει τότε -λογικά- δεν θα τον ενδιέφερε το λιμιτάρισμα και δεν θα είχε συμφέρον να το κάνει (σ' αυτήν την περίπτωση ίσως να το έκανε μόνο για τους Κροάτες που θα ήταν ήδη στη φυλακή).

Πάντως οι μπουκ από ότι έχω καταλάβει έχουν και τους τρόπους τους να μην αφήνουν τον οποιονδήποτε εξυπνάκια να βγάλει στην αγορά το οποιοδήποτε μοντερνοποιημένο σύστημα. Οι δε βλάκες οι μπετφεαράκηδες στις δίκες που έκαναν προ δεκαετίας είχαν δικηγόρους της πλάκας.
 
απλη και προφανης η απαντηση, για να μην φας λιμιτ παιζεις ΟΠΑΠ. Απο εκει και περα εξαρταται τι θες

Εχεις χ χρηματα να πονταρεις και να εχεις κερδος; Θα εχεις πιο μικρο κερδος στον ΟΠΑΠ

Θελεις καθε μηνα να βγαζεις Χ ποσο ως κερδος; Θα κάνεις μεγαλύτερα πονταρίσματα στον ΟΠΑΠ

Η στρατηγική είναι να κάψεις όσους περισσότερους λογαριασμούς μπορείς σε ονλάιν εταιρίες ώστε όταν σε κλεισουν από παντού να έχεις αρκετά χρήματα για να έχεις ικανοποιητικά κέρδη από τον ΟΠΑΠ.

Λιμιτ θα φας παντου, στην Ασία αν δεν παίζεις με ατζέντη θα φας όριο αργά ή γρήγορα (πχ εγώ στην νταφα εχω μαξ ποντάρισμα 50 ευρώ και στην σμπο 28). Αν έχεις ατζέντη μπορείς να παίζεις όσα θες, αλλά μετά έρχεται θέμα εμπιστοσύνης και κατά πόσο μπορείς να παίξεις με βπν και κρυμμένα id. Σε κάποιο σημείο καταντάει σπάσιμο να πρέπει να κάνεις 10 πράγματα πριν μπορέσεις να παίξεις.

Στην μπετφερ στο ανταλλακτήριο θεωρητικά δεν τρως λιμιτ, πρακτικά όσο κερδίζεις ανεβαίνεις βαθμίδες στα fee και ουσιαστικα ούτε το μεγαλύτερο δυνατό κέρδος έχεις ούτε στις καλύτερες αποδόσεις παίζεις.

Στον ΟΠΑΠ έχεις τη δυνατότητα να παίξεις απεριόριστα χρήματα. Καβαλάς το μηχανάκι και αλλάζεις πρακτορεία. Άσε που πλέον οι εγκρίσεις δίνονται χωρίς ιδιαίτερο ζόρι. Κάποτε παίζαμε 50άρικο σε 20 πρακτορεία, τώρα παίρνει και 300 και 500 ευρώ.

Η καλύτερη λύση είναι ο ΟΠΑΠ. δεν θα σου κρατήσει και ένα στοίχημα ανοικτό 2 χρόνια όπως κάνει ο στοίχημαν για να το "εξετάσουν οι αρχές", ούτε θα σου φάει τα λεφτά όπως κάνουν οι νοβιμπετ κλπ, ούτε θα σε λιμιτάρει στα 6-7 περίεργα στοιχήματα όπως κάνει η 365.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larry και anka7
απλη και προφανης η απαντηση, για να μην φας λιμιτ παιζεις ΟΠΑΠ. Απο εκει και περα εξαρταται τι θες

Εχεις χ χρηματα να πονταρεις και να εχεις κερδος; Θα εχεις πιο μικρο κερδος στον ΟΠΑΠ

Θελεις καθε μηνα να βγαζεις Χ ποσο ως κερδος; Θα κάνεις μεγαλύτερα πονταρίσματα στον ΟΠΑΠ

Η στρατηγική είναι να κάψεις όσους περισσότερους λογαριασμούς μπορείς σε ονλάιν εταιρίες ώστε όταν σε κλεισουν από παντού να έχεις αρκετά χρήματα για να έχεις ικανοποιητικά κέρδη από τον ΟΠΑΠ.

Λιμιτ θα φας παντου, στην Ασία αν δεν παίζεις με ατζέντη θα φας όριο αργά ή γρήγορα (πχ εγώ στην νταφα εχω μαξ ποντάρισμα 50 ευρώ και στην σμπο 28). Αν έχεις ατζέντη μπορείς να παίζεις όσα θες, αλλά μετά έρχεται θέμα εμπιστοσύνης και κατά πόσο μπορείς να παίξεις με βπν και κρυμμένα id. Σε κάποιο σημείο καταντάει σπάσιμο να πρέπει να κάνεις 10 πράγματα πριν μπορέσεις να παίξεις.

Στην μπετφερ στο ανταλλακτήριο θεωρητικά δεν τρως λιμιτ, πρακτικά όσο κερδίζεις ανεβαίνεις βαθμίδες στα fee και ουσιαστικα ούτε το μεγαλύτερο δυνατό κέρδος έχεις ούτε στις καλύτερες αποδόσεις παίζεις.

Στον ΟΠΑΠ έχεις τη δυνατότητα να παίξεις απεριόριστα χρήματα. Καβαλάς το μηχανάκι και αλλάζεις πρακτορεία. Άσε που πλέον οι εγκρίσεις δίνονται χωρίς ιδιαίτερο ζόρι. Κάποτε παίζαμε 50άρικο σε 20 πρακτορεία, τώρα παίρνει και 300 και 500 ευρώ.

Η καλύτερη λύση είναι ο ΟΠΑΠ. δεν θα σου κρατήσει και ένα στοίχημα ανοικτό 2 χρόνια όπως κάνει ο στοίχημαν για να το "εξετάσουν οι αρχές", ούτε θα σου φάει τα λεφτά όπως κάνουν οι νοβιμπετ κλπ, ούτε θα σε λιμιτάρει στα 6-7 περίεργα στοιχήματα όπως κάνει η 365.

Σιγά μην παίζουμε ΟΠΑΠ.
Και δεν είναι βέβαια ο ΟΠΑΠ έξω από το κλαμπ του κλεισίματος λογαριασμών λόγω που είναι ... τίμιος.
Είναι έξω από το κλαμπ όσο το παιχνίδι του είναι χωρίς λογαριασμό παίκτη.
 
Σιγά μην παίζουμε ΟΠΑΠ.
Και δεν είναι βέβαια ο ΟΠΑΠ έξω από το κλαμπ του κλεισίματος λογαριασμών λόγω που είναι ... τίμιος.
Είναι έξω από το κλαμπ όσο το παιχνίδι του είναι χωρίς λογαριασμό παίκτη.
Ε ναι, στο ονλαιν κλείνει λογαριασμους δίχως σκεψη
 
-Ανοιγεις τραπεζικο λογαριασμο Αγγλία
-Αγοραζεις λογαριασμους B365 με το τσουβαλι
-Καις τους λογαριασμους
-Επαναληψη

Αλλη λύση οι ατζέντηδες.Αλλα δυσκολο να βρεις edge.Εαν έχει όμως σύστημα είναι το ασφαλέστερο από όλες τις αδειοδοτημένες ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΙΚΗ ΓΚΑΝΙΟΤΑ.

Ο ΟΠΑΠ ειναι η άλλη εναλλακτική, ασφαλής και αυτή, αλλα η γκανιοτα είναι εξωφρενική και πρέπει να είσαι στο πόδι συνέχεια.

Αυτά.
 
Ο γκριμ πάνω-κάτω , έχει δίκιο για τον ΟΠΑΠ και το πώς έχουν τα πράγματα αυτή τη στιγμή.

Τα ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια που έχει ο (ΚΛ)ΟΠΑΠ είναι η ανωνυμία (τεράστιο προσόν) και το γεγονός ότι κανείς μπορεί να παίξει αρκετά μεγάλα ποσά , πολλές φορές , σε πολλά πρακτορεία , σε πολλές περιοχές , κτλ κτλ.

Πέραν αυτών των 2 (μεγάλων) πλεονεκτημάτων του , αν πρσθέσει κανείς και ότι μερικές φορές "ξεχνιέται" και αφήνει προς στοιχηματισμό (στο λαιβ και στο pregame) κάτι πολύ περίεργα ματσάκια που μόνο αυτός αφήνει ανοιχτά και μπορεί να βγάλει κανείς αρκετό κέρδος από αυτά και θα στο πληρώσει φυσικά το προφιτ αν κερδίσεις.Ούτε θα στο κάνει void , ούτε θα στα πρήξει , ούτε θα περιμένεις μέχρι του χρόνου για διευθέτιση , ούτε θα φοβάσαι μη σε "σταμπάρει".

Πέραν αυτών λοιπόν , δεν παρέχει τίποτε άλλο.
Οι ευκαιρίες που θα σου εμφανιστούν στον ΟΠΑΠ είναι μετρημένες στα δάχτυλα και αν τις εκμεταλλευτείς όλες , βαρώντας τες με δυνατά πονταρίσματα , μπορεί να μην σου "λιμιτάρουν τον λογαριασμό" , αλλά μπορεί να λιμιταρουν ολόκληρο πρακτορείο.Εσύ γκριμ , ως παλιός εδώ , φαντάζομαι θα θυμάσαι την ιστορία ενός πολύ δυνατού παίχτη εδώ στο φορουμ που , αφού βάρεσε κάτι χιλιάρικα σε ένα βάλιου του ΟΠΑΠ μέσω πρακτορείου (τότε δεν υπήρχε ακόμη το σαιτ) , μετά ο πράκτορας δε μπορούσε να παίξει δελτίο αξίας άνω των 70ευρώ.
Συνεπώς λογαριασμό δε θα χρειαστείς , αλλά θα χρειαστείς να αλλάζεις πρακτορεία κάθε τρεις και λίγο.

Οπότε , δική μου γνώμη είναι πως ο ΟΠΑΠ είναι καλός μόνο για "ειδικές περιπτώσεις" και όχι για μόνιμο στοιχηματικό παιχνίδι.Διότι στο μόνιμο στοιχηματικό παιχνίδι , οι ευκαιρίες που θα βρεις , δεν θα ισοσκελίσουν τη ληστρική γκανιότα που έχει σε όλες τις επιλογές (γκανιότα μπουκ + γκανιότα μαγαζάτορα) και στο τέλος θα μπεις μέσα και μάλιστα πάρα πολύ και θα κλαις με μαυρο δάκρυ.
 
Δηλαδή στον ΟΠΑΠ μπορώ να πάω να παίξω αγώνα λα.λιγκα 5χιλιαρικα απροβληματιστα?και να το κάνω κάθε βδομάδα?και να είναι 5 6 τα γεγονότα?ο ίδιο ο Μελισσανίδης θα μου χτυπήσει την πόρτα να πούμε...
 
Ναι. Σε αγώνα λα λιγκας μπορείς να παίξεις απροβλημάτιστα και 10χιλιάρικα , απανωτά και μάλιστα όχι μόνο στον ΟΠΑΠ αλλά σε κάθε μπουκ.

Για το αν μπορείς όμως , να παίξεις 1 χιλιάρικο σε αγώνα βολλευ Καζακστάν , εκει θα δημιουργηθούν issues.

Όποιο κι αν είναι το μπουκ , κάποιος θα την πληρώσει την νύφη στο τέλος της ημέρας.

Είτε θα χάσεις τον λογαριασμό σου εσύ αν το κάνεις στη μπετ365 , είτε ο πράκτορας στο προποτζίδικο θα ζητάει έγκριση για να παίξει δελτιάκι ακόμη και αξίας των 50ευρώ απο την επόμενη μέρα.
 
Ναι. Σε αγώνα λα λιγκας μπορείς να παίξεις απροβλημάτιστα και 10χιλιάρικα , απανωτά και μάλιστα όχι μόνο στον ΟΠΑΠ αλλά σε κάθε μπουκ.

Για το αν μπορείς όμως , να παίξεις 1 χιλιάρικο σε αγώνα βολλευ Καζακστάν , εκει θα δημιουργηθούν issues.

Όποιο κι αν είναι το μπουκ , κάποιος θα την πληρώσει την νύφη στο τέλος της ημέρας.

Είτε θα χάσεις τον λογαριασμό σου εσύ αν το κάνεις στη μπετ365 , είτε ο πράκτορας στο προποτζίδικο θα ζητάει έγκριση για να παίξει δελτιάκι ακόμη και αξίας των 50ευρώ απο την επόμενη μέρα.
Εχεις κερδισει σε οποιονδηποτε μπουκ πάνω απο 30 χιλιαδες, τα σήκωσες, και σου αφησαν αθικτο το λογαρασμο και του το λες αυτο ή απλά υποθέτεις επειδη είναι λα λιγκα?Γιατι εγώ άλλα ξερω και έχω δει
 
Ναι οκ...Ας υποθέσουμε ότι παίζουμε μόνο Πρέμιερ,λα Λίγκα και Μπουντεσλίγκα.Εγω μέσα στη σεζον θέλω να τζιραρω πάνω από 1.000.000.Ποιος θα με αφήσει?
 
Ναι οκ...Ας υποθέσουμε ότι παίζουμε μόνο Πρέμιερ,λα Λίγκα και Μπουντεσλίγκα.Εγω μέσα στη σεζον θέλω να τζιραρω πάνω από 1.000.000.Ποιος θα με αφήσει?
Η πινακλ, αν και δεν εχει σημασια ο τζιρος αλλα το κερδος
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...