Novak δεν ειναι εδω Βαλκανια σου το πα!!!!

Κλασικός παλιός ΠΑΣΟΚτζης....

ΟPEN ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΆ.....

ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΟΜΩΣ.....(ΑΠΟ ΤΟ 2009 ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΘΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ -ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ -ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ)

Τώρα για την αχαριστία (σχετικά με τα 25Κ) σωστά , πέρσι μας βοηθούσες φέτος ας τον γ@μ@σουμε....αυτό είναι ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΝΕΟΕΛΛΗΝΑΡΑΣ.....

Κοινωνική μόρφωση ας την επιδείξουν ΠΡΩΤΑ ΟΙ ΑΥΣΤΡΑΛΟΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΤΟΥΣ (τους αβορίγινες) που εκτός απο τον αφανισμό τους -που προκάλεσαν - δεν τους αναγνωρίζαν και σαν ισότιμους ανθρώπους και μετά μιλάς για τον Τζόκοβιτς.....(που αν ήξερες εστω τα μισα απο αυτά που έχει κάνει το λιγότερο θα αισθανόσουν ντροπή μπροστά τους....)
Ξέρω μόνο Γιώργο Μίνο εσύ.

Όχι φίλε μου αλλά όχι επειδή μας χάρισε είτε 5 είτε 25 είτε 5 εκ ευρώ θα έχει ειδική μεταχείριση.

Ντροπή πρέπει να αισθάνεται ο Τζόκοβιτς που κάνει τα πάντα για τον βωμό του τίτλου για να γίνει ο μοναδικός σε τίτλους κάνει τα πάντα
 
Ξέρω μόνο Γιώργο Μίνο εσύ.

Όχι φίλε μου αλλά όχι επειδή μας χάρισε είτε 5 είτε 25 είτε 5 εκ ευρώ θα έχει ειδική μεταχείριση.

Ντροπή πρέπει να αισθάνεται ο Τζόκοβιτς που κάνει τα πάντα για τον βωμό του τίτλου για να γίνει ο μοναδικός σε τίτλους κάνει τα πάντα
Kάτσε διάβασε λίγο τι έχει κάνει αυτός ο άνθρωπος και θα καταλάβεις πόσο άγνοια υπάρχει.....

Φτάσαμε στην ΚΑΤΑΝΤΙΑ να ακυρώνει η πολιτική εξουσία την δικαστική.....

ΟΥΣΤ ΜΕ ΤΑ ΒΡΩΜΟΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΝΤΠ και της ψευτοεπανεκκίνησης
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Παιδιά, ας φύγουμε λίγο από την περίπτωση του Τζόκοβιτς και ας δούμε λίγο την ουσία της υπόθεσης.
Μία κυβέρνηση απαγορεύει σε όσους είναι ανεμβολίαστοι, οι οποίοι όμως έχουν νοσήσει, να εισέλθουν στην επικράτεια της.
Αυτό για ποιο λόγο γίνεται; Ποια είναι η επιστημονική αιτιολόγηση πίσω από αυτήν την απόφαση;
 
Παιδιά, ας φύγουμε λίγο από την περίπτωση του Τζόκοβιτς και ας δούμε λίγο την ουσία της υπόθεσης.
Μία κυβέρνηση απαγορεύει σε όσους είναι ανεμβολίαστοι, οι οποίοι όμως έχουν νοσήσει, να εισέλθουν στην επικράτεια της.
Αυτό για ποιο λόγο γίνεται; Ποια είναι η επιστημονική αιτιολόγηση πίσω από αυτήν την απόφαση;
Γιατί δεν εμπιστευεται κανένα αλλοδαπο να του παρουσιαζεται ως νοσουντας, ξεροντας ότι σε πολλα κράτη δίνονται ψευδη πιστοποιητικα νοσησης.

Και στη προκειμενη περιπτωση, παρολο που μιλάμε για μια "εξέχουσα" προσωπικοτητα, αν με ρωτάς εμενα, πολυ αμφιβάλλω αν νοσησε αυτή τη φορά. Εγώ θα έβαζα το χέρι μου πως είναι άλλο ένα φτιαχτο ψέμα του Djoker για το οποίο θα ζητήσει συγγνώμη στο μέλλον

ΥΓ: Στο πρωτο μου post εδώ, είχα γράψει πως αυτή η εμμονή του να παιξει, θα του γυρίσει μπουμεραγκ και στη πορεια θα βγουν κι αλλα και στο τέλος θα χάσει τα παντα από αυτή την υπόθεση.
Δεν απέχει πολυ να φαει 3ετη αποκλεισμό (δηλαδή δε ξαναπαίζει σε ΑΟ) και παραλληλα να φαει και καμια ποινη από ΑΤΡ.
 
Ποια είναι η επιστημονική αιτιολόγηση πίσω από αυτήν την απόφαση;
ΕΚΛΟΓΕΣ! Στους ολυμπιακούς δεν δεν υπήρχε πρόβλημα! Χρήμα....
Πιο επιστημονική Απόφαση υπαρχει


Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Γιατί δεν εμπιστευεται κανένα αλλοδαπο να του παρουσιαζεται ως νοσουντας, ξεροντας ότι σε πολλα κράτη δίνονται ψευδη πιστοποιητικα νοσησης.

Και στη προκειμενη περιπτωση, παρολο που μιλάμε για μια "εξέχουσα" προσωπικοτητα, αν με ρωτάς εμενα, πολυ αμφιβάλλω αν νοσησε αυτή τη φορά. Εγώ θα έβαζα το χέρι μου πως είναι άλλο ένα φτιαχτο ψέμα του Djoker για το οποίο θα ζητήσει συγγνώμη στο μέλλον

ΥΓ: Στο πρωτο μου post εδώ, είχα γράψει πως αυτή η εμμονή του να παιξει, θα του γυρίσει μπουμεραγκ και στη πορεια θα βγουν κι αλλα και στο τέλος θα χάσει τα παντα από αυτή την υπόθεση.
Δεν απέχει πολυ να φαει 3ετη αποκλεισμό (δηλαδή δε ξαναπαίζει σε ΑΟ) και παραλληλα να φαει και καμια ποινη από ΑΤΡ.
Πλανήτης vc Tζόκοβιτς 3-0 για αρχη .....και έπεται και συνέχεια.....τριετής δεν ειναι τίποτα, μπορει και δεκαετής αφαιρεση ολων των τίτλων, κατασχεση ολων των λογαριασμων σε δευτερη φαση.
Σε τριτη φαση δήμευση περιουσιας...
Σε τριτη φαση 20ετης φυλάκιση ως αρνητής και φυσικα δημοσια διαπομπευση ως τεντι μποις ...
Αυτα...

Υ.Γ Που πας ρε τζοκοο??? και ησουν καλο παιδι ρε γαμωτο!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
@ loxagos mark γιατι δεν άνοιξες αποδόσεις; δεν βρήκα πουθενά να παίξω την Παρασκευή άρση βίζας!
Είχα μελετήσει την Ελληνική Ιστορία και διάλεξα σημειο.
Capital control Ελλάδα Παρασκευή!!!
Ασπις Πρόνοια ανάκληση άδειας ημέρα Παρασκευή
Οδηγούμε τις εξελίξεις...
Jokovic ανάκληση βίζα Παρασκευή


Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Haha
Αντιδράσεις: loxagos mark
@ loxagos mark γιατι δεν άνοιξες αποδόσεις; δεν βρήκα πουθενά να παίξω την Παρασκευή άρση βίζας!
Είχα μελετήσει την Ελληνική Ιστορία και διάλεξα σημειο.
Capital control Ελλάδα Παρασκευή!!!
Ασπις Πρόνοια ανάκληση άδειας ημέρα Παρασκευή
Οδηγούμε τις εξελίξεις...
Jokovic ανάκληση βίζα Παρασκευή


Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για κοροιδο με πέρασες? Ολόκληρος Μπουκ μάκερ χρόνια στο κουρμπετι και να σου δώσω τσάμπα λεφτά?????
 
  • Haha
Αντιδράσεις: GATHS
Ανυπομονώ να δω σε δυο μήνες που θα μιλήσει η ελληνική κυβέρνηση για άνοιγμα του τουρισμού, αν οι ίδιοι που σήμερα κράζουν την Αυστραλιανή κυβέρνηση και εξυψώνουν τον Τζόκοβιτς σε επίπεδο πρωτομάρτυρα -Χ.Ο. γαρ κι αυτός- θα ζητάνε αυστηρά μέτρα (ελέγχους εγγράφων, καραντίνες παραβατών κτλ) στις πύλες εισόδου της Ελλάδας. Και αν οι ίδιοι θα λένε πως ο covid δεν εξαλείφθηκε επειδή έγινε η χώρα μπάτε σκύλοι αλέστε..
Μα τι λέω, αυτό κι αν θα ήταν sure bet!
 
Ανυπομονώ να δω σε δυο μήνες που θα μιλήσει η ελληνική κυβέρνηση για άνοιγμα του τουρισμού, αν οι ίδιοι που σήμερα κράζουν την Αυστραλιανή κυβέρνηση και εξυψώνουν τον Τζόκοβιτς σε επίπεδο πρωτομάρτυρα -Χ.Ο. γαρ κι αυτός- θα ζητάνε αυστηρά μέτρα (ελέγχους εγγράφων, καραντίνες παραβατών κτλ) στις πύλες εισόδου της Ελλάδας. Και αν οι ίδιοι θα λένε πως ο covid δεν εξαλείφθηκε επειδή έγινε η χώρα μπάτε σκύλοι αλέστε..
Μα τι λέω, αυτό κι αν θα ήταν sure bet!
Ειχα πει δε θα γραψω άλλο γιατί μάλλον κάπου χάθηκε το νόημα, αλλά αφου είσαι μέσα στο μυαλό μου, είπα να σε χειροκροτησω.

Είναι πολυ ωραια τα σχόλια περί ανέμων και υδάτων όταν μπαίνει σε άλλο πωπο....
Όταν το κακό έρχεται πανω μας και μόνο όταν θα μπει στο δικό μας πωπο, γινόμαστε όλοι επαναστάτες...
 
Kάτσε διάβασε λίγο τι έχει κάνει αυτός ο άνθρωπος και θα καταλάβεις πόσο άγνοια υπάρχει.....

Φτάσαμε στην ΚΑΤΑΝΤΙΑ να ακυρώνει η πολιτική εξουσία την δικαστική.....

ΟΥΣΤ ΜΕ ΤΑ ΒΡΩΜΟΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΝΤΠ και της ψευτοεπανεκκίνησης

Δηλαδή είμαστε της φάσης "Ξέρεις ποιος είμαι εγώ" μάλιστα Κλασσική νοοτροπία του Έλληνα βέβαια και άλλοι το κάνουν αλλά αφού υπάρχει τέτοια σκέψη και εδώ τι να πω γι'αυτό δεν θα πάμε μπροστά.

Στην πορεία πήγες? Αν δεν πήγες προλαβαίνεις ακόμα
 
Παρεμπιπτόντως, αυτή τη στιγμή βλέπω το
"Don't look up"...


Έστω και με μια περιεργη χιουμοριστική διάθεση, ρεαλιστική απεικόνιση της κοσμαρας μας....που συσχετίζεται απόλυτα με το θέμα μας...

ΥΓ: Αλλά ας μην αρχίσω νέο θέμα...

ΥΓ2: Αν τελικά ο Djoker μείνει εκτός, ξεκινάμε το ΑΟ με σχεδόν βέβαιο κέρδος για να μη ξεχνάμε ότι βρισκόμαστε στο infobeto και όχι στον ΣΚΑΙ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Go home, Mr Djokovic σε απλά τσιπρα-αγγλικα...

Και εγώ παω να περασω προωρα από το ταμειο, πριν αρχίσει το τουρνουά....
 
Go home, Mr Djokovic σε απλά τσιπρα-αγγλικα...

Και εγώ παω να περασω προωρα από το ταμειο, πριν αρχίσει το τουρνουά....
Μπράβο μπράβο, συγχαρητήρια έπιασες δύσκολο σημείο! χαχαχαχα όλοι οι Έλληνες γουστάρουν τα στημένα και το άκοπο χρήμα......χαχααχα

Και πουλάνε και ''ξυπνιλίκι'' :D :D :D :D :D
 
Μπράβο μπράβο, συγχαρητήρια έπιασες δύσκολο σημείο! χαχαχαχα όλοι οι Έλληνες γουστάρουν τα στημένα και το άκοπο χρήμα......χαχααχα

Και πουλάνε και ''ξυπνιλίκι'' :D :D :D :D :D
Αν πας στο άλλο νημα θα δεις από ποτε είναι πονταρισμενο... Και με τι αποδόσεις...

Οπότε για το τένις νομίζω οι ειρωνείες δεν ειναι αποδεκτές...
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas
Άστον μωρέ ότι θυμάται χαίρετε αυτός μην του δίνεις σημασία. :paidi:

Απορώ πως έμπλεξε με το τένις γιατί απόσο ξέρω ο ΠΑΟΚ δεν έχει τμήμα τένις :confused:
 
Η σχέση του Νικόλα με το τένις είναι αυτή εδώ :fish:

1642338640426.png
 
  • Haha
Αντιδράσεις: nicolas, animusbet και Kavajim

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Περιστέρι - Τενερίφη
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    Novasports 2HD
    • Άλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 21:05
    Novasports 5HD
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βιλερμπάν
  • 21:30
    Novasports 6HD
    • Παρτίζαν - Μπασκόνια
  • Αύριο 20-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπρούκλιν Νετς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ρεζόβια Ρέζοφ - Λίνεμπουργκ
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    ε εντάξει ο άλλος τον έδιωξε σε 1 αγώνα
  • PANATHA PANATHA:
    και μετα εφυγε και ο ιδιος χαχα
  • G Forum Bot:
    Ο χρήστης grammateas93 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Νετμπετ αδράνεια λογαριασμου" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Το φιλικό με τους γάβρους της Τραπεζούντας (γάβρους λέμε την Τραμπζονσπορ) τελείωσε με επεισόδια κυριολεκτικά και τους κερδίσαμε (2-3) και του δείραμε. Θα δείτε στο διαδίκτυο μετά το τέλος του αγώνα μπούκαραν στο γήπεδο οπαδοί βέβαια κάποιοι τις έφαγαν από Μπατσουάι και από τον Οσάγι Σαμουέλ κυρίως χαμός. Εύχομαι ότι κατάρα και την πιο ακραία κατάρα γι'αυτούς όπως καρ..... όπως σεισ....... κτλπ εύχομαι ολόψυχα να πέσουν κατηγορία
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν ξέρω αν και πότε θα το κατεβάσουν
  • Ertzan Ertzan:
    Διαιτητής του αγώνα ο Μέλερ που είχε φάει μπουνιά από τον Πρόεδρο της Άνκαραγκουτζου
  • PANATHA PANATHA:
    Με πρόλαβες....αυτα τα εβαζα
  • Ertzan Ertzan:
    Κοίτα οι διαιτητές της Τουρκίας είναι τιτίκες. Θυμάσαι μερικά χρόνια Γερμανία 2 πρέπει να ήταν κάπου στο 15ο λεπτό πρέπει να ήταν πετάνε ένα πλαστικό ποτήρι μπύρας και πετυχαίνει επόπτη. Εκεί το παιχνίδι τελείωσε τσακ μπαμ
  • Ertzan Ertzan:
    ο συγκεκριμένος ρέφερι είναι και στην Φίφα αυτό το γίδι που έφαγε μπουνιά είναι διεθνής δεν είχε τα @ να διακόψει το παιχνίδι τώρα 2 πράγματα σκέφτομαι. ή η μπουνιά που έφαγε του έκανε ζημιά ηθική, ψυχολογική δεν ξέρω και εγώ ή η μπουνιά που έφαγε ήταν λίγη
  • PANATHA PANATHA:
    παντως ειμαι σιγουρος πως αν πηγαιναν να πανηγυρισουν ετσι στο κεντρο του γηπεδου στο ΣΕΦ ή στο Καραισκάκης φιλοξενούμενοι θα ελεγες ότι προκάλεσαν....οπως ελεγες στο μπασκετ για τον Σλουκα.....οι διαιτητες και στην Ελλαδα ειναι το ίδιο κοτες.....μεγαλη κουβεντα...γιατι στην Γερμανια που λες κανουν το αυτονόητο ενω εδω ολοι θα τους ελεγαν υπερβολικους και στημενους
  • PANATHA PANATHA:
    Τι να διακοψει ομως?? αυτα δεν εγιναν με το που εληξε το ματς? ειχαμε κι αλλα τετοια πριν ληξει?
  • Ertzan Ertzan:
    μην φανταστείς και ο Τούρκος σχολιαστής στο beinsports έκανε σύγκριση με Ελλάδα πως τα ίδια γίνονται και στην Ελλάδα λέει
  • PANATHA PANATHA:
    Πως να μην παινευτω...." Πρόταση: Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Χ2 & Λεβαντόφσκι να σκοράρει & κόκκινη κάρτα στο ματς με απόδοση 13.00 σε Bet Builder της Stoiximan"
  • Ertzan Ertzan:
    τελικά κάτι ψηλά ξέρεις από στοίχημα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το παλευω :p
  • Ertzan Ertzan:
    είσαι στο σωστό δρόμο :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    καλά ρε γιατί δεν έγινε η αγωνιστική αυτήν την εβδομάδα?
  • Ertzan Ertzan:
    Οι άλλες χώρες που έπαιξαν είναι κοροϊδα?
  • PANATHA PANATHA:
    δεν εχει να κανει με το εγινε στις αλλες χωρες...αλλα το γεγονος πως ετσι κι αλλιως οι προπονησεις θα ξεκινησουν την Τριτη....και εχουν πρόβλημα και με τις ημερομηνιες....
  • Ertzan Ertzan:
    Είπαν να ζήσουν εποχές ΠΑΣΟΚ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οκ Ολυμπικό και ΠΑΟΚ δεν θα τους χαλασε...μετα απο ματς την Πέμπτη
  • PANATHA PANATHA:
    Χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή σε όλους!
  • N Forum Bot:
    N Forum Bot: Ο χρήστης nekanilla ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αρχείο με την ακριβή ώρα των συμβάντων...