Ασύμμετρα bets

Σάββατο Τασμανία:

Ντεβονπορτ - Ριβερσαιντ under 2.5 @ 15.00
Γκλενορσι - Ολυμπια under 2.5 @ 8.00

Εδώ στην Λίγκα της Τασμανίας τα γκολ μπαίνουν σαν τα ..."αράουτ".
Αυτές οι τιμές όμως είναι υπερβολικές ακόμα και έτσι και ας ελπίσουμε, σε ένα από τα ματς έστω, να "κοιμηθεί ο Θεός".
Τιμές Bet365.
5-0 και 2-1 LOST
 
Πάλι Τασμανία:

Σάουθ Χόμπαρτ - Ριβερσαιντ Ολιμπικ under 2.5 @11.00



Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και Eric Castel
Μας το χρωστούσε η Τασμανία!
c16ee021bab17608b8f62a800803b36d.jpg


Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλά τους κάνατε.
Ελπίζω να μην κρύφτηκαν πάλι πίσω από τις ...λεπτομέρειες.
Το διαστημόπλοιο συνεχίζει το κοσμοιστορικό ταξίδι του.
Δώστε χαιρετίσματα στον Ερημίτη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και nklaps
Καλά τους κάνατε.
Ελπίζω να μην κρύφτηκαν πάλι πίσω από τις ...λεπτομέρειες.
Το διαστημόπλοιο συνεχίζει το κοσμοιστορικό ταξίδι του.
Δώστε χαιρετίσματα στον Ερημίτη.
Χαθήκαμε Δημητρη. Και ο Ερημίτης εξαφανίστηκε και ο Καφενές είναι μόνος και ρημάζει.
Τώρα που θα ξεκινήσουν οι Αγγλιδούλες έχω μία μικρή ελπίδα...



Σάουθ Χόμπαρτ - Ριβερσαιντ Ολιμπικ under 2.5 @11.00 1-1 WON

(για την ιστορία το 1-0 έγινε στο 2΄και το 1-1 στο 37'. Λογικά συνωμότησε το Σύμπαν εδώ!)

Είναι μόλις το 2ο Ασύμμετρο που κερδίζουμε!
Εχουμε παίξει 24 bet με μέση απόδοση 19.18(!!!) και έχουμε επιτυχία μόλις... 2/24!

24 Μονάδες έχουν πονταριστεί και έχουν επιστρέψει 17,25!.

Profit = -6.75

Με τόσο θλιβερό ποσοστό επιτυχίας να μην έχει "διαλυθεί" το θρεντ αλλά ακόμα να το παλεύει είναι επιτυχία!

 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και Eric Castel
Πάλι Τασμανία το Σάββατο:

Γκλενορσι Ναιτς - Ριβερσαιντ Ολιμπικ under 2.5 @ 10.00 (Bet365)

Όσο μας δίνουν το under διψήφιο, εμείς θα παίζουμε.

Υπόψιν ότι στη Λίγκα αυτή το under 2 5 εμφανίζεται στο 22% των αγώνων και κατά μέσο όρο έχουμε 4.18 γκολ ανά μάτς.
Θα πει ότι το πιο πιθανό είναι να δούμε 4-5 γκολ, αλλά θα πει επίσης ότι το under γενικά δεν είναι για 10.00.


Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Ναι, χαθήκαμε Νίκο. Συνέβησαν πολλά στο μεταξύ.
Ολα τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν.
Αυτό που παραμένει τρομερό είναι το παιχνίδι σας.
Περιμένω και το all time sans voir.
Αμα βρω το κουράγιο, θα κάνω και τους δικούς μου υπολογισμούς.
Εχουμε αφήσει ανοιχτούς λογαριασμούς, αν θυμάστε.
Αμάν, το καφενείο διαλύεται, εξαφανίστηκαν μήνες. Πάει το αρχείο μου.
Παίζουμε, δεν παίζουμε λεγόταν το κατεβατό και τώρα δεν το βρίσκω.
Τον έφαγαν οι αγροί και τα κοτέτσια τον Ερημίτη. Καταρρέει η σπηλιά.
Χαλάλι του, έρχονται μεγάλες πείνες και υποσχέθηκε να μας ταίζει.
Α, και μην ξεχνάτε, εμβόλια και καπότα στη μούρη μέχρι τον τάφο.
29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν σκίπ.
 
  • Like
  • Sad
Αντιδράσεις: Eric Castel, fairplay και nklaps
Πάλι Τασμανία το Σάββατο:

Γκλενορσι Ναιτς - Ριβερσαιντ Ολιμπικ under 2.5 @ 10.00 (Bet365)

Όσο μας δίνουν το under διψήφιο, εμείς θα παίζουμε.

Υπόψιν ότι στη Λίγκα αυτή το under 2 5 εμφανίζεται στο 22% των αγώνων και κατά μέσο όρο έχουμε 4.18 γκολ ανά μάτς.
Θα πει ότι το πιο πιθανό είναι να δούμε 4-5 γκολ, αλλά θα πει επίσης ότι το under γενικά δεν είναι για 10.00.


Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
3-0 LOST
 
Σάββατο 6/8/2022

Ρέξαμ - Ιστλει 2 @ 10.00

Πρώτη αγωνιστική της Νάσιοναλ Λιγκ
Δηλαδή έλεος!




Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1 και fairplay
Αφεντικό, ακόμα δεν ανοίξαμε και αρχίσαν τα προβλήματα. Δεν μπορώ να σχολιάσω έτσι όπως τα έκανες. Ποδιά πάντως δεν ξαναφοράω. Θα κάθομαι με τα πόδια απλωμένα και θα περιμένω σερβίρισμα. Τα αφιλοκερδώς ξέχνα τα. Ούτε σημεία ξαναδίνω. Να πηγαίνετε κουβά μόνοι σας. Εγώ για να σας κουβαδιάζω θέλω αμοιβή. Λειτουργείς ανεμιστήρα, είπες ? Δεν σε γονάτισε ακόμα η ΔΕΗ ? Φαίνεται έχεις λίπος στο σεντούκι. Θα σε φτιάξω το χειμώνα. Δελτίο στο ρεύμα για να γουστάρεις πρόοδο. Για την κλιματική αλλαγή δεν έχεις ακούσει ? Οτι πάνε με τις λιμουζίνες για τσιγάρα ? Οτι έχουν δύο ιδιωτικά αεροπλάνα ο καθένας και τρία γιότ για να βολτάρουν με τις γκόμενες ? Τα άλμπατρος και τα δελφίνια με τις μάσκες στη μούρη τα είδες ? Αυτοί νοιάζονται για το περιβάλλον. Να τους πιστεύεις. Και τους γιατρούς να εμπιστεύεσαι. Τον άκουσες τον Πλεύρη, μπαίνεις με εγκεφαλικό και έμφραγμα και σε βάζουν νεκρό σε μονάδα κόβιντ. Τον άλλο τον Καπραβέλο τον άκουσες ? Από τους 30,000 νεκρούς οι μισοί έφυγαν από ενδονοσοκομειακές λοιμώξεις. Γκρικ στατίστικς. Ναι, το χειμώνα έχει μουντιάλ στο Κατάρ. Δημοκρατία κι εκεί. Γιατί όχι. Εδώ βάλανε τον κελεμπία στο Μαξίμου, μόνο για Πούτιν μην τους μιλήσεις. Με το συνδρομητικό την πάτησες. Για αυτό δεν αξίζει να πληρώνεις κανέναν τους. Δώσανε την Πρέμιερ και πήραν Μαρινάκη. Αντε να μπεί πελάτης τώρα μέσα. Θα έρχονται για Λίβερπουλ και θα τους δείχνουμε Πανσερραικό. Επί τη ευκαιρία, 2-2 με τη Φούλαμ ο Κλοπ. Τόσα χρόνια του λέμε πάρε κανά δεκάρι της προκοπής, δεν θέλω απαντάει. Παίζε λοιπόν με τον παπάρα τον Τιάγκο και τον Κειτά το ανέκδοτο. Είπαμε σε λατρεύουμε, αλλά δεν είμαστε και τυφλοί. Τέλος πάντων. Αύριο θα φέρει χι και ο Γκουαρδιόλα, οπότε όλα οκ, θα μας πάρει το πρωτάθλημα ο Κόντε. Για επιδόρπιο μας έβαλες Μαγκούαιρ. Χαχαχα, αυτός πληρώνεται για να παίζει βασικός ??? Είμαι πολύ μαλάκας που δεν έγινα ποδοσφαιριστής. Ακουσα τη μάνα μου κι εγώ, καλά να πάθω. Το ξαναβρήκα το αρχείο μου, αλλά τώρα δεν έχω σάιτ αποδόσεων. Πώς θα υπολογίσω ρε παπάρες ? Ακόμα κι αυτό σας πειράζει ? Παιδιά ζητώ συγγνώμη για την εισβολή, αλλά κάπως πρέπει να απαντήσω. Πείτε του πως ζω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark, nklaps και fairplay
Ζορίζεται τώρα η Γουέστ Μπρομ με την Κάρντιφ.

Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Κάθε πράγμα στον καιρό του, αλλά τις ματιές τις ρίχνουμε πού και πού...
2b00b33950b564c3b826542699d7000a.jpg


Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...