Ισοπαλίες του Eric Castel

@ultrasblue10 Έχασα σε μια μέρα όσα μπορεί να έχανα σε τρεις μέρες αλλά αφού χάθηκαν τα πρώτα, ήθελα να παίξω και τα υπόλοιπα που έβλεπα για Χ. Δεν το έκανα το προηγούμενο Σάββατο και με πείραξε πολύ (το χω πάθει πολλές φορές). Τότε στα παιχνίδια των 17:00 που έλεγα θα ανεβάσω, έτυχε εκείνη την ώρα να είμαι έξω και χωρίς συγκέντρωση και χρόνο έπαιξα μόνο τη Μπόλτον απ' τα 5 που ήθελα να παίξω η οποία χάθηκε και πέρασαν τα άλλα 4.
Χαλάστηκα πολύ και την Κυριακή τα έπαιξα όλα αφού χάθηκαν τα πρώτα. Μου βγήκε. Χθες δεν βγήκε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: protothema13, ultrasblue10 και GATHS
Το θέμα είναι τι κάνεις τώρα; Παίζεις όσα πιστεύεις ή κάνεις διαλογή για να μην παίξεις πολλά;
Ρητορικό το ερώτημα.
 
Το θέμα είναι τι κάνεις τώρα; Παίζεις όσα πιστεύεις ή κάνεις διαλογή για να μην παίξεις πολλά;
Ρητορικό το ερώτημα.
Καποια στιγμη σου ειπε την γνωμη του ο @fairplay και νομιζω πως απο κατω εγραψα και εγω eric δωστα ολα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
:pΤο θέμα είναι τι κάνεις τώρα; Παίζεις όσα πιστεύεις ή κάνεις διαλογή για να μην παίξεις πολλά;
Ρητορικό το ερώτημα.
Ο Έρικ Καστέλ κερδίζει από συνήθεια ....
Όποτε κάνε ότι κάνεις συνήθως ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: GATHS
Καποια στιγμη σου ειπε την γνωμη του ο @fairplay και νομιζω πως απο κατω εγραψα και εγω eric δωστα ολα!
Κοίτα.... ο Έρικ το έχει αυτό....να τα παίξω και τα 5 που έχω τσεκαρισμενα ? ...να παίξω τα 2 ?....ψιλογκρινιαζει λιγάκι ...το έχει για γουρι :p ....

Εγώ σαν fairplay θα προτιμούσα να τα δίνει όλα αλλά να το κάνει αυτό πάντα !
Επειδή όμως αυτό θα το κάνει 5-6 φορές και μετά θα γκρινιάζει πάλι τα δικά του τον αφήνουμε να κάνει ότι θέλει αυτός εφόσον κερδίζει μόνο και μόνο από συνήθεια......

:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cityzen62 και GATHS
Κοίτα.... ο Έρικ το έχει αυτό....να τα παίξω και τα 5 που έχω τσεκαρισμενα ? ...να παίξω τα 2 ?....ψιλογκρινιαζει λιγάκι ...το έχει για γουρι :p ....

Εγώ σαν fairplay θα προτιμούσα να τα δίνει όλα αλλά να το κάνει αυτό πάντα !
Επειδή όμως αυτό θα το κάνει 5-6 φορές και μετά θα γκρινιάζει πάλι τα δικά του τον αφήνουμε να κάνει ότι θέλει αυτός εφόσον κερδίζει μόνο και μόνο από συνήθεια......

:sign:

Προχωράμε με Αντώνη γερά και δε μασάμε προφανώς γιατί έχουμε κάνει Χκάβα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: GATHS και fairplay
Καταλαβαίνω το δίλημμα του Eric . Το ίδιο έχω και εγώ με κάποιες δικές μου προβλέψεις. Ωστόσο Αντώνη μη βάζεις μέσα στο δίλημμα σου και εμάς.
Τι εννοώ
Αν προτείνεις 3 παιχνίδια και γράψεις σκέφτομαι και αυτά τα 2 επιπλέον και κάντε ότι νομίζετε κάποιοι μπλοκάρουν. Να παίξουμε τα 3? Και τα πεντε? αφού δεν τα βλέπει τόσο δυνατά τα τα 2 όσο τα πρώτα 3.
Με καταλαβαίνεις φαντάζομαι.
Εμείς θέλουμε να βλέπουμε προτάσεις στιβαρες χωρίς ναι μεν αλλά.
Το έγραψε? Άρα το πιστεύει και το ποντάρουμε.
Ακόμα και αν ένα παιχνίδι το βάλεις με κρύα καρδιά για εμάς θα είναι ότι είσαι "σιγουρος".
Το τίμημα του διλληματος το παίρνεις εσύ και όχι οι ακόλουθοι
Με ξέρεις , καταλαβαίνεις πως το λεω.
Συνέχισε να μας πληρώνεις όπως πάντα με το τρόπο που έδινες τα παιχνίδια όπως πάντα

ΥΓ: οποίος είναι σοβαρός παίχτης είναι προετοιμασμενος και για τις μεγάλες ήττες που σίγουρα θα έρθουν και αυτές


Στάλθηκε από το SM-A715F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel, GATHS και fairplay
Καταλαβαίνω το δίλημμα του Eric . Το ίδιο έχω και εγώ με κάποιες δικές μου προβλέψεις. Ωστόσο Αντώνη μη βάζεις μέσα στο δίλημμα σου και εμάς.
Τι εννοώ
Αν προτείνεις 3 παιχνίδια και γράψεις σκέφτομαι και αυτά τα 2 επιπλέον και κάντε ότι νομίζετε κάποιοι μπλοκάρουν. Να παίξουμε τα 3? Και τα πεντε? αφού δεν τα βλέπει τόσο δυνατά τα τα 2 όσο τα πρώτα 3.
Με καταλαβαίνεις φαντάζομαι.
Εμείς θέλουμε να βλέπουμε προτάσεις στιβαρες χωρίς ναι μεν αλλά.
Το έγραψε? Άρα το πιστεύει και το ποντάρουμε.
Ακόμα και αν ένα παιχνίδι το βάλεις με κρύα καρδιά για εμάς θα είναι ότι είσαι "σιγουρος".
Το τίμημα του διλληματος το παίρνεις εσύ και όχι οι ακόλουθοι
Με ξέρεις , καταλαβαίνεις πως το λεω.
Συνέχισε να μας πληρώνεις όπως πάντα με το τρόπο που έδινες τα παιχνίδια όπως πάντα

ΥΓ: οποίος είναι σοβαρός παίχτης είναι προετοιμασμενος και για τις μεγάλες ήττες που σίγουρα θα έρθουν και αυτές


Στάλθηκε από το SM-A715F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μίλησες πολύ σωστά , μπράβο σου !
Το δίλημμα είναι και πρέπει να είναι μόνο του Ερίκ.
Οι φίλοι και οι ακόλουθοι δεν έχουν θέση και λόγο σ' αυτό...αυτοί περιμένουν απλά τα προγνωστικά που πρέπει να δίνονται πάντα με τον ίδιο σταθερό και σοβαρό τρόπο ώστε να εμπνέουν σιγουριά.....
 
Αν παρατηρήσουμε τα αποτελέσματα των πρωταθλημάτων θα δούμε ότι δεν υπάρχουν πολλά Χ, συνεπώς είναι σαν να ψάχνουμε ψύλλους στα άχυρα! Είναι θέμα στρατηγικής αν θα ακολουθήσεις πιστά μέχρι το τέλος ή θα διαβάζεις τον Eric όπως όλες τις άλλες πηγές προγνωστικών και θα επιλέγεις τι θα παίξεις!
Υ.Γ. Ολυμπιακός Μπάγερν Γιουβέντους μέσα στα λιγοστά Χ ήταν αυτές οι ομάδες!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Όντως ήταν ένα ΣΚ με λίγα Χ και μέσα στα λίγα ήταν και των ομάδων που αναφέρεις. Ευτυχώς χθες έκανα διαλογή και δεν έπαιξα όσα ηθελα γιατί θα τα έχανα κι εκείνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stregone
Όντως ήταν ένα ΣΚ με λίγα Χ και μέσα στα λίγα ήταν και των ομάδων που αναφέρεις. Ευτυχώς χθες έκανα διαλογή και δεν έπαιξα όσα ηθελα γιατί θα τα έχανα κι εκείνα.
Πάντως μόλις παρέλαβα το πακέτο με όλα τα τεύχη Ερίκ Καστέλ και αφίσες κλπ. Θα πέσει πολύ μελέτη με τον μικρό. Ίσως αλλάξει και το κακό Χφεγγάρι, που έτσι κι αλλιώς είναι μέσα στο πρόγραμμα.
 

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
    Ertzan Ertzan: Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα