bet365 δεν δέχεται το έγγραφο μου

Σήμερα βλέπω το νήμα και δεν είδα κανένας να τα χωσει στην 365 παρα μόνο στο νέο μέλος που όντως μπηκε για παράπονα! όντως είναι επιθετικος και ναι χάνει το δικό του. Το να χάνει κάποιος το δικιο του. δεν σημαίνει ότι εχει δικιο η άλλη μεριά (365) ΕΙΔΙΚΑ με τον τρόπο που χειρίζεται το Θέμα.

Α) Το εγγραφο εχει επιτυχως ΕΠΙΚΥΡΩΘΕΙ;;;;

Η επικύρωση είναι η διαδικασία η οποία δίνει νομική ισχύ σε ένα έγγραφο (π.χ. συμφωνία) με την έγκριση του αρμοδίου οργάνου του καθενός από των υπογράφοντων μερών. Πριν από την επικύρωση, ένα έγγραφο κατά κανόνα δεν έχει νομική ισχύ και ένα υπογράφων μέρος δεν έχει την υποχρέωση να τηρήσει τα συμφωνηθέντα του εγγράφου.

Η επικύρωση επισημοποιείται με ειδικό έγγραφο, το μέσο επικύρωσης. Τα συμβαλλόμενα μέρη είτε ανταλλάσσουν έγγραφα επικύρωσης είτε, αν ο αριθμός των συμβαλλομένων μερών είναι μεγάλος, διαβιβάζουν τη συνθήκη σε θεματοφύλακα, ο οποίος μπορεί είτε να είναι συμβαλλόμενο μέρος ή τρίτο μέρος.

Στις περισσότερες των περιπτώσεων, η επικύρωση χρησιμοποιείται για να δώσει νομική ισχύ στις διεθνείς συνθήκες, καθώς και στα συντάγματα των ομοσπονδιών και των συνομοσπονδιών ή στις τροποποιήσεις τους. Στην τελευταία περίπτωση, η επικύρωση γίνεται ξεχωριστά από κάθε μέλος της ομοσπονδίας ή της συνομοσπονδίας.

Όσον αφορά τις διεθνείς συνθήκες, η επικύρωση είναι τρόπος που εκφράζει τη συναίνεση του κράτους να δεσμευθεί από τη συνθήκη, μαζί με την υπογραφή, την έγκριση και την αποδοχή της συνθήκης.

ΠΗΓΗ: hχχχs://el.wikipedia.org/wiki/Επικύρωση


Α) ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΚΥΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΘΕΙ;
Β) ΚΑΝΕΙ Η 365 ΕΠΙΚΥΡΩΣΕΙΣ;

Οπότε σωστά θεωρεί κάποιος ότι εχει γίνει δεκτο στα πλαίσια της συμφωνίας αρα εχει ταυτοποιηθεί το εγγραφο.

Δεν ξέρουμε τι συνεβει και η 365 δεν θέλει για πελάτη της το συγκεκριμένο μέλος του infobeto.
Δεν την κρινω σε καμία περίπτωση Θεωρώ πως κατι της χτύπησε και δεν τον θέλει.
Καλα κανει.

Πάμε παρακάτω:

Για.....την ανάληψη σας ΕΝΑ εγγραφο ΤΑΧΥΔΡΟΜΗΜΕΝΟ (ευτυχώς που δεν ζητάνε και selfie me τον ταχυδρομο!)

Εγω προσωπικά εχω μόνο την Ευδαπ ακόμα με ταχυδρομείο και δεν είναι στο όνομα μου.
Θα παω στην ΕΥΔΑΠ να παρω τον λογαριασμο το ονομα μου, γιατι αν παω στην τραπεζα και ζητησω να μου στελνουν εντυπο η 365 θελει και τις κινησεις!!!
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ; τις κινησεις; ή μου δειχνεις ευαισθητα δεδομενα οικονομικα η δεν παιρνεις φραγκο;
Συγγνωμη... μιλαμε για εταιρεια κολοσσο.... αλλα εχω μια απορια:

Εκανε κατι διαφορετικο η BETREBELS;

Οπότε στην περίπτωση που παρω την Ευδαπ με ταχυδρόμο θα μου δώσει η 365 τα λεφτά;

κατά την άποψη μου ΙΣΩΣ!

Μακάρι ο φιλος να έστειλε κατι απο αυτά για να μας πει αν εγινε η ανάληψη ΜΕ ΕΝΑ ΕΓΓΡΑΦΟ.

Ο λογαριασμος μου ειναι λειτουργικος δεν εχω κανενα πρόβλημα με την 365 δεν εχω καταλαβει να εχω οριο ολες οι προσφορες Πρωιμη κλπ ειναι διαθεσιμες.

Συγγνώμη αν σας κούρασα με τη γραφή μου.
Ευχαριστώ πολύ, για το οτι έχασα εν μέρη το δίκιο μου, εδώ, προφανώς φταίει το γεγονος οτι έγγραφα με κεφαλαια, φυσικά ήμουν αγανακτισμένος και ήθελα να με προσέξει κάποιος. Η αγανάκτιση αυτή έγινε μεγαλύτερη όταν μου λένε οτι δεν ξερω τι διαβάζω. Τέλος όλα λύθηκαν ως δια μαγείας χωρις να στείλω κάποιο νεο εγγραφο. Όλα αυτά με οδηγούν στο συμπερασμα οτι μια εταιρεια κολοσσός έχει επικοινωνιακά θέματα μεταξυ των τμημά των της και δημιουργεί προβλήματα σε διάφορα επίπεδα. Το γεγονός οτι πήρα τα χρήματα μου δεν αλλάζει το γεγονός οτι ταλαιπωρήθηκα σχεδόν 2 μήνες, στέλνοντας σχεδόν όλα τα εγγραφά μου και συγχρόνως έπερνα απάντηση μία θετική και μία αρνητική. Αυτά ! Σας ευχαριστώ και πάλι.
 
s
Ευχαριστώ πολύ, για το οτι έχασα εν μέρη το δίκιο μου, εδώ, προφανώς φταίει το γεγονος οτι έγγραφα με κεφαλαια, φυσικά ήμουν αγανακτισμένος και ήθελα να με προσέξει κάποιος. Η αγανάκτιση αυτή έγινε μεγαλύτερη όταν μου λένε οτι δεν ξερω τι διαβάζω. Τέλος όλα λύθηκαν ως δια μαγείας χωρις να στείλω κάποιο νεο εγγραφο. Όλα αυτά με οδηγούν στο συμπερασμα οτι μια εταιρεια κολοσσός έχει επικοινωνιακά θέματα μεταξυ των τμημά των της και δημιουργεί προβλήματα σε διάφορα επίπεδα. Το γεγονός οτι πήρα τα χρήματα μου δεν αλλάζει το γεγονός οτι ταλαιπωρήθηκα σχεδόν 2 μήνες, στέλνοντας σχεδόν όλα τα εγγραφά μου και συγχρόνως έπερνα απάντηση μία θετική και μία αρνητική. Αυτά ! Σας ευχαριστώ και πάλι.
Σε παρακαλω καποιες απαντησεις αν θες στις παρακατω ερωτησεις! εφαγες το λουκι δωσε μας να καταλαβουμε οτι μπορει ο καθενας μας.

Α) ο Λογαριασμος ηταν καινουργιος και εκανες καταθεση πριν την ολοκληρωση της ταυτοποιησης;
Β) Αν ναι με τι τροπο;
γ) το τελευταιο email οτι δεν θα ξανα ανοιξει εδω στο εστειλαν πριν τις 30 μερες που μπορεις να ολοκληρωσεις την διαδικασια; ή εκλεισαν τον λογαριασμο επειδη περασαν 30 μερες απο την εγγραφη σου.
Δ) ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ: σου εδωσαν τα χρηματα με ενα εγγραφο απο τα 4 που σου λενε η πχ σου ζητησαν και δευτερο διαφορετικο ή παλιότερο απο αυτο που τους εστειλες;; Αν δεν τα πηρες με αυτο που ΕΙΧΕ ΕΠΙΚΥΡΩΘΕΙ αρχικα

Αν δεν θέλεις να απαντήσεις η βαριέσαι σεβαστες και οι δυο περιπτώσεις σκέψου ξανα σε παρακαλώ να απαντησεις στο Δ.
 
@GATHS Προσωπικά επικεντρώθηκα στο να λυθεί το πρόβλημα το οποίο το εντόπισα στην λέξη "επικύρωση" διότι κατά την ταπεινή μου άποψη ήταν φανερό ότι οι μεταφραστές των αυτοματοποιημένων απαντήσεων την μετέφρασαν λάθος στα Ελληνικά.
Από εκεί και πέρα στο email το έγραψαν ξεκάθαρα τι ακριβώς ζητούσαν και το επισήμανα με κοκκινα για να διευκολυνθεί ο φίλος.

Το ότι αντέδρασε άσχημα εναντίον μου λέγοντας άσχημες εκφράσεις απλά με απώθησε από το να συνεχίσω την συζήτηση αφού όμως πρώτα του εξήγησα την άποψή μου.

Ευτυχώς πάντως λύθηκε άμεσα το θέμα χωρίς άλλες καθυστερήσεις.

ΣΗΜ.: Οι ερωτήσεις σου είναι πολύ εύστοχες και θα μας δώσουν μια ιδέα για τον λόγο που μπορεί να κόλλησε η πληρωμή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GATHS
@BetLaden Αν και προσωπικά εχεις πάρει θέση επι του θέματος γενικοτερα, οτι πλέον δεν θα ξαναμπείς σε αυτήν την διαδικασία διαμεσολάβησης για κανενα μελος! Το αναφέρω γιατι οχι οτι απλα το εκανες αλλα το κάνες στον νεο φιλο που ήταν και επιθετικος...
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
s

Σε παρακαλω καποιες απαντησεις αν θες στις παρακατω ερωτησεις! εφαγες το λουκι δωσε μας να καταλαβουμε οτι μπορει ο καθενας μας.

Α) ο Λογαριασμος ηταν καινουργιος και εκανες καταθεση πριν την ολοκληρωση της ταυτοποιησης;
Β) Αν ναι με τι τροπο;
γ) το τελευταιο email οτι δεν θα ξανα ανοιξει εδω στο εστειλαν πριν τις 30 μερες που μπορεις να ολοκληρωσεις την διαδικασια; ή εκλεισαν τον λογαριασμο επειδη περασαν 30 μερες απο την εγγραφη σου.
Δ) ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ: σου εδωσαν τα χρηματα με ενα εγγραφο απο τα 4 που σου λενε η πχ σου ζητησαν και δευτερο διαφορετικο ή παλιότερο απο αυτο που τους εστειλες;; Αν δεν τα πηρες με αυτο που ΕΙΧΕ ΕΠΙΚΥΡΩΘΕΙ αρχικα

Αν δεν θέλεις να απαντήσεις η βαριέσαι σεβαστες και οι δυο περιπτώσεις σκέψου ξανα σε παρακαλώ να απαντησεις στο Δ.
Καλησπέρα, ευχαρίστως να απαντήσω σε όλες τις ερωτήσεις,
Ο λογαριασμός ήταν καινούργιος, και ναι έκανα κατάθεση με καρτα χρεωστική πριν ολοκληρώθει η ταυτοποίηση, κερδίζοντας ένα ποσό προσπάθησα να ολοκληρώσω την ταυτοποίηση και απο εκεί και πέρα άρχισαν τα περίεργα, μια οκ και μια οχι οκ...,
Ο λογαριασμός δεν είχε περάσει τις 30 μέρες.
Ο λογαριασμός άνοιξε όταν μου ήρθε και άλλο μέιλ όπως το αρχικό, δηλαδή ζητούσε πάλι τα ίδια όπως στην αρχή, η απάντησή μου ήταν οτι σας έχω στείλει όλα σχεδόν αυτά που ζητάτε και επισύναψα τα τελευταία που τους είχα ίδη στείλει και μου είχαν απαντήση αρνητικάθετικά (δηλαδή ερχόταν το εγγραφό σας έχει επιτυχώς επικυρωθεί αλλα όταν τους έστελνα μειλ για το ποσό που ήταν μέσα ζητούσαν ξανα τα ίδια έγγραφα) .....μετά απο σχεδόν 24 ώρες, μού άνοιξε ο λογαριασμός, (διότι ήταν κλειστός λόγω πολλών αρνητικών απαντήσεων στα έγγραφα) και φυσικά μου λένε μόνο ανάληψη, οκ τέλος με 365 και μονο αναληψη.
 
Καθαρα υποθετικα φυσικα λεω το εξης: Αν γινει μια μαλακια μεταξυ 4αρων υπαλληλων σε δυο τμηματα της στοιχηματικης καλυτερα να κοψουν τον πελατη και να ζητησουν και περιεργα πραγματα για να δικαιολογησουν οτι τον βαφτισαν καπως..(διπλο λογαριασμο, αλλος κατοχος κλπ). Παρα να υπαρξει μια αποδοχη της ατυχης στιγμης και να το διορθωσουν. Μην με παρεξηγησεις...φιλικα παντα.... θεωρω οτι θα τους γκαζοζες και λιγακι με παρομοιο τροπο και εγινε οτι εγινε.
Θυμαμαι την winmaster οταν ηρθε στην Ελλαδα για μεγαλο διαστημα εδινε κατι 5ευρα στο Ελληνικο πρωταθλημα παιξε pre και με την εναρξη του παιχνιδιου θα παρεις το freebet για live, καποιο Σκ επαιξα και δεν μου το εδωσαν. μεχρι πριν απο το ημιχρονο και αρχες του β τους ειχα γραψει. Καπου στο 70!!! μου το εδωσαν αλλα εγω ειχα παει για καφε, ευκαιρια να δω το επιπεδο της εξυπηρετησης.
Τους γραφω και τους λεω οτι τελικα το FB δεν το επαιξα λογο του προβληματος να μου πιστωσουν ενα αλλο. Η απαντηση ειναι οτι αφου πιστωθηκε δεν δικαιουμαι. Εγω τους ειπα οτι οι οροι λενε με την αρχη του παιχνιδιου και απο την στιγμη που ειχατε προβλημα και δεν τηρηθηκαν οι οροι της προσφορας ποιο το προβλημα σας να το δεχθειτε; Ελαβα την ιδια προκατ απαντηση και την Τεταρτη προς μεγαλη μου εκπληξη δεν ειχα 25 FB του τσουλου!
Αποφασισαν να με αποκλεισουν ως καταχραστη ας πουμε!

Ολα τα παραπανω για νεους πελατες που δεν εχουν οικονομικο στιγμα. Αν ειναι ενας κερδοφορος λογαριασμος για εκεινους εκει θα το δουνε διαφορετικα τα λαμογια, γιατι θα ελεγχει πιθανον η αναγκαιοτητα για τις οποιες κυρωσεις.
 
@GATHS Προσωπικά επικεντρώθηκα στο να λυθεί το πρόβλημα το οποίο το εντόπισα στην λέξη "επικύρωση" διότι κατά την ταπεινή μου άποψη ήταν φανερό ότι οι μεταφραστές των αυτοματοποιημένων απαντήσεων την μετέφρασαν λάθος στα Ελληνικά.
Από εκεί και πέρα στο email το έγραψαν ξεκάθαρα τι ακριβώς ζητούσαν και το επισήμανα με κοκκινα για να διευκολυνθεί ο φίλος.

Το ότι αντέδρασε άσχημα εναντίον μου λέγοντας άσχημες εκφράσεις απλά με απώθησε από το να συνεχίσω την συζήτηση αφού όμως πρώτα του εξήγησα την άποψή μου.

Ευτυχώς πάντως λύθηκε άμεσα το θέμα χωρίς άλλες καθυστερήσεις.

ΣΗΜ.: Οι ερωτήσεις σου είναι πολύ εύστοχες και θα μας δώσουν μια ιδέα για τον λόγο που μπορεί να κόλλησε η πληρωμή.
Προσωπικά ζητώ δημόσια συγγνώμη, όμως τα αυτόματα μηνύματα δεν έρχονται απο μόνα τους, ολοκληρώνετε κάτι και απαντάνε, όπως έγινε με το βήμα ένα που μου έστειλαν το ίδιο μήνυμα και έγγραφε οτι η ταυτότητα σας έχει επιτυχώς επικυρωθεί. Όταν στην πορεία στέλνεις ένα εγγραφο και στο απορρίπτουν ενώ είναι πεντακαθαρο, ως θολό, λες δεν μας τα λένε καλά, μετά στέλνεις και 2-3-4-5 διαφορετικά όπως τα αναφέρουν στη λίστα, το αυτοματοποιημένο και κάποια μέιλ επιβεβαιώνουν την επικύρωση και όταν τους ρωτάς με τα χρήματά μου τι θα γίνει σου λένε οτι ο έλεγχος είναι ασαφείς !!! Οκ τότε σίγουρα κατι δεν παει καλά.
Ερωτώ λοιπόν κάνει όντως η βετ365 κάποιο έλεγχο ή μας δουλεύουν;
Πώς γίνετε έγγραφα με τα προσωπικά δεδομένα μας δημόσια κυρίως που χρησιμοποιούμε σχεδόν καθημερινά να λέει οτι είναι ασαφείς ;
Οκ μπορώ να δεχθώ οτι θέλουν παραπάνω απο 1 εγγραφο, και καλά κάνουν, ΟΛΑ όμως !!! απο αυτά που ζητάνε να μην τους κάνουν;;; Άρα προσωπικά αρχίζω να το βλέπω ως κοροϊδία με οτι αυτό συνεπάγεται.

Συγνώμη και πάλι. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Μια συμβουλή :
Όποιος και με όποια ψυχολογική κατάσταση βρεί εδώ ένα λιμάνι προσπαθήστε να τον ηρεμήσετε και ακούστε τον, η ηρεμία έρχεται όχι με το να του πείς οτι κάτι δεν καταλαβαίνει αλλά με το να τον συνβουλέψεις, πρώτα για το τι να βελτιώσει εδώ, κεφαλαία γκρικχλισ κ.τ.λ. και να του πείς απλά οτι εάν δεν μπορέσει να δεί τα πράγματα ποιο ήρεμα δεν θα καταφέρει να συνεννοηθεί και φυσικά οτι και οι εταιρείες κάνουν λάθοι, και όχι εαν και η βετ365 ......
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Eχω και εγω προβλημα με την βετ365 .Δεν δεχεται την ταυτοτητα μου γιατι λεει εχει ληξει.Φανταζομαι οτι οσοι παιζεται εχετε νεες ταυτοτητες.Προσεχτε γιατι οταν ερθει ωρα αναληψης μπορει να σας το πουν.Η δικια μου ιστορια και λαθος μου ειναι οτι εκανα καταθεση πριν την ολοκληρωση της διαδικασιας της ταυτοποιησης ,αφου το θεωρησα δεδομενο αφου δεν ειχα ποτε παρομοιο προβλημα με αλλη εταιρεια.Τωρα δεν μπορω να κανω αναληψη το ποσο της καταθεσης.Δηλαδη κατα την καταθεση ζητανε μονο τα στοιχεια της καρτας σου αλλα υστερα ζητανε εγγραφα και τα απορριπτουν.Ξεκινησα μια επικοινωνια μαζι τους και περιμενω απαντηση.Το θεμα ειναι κοροιδευουν τον κοσμο.Θελουν να διαπιστωσουν την ηλικια.Ναι ενταξει,οταν κανεις καταθεση πριν την ολοκληρωση της ταυτοποιησης και τζιραρεις δεν τους ενδιαφερει η ηλικια?Δηλαδη μπορει ενας 16χρονος με την καρτα του μπαμπα να καταθεσει ποσο και να τζιραρει.Ειναι σοβαρο αυτο το θεμα και δειχνει ποσο λαθος η και παρανομη ειναι η διαδικασια και οτι τους ενδιαφερει μονο να τα παιρνουν.Δε μπορει ομως να σε ενδιαφερει η ηλικια του παικτη κατα την αναληψη ,δηλαδη οταν ειναι να παρει χρηματα αλλα να μην σε ενδιαφερει οταν ειναι να του τα παρεις και να τα χασει.Θα προχωρησω σε καταγγελια ακομα και να επιστραφει το ποσο μου για τον παραπανω λογο.Καποια στιγμη οι στοιχηματικες θα πρεπει να συμορφωθουν λιγο.Οι καταχρηστικοι τους και παρανομοι οροι θα πρεπει να τελειωνουν και το κρατος να ασχοληθει λιγο πιο σοβαρα.Τις εχουν αφησει και κανουν οτι θελουν.Ενα παντελονι αγοραζεις απο το διαδυκτιο και υπαρχουν οροι οχι καταχρηστικοι και σου επιστρεφουν χρηματα.Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος η ibas αφορα την βετ365?Απο οτι βλεπω η βετ365 εχει εδρα στην Μαλτα.Η ibas ολες τις εταιρειες η μονο για αυτες που εχουν εδρα και αδεια απο την Μ.Βρετανια?
 
Τελευταία επεξεργασία:
μου εκλεισαν 365bet τον λογαριασμο γιατι λενε δεν ειμαι εγω!του στελνω μυν να μου ανοιξουν για να στειλω οτι εγγραφα υπαρχουν και μου λενε εδω και μια βδομαδα θα με παρουν τηλ να συζητησουμε για τον λογαριασμο! Εν το μεταξυ εχει ο λογαριασμος χρηματα και δεν μπορω να μπω καν να τα παρω! Πως μπορω να κανω καταγγελεια;
 
Eμενα μου λενε οτι εχει ληξη η ταυτοτητα μου και μου κρατανε το ποσο καταθεσης,Με καμια εταιρεια δεν ειχα θεμα με την ταυτοτητα.Και εγω ειδα την σελιδα της ΕΕΕΠ για καταγγελια αλλα δεν βρηκα καποια φορμα.
Οτι γουσταρουν κανουν οι στοιχηματικες και θα συνεχισουν να το κανουν αφου δεν αντιδραμε.Μια οργανωμενη επισκεψη στον ΕΕΕΠ χρειαζεται απο καμια 50αρια 100 ατομα να πα;ρουν μπροστα.
Ειχα γραψει και εδω οτι ειστε σιγουροι για την βετ365 οταν ζητησετε αναληψη οτι θα σας πουνε οτι εχετε θεμα με την ταυτοτητα σας και θα την βγαλουν ληγμενη?Οσοι εχετε χρηματα μεσα και παλια ταυτοτητα προσεχτε αυτο.
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)"...