IFC#19 - The Gentlemen's Club

7 θα βρεις απέναντι σου, όπως έχω ήδη πει, αλλά θα πάω για αυτά όπως ακριβώς πήγα και στα 6 απέναντι στον Xray και στα 5 απέναντι στον ψηλό με το νο11. No tricks που λένε και στα χωριά μας, γαλλικά κι ελληνικά. Καλή τύχη Μασσαλέ. Κι άλλη καλή τύχη δηλαδή.
Παραπάνω δεν πάει το κοντέρ :twis:
 
  • Haha
Αντιδράσεις: BetLaden και Bono
Παραπάνω δεν πάει το κοντέρ :twis:
Το τρένο έκανε τη γνωστή στάση Xray. Να δούμε τί θα κάνεις μεσοβδόμαδα που παίζουν μεταξύ τους τα πουλέν σου. Το έστησαν να παίζουν μεταξύ τους η Βελγίδα και η Γερμανίδα για να καταντήσεις να παίξεις την ομάδα του τροφίμου ψυχιατρείου (βλ. Σιμεόνε). Καλό κουράγιο Μασσαλέ. Να σκοράρεις στο μεθεπόμενο όπως και δήποτε. Δεν με ενδιαφέρει πώς, αρκεί να σκοράρεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Avrolimos και BetLaden
Το τρένο έκανε τη γνωστή στάση Xray. Να δούμε τί θα κάνεις μεσοβδόμαδα που παίζουν μεταξύ τους τα πουλέν σου. Το έστησαν να παίζουν μεταξύ τους η Βελγίδα και η Γερμανίδα για να καταντήσεις να παίξεις την ομάδα του τροφίμου ψυχιατρείου (βλ. Σιμεόνε). Καλό κουράγιο Μασσαλέ. Να σκοράρεις στο μεθεπόμενο όπως και δήποτε. Δεν με ενδιαφέρει πώς, αρκεί να σκοράρεις.
Η Αταλάντα είναι ομαδάρα αναμφίβολα.

Μάπα το καρπούζι, ειδικά αυτή την εβδομάδα, λίγο θέλω να ποντάρω στο διχασμένο του Shutter Island.

Για το μεταξύ μας θα ιδούμε τα σταυρώματα, ανοιχτά πάντως θα παίξουμε να'σαι σίγουρος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Η Αταλάντα είναι ομαδάρα αναμφίβολα.

Μάπα το καρπούζι, ειδικά αυτή την εβδομάδα, λίγο θέλω να ποντάρω στο διχασμένο του Shutter Island.

Για το μεταξύ μας θα ιδούμε τα σταυρώματα, ανοιχτά πάντως θα παίξουμε να'σαι σίγουρος.
Από τη μία Γκασπερίνι, από την άλλη Xray. Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.

Σου έχω ετοιμάσει κάτι, ειδικά για εσένα. Εν καιρώ. Προς το παρόν προέχει το Άνφιλντ. Μετά ταξιδεύεις στο κολαστήριο της Τουλόν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Avrolimos
Σε ό,τι αφορά τις προθεσμίες για την υποβολή των αγώνων καλό θα ήταν να μην βασανίζουμε τους Διαχειριστές και να τις τηρούμε εκτός κι αν δεν μπορούμε να στείλουμε για χ, ψ λόγους.

Όποιος στέλνει την επόμενη μέρα πρέπει να παίρνει κίτρινη κάρτα. Δεν είναι γονείς μας οι Διαχειριστές να μας μαζεύουν από τις αλάνες τα βράδια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: McLaren17 και Avrolimos
@Avrolimos

Εν' όψει του do or die επαρχιακού ντέρμπι της Τουλόν με τη Μαρσέιγ οι Τουλωνέζοι και οι Τουλωνέζες μου συνέστησαν, για τουλάχιστον μία εβδομάδα, ξεκούραση, σουβλάκια και μαγικό ζωμό. Υπάρχει τελεσίγραφο της διοίκησης ότι αν φάω πάνω από 3 γκολ στο ντέρμπι θα πληρώσω τα σπασμένα για τον chef Alain Delon (Άλαν Ντάλων), τα spa, τα tsitsiτσόνια και τα βιάγκρα.

Παρακαλούνται οι οπαδοί των φιλοξενουμένων να είναι κόσμιοι στο κατάμεστο γηπεδάκι μας γιατί αλλιώς θα κάνουμε release the Kraken, που στη φετινή παραμυθένια (α)πορεία μας είναι η πιο πρόσφατη μεταγραφή μας, ο Οβελίξ, που θα γυρνάει το γουρουνόπουλο, στη θέση του VAR, δίπλα στον τέταρτο διαιτητή. Στην περίπτωση που δεν σκοράρει η ομάδα Σας αγαπητέ Avrolimos δεν γυρνάτε Μασσαλία. Πολιτισμένα πράγματα. Το VAR στο γήπεδο μας δεν λειτουργεί πλέον γιατί μας πήραν χαμπάρι τί κάναμε τόσες αγωνιστικές. Η Τουλόν είναι πρωτεύουσα του νομού Var. Τυχαίο γεγονός κύριοι. Τα υπόλοιπα στο CAS όπου θα μας εκπροσωπήσει η Μάρω Λύτρα με το Κάνεις Λάθος.

Allez Toulon!
 

Συνημμένα

  • Toutatis.jpg
    Toutatis.jpg
    66.3 KB · Προβολές : 41
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και Avrolimos
Ερχόμαστε με φιλικές διαθέσεις αλλά επειδή είμαστε Large και για την ακρίβεια XL χαρίζουμε ένα γκολ, το πολύ πολύ να πλασουμε με τα δυο χεράκια ωραιότατα ναβέτ, εννοείτε θα σας τρατάρουμε τη σπεσιαλιτέ μας Μπουγιαμπέσσα, με τη συνοδεία παστίς!

Οι προπονήσεις γίνανε δίχως την παρουσία πετσιού για να γυαλίζουνε τα μάτια μας στη επερχόμενη συνάντηση, επίσης απαγορεύτηκαν οι ερωτικές συνερεύσεις εκτός αν μιλάμε απο 3 άτομα και πάνω.

Η αποστολή έχει απομονωθεί στο ξενοδοχείο και δεν επιτρέπεται καμιά εξόρμηση στο γραφικότατο λιμάνι της Μεσογείου. Όσο αναφορά τους παπαράτσι έχουμε ακροβολήσει τα λαγωνικά του γκέτο της Μασσαλίας και δεν πλησιάζει κανείς.

Εις αύριον ή μάλλον μεθαύριο τα σπουδαία!
 
  • Haha
Αντιδράσεις: BetLaden και Bono
Για' μένα και για τον συνάδελφο Λουτσεσκού η Τουλόν είναι η καλύτερη ομάδα στην Προβηγκία. Ήταν το ματς της χρονιάς για κάθε Τουλωνέζο, Τουλωνέζα και Τουλωνάκι. Παλέψαμε με όλες μας τις δυνάμεις αλλά οι Μασσαλοί είναι από άλλον πλανήτη, όπως έχουμε ήδη πει σε πρόσφατη ημερίδα μας, με θέμα τη Ζωή Στον Πλανήτη Kolon.

Υπάρχει η σκέψη να μετατραπεί το γήπεδο μας σε κλωστοϋφαντουργική μονάδα. Κοινώς, να το γυρίσουμε στο πλέξιμο.

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τους φιλάθλους μας για τη φανταστική ατμόσφαιρα στο γήπεδο και για κάθε ρολό χαρτί που δεν πέταξαν.

Allez Toulon!

scT00.jpg
 
  • Haha
Αντιδράσεις: Avrolimos και BetLaden
Γκολτζήδες βλέπω στον Α όμιλο αυτή την αγωνιστική.......:bb::bb::bb::bb::bb::bb:
Να δεις που θα φορμαριστούν στα νοκ-αουτ. Κάποιος πρέπει να τους πει όμως ότι για να γίνει αυτό πρέπει να ανεβαίνουν θέσεις στον βαθμολογικό πίνακα, όχι να πέφτουν για να μου κάνουν παρέα εκεί κάτω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Για' μένα και για τον συνάδελφο Λουτσεσκού η Τουλόν είναι η καλύτερη ομάδα στην Προβηγκία. Ήταν το ματς της χρονιάς για κάθε Τουλωνέζο, Τουλωνέζα και Τουλωνάκι. Παλέψαμε με όλες μας τις δυνάμεις αλλά οι Μασσαλοί είναι από άλλον πλανήτη, όπως έχουμε ήδη πει σε πρόσφατη ημερίδα μας, με θέμα τη Ζωή Στον Πλανήτη Kolon.

Υπάρχει η σκέψη να μετατραπεί το γήπεδο μας σε κλωστοϋφαντουργική μονάδα. Κοινώς, να το γυρίσουμε στο πλέξιμο.

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τους φιλάθλους μας για τη φανταστική ατμόσφαιρα στο γήπεδο και για κάθε ρολό χαρτί που δεν πέταξαν.

Allez Toulon!

Προβολή συνημμένου 37349
Άστα αυτά και κάτσε να τσακίσουμε την Μπουγιαμπέσσα γιατί ψυχραίνει και ο καιρός.

Με τα δυό χεράκια πλάθω κουλουράκια είμασταν, η αρχική σου διαλογή καλά θα σε πήγαινε όμως εκ του αποτελέσματος.

Κρίμα που δεν έχουμε άλλο αγώνα μεταξύ μας να φτιάξουμε κανά ταψάκι αχνιστά ακόμα!
 
  • Haha
  • Love
Αντιδράσεις: BetLaden και Bono
Άστα αυτά και κάτσε να τσακίσουμε την Μπουγιαμπέσσα γιατί ψυχραίνει και ο καιρός.

Με τα δυό χεράκια πλάθω κουλουράκια είμασταν, η αρχική σου διαλογή καλά θα σε πήγαινε όμως εκ του αποτελέσματος.

Κρίμα που δεν έχουμε άλλο αγώνα μεταξύ μας να φτιάξουμε κανά ταψάκι αχνιστά ακόμα!
Η μόνη φορά που πήγα με 0% πιθανότητες συνειδητά ήταν κόντρα στο γερμανικό κατσίκι του ομίλου μας, του νέου σου σπιτιού. Ήταν λάθος μου. Το ξανασκέφτηκα και ήταν προσβολή και του αντιπάλου αλλά και όλων των υπολοίπων. Αποφάσισα να μην το ξανακάνω. Σημαντικό να γινόμαστε σοφότεροι από το πρώτο κιόλας λάθος μας. Επειδή το είδα το ματς σε ενημερώνω ότι και η Λοριάν θα μπορούσε να κερδίσει. Θα μπορούσε να προηγηθεί εύκολα στα πρώτα λεπτά μετά την ισοφάριση. Σημείο κλειδί του ματς ήταν το σημείο που βγήκε αλλαγή ο Πονσό της Λοριάν. Νευραλγικός παίκτης της εσχάτως και καταλυτικός στα τρεξίματα κόντρα στην Παρί. Εκεί φάνηκε ότι το 1-1 δεν θα έμενε για πολύ.

Για να σου αρέσει τόσο πολύ η μπουγιαμπέσσα μάλλον δεν έχεις φάει πολλές στα λιμάνια τα γαλλικά. Όσο για το παστίς είναι σαν το αψέντι και τα παπούτσια. Πρέπει να βάζουμε βαθιά το χέρι στην τσέπη!

Ήσουν η ανώτερη κλίμακα. Παραπάνω από 7 σε κλίμακα εκτίμησης δεν υπάρχει. Κι εγώ χάρηκα και θα τα ξαναπούμε, πού θα πάει. Έχεις καλύτερο ranking, υπάρχει και το κύπελλο. Ίσως εκεί να έρθει το οβερ 13,5.

Τα σέβη μου μεσιέ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και Avrolimos
Κρίμα που δεν έχει Copa del Rey το κουπόνι. Να σκάσουμε είμαστε εμείς οι οπαδοί της Ατλέτικο Μαδρίτης!
 
  • Haha
Αντιδράσεις: BetLaden και Avrolimos

Είχα δώσει μία υπόσχεση τότε. Για 5 γκολ με επιλογή αυτοκτονίας. Δεν πρόλαβες τη μεσοβδόμαδη ευρωπαϊκή αγωνιστική (5 μείον 1 και επιλογή αυτοκτονίας γιοκ γενικώς) αλλά ευτυχώς @Šiši εμφανίστηκες τρεις μέρες μετά την πρώτη κλήση από moderator και μία μέρα μετά την υπόσχεση μου. Η συμμετοχή σου συνέβαλε στο να μπορέσουμε αργότερα να παίξουμε όλοι. Σημαντικό. 4 γκολ λοιπόν για το ευχαριστώ. Εμένα με παίρνει να επιβραβεύω όσους βοηθάνε ή προσταστεύουν το παιχνίδι. Δεν το κάνω πρώτη φορά. Και πάλι ρίσκο είναι το 4, με τον δικό μου τρόπο, μιας και δεν το επιχειρώ πολλαπλασιάζοντας ή επιιλέγοντας αρκετά πιθανά ενδεχόμενα. Δεν είναι σπάνιο φαινόμενο αυτό. Δεν προέκυψε τελευταία. Ως επί το πλείστον ρισκάρω. Απόδειξη σε αυτό είναι ότι η μόνη φορά που έχω πάει για under 2,5 γκολ (σε σύνολο 10 αγωνιστικών-τόσες έχω παίξει) ήταν σε μέρα ταξιδιωτικής κούρασης όπου και αφιέρωσα πέντε ολόκληρα δευτερόλεπτα.

Δεν είμαι καθόλου βέβαιος ότι τώρα παίρνω την πιο σωστή απόφαση (και δεν αναφέρομαι στη βαθμολογική σκοπιμότητα εξάποντου την οποία έχω ακυρώσει, στην πράξη, προ πολλού) αλλά το να κρατάω τον λόγο μου το θεωρώ ως το πλέον σημαντικό και κρίσιμο μέρος της ανδρικής εντιμότητας, ειδικά σε παιχνίδια, όπως το IFC, όπου δεν υπάρχει (;) σοβαρός λόγος να φερόμαστε ή να παίζουμε ανέντιμα (όσο διακριτικά και πονηρά αν γίνεται αυτό). Επιπροσθέτως, το τετράμπαλο ρίσκο υπόσχεσης είναι ένας τρόπος να προστατεύσω το ιστορικό σωματείο μας, του Κουρμπίς και του Ζινολά, από διάφορα σενάρια ή ιστούς (όχι όλους) που δεν υφαίνονται στο στρατόπεδο της Τουλόν κι ας το έχουμε γυρίσει στο πλέξιμο για να βγάλουμε κάνα φράγκο από τη μπουτίκ μας για τις μεταγραφές του καλοκαιριού.

Προσοχή. Η δήλωση αυτή έχει καταγραφεί από την ΕΥΠ πριν το τρίποντο της Τουλόν στο Camp Nou. Έχει τη σημασία του και το timing. Υπάρχει μάρτυρας, αν αμφισβητηθώ (όχι εσύ ΜακΛάρεν) . Χωρίς τσιμέντωμα.
 
Δυστυχώς οι φόβοι μου επιβεβαιώθηκαν για το ότι δεν έπαιρνα την πιο σωστή απόφαση. Την είχα μυριστεί τη δουλειά από την προηγούμενη αγωνιστική. Όντως τελικά για κάποιους δεν είναι παιχνίδι. Μην ανησυχείς @Avrolimos δεν είμαι κάποιο γίδι ή στόκος να νομίζω ότι είσαι ο Sisi. Για εσένα είμαι 100% βέβαιος ότι είσαι καθαρός. Δεν τσιμπάω από τα ξεκαρφώματα-επιλογές και της προηγούμενης αλλά και αυτής της αγωνιστικής.

Καλημέρα.
 
WTF είναι αυτό Σάββατο πρωι
πιστεύεις οτι κάποιος εχει διπλο λογαριασμό μίλα καθαρά με επιχειρήματα η ενημέρωσε με PM κάποιο admin η mod ώστε να το κοιτάξει.
Δεν μπορώ να καταλάβω αυτές τις αερολογίες
 
Είτε δεν είμαστε 24 είτε υπάρχει τουλάχιστον ένα team. Όλα τα άλλα είναι να' χαμε να λέγαμε. Τελεία
 
Είτε δεν είμαστε 24 είτε υπάρχει τουλάχιστον ένα team. Όλα τα άλλα είναι να' χαμε να λέγαμε. Τελεία
απορω πως κάθομαι και ασχολουμαι με αερολογίες αντι να απολαμβάνω την ηλιόλουστη ημέρα
 
απορω πως κάθομαι και ασχολουμαι με αερολογίες αντι να απολαμβάνω την ηλιόλουστη ημέρα

Σήμερα για κάποιο λόγο με έπιασε το καλλιτεχνικό μου

Μη κρύβεσαι άλλο
και μη προσποιείσαι,
τα έμαθα όλα
τι κάνεις ποιος είσαι,
μου είπαν για σένα
πολλές ιστορίες,
πως είναι η ζωή σου
γεμάτη αμαρτίες



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Haha
Αντιδράσεις: nicolas και McLaren17

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...