Betmasterwin εταιρεία απατη

julia12345

New Member
2 Απρ 2022
4
1
3
Αν έχετε ανοίξει λογαριασμό σε αυτή την εταιρεία ή σκέφτεστε να ανοίξετε , προσέξτε πολύ. Δύσκολα θα πάρετε τα χρήματα σας πίσω .Σας μιλαω εκ πείρας . Ενώ περιμενα ολοκλήρωση της επαλήθευσης σήμερα ,μετα από ένα μήνα ταλαιπωρία......εισεπραξα μπλοκάρισμα λογαριασμου με υπόλοιπο 2170€...
 
Αν έχετε ανοίξει λογαριασμό σε αυτή την εταιρεία ή σκέφτεστε να ανοίξετε , προσέξτε πολύ. Δύσκολα θα πάρετε τα χρήματα σας πίσω .Σας μιλαω εκ πείρας . Ενώ περιμενα ολοκλήρωση της επαλήθευσης σήμερα ,μετα από ένα μήνα ταλαιπωρία......εισεπραξα μπλοκάρισμα λογαριασμου με υπόλοιπο 2170€...
Δηλαδή συγνώμη τώρα αγαπητή "julia12345" ,

εσύ πήγες και άνοιξες λογαριασμό σε έναν μπουκμεικερ μη-αδειαδοτημένο στην Ελλάδα, με license από κανά Curacao ή Virgin Islands(άντε βρες άκρη δηλαδή σε περίπτωση που αποδειχτεί scam) ,έβαλες φαντάζομαι κανένα 400ρι το έκανες 2.1k και μετά σκέφτηκες ότι έπρεπε να ταυτοποιήσεις τον λογαριασμό σου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και Ertzan
Δηλαδή συγνώμη τώρα αγαπητή "julia12345" ,

εσύ πήγες και άνοιξες λογαριασμό σε έναν μπουκμεικερ μη-αδειαδοτημένο στην Ελλάδα, με license από κανά Curacao ή Virgin Islands(άντε βρες άκρη δηλαδή σε περίπτωση που αποδειχτεί scam) ,έβαλες φαντάζομαι κανένα 400ρι το έκανες 2.1k και μετά σκέφτηκες ότι έπρεπε να ταυτοποιήσεις τον λογαριασμό σου;
Δεν σκέφτηκα εγώ να ταυτοποίησω τον λογαριασμό.Εγω έδωσα κανονικά τα έγγραφα από την αρχή . Έγινε ταυτοποίηση του λογαριασμού.Στην συνέχεια οι κύριοι αφού είδαν ότι ήμουν κερδισμένος , άρχισαν να ζητάνε νεα έγγραφα και ότι ζήτησαν τα προσκομισα , μέχρι που αποφάσισαν να μπλοκάρουν το λογαριασμό. Όσον αφορά αυτές που αναφέρεις για αδειοδοτημένους και μη είναι παραμύθια. Τα ίδια κάνουν και οι αδειοδοτημενες ,όταν είσαι κερδισμένος,έχω ιδίαν πείρα( Novibet,winmaster) Φαίνεται είσαι στη χασουρα και είσαι καλό παιδί για τις εταιρείες...
 
Δεν σκέφτηκα εγώ να ταυτοποίησω τον λογαριασμό.Εγω έδωσα κανονικά τα έγγραφα από την αρχή . Έγινε ταυτοποίηση του λογαριασμού.Στην συνέχεια οι κύριοι αφού είδαν ότι ήμουν κερδισμένος , άρχισαν να ζητάνε νεα έγγραφα και ότι ζήτησαν τα προσκομισα , μέχρι που αποφάσισαν να μπλοκάρουν το λογαριασμό. Όσον αφορά αυτές που αναφέρεις για αδειοδοτημένους και μη είναι παραμύθια. Τα ίδια κάνουν και οι αδειοδοτημενες ,όταν είσαι κερδισμένος,έχω ιδίαν πείρα( Novibet,winmaster) Φαίνεται είσαι στη χασουρα και είσαι καλό παιδί για τις εταιρείες...
Μάλιστα.

Καταρχάς ,δεν ανέφερες στο αρχικό σου ποστ ότι είχες στείλει από την αρχή τα έγγραφα ταυτοποίησής σου και έγιναν και δεκτά μάλιστα ,συνεπώς εγώ (και οι υπόλοιποι αναγνώστες φαντάζομαι) θεωρήσαμε με ότι δεν έκανες αυτήν την διαδικασία.

Κατά δεύτερον , ΟΧΙ!Δεν είναι το ίδιο να έχεις 2κ στον λογαριασμό σου στην bet365 ή στοίχιμαν ή Pinnacle ή κάποια άλλη "μεγάλη" στοιχηματική εταιρεία και το ίδιο να τα έχεις σε κάποια betmasterio (ιδρυμένη πριν 5 χρόνια με άδεια από Virgin Island ή απ'όπου στο διάλο έχει πάρει την άδεια της πλακάς που έχει λάβει).Επίσης , η μπετ365 για παράδειγμα , δεν υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιείς ΜΟΝΟ εσύ τον λογαριασμό σου , χωρίς φυσικά να κάνεις κάτι μεμπτά που αναγράφουν στους όρους τους (πχ bonus abuser ,limit abuse με πολλαπλά account ή latebetting και φυσικά για να σε προλάβω το αρμπινγκ/βαλιου μπετινγ ΔΕΝ αποτελεί μεμπτή πράξη για να μη σε πληρώσουν παρά μόνο τους δίνει το δικαίωμα να σε λιμιτάρουν ΑΦΟΥ σε πληρώσουν) , να τους έχεις στείλει ό,τι μαλακία ζητήσουν (και αναγράφουν στους όρους τους φυσικά) όπως διαβατήριο , bank statement στο δικό σου όνομα , βεβαίωση κινητής τηλεφωνίας για τον αριθμό που έχεις δηλωμένο στο account , κτλ και αφού τα στείλεις ΟΛΑ ΑΥΤΑ , να μη σε πληρώσουν.

Μπορεί να πάρει από βδομάδα έως μήνες αλλά θα σε πληρώσουν.'Η αν έχεις παραβεί κάποιον όρο τους όπως πχ την χρήση πολλαπλών λογαριασμών από ίδιο PC ή ίδια IP ή κόμβο Wifi ή δε ξέρω εγώ τί και σε πήραν χαμπάρι , θα παρακρατήσουν τα κέρδη και θα πάρεις πίσω την κατάθεσή σου.Φυσικά και δεν επιδοκιμάζω αυτή τη παρακράτηση απλώς την σημειώνω ως μέρος της πραγματικότητας που έχω βιώσει εγώ τουλάχιστον ως bettor.

Η betmasterio (η οποία είναι μη-αδειαδοτημένη στην Ελλάδα και δε θα έπρεπε καν να σου απαντήσω εδώ σε αυτό το δημόσιο φόρουμ για τέτοια "παράνομη" εταιρεία) έχεις διαβάσει τί όρους έχει; Σε ποιόν license provider δίνει λόγο; Θα υπάρχει αύριο το σαιτ της για να έχεις πρόσβαση εσύ χωρίς την χρήση VPN; Θα έχει αύριο τους ίδιους όρους με αυτούς που είχε εχθές; Είναι αξιόπιστη όσον αφορά την ασφάλεια των χρημάτων του παίχτη και τις συναλλαγές του με την εταιρεία (αναλήψεις-καταθέσεις); Και χίλια-δυό άλλα ερωτήματα στα οποία σίγουρα δεν έχεις καμία απάντηση.

Και προφανώς δεν σε εγκαλώ επειδή δοκίμασες αυτόν τον ghost-bookmaker.Όλοι οι (κερδισμένοι) παίχτες έχουμε κατά καιρούς αναγκαστεί να δοκιμάσουμε την τύχη μας σε τέτοιες εταιρείες μιάς και το χόμπυ αυτό όλο και δυσκολεύει για να το πραγματοποιεί κανείς μονάχα εντός των πλαισίων των νόμιμων στοιχηματικών εταιρειών στην Ελλάδα.

Το ζήτημα εδώ είναι ότι όταν κάνεις ένα τέτοιο βήμα να έχεις αναλογιστεί και προ-υπολογίσει και τα μεγάλα ΡΙΣΚΑ που παίρνεις με το κάνεις register σε τέτοια τσίρκα που δε ξέρεις αν θα υπάρχουν αύριο που θα προσπαθήσεις να ξανα-κάνεις log in.Έτσι όταν δε σε πληρώνουν , σε νευριάζει , σε πληγώνει , σε κάνει να τους καταριέσαι , αλλά δεν κλαίγεσαι σα 15χρονο στο μεγαλύτερο ελληνικό στοιχηματικό φόρουμ , επειδή μια ΜΑΥΡΗ εταιρεία σου έφαγε τα φράγκα.

Και εμένα μου έφαγε 6.5κ γνωστός ρώσος bookmaker επειδή εκεί που με δεχόταν μία χαρά ("Greeks welcome" έγραφε στο site του) μία μέρα αποφάσισε να μου μπλοκάρει τον ταυτοποιημένο λογαρισμό μου και δεν πήρα πίσω ούτε τον αρχική μου κατάθεση των 800ε.Αλλά μάλλον μου μπλόκαραν το account επειδή είμαι "στη χασουρα και καλό παιδί για τις εταιρείες..." σωστά αγαπητή Julia12345 ;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ναι καλά, δεν ξέρουμε αν η κυρία μας γράφει από Ελλάδα και συνεπώς παίζει σε "μη αδειοδοτημένη" εταιρεία.
Αλλά όλες αυτές οι μικρές δεν είναι για να παίζει κανείς βέβαια.
Εδώ τρώμε παλτά από τις μεγάλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Μάλιστα.

Καταρχάς ,δεν ανέφερες στο αρχικό σου ποστ ότι είχες στείλει από την αρχή τα έγγραφα ταυτοποίησής σου και έγιναν και δεκτά μάλιστα ,συνεπώς εγώ (και οι υπόλοιποι αναγνώστες φαντάζομαι) θεωρήσαμε με ότι δεν έκανες αυτήν την διαδικασία.

Κατά δεύτερον , ΟΧΙ!Δεν είναι το ίδιο να έχεις 2κ στον λογαριασμό σου στην bet365 ή στοίχιμαν ή Pinnacle ή κάποια άλλη "μεγάλη" στοιχηματική εταιρεία και το ίδιο να τα έχεις σε κάποια betmasterio (ιδρυμένη πριν 5 χρόνια με άδεια από Virgin Island ή απ'όπου στο διάλο έχει πάρει την άδεια της πλακάς που έχει λάβει).Επίσης , η μπετ365 για παράδειγμα , δεν υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιείς ΜΟΝΟ εσύ τον λογαριασμό σου , χωρίς φυσικά να κάνεις κάτι μεμπτά που αναγράφουν στους όρους τους (πχ bonus abuser ,limit abuse με πολλαπλά account ή latebetting και φυσικά για να σε προλάβω το αρμπινγκ/βαλιου μπετινγ ΔΕΝ αποτελεί μεμπτή πράξη για να μη σε πληρώσουν παρά μόνο τους δίνει το δικαίωμα να σε λιμιτάρουν ΑΦΟΥ σε πληρώσουν) , να τους έχεις στείλει ό,τι μαλακία ζητήσουν (και αναγράφουν στους όρους τους φυσικά) όπως διαβατήριο , bank statement στο δικό σου όνομα , βεβαίωση κινητής τηλεφωνίας για τον αριθμό που έχεις δηλωμένο στο account , κτλ και αφού τα στείλεις ΟΛΑ ΑΥΤΑ , να μη σε πληρώσουν.

Μπορεί να πάρει από βδομάδα έως μήνες αλλά θα σε πληρώσουν.'Η αν έχεις παραβεί κάποιον όρο τους όπως πχ την χρήση πολλαπλών λογαριασμών από ίδιο PC ή ίδια IP ή κόμβο Wifi ή δε ξέρω εγώ τί και σε πήραν χαμπάρι , θα παρακρατήσουν τα κέρδη και θα πάρεις πίσω την κατάθεσή σου.Φυσικά και δεν επιδοκιμάζω αυτή τη παρακράτηση απλώς την σημειώνω ως μέρος της πραγματικότητας που έχω βιώσει εγώ τουλάχιστον ως bettor.

Η betmasterio (η οποία είναι μη-αδειαδοτημένη στην Ελλάδα και δε θα έπρεπε καν να σου απαντήσω εδώ σε αυτό το δημόσιο φόρουμ για τέτοια "παράνομη" εταιρεία) έχεις διαβάσει τί όρους έχει; Σε ποιόν license provider δίνει λόγο; Θα υπάρχει αύριο το σαιτ της για να έχεις πρόσβαση εσύ χωρίς την χρήση VPN; Θα έχει αύριο τους ίδιους όρους με αυτούς που είχε εχθές; Είναι αξιόπιστη όσον αφορά την ασφάλεια των χρημάτων του παίχτη και τις συναλλαγές του με την εταιρεία (αναλήψεις-καταθέσεις); Και χίλια-δυό άλλα ερωτήματα στα οποία σίγουρα δεν έχεις καμία απάντηση.

Και προφανώς δεν σε εγκαλώ επειδή δοκίμασες αυτόν τον ghost-bookmaker.Όλοι οι (κερδισμένοι) παίχτες έχουμε κατά καιρούς αναγκαστεί να δοκιμάσουμε την τύχη μας σε τέτοιες εταιρείες μιάς και το χόμπυ αυτό όλο και δυσκολεύει για να το πραγματοποιεί κανείς μονάχα εντός των πλαισίων των νόμιμων στοιχηματικών εταιρειών στην Ελλάδα.

Το ζήτημα εδώ είναι ότι όταν κάνεις ένα τέτοιο βήμα να έχεις αναλογιστεί και προ-υπολογίσει και τα μεγάλα ΡΙΣΚΑ που παίρνεις με το κάνεις register σε τέτοια τσίρκα που δε ξέρεις αν θα υπάρχουν αύριο που θα προσπαθήσεις να ξανα-κάνεις log in.Έτσι όταν δε σε πληρώνουν , σε νευριάζει , σε πληγώνει , σε κάνει να τους καταριέσαι , αλλά δεν κλαίγεσαι σα 15χρονο στο μεγαλύτερο ελληνικό στοιχηματικό φόρουμ , επειδή μια ΜΑΥΡΗ εταιρεία σου έφαγε τα φράγκα.

Και εμένα μου έφαγε 6.5κ γνωστός ρώσος bookmaker επειδή εκεί που με δεχόταν μία χαρά ("Greeks welcome" έγραφε στο site του) μία μέρα αποφάσισε να μου μπλοκάρει τον ταυτοποιημένο λογαρισμό μου και δεν πήρα πίσω ούτε τον αρχική μου κατάθεση των 800ε.Αλλά μάλλον μου μπλόκαραν το account επειδή είμαι "στη χασουρα και καλό παιδί για τις εταιρείες..." σωστά αγαπητή Julia12345 ;
Εδώ στο "μεγαλύτερο φόρουμ " της νομιμότητας δεν μπήκα για " να κλαφτω σαν δεκαπεντάχρονο" ,ούτε έχω ανάγκη να ασχοληθώ μαζί σου , γνωρίζω τι ρόλο παίζουν όλα τα ελληνικά σάιτ σε αυτό που λέγεται στοίχημα ,για αυτό είναι άπειρα.Μπηκα απλά και μόνο να ενημερώσω ,κάθε φίλο αποφασίσει να ασχοληθεί με αυτή την εταιρεία ,να προσεξει ,να μην πάθει ζημιά. Εγώ όταν μπήκα στην συγκεκριμένη εταιρεία ,ανέλαβα το ρίσκο και πάντα ήμουν υποψιασμένος,αλλά συμβαίνουν και....αναποδιες.Κατσε εσύ φίλε και απόλαυσε την νομιμότητα και την ασφάλεια της bet365 ,που δίνει 5€ freebet το χρόνο και τις ανύπαρκτες αποδόσεις.Αν έψαχνα σιγουριά για κάποια χρήματα ,τα άφηνα στο σπίτι η την Τράπεζα. Άντε γεια στο μεγαλύτερο ελληνικό φόρουμ...
 
Για την ασφάλεια που παρέχει η νομιμότητα... σου απάντησε η ιδια η betmasterwin. Εμείς τι άλλο να πούμε;
 
  • Haha
Αντιδράσεις: PANATHA
Η μονή ασφάλεια που παρέχει η νομιμότητα είναι οτι μπορείς να διεκδικήσεις υπο προϋποθέσεις το δικιο σου, κυρίως αν η διαφορά δεν εχει να κανει με διευθέτηση Στοιχημάτων και προσφορές.
 
Ρε σεις πως κάποιος παίκτης που έχει κοντά 2500 χιλιάρικα bankroll να παίζει ασχολείται με το εάν οι εταιρείες δίνουν 5ευρα freebet?? Οεο
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...