Εν κατακλείδι. Τι επιλογές έχουμε

Sorry που κάνω hijack το θέμα αλλά έχω μια απορεία.Όταν ζήταγα ανάληψη κερδών μου ζήταγαν οι εταιρίες να τους στείλω screenshot τις τελευταίες κινήσεις του τραπεζικού μου λογαριασμού.Αυτό δεν είναι παράνομο; Για ποιο λόγο το ζητάνε; Εαν τυχόν υπάρχει κάτι το επιλήψιμο κανονικά δεν θα έπρεπε να το αναφέρουν στις αρμόδιες αρχές και αυτές να διεξάγουν τον έλεγχο; Με ποιο δικαίωμα με αναγκάζει για να πάρω τα κέρδη μου να τους δείξω τις συναλλαγές που έκανα με ιδιώτες ή με εταιρίες άσχετες με αυτούς; Αυτά δεν υπόκεινται στην κατηγορία των προσωπικών δεδομένων; Εγώ πλέον σταμάτησα να παίζω στις εταιρίες και παίζω μόνο ΟΠΑΠ και μάλιστα επίγειο.Ούτε καν το online.Τελευταία φορά που ζήτησα αποδεικτικό κερδών για φορολογική χρήση στη stoiximan μου έβγαλαν το λάδι μέχρι να μου τη δώσουν.Κανονικά θα έπρεπε όλοι όσοι παίζουν σοβαρό στοίχημα και είναι κερδισμένοι να απέχουν από όλες αυτές τις εταιρίες που οι αυθαιρεσίες τους έχουν πάει σε άλλο επίπεδο.Αλλά προφανώς επειδή η πλειοψηφία είναι αρρωστάκια που χάνουν και δεν έχουν φτάσει ποτέ τους να κάνουν καμία σοβαρή ανάληψη για να δουν το κοκό , αυτές οι εταιρίες συνεχίζουν να υπάρχουν και να κάνουν τρελούς τζίρους κάθε χρονιά.Οπότε μην απορείτε για ποιο λόγο σας κλέβουν και σας γλεντάνε με τα δικά σας χρήματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: George Marini A και GATHS
Αγαπητε τα ιδια κανει και ο οπαπ στο internet ειναι ενα αλλο καθεστως το online!
Εχεις δικιο! ολα αυτα συμβαινουν για εναν και μοναδικο λογο Δεν υπαρχει επιγεια παρουσια, ουτε ο πρκατορας με την προσωπικη σχεση κλπ και χοντρα χοντρα δεν κινδυνευουν να σπασουν καμια τζαμαρια.
Αν ο δείκτης κέρδους μου επιτρέπει να παίζω στον οπαπ πιθανον να το εκανα και εγω, εμενα δεν μου το επιτρεπει αλλα δεν εχω και προβλημα ιδιαιτερο γιατι δεν εχω προβλημα κανενα να φτασω τα πραγματα μεχρι ενα σημειο χωρις εξοδα.
Ειναι τοσο λαμογια που οταν καταλαβουν που θα παει το πραγμα χωρις βαρυγδουπες φρασεις ολα τελειωνουν και τα σκανε.
Αρα οπως εσυ μπορεις και κερδιζεις στον οπαπ υπαρχουν και αλλοι που πιθανον να μην τους ενοχλει γιατι ξερουν πως θα τα παρουν.
 
Από εδώ και περα αυτές που έχουν μείνει ολες θα φανε καταγγελία και θα το παω μέχρι τέλους έτσι για την δυσφήμιση και ότι βγει, μα πάνω από όλα για το γαμωτο.
Θα φανε καταγγελία όχι μόνο για ορια αλλά και για τις προωθητικές ενέργειες διότι και αυτές έχουν να κάνουν με δήθεν υπόνοια για κατάχρηση με σκοπο το σίγουρο κέρδος.
Όταν θα έρθει η ωρα να δουμε πως θα αιτιολογήσουν την υπόνοια: όταν τα 2 χρονιά λογαριασμού έχανα, μετα τα αλλα 3 κέρδισα μαζι με τα mission που βγάλανε καπου στο 2017 και εφερα τον λογαριασμο στα ισια κα +. Αλλα 2 χρονια τους τα πηρα με αποτέλεσμα το 2022 αρχες Ιουνιου μου εκοψαν τα mission οταν βεβαιωθηκαν οτι η κερδοφορια ειναι δεδομενη και δεν υπαρχει πλεον επιστροφη.
Οχι μονο αυτο αλλα μου εκοψαν και προσφορες απο το καζινο 12/22! σε εναν λογαριασμο που οταν εδιναν μαζι με τα mission δωρεαν spin δεν τα επαιζα!
Να δω πως θα αιτιολογησουν την υπονοια για κατι παρατυπο- παρανομο, γιατι για κεδοφορια να σε κοψουν στα ισια δεν υπαρχει στους ορους τους.
Τιποτα απο τα παραπανω δε ειναι Αυταπαγγελτο!!!
Θα πω, οτι κανουν οτι θελουν, οταν τους τρεξω και χασω!
Μεχρι τοτε κανουν οτι μπορουν επειδη εγω δεν κανω κατι!

Εδω στην υποθεση Πατση δεν θα μπορουσε να σκηθει διωξη στο θεωρητικο σεναριο:
Α) Δεν καταθεσει μυνηση κανεις απο τους 300!
Β) Κανεις απο την εκλογικη του περιφερεια!
Εγω που ανηκω σε αλλη δεν μπορω!

Περιμενουμε να κανει κατι καποιος για εμας χωρις εμεις να κανουμε κατι;

Τα ορια που βαζουν ειναι σωστα! για λαθος αιτια ομως! (κερδοφορια)
Στο χερι μας ειναι...
Ισχύει αυτό που λες. Σε λογαριασμό φίλου μου του στέλνουν συνέχεια για missions με free bet κλπ,και σε εμένα έχουν κοπεί σχεδόν όλα. Μόνο αυτά με betbuilder κλπ. Έχει αρχίσει όρια μέχρι και η στοιχημαν σε εμένα. Όχι μικρά,αλλά μου επιτρέπει πλεον πολύ λιγότερα. Μου αφήνει κέρδος 100€ σε κόρνερ στο Τσάμπιονς Λιγκ όταν πριν καιρό είχα ποντάρει 3500€ σε κόρνερ στο πρωτάθλημα Κύπρου. Δυστυχώς,μόλις καταλαβαίνουν ότι παίζεις σοβαρό στοίχημα που μακροπρόθεσμα θα σου αποφέρει κέρδος,δε κόβουν. Κρίμα
 
Δηλαδή τι ποσά πρέπει να έχει κερδίσει ένας παίκτης για να τον περιορίσει η stoiximan; 5 χιλιάδες, 10 χιλιάδες;
 
Δηλαδή τι ποσά πρέπει να έχει κερδίσει ένας παίκτης για να τον περιορίσει η stoiximan; 5 χιλιάδες, 10 χιλιάδες;
Αν ανατρέξεις σε ποστ του 2016 που απαντούσε trader εδώ μέσα σε ερωτήσεις μας, αυτό που έλεγε ήταν, αρκεί ο παίχτης να παίζει τίμια και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Οπότε οι περιορισμοί γιατί ο παίκτης είναι κερδισμένος και αυτά τα νούμερα είναι φανταστικά.
 
  • Haha
Αντιδράσεις: defectus
Άρα όλοι εμείς οι εκατοντάδες (καθώς δεν είναι και τόσο δύσκολο εγχείρημα να σε "κλείσει" η Στοίχιμαν) που μας έχει βάλει λίμιτ η μπλε εταιρεία στα 20ευρώ είμασταν "άτιμοι" παίχτες και η καημένη στοιχηματικούλα που θέλει να τα παίρνει από τα αρρωστάκια μέσα από στοίχημα και καζίνο είναι τίμια και καθωσπρέπει έ;
Και αυτό επειδή το είπε ένας τρέιντερ της Στοιχιμαν πριν από 7 χρόνια σε αυτό εδώ το φόρουμ.
Είσαι βαριά νυχτωμένος.
 
Άρα όλοι εμείς οι εκατοντάδες (καθώς δεν είναι και τόσο δύσκολο εγχείρημα να σε "κλείσει" η Στοίχιμαν) που μας έχει βάλει λίμιτ η μπλε εταιρεία στα 20ευρώ είμασταν "άτιμοι" παίχτες και η καημένη στοιχηματικούλα που θέλει να τα παίρνει από τα αρρωστάκια μέσα από στοίχημα και καζίνο είναι τίμια και καθωσπρέπει έ;
Και αυτό επειδή το είπε ένας τρέιντερ της Στοιχιμαν πριν από 7 χρόνια σε αυτό εδώ το φόρουμ.
Είσαι βαριά νυχτωμένος.

όσοι παραπονούνται εδώ μέσα κατά καιρούς ότι έχουν λιμιταριστεί, είναι πάντα με 20 ή 30 ευρώ όπως λες και όχι κερδισμένοι σε βάθος χρόνου. Πιό πάνω ο giwrgosdiam γράφει:

""Παίζω στοιχημαν εδώ και χρόνια και είμαι ικανοποιημένος με τις αναλήψεις μου. Δεν μου έχουν δημιουργήσει τι παραμικρό θέμα και έχω τα λεφτά στην τράπεζα σε 6-7 λεπτά. Επίσης και με 365 έχω μεγάλες αναλήψεις,μια μάλιστα 8κ χωρίς το παραμικρό θέμα,αλλά έχω να παίξω κάνα χρόνο εκεί.
Είχα αρκετά θέματα με την Fonbet η οποία αφού μου έβαλε όρια επειδή έπαιζα max bet,μετά αποφάσισε να μου κάνει νούμερα και να ζητήσουν ένα σωρό έγγραφα ταυτοποίησης,ενώ την είχα κάνει και είχα κάνει και άλλη ανάληψη στο παρελθόν,να μου ακυρώσουν 4-5 αιτήσεις αναλήψης,αλλά εν τέλει με πλήρωσαν μετά από 7 μέρες. Novibet επίσης έχει κάνει πρόοδο τον τελευταίο χρόνο. Γενικά καθυστερούσε πολύ πληρωμές,αλλά τώρα τελευταία πληρώνει σχετικά γρήγορα.""



Γι' αυτόν τι έχεις να πεις που όχι μόνο δεν του έχει επιβληθεί limit αλλά παίζει χρόνια με μεγάλες αναλήψεις.
 
όσοι παραπονούνται εδώ μέσα κατά καιρούς ότι έχουν λιμιταριστεί, είναι πάντα με 20 ή 30 ευρώ όπως λες και όχι κερδισμένοι σε βάθος χρόνου. Πιό πάνω ο giwrgosdiam γράφει:

""Παίζω στοιχημαν εδώ και χρόνια και είμαι ικανοποιημένος με τις αναλήψεις μου. Δεν μου έχουν δημιουργήσει τι παραμικρό θέμα και έχω τα λεφτά στην τράπεζα σε 6-7 λεπτά. Επίσης και με 365 έχω μεγάλες αναλήψεις,μια μάλιστα 8κ χωρίς το παραμικρό θέμα,αλλά έχω να παίξω κάνα χρόνο εκεί.
Είχα αρκετά θέματα με την Fonbet η οποία αφού μου έβαλε όρια επειδή έπαιζα max bet,μετά αποφάσισε να μου κάνει νούμερα και να ζητήσουν ένα σωρό έγγραφα ταυτοποίησης,ενώ την είχα κάνει και είχα κάνει και άλλη ανάληψη στο παρελθόν,να μου ακυρώσουν 4-5 αιτήσεις αναλήψης,αλλά εν τέλει με πλήρωσαν μετά από 7 μέρες. Novibet επίσης έχει κάνει πρόοδο τον τελευταίο χρόνο. Γενικά καθυστερούσε πολύ πληρωμές,αλλά τώρα τελευταία πληρώνει σχετικά γρήγορα.""




Γι' αυτόν τι έχεις να πεις που όχι μόνο δεν του έχει επιβληθεί limit αλλά παίζει χρόνια με μεγάλες αναλήψεις.
Πού να ξέρω εγώ το στοιχηματικό προφίλ του εν λόγω παίχτη ρε φίλε;

Αυτός μπορεί να βαράει 2-3χιλιάρικα σε 1.20-1.40 αποδόσεις στο "no other goal" σε μεγάλα ματσ όταν πάνε στο 88' όπως έκανε ένα παλιότερο μέλος εδώ μέσα.Με τέτοιου είδους μπετς μπορείς αν είσαι λίγο τυχερός να μαζέψεις 7-8κ κέρδος σε 20-25μπετς αλλά το μόνο βέβαιο είναι ότι η γκανιότα θα σε φάει longterm.
Με τέτοιο στοιχηματικό προφιλ για παράδειγμα και εγώ θα τον πλήρωνα μέσα σε 10λεπτά (που όντως η στοίχιμαν πληρώνει γρήγορα αλλά αυτό είναι εκτός point) γιατί θα ήμουν σίγουρος ότι longterm θα του πάρω μέχρι και τα σώβρακα με τον στοιχιματικό αυτό τρόπο παιχνιδιού.
Οπότε να μου λές :"Δες εδώ αυτός τί λέει και πες μου πως το εξηγείς" όταν κανείς δε ξέρει πως παίζει ο εν λόγω παίχτης είναι ανούσιο και άκυρο ερώτημα.

Εγώ αυτό που αδυνατώ να καταλάβω είναι πως αποφάνθηκες εσύ με τέτοια σιγουριά επειδή μόνο και μόνο το είπε κάποιος random τρείντερ εδώ της Στοίχιμαν πριν 7χρόνια(όταν η Στοίχιμαν είχε πρωτομπεί στην αγορά μάλιστα και προφανώς το έκανε για να προσελκύσει τις πρώτιες ψαριές πελατών) , πώς όσοι τρώνε limit από δαύτους είναι "άτιμοι παίχτες".
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213
Πού να ξέρω εγώ το στοιχηματικό προφίλ του εν λόγω παίχτη ρε φίλε;

Αυτός μπορεί να βαράει 2-3χιλιάρικα σε 1.20-1.40 αποδόσεις στο "no other goal" σε μεγάλα ματσ όταν πάνε στο 88' όπως έκανε ένα παλιότερο μέλος εδώ μέσα.Με τέτοιου είδους μπετς μπορείς αν είσαι λίγο τυχερός να μαζέψεις 7-8κ κέρδος σε 20-25μπετς αλλά το μόνο βέβαιο είναι ότι η γκανιότα θα σε φάει longterm.
Με τέτοιο στοιχηματικό προφιλ για παράδειγμα και εγώ θα τον πλήρωνα μέσα σε 10λεπτά (που όντως η στοίχιμαν πληρώνει γρήγορα αλλά αυτό είναι εκτός point) γιατί θα ήμουν σίγουρος ότι longterm θα του πάρω μέχρι και τα σώβρακα με τον στοιχιματικό αυτό τρόπο παιχνιδιού.
Οπότε να μου λές :"Δες εδώ αυτός τί λέει και πες μου πως το εξηγείς" όταν κανείς δε ξέρει πως παίζει ο εν λόγω παίχτης είναι ανούσιο και άκυρο ερώτημα.

Εγώ αυτό που αδυνατώ να καταλάβω είναι πως αποφάνθηκες εσύ με τέτοια σιγουριά επειδή μόνο και μόνο το είπε κάποιος random τρείντερ εδώ της Στοίχιμαν πριν 7χρόνια(όταν η Στοίχιμαν είχε πρωτομπεί στην αγορά μάλιστα και προφανώς το έκανε για να προσελκύσει τις πρώτιες ψαριές πελατών) , πώς όσοι τρώνε limit από δαύτους είναι "άτιμοι παίχτες".

Αυτά που γράφεις είναι απλά υποθέσεις. Ο άνθρωπος παίζει χρόνια, είναι κερδισμένος και παρ' όλα αυτά δεν εχει λιμιταριστεί. Άρα λοιπόν, αυτά ότι αν είσαι κερδισμένος στοχοποιείσαι, φαίνεται ότι δεν ισχύουν.
 
  • Haha
Αντιδράσεις: defectus
eto εχεις μετοχες σε στοιχιμαν ή απλα αστειευεσαι;
προφανως οταν εισαι κερδισμενος σε μια εταιρεια θα σου βαλουν οριο, αυτα που ελεγε ο trader το 2016 ειναι να 'χαμε να λεγαμε κ να 'χαμε να πουμε, για ρωτα τον ποσοι ηταν οι τζογαδοροι που ηταν κερδισμενοι και ειχαν προβλημα με αναληψεις; κανεις, αφου κανεις δεν κερδιζει γιατι να του δημιουργησουν προβλημα σε αναληψεις;
να σοβαρευτουμε λιγο..
 
eto εχεις μετοχες σε στοιχιμαν ή απλα αστειευεσαι;
προφανως οταν εισαι κερδισμενος σε μια εταιρεια θα σου βαλουν οριο, αυτα που ελεγε ο trader το 2016 ειναι να 'χαμε να λεγαμε κ να 'χαμε να πουμε, για ρωτα τον ποσοι ηταν οι τζογαδοροι που ηταν κερδισμενοι και ειχαν προβλημα με αναληψεις; κανεις, αφου κανεις δεν κερδιζει γιατι να του δημιουργησουν προβλημα σε αναληψεις;
να σοβαρευτουμε λιγο..
Πως αποδεικνύεις αυτά που έλεγε ο trader ότι δεν ισχύουν;
 
Πως αποδεικνύεις αυτά που έλεγε ο trader ότι δεν ισχύουν;
Βλεπεις να λεω οτι αυτα που ελεγε δεν ισχυουν;
Ειχες ποτε προβλημα με αναληψεις σε καποια απο τις μεγαλες εταιρειες; Οχι, κανεις ποτε δεν εχει, αφου χανει. Οποιος κερδιζει θα εχει προβληματακια.
 
Βλεπεις να λεω οτι αυτα που ελεγε δεν ισχυουν;
Ειχες ποτε προβλημα με αναληψεις σε καποια απο τις μεγαλες εταιρειες; Οχι, κανεις ποτε δεν εχει, αφου χανει. Οποιος κερδιζει θα εχει προβληματακια.
Ωραία, σε μία ανάρτηση του έγραφε, αφού πρώτα ρωτήθηκε, πως αν κάποιος δεν παίζει με αθέμιτους όρους δεν έχει κανένα πρόβλημα να αντιμετωπίσει. Εγω, προσωπικά, αυτή τη στιγμή έχω περίπου 8000 ευρώ στη πράσινη παίζοντας τίμια και άνετα μπορώ να τα διπλασιάσω και τριπλασιάσω. Αυτό είναι το πλάνο μου. Θα έχω προβλήματα; Σε ρωτάω γιατί με αυτά που διαβάζω από εσας εδώ μέσα έχω τρομοκρατηθεί.
 
  • Haha
Αντιδράσεις: defectus
Ωραία, σε μία ανάρτηση του έγραφε, αφού πρώτα ρωτήθηκε, πως αν κάποιος δεν παίζει με αθέμιτους όρους δεν έχει κανένα πρόβλημα να αντιμετωπίσει. Εγω, προσωπικά, αυτή τη στιγμή έχω περίπου 8000 ευρώ στη πράσινη παίζοντας τίμια και άνετα μπορώ να τα διπλασιάσω και τριπλασιάσω. Αυτό είναι το πλάνο μου. Θα έχω προβλήματα; Σε ρωτάω γιατί με αυτά που διαβάζω από εσας εδώ μέσα έχω τρομοκρατηθεί.

γιατι να τρομοκρατηθεις; ετσι οπως τα λες, δεν προκειται να εχεις κανενα προβλημα σε 365, το οτι εχεις 8κ δεν λεει κ κατι, μπορει πχ πριν 2-3 χρονια να ΄χες χασει τα 2πλασια εκει. Μακαρι να τα τριπλασιασεις.

O συγκεκριμενος trader κ ο καθε trader κρινει απο την θεση που ειναι και επισης αν θυμασαι/εχεις διαβασει ο συγκεκριμενος ειχε πει οτι ειχε βγαλει χρηματα απο στοιχηματικες ως παιχτης και μαλιστα αρκετα (θυμαμαι μια φραση οτι μπορουσαν να ζησουν κ τα εγγονια/δισεγγονα του απο αυτα τα χρηματα; κατι τετοιο τελος παντων). Εκεινος δεν χρησιμοποιουσε αθεμιτα μεσα; Εαν τον ρωταγες τοτε οτι χρησιμοποιει αθεμιτα μεσα ξερεις τι θα σου ελεγε; Κατι του στυλ "Αφου με αφηνουν το κανω". Οταν ειδε οτι δεν μπορει να συνεχισει ως παιχτης, εγινε trader και εγραψε κ εδω καποια πραγματα κ καλως τα εγραψε. Οποτε ας τον αφησουμε στην ησυχια του.
Αθεμιτο μεσο για εναν trader μπορει να ειναι οτι παιζεις την καλυτερη αποδοση της αγορας στην εταιρεια του, ειναι ομως; Εχει σημασια αν ειναι η οχι; Καμια σημασια δεν εχει, ο,τι αποφασισει η εταιρεια ειναι σχεδον νομος και εκεινη οριζει τι ειναι αθεμιτο κ τι οχι.

Δεν προκεται να εχεις κανενα απο απολυτως προβλημα σε καμια απο τις μεγαλες/γνωστες εταιρειες εφοσον παιζεις οπως παιζει ενας απλος παιχτης, δλδ να παιζεις προβλεψεις αλλων tipster, να παιζεις late goals, να παιζεις τα φαβορι, να παιζεις διπλασιασμο στα χ ή τελος παντων οποιαδηποτε παρομοια στρατηγικη που ειναι σιγουρο οτι στο τελος θα εχει ζημια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: eto
γιατι να τρομοκρατηθεις; ετσι οπως τα λες, δεν προκειται να εχεις κανενα προβλημα σε 365, το οτι εχεις 8κ δεν λεει κ κατι, μπορει πχ πριν 2-3 χρονια να ΄χες χασει τα 2πλασια εκει. Μακαρι να τα τριπλασιασεις.

O συγκεκριμενος trader κ ο καθε trader κρινει απο την θεση που ειναι και επισης αν θυμασαι/εχεις διαβασει ο συγκεκριμενος ειχε πει οτι ειχε βγαλει χρηματα απο στοιχηματικες ως παιχτης και μαλιστα αρκετα (θυμαμαι μια φραση οτι μπορουσαν να ζησουν κ τα εγγονια/δισεγγονα του απο αυτα τα χρηματα; κατι τετοιο τελος παντων). Εκεινος δεν χρησιμοποιουσε αθεμιτα μεσα; Εαν τον ρωταγες τοτε οτι χρησιμοποιει αθεμιτα μεσα ξερεις τι θα σου ελεγε; Κατι του στυλ "Αφου με αφηνουν το κανω". Οταν ειδε οτι δεν μπορει να συνεχισει ως παιχτης, εγινε trader και εγραψε κ εδω καποια πραγματα κ καλως τα εγραψε. Οποτε ας τον αφησουμε στην ησυχια του.
Αθεμιτο μεσο για εναν trader μπορει να ειναι οτι παιζεις την καλυτερη αποδοση της αγορας στην εταιρεια του, ειναι ομως; Εχει σημασια αν ειναι η οχι; Καμια σημασια δεν εχει, ο,τι αποφασισει η εταιρεια ειναι σχεδον νομος και εκεινη οριζει τι ειναι αθεμιτο κ τι οχι.

Δεν προκεται να εχεις κανενα απο απολυτως προβλημα σε καμια απο τις μεγαλες/γνωστες εταιρειες εφοσον παιζεις οπως παιζει ενας απλος παιχτης, δλδ να παιζεις προβλεψεις αλλων tipster, να παιζεις late goals, να παιζεις τα φαβορι, να παιζεις διπλασιασμο στα χ ή τελος παντων οποιαδηποτε παρομοια στρατηγικη που ειναι σιγουρο οτι στο τελος θα εχει ζημια.
Οκ, ευχαριστώ γιά το σχόλιο.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...