Sportingbet Withdrawal?

123pame

New Member
17 Νοε 2010
150
52
0
Καλησπερα σε ολους.
Φιλος μου κερδισε 5000+ στην sportingbet.
Θελω να ρωτισω πως να τα τραβιξει (με καρτα κανει αναληψη και καταθεση)
Και για θεμα δηλαδη sporting αλλα και τραπεζας?
Να τα βγαλει ΟΛΑ μαζι?
 
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Φίλε,δεν έχω ιδέα...
Μεγάλο το ποσό,περίεργη και η εταιρεία...
Πάντως ευχαριστώ που ενημέρωσες,να προλαβω να τραβήξω τα 300 που έχω μέσα,γιατι αν κανει αίτηση ο φίλος σου πρώτα,εγώ θα πληρωθώ κατα Φεβρουαριο νομίζω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: patrickdrd
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Φίλε,δεν έχω ιδέα...
Μεγάλο το ποσό,περίεργη και η εταιρεία...
Πάντως ευχαριστώ που ενημέρωσες,να προλαβω να τραβήξω τα 300 που έχω μέσα,γιατι αν κανει αίτηση ο φίλος σου πρώτα,εγώ θα πληρωθώ κατα Φεβρουαριο νομίζω...
lol? εάν η συγκεκριμένη εταιρία είχε πρόβλημα στην αποπληρωμή 300 euro θα είχε βάλει λουκέτο χρονια τώρα
 
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Δεν λέω ότι θα έχεις πρόβλημα με την Spb, αλλά προτείνω να μην κάνεις ανάληψη όλο το ποσό αμέσως . Επίσης πολλά εξαρτούνται από το πως προέκυψε αυτό το ποσό...
 
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Α και συγχαρητήρια στον φίλο σου ...αυτήν την εποχή χρειαζόμαστε Έλληνες που ...φέρνουν λεφτά από το εξωτερικό :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FRAN ZENN
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Δεν λέω ότι θα έχεις πρόβλημα με την Spb, αλλά προτείνω να μην κάνεις ανάληψη όλο το ποσό αμέσως . Επίσης πολλά εξαρτούνται από το πως προέκυψε αυτό το ποσό...


Φιλε texnokrati τι εννοεις με το "Επίσης πολλά εξαρτούνται από το πως προέκυψε αυτό το ποσό..." ;
 
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Δεν λέω ότι θα έχεις πρόβλημα με την Spb, αλλά προτείνω να μην κάνεις ανάληψη όλο το ποσό αμέσως . Επίσης πολλά εξαρτούνται από το πως προέκυψε αυτό το ποσό...

ont7Q.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Selective_Default και texnokratis
Απ: Sportingbet Withdrawal?

:surprise::surprise::surprise:


αυτός πυροβόλισε με αεροβόλο , και χωρισε τα φτερά της σε

κινούμενη μύγα στο χιλιόμετρο



Δεν γινοντα αυτά λεμε !!!

μπραβο για τις εμπνευσεις


:beers1:
 
Απ: Sportingbet Withdrawal?

:surprise::surprise::surprise:


αυτός πυροβόλισε με αεροβόλο , και χωρισε τα φτερά της σε

κινούμενη μύγα στο χιλιόμετρο



Δεν γινοντα αυτά λεμε !!!

μπραβο για τις εμπνευσεις


:beers1:

χαχαχα η πλακα ειναι πια
Οτι γενικα ψάχνομαι στα Χ του μπασκετ.. και τα αναβαζω και στην σελιδα μου

Δεν ξερω αν επιτρεπετε... αν δεν επιτρεπετε συγνομη αφερεστε το αν και ειναι προφανες απο το username μου
Προγνωστικα για το στοιχημα

Σημερα πχ την ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ... εγω του τα εδωσα τα 3 ματσακια
και του λεω παιξε απο μερικα και εχεις κερδος.. και μου λεει οκ..
μετα του λεω πωσα εβαλες.. και μου λεει.. 1ευρω.

Του λεω στο καθενα? οχι τριαδα..
Ρε παλαβε του λεω.. τρελος εισαι οκ στα προτεινα αλλα οχι ετσι μονα αποδεκτα..
Ε σιγα λεει 1€ ειναι.....

Εγω τα επεξα μονα 5€ το καθενα και την τριαδα με 20 λεπτα χαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απ: Sportingbet Withdrawal?

lol? εάν η συγκεκριμένη εταιρία είχε πρόβλημα στην αποπληρωμή 300 euro θα είχε βάλει λουκέτο χρονια τώρα

Προφανώς και το μήνυμα εμπεριεχει δόση χιούμορ,αλλά γνωρίζοντας τον χρόνο που κάνει για μια ανάληψη των 300 ευρώ(πολλαπλάσιος,αλλων εταιριών του χωρου),αν ζητήσει ο φίλος πρώτος τα 5000,δεν με βλέπω καλά...:cool:
 
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Προφανώς και το μήνυμα εμπεριεχει δόση χιούμορ,αλλά γνωρίζοντας τον χρόνο που κάνει για μια ανάληψη των 300 ευρώ(πολλαπλάσιος,αλλων εταιριών του χωρου),αν ζητήσει ο φίλος πρώτος τα 5000,δεν με βλέπω καλά...:cool:

Ο φίλος μου θα πάρει τηλέφωνο αύριο να λάβει ΔΙΑΒΕΒΕΟΣΕΙΣ ότι τα λεφτά θα φτάσουν ΟΛΑ και σε ΛΟΓΙΚΟ χρονικό διάστημα...


Αν σκεφτεις οτι απλα εκανε μια καταθεση 10€... καλα ειναι πιστευω

το πρωτο του στοιχημα ηταν!!!!!!!!!

Θα παρω και μερίδιο (1.000) μιας και εγω του τα ειπα χαχαχα μια χαρα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss και (giorgio)
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Ο φίλος μου θα πάρει τηλέφωνο αύριο να λάβει ΔΙΑΒΕΒΕΟΣΕΙΣ ότι τα λεφτά θα φτάσουν ΟΛΑ και σε ΛΟΓΙΚΟ χρονικό διάστημα...


Αν σκεφτεις οτι απλα εκανε μια καταθεση 10€... καλα ειναι πιστευω

το πρωτο του στοιχημα ηταν!!!!!!!!!

Θα παρω και μερίδιο (1.000) μιας και εγω του τα ειπα χαχαχα μια χαρα!
καλα ειναι!!!αντε και σ'ανωτερα.παρεπιπτοντως ωραιο σαιτ...:eye:
 
  • Like
Αντιδράσεις: (giorgio)
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Προφανώς και το μήνυμα εμπεριεχει δόση χιούμορ,αλλά γνωρίζοντας τον χρόνο που κάνει για μια ανάληψη των 300 ευρώ(πολλαπλάσιος,αλλων εταιριών του χωρου),αν ζητήσει ο φίλος πρώτος τα 5000,δεν με βλέπω καλά...:cool:
καμια δόση χιούμορ φίλτατε έκανα ανάληψη γιατί ήθελα να κλείσω το λογαριασμό μου εκεί για δικούς μου λόγους 537 euro και τα είχα σε 4 εργάσιμες ημερες. έχω και info αν θες χρηστης από Ελλάδα θα κάνει ανάληψη 450 euro μέσα στη βδομάδα οποτε κανε τώρα την ανάληψη μήπως και κλείσει και δεν προλάβεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: (giorgio)
Απ: Sportingbet Withdrawal?

καμια δόση χιούμορ φίλτατε έκανα ανάληψη γιατί ήθελα να κλείσω το λογαριασμό μου εκεί για δικούς μου λόγους 537 euro και τα είχα σε 4 εργάσιμες ημερες. έχω και info αν θες χρηστης από Ελλάδα θα κάνει ανάληψη 450 euro μέσα στη βδομάδα οποτε κανε τώρα την ανάληψη μήπως και κλείσει και δεν προλάβεις

τι περιεργο, να εκθετεις αρνητικη αποψη για εταιρια στοιχηματος και αυτη να μην συμπεριλαμβανεται εδω μεσα ( ολος τυχαιως ) .....

ο πιο θερμος υποστηρικτης σε ολα τα θεματα της bwin που δεν αντιμετωπισε προβλημα ποτε με δ αυτους σημερα δηλωνει οτι ειχε προβλημα στην sporting για 500ε !
 
Απ: Sportingbet Withdrawal?

τι περιεργο, να εκθετεις αρνητικη αποψη για εταιρια στοιχηματος και αυτη να μην συμπεριλαμβανεται εδω μεσα ( ολος τυχαιως ) .....

ο πιο θερμος υποστηρικτης σε ολα τα θεματα της bwin που δεν αντιμετωπισε προβλημα ποτε με δ αυτους σημερα δηλωνει οτι ειχε προβλημα στην sporting για 500ε !
επειδή είσαι χαζός πάρε ένα μηνα διακοπές και τα λέμε τότε. ούτε καν να διαβάσεις δε ξέρεις για να καταλάβεις ότι ούτε με αυτή την εταιρία είχα πρόβλημα και ότι μέσα σε 4 εργάσιμες πειραιά τα λεφτά στη τσέπη
 
Απ: Sportingbet Withdrawal?

τι περιεργο, να εκθετεις αρνητικη αποψη για εταιρια στοιχηματος και αυτη να μην συμπεριλαμβανεται εδω μεσα ( ολος τυχαιως ) .....

ο πιο θερμος υποστηρικτης σε ολα τα θεματα της bwin που δεν αντιμετωπισε προβλημα ποτε με δ αυτους σημερα δηλωνει οτι ειχε προβλημα στην sporting για 500ε !


Εισαι τόσο βλάκας και εγκάθετος και προκατειλημμένος και λασπολόγος και κομπλεξικός που δεν παρατήρησες καν ότι η sportingbet είναι παρούσσα στο site!

Αντε αδειασέ μας την γωνιά ρε μαγκα....Θα κλάψει όλο το forum που θα χάσουμε την πολίτιμη βοήθεια σου στο στοίχημα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 100
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Εισαι τόσο βλάκας και εγκάθετος και προκατειλημμένος και λασπολόγος και κομπλεξικός που δεν παρατήρησες καν ότι η sportingbet είναι παρούσσα στο site!

Αντε αδειασέ μας την γωνιά ρε μαγκα....Θα κλάψει όλο το forum που θα χάσουμε την πολίτιμη βοήθεια σου στο στοίχημα!
προσωπικά σκέφτομαι να του βγάλω το ban και να τον κάνω mod στη θέση μου είναι ο πρώτος που βγάζει εκτος εαυτού τον Αρη :emb:
 
Απ: Sportingbet Withdrawal?

ενταξει,ο,τι ναναι.:smk1::afro::dope:τι πινουν ορισμενοι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 100
Απ: Sportingbet Withdrawal?

Ο φίλος μου θα πάρει τηλέφωνο αύριο να λάβει ΔΙΑΒΕΒΕΟΣΕΙΣ ότι τα λεφτά θα φτάσουν ΟΛΑ και σε ΛΟΓΙΚΟ χρονικό διάστημα...


Αν σκεφτεις οτι απλα εκανε μια καταθεση 10€... καλα ειναι πιστευω

το πρωτο του στοιχημα ηταν!!!!!!!!!

Θα παρω και μερίδιο (1.000) μιας και εγω του τα ειπα χαχαχα μια χαρα!


EYXAΡΙΣΤΩ 123pame! τα picks ταδα απο το σαιτ σου

(να εξηγηθω οτι ΔΕΝ διαφημιζω ΚΑΝΕΝΑΝ)

παρεπιπτοντως τα λεφτα ειναι ηδη στο λογαριασμο μου (ναναι καλα η bwin)





<table class="MyBetsRecentTable" id="myBetsTable"><tbody><tr class=" FirstBet"><td rowspan="8">20/12/2011 3:51 μμ</td> <td rowspan="8"> Δυάδες (2/8) </td> <td class="">


</td> <td class="">Μπάγερν Μονάχου (GER) - Τσεντεβίτα Ζάγκρεμπ (CRO) (1 Χ 2 (μόνο κανονική διάρκεια))</td> <td class="">X</td> <td class="">Μπάγερν Μονάχου (GER)</td> <td rowspan="8">14.00</td> <td rowspan="8">-</td> <td rowspan="8" style="text-align:right" class="green">433.50</td> </tr> <tr class=""> <td class="">


</td> <td class="">Σπάρτακ Αγ. Πετρούπολης (RUS) - Μπενετόν Τρεβίζο (ITA) (1 Χ 2 (μόνο κανονική διάρκεια))</td> <td class="">X</td> <td class="">Σπάρτακ Αγ. Πετρούπολης (RUS)</td> </tr> <tr class=""> <td class="">


</td> <td class="">Γκραν Κανάρια 2014 (ESP) - Φράπορτ Σκαϊλάινερς (GER) (1 Χ 2 (μόνο κανονική διάρκεια))</td> <td class="">X</td> <td class="">Γκραν Κανάρια 2014 (ESP)</td> </tr> <tr class=""> <td class="">


</td> <td class="">Άρης - Ρουντούπις (LTU) (1 Χ 2 (μόνο κανονική διάρκεια))</td> <td class="">X</td> <td class="">X</td> </tr> <tr class=""> <td class="">


</td> <td class="">Λυόν-Βιλερμπάν (FRA) - Λουκόιλ Ακαντέμικ (BUL) (1 Χ 2 (μόνο κανονική διάρκεια))</td> <td class="">X</td> <td class="">X</td> </tr> <tr class=""> <td class="">


</td> <td class="">Μπουντούτσνοστ (MNE) - ALBA Βερολίνου (GER) (1 Χ 2 (μόνο κανονική διάρκεια))</td> <td class="">X</td> <td class="">ALBA Βερολίνου (GER)</td> </tr> <tr class=""> <td class="">


</td> <td class="">Τσιμπόνα (CRO) - Χαποέλ Ιερουσαλήμ (ISR) (1 Χ 2 (μόνο κανονική διάρκεια))</td> <td class="">X</td> <td class="">Χαποέλ Ιερουσαλήμ (ISR)</td> </tr> <tr class=""> <td class="">


</td> <td class="">Ντέξια Μονς (BEL) - Τουρόβ Ζγόρζελετς (POL) (1 Χ 2 (μόνο κανονική διάρκεια))</td> <td class="">X</td> <td class="">X</td></tr></tbody></table>
 
  • Like
Αντιδράσεις: 123pame

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...