Bet22

κανονικα ναι..εγω δεν ειχα θεμα και εκανα αρκετες αναληψεις σε 5 λεπτα τα βαζαν .αλλα μετα μου βαλανε ορια και σταματησα.
δεν ειναι νομιμη και ναι μονο skrill.
μιλαω παντα για την 1x
Και εδώ όρια ε? Ρε τους που@@ς.
Το ότι δεν είναι νόμιμη υπάρχει περίπτωση να έχω κάποιο θέμα?


Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Θα εχεις σιγουρα θεμα, αν εχεις κερδος και ποσο μαλλον αμα τους χτυπας τις καλες αποδοσεις . ΜΑΚΡΙΑ .
Εδω νομιμες εταιιρειες και αμα θελουν δε σε πληρωνουν.
Επισης 1χbet να μη παιξει κανενας για κανενα λογο, θα χασει τα κερδη του.
Βαθμολογια D σημαινει blacklist , ενδεικτικα η bet365 ειναι A+ .
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: GuardiaNzPriDe
Θα εχεις σιγουρα θεμα, αν εχεις κερδος και ποσο μαλλον αμα τους χτυπας τις καλες αποδοσεις . ΜΑΚΡΙΑ .
Εδω νομιμες εταιιρειες και αμα θελουν δε σε πληρωνουν.
Επισης 1χbet να μη παιξει κανενας για κανενα λογο, θα χασει τα κερδη του.
Βαθμολογια D σημαινει blacklist , ενδεικτικα η bet365 ειναι A+ .

Καλημέρα φίλε μου
Μονά θα παίζω και όχι μεγάλες αποδόσεις.
Απλά έχει αγορές που δεν έχουν οι άλλες εταιρείες.
Δεν αξίζει λες τον κόπο?

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Σε καμια περιπτωση δεν αξιζει ο κοπος κατα τη γνωμη μου. Πιστευω τα παρακατω ερωτηματα θα σε βοηθησουν να μη πεσεις στη παγιδα.
Τι σημασια εχει να σου δινει φοβερες αποδοσεις και αγορες αμα δε παιρνεις τα κερδη σου ;
Γιατι να παιξεις καπου που ξερεις οτι πιθανοτατα δε θα πληρωθεις αν κερδισεις ;
 
Την 22bet την προτείνει κι ένας tipster που σκέφτομαι να ακολουθήσω. Βέβαια τα προγνωστικά του δεν τα έχει μόνο η bet22.
Ποιός όμως ο λόγος να την προτείνει αν δεν είναι στις νόμιμες ;
Πάει το μυαλό σας κάπου ;
 
Ολοι ειπαν μακρυα.Αφου τα βρισκεις και αλλου εισαι οκ.
 
εγω θα πω πηγαίνετε παίξτε και μετά ελά και κάνετε τα παράπονα σας για την εκάστοτε εταιρία .... μου έκλεισε το account, δεν με πληρώνει, τι άλλο να κάνω ..... ποτέ δεν κατάλαβα γιατι κάποιος πχ να μην παίξει στην πράσινη που έχει ενα απο τα καλύτερα ονόματα στην αγορά και πάτε σε random. Αυτο μου θυμίζει λίγο φάση ο Προποτζής ειναι γκαντέμης γι αυτο χάνω στο στοιχημα ενω τις προάλλες που πήγα στον άλλον ήταν γουρλης και κέρδισα.

Ποια αγορά είναι αυτή που δεν έχει πχ η πράσινη και την έχει ή άλλη εταιρία;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover, magon και gdouvl1984
εγω θα πω πηγαίνετε παίξτε και μετά ελά και κάνετε τα παράπονα σας για την εκάστοτε εταιρία .... μου έκλεισε το account, δεν με πληρώνει, τι άλλο να κάνω ..... ποτέ δεν κατάλαβα γιατι κάποιος πχ να μην παίξει στην πράσινη που έχει ενα απο τα καλύτερα ονόματα στην αγορά και πάτε σε random. Αυτο μου θυμίζει λίγο φάση ο Προποτζής ειναι γκαντέμης γι αυτο χάνω στο στοιχημα ενω τις προάλλες που πήγα στον άλλον ήταν γουρλης και κέρδισα.

Ποια αγορά είναι αυτή που δεν έχει πχ η πράσινη και την έχει ή άλλη εταιρία;;;

Οι σωστές ερωτήσεις είναι:

"Τι κάνεις όταν σου ρίχνει το limit η πράσινη; Πας σε κάποια σαν την Bet22 ή βρίσκεις καινούριο λογαριασμό;"

Προφανώς το δεύτερο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
προσωπικά τίποτα απο τα δυο δεν θα έκανα.
θα κοιτούσα να ειμαι πάντα νόμιμος, μπορείς να δεις περα απο πράσινη ποιες αλλες εταιρίες υπάρχουν και να ψαχτεις γύρω απο αυτές.

"Αν δεν παιζεις σωστα" σύμφωνα με τα κριτήρια των εταιριών πολύ πιθανόν να φας και εκει limit
 
Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, αλλά από την στιγμή που τα κριτήρια των εταιρειών είναι η εξασφάλιση της κερδοφορίας τους (σε βαθμό που να χρησιμοποιούν -κατά την άποψη μου- παράνομους και καταχρηστικούς όρους), το θέμα της νομιμότητας του παίκτη έρχεται σε δεύτερη μοίρα, καθώς ο ηθικός αυτουργός της παρανομίας του παίκτη είναι οι ίδιες οι στοιχηματικές. Χωρίς αποκλεισμούς δεν θα υπήρχαν αυτά τα φαινόμενα.

Όπως και να έχει, η αγορά του στοιχήματος είναι ζούγκλα και όπως συμβαίνει σε κάθε ζούγκλα, ο καθένας κάνει ότι μπορεί για να επιβιώσει (είτε είσαι λιοντάρι, είτε ένα ταπεινό χαμομηλάκι -αναφορά στην Ματίνα Μανταρινάκη-).
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover, magon και Ertzan
Εδώ συμφωνήσω με τον Funbet. Εγώ ήμουν νόμιμος σε όλα με την Νόβιμπετ, ούτε arbing, ούτε late bet, ούτε value bet, ούτε να ακολουθήσω κάποιον τίπστερ εξωτερικούς με αγώνες από Σερβίες κτλπ ούτε τους δικούς μας εδώ μέσα σε περίεργα πρωταθλήματα. Αντίθετα έπαιξα όλα τα εμπορικά πρωταθλήματα αφού λοιπόν ήμουν νόμιμος σε όλα γιατί μου σιχτίρισαν οεο?

Επίσης η στοίχιμαν τα τελευταία 6-7 χρόνια στο Ελληνικό Πρωτάθλημα αποκλειστικά με έχει λιμιταρισμένο γιατί έπαιξα κάτι παραπάνω στον αγώνα Βέροια U19-Παναθηναϊκό U19 αν θυμάμαι καλά που εντάξει σύμφωνα με το στοιχηματικό μου προφίλ υπό φυσιολογικές συνθήκες δεν θα το έπαιζα. Στα άλλα όμως με έχει εντάξει για την ώρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA και FunBet
Καλησπέρα . Διαβασά όλα τα σχολία στο post για την 22bet . Αν θελουμε να εχει crypto για deposit τι κανουμε ; μονο στην 22bet ειδα οτι εχει . Προσωπικα παιζω με μικρα ποσα . Εκανα account εβαλα με ltc και ολα οκ .
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Ρε παιδιά έχω ένα θέμα με την 22bet έχω κάνει αναληψη 150 σε visa και καθηστερη τώρα 6 μέρες ενώ ωσες συναλλαγες έχω κάνει τα χρήματα μπαίνανε σε 5 λεπτά από αυτούς έχει εγκριθεί μου ειπαν
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Έχει άδεια στην Ελλάδα και δεν το ξέρω;
Γιατι ρισκάρετε σε μη αδειοδοτημένες εταιρείες; Επίσης όταν μπαίνετε στο site και βλέπετε ότι σας γράφει ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SECURE... τι προχωράτε;

Your connection is not private​

Attackers might be trying to steal your information from 22bet.gr (for example, passwords, messages, or credit cards).
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA, lagokota και bethunter
Αυτό που λέει ο BetLanden συμφωνώ απόλυτα. Εδώ οι αδειοδοτημένες καμιά φορά κάνουν ιστορίες δε θα κάνουν οι μη αδειοδοτημένες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Αυτό που λέει ο BetLanden συμφωνώ απόλυτα. Εδώ οι αδειοδοτημένες καμιά φορά κάνουν ιστορίες δε θα κάνουν οι μη αδειοδοτημένες;
Έχω κάνει αναληψη και μετά από αυτή που καθηστερη και δεν έιχα πρόβλημα ακόμα και χτες έκανα μόνο αυτή φαίνεται στις αιτήσεις ανάληψης και γράφει πιθανή πληρωμή από 17/09 16 04
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Ρε παιδιά έχω ένα θέμα με την 22bet έχω κάνει αναληψη 150 σε visa και καθηστερη τώρα 6 μέρες ενώ ωσες συναλλαγες έχω κάνει τα χρήματα μπαίνανε σε 5 λεπτά από αυτούς έχει εγκριθεί μου ειπαν
τελικα φιλε μου τα πηρες τα χρηματα σου?γιατι ειμαι και εγω αναλογη περιπτωση.περιμενω 2 μερες ενω μου τα εβαζαν αμεσως
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Προγνωστικά

  • 21:30
    Novasports Start
    • Ανδόρα - Αμορεμπιέτα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φιλαδέλφεια 76ερς - Μαϊάμι Χιτ
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σικάγο Μπουλς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Περιστέρι - Τενερίφη
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    Novasports 2HD
    • Άλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 21:05
    Novasports 5HD
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βιλερμπάν
  • 21:30
    Novasports 6HD
    • Παρτίζαν - Μπασκόνια
  • Αύριο 20-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπρούκλιν Νετς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Μίλων
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Εκπομπή Grand Prix 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ρεζόβια Ρέζοφ - Λίνεμπουργκ
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    ε εντάξει ο άλλος τον έδιωξε σε 1 αγώνα
  • PANATHA PANATHA:
    και μετα εφυγε και ο ιδιος χαχα
  • G Forum Bot:
    Ο χρήστης grammateas93 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Νετμπετ αδράνεια λογαριασμου" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Το φιλικό με τους γάβρους της Τραπεζούντας (γάβρους λέμε την Τραμπζονσπορ) τελείωσε με επεισόδια κυριολεκτικά και τους κερδίσαμε (2-3) και του δείραμε. Θα δείτε στο διαδίκτυο μετά το τέλος του αγώνα μπούκαραν στο γήπεδο οπαδοί βέβαια κάποιοι τις έφαγαν από Μπατσουάι και από τον Οσάγι Σαμουέλ κυρίως χαμός. Εύχομαι ότι κατάρα και την πιο ακραία κατάρα γι'αυτούς όπως καρ..... όπως σεισ....... κτλπ εύχομαι ολόψυχα να πέσουν κατηγορία
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν ξέρω αν και πότε θα το κατεβάσουν
  • Ertzan Ertzan:
    Διαιτητής του αγώνα ο Μέλερ που είχε φάει μπουνιά από τον Πρόεδρο της Άνκαραγκουτζου
  • PANATHA PANATHA:
    Με πρόλαβες....αυτα τα εβαζα
  • Ertzan Ertzan:
    Κοίτα οι διαιτητές της Τουρκίας είναι τιτίκες. Θυμάσαι μερικά χρόνια Γερμανία 2 πρέπει να ήταν κάπου στο 15ο λεπτό πρέπει να ήταν πετάνε ένα πλαστικό ποτήρι μπύρας και πετυχαίνει επόπτη. Εκεί το παιχνίδι τελείωσε τσακ μπαμ
  • Ertzan Ertzan:
    ο συγκεκριμένος ρέφερι είναι και στην Φίφα αυτό το γίδι που έφαγε μπουνιά είναι διεθνής δεν είχε τα @ να διακόψει το παιχνίδι τώρα 2 πράγματα σκέφτομαι. ή η μπουνιά που έφαγε του έκανε ζημιά ηθική, ψυχολογική δεν ξέρω και εγώ ή η μπουνιά που έφαγε ήταν λίγη
  • PANATHA PANATHA:
    παντως ειμαι σιγουρος πως αν πηγαιναν να πανηγυρισουν ετσι στο κεντρο του γηπεδου στο ΣΕΦ ή στο Καραισκάκης φιλοξενούμενοι θα ελεγες ότι προκάλεσαν....οπως ελεγες στο μπασκετ για τον Σλουκα.....οι διαιτητες και στην Ελλαδα ειναι το ίδιο κοτες.....μεγαλη κουβεντα...γιατι στην Γερμανια που λες κανουν το αυτονόητο ενω εδω ολοι θα τους ελεγαν υπερβολικους και στημενους
  • PANATHA PANATHA:
    Τι να διακοψει ομως?? αυτα δεν εγιναν με το που εληξε το ματς? ειχαμε κι αλλα τετοια πριν ληξει?
  • Ertzan Ertzan:
    μην φανταστείς και ο Τούρκος σχολιαστής στο beinsports έκανε σύγκριση με Ελλάδα πως τα ίδια γίνονται και στην Ελλάδα λέει
  • PANATHA PANATHA:
    Πως να μην παινευτω...." Πρόταση: Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Χ2 & Λεβαντόφσκι να σκοράρει & κόκκινη κάρτα στο ματς με απόδοση 13.00 σε Bet Builder της Stoiximan"
  • Ertzan Ertzan:
    τελικά κάτι ψηλά ξέρεις από στοίχημα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το παλευω :p
  • Ertzan Ertzan:
    είσαι στο σωστό δρόμο :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    καλά ρε γιατί δεν έγινε η αγωνιστική αυτήν την εβδομάδα?
  • Ertzan Ertzan:
    Οι άλλες χώρες που έπαιξαν είναι κοροϊδα?
  • PANATHA PANATHA:
    δεν εχει να κανει με το εγινε στις αλλες χωρες...αλλα το γεγονος πως ετσι κι αλλιως οι προπονησεις θα ξεκινησουν την Τριτη....και εχουν πρόβλημα και με τις ημερομηνιες....
  • Ertzan Ertzan:
    Είπαν να ζήσουν εποχές ΠΑΣΟΚ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οκ Ολυμπικό και ΠΑΟΚ δεν θα τους χαλασε...μετα απο ματς την Πέμπτη
  • PANATHA PANATHA:
    Χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή σε όλους!
  • N Forum Bot:
    N Forum Bot: Ο χρήστης nekanilla ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αρχείο με την ακριβή ώρα των συμβάντων...