Εμπειρία betrebels

1. Οι εταιρείες παρανομούν με το limit, αυτό είναι αυτονόητο. Από εκεί ξεκινούν όλα τα προβλήματα.

2. Ταυτόχρονα, ωθούν τους παίκτες στην παρανομία των πολλαπλών λογαριασμών (είναι δηλαδή χωρίς πρόθεση ηθικοί αυτουργοί).

3. Οι εταιρείες σε έχουν βάλει να συμφωνήσεις με όρους που είναι εν γνώσει τους, παράνομοι και καταχρηστικοί.

4. Οι εταιρείες ζητούν έγγραφα που παραβιάζουν την νομοθεσία περί προσωπικών δεδομένων, προβαίνοντας στην αντιποίηση της εξουσίας δημοσίων αρχών.


Από εκεί και μετά, ο κάθε παίκτης που στοχεύει να βγάλει χρήματα από το στοίχημα, πάντα θα βρίσκει τρόπους να ξεπερνά όλα τα εμπόδια που του βάζουν (παρανόμως) οι εταιρείες. Άλλωστε, τα εμπόδια αυτά είναι απαραίτητα για να συνεχίσουν να λειτουργούν οι εταιρείες, οπότε στην τελική είναι σύμμαχος και όχι εχθρός του επαγγελματία ή ημιεπαγγελματία παίκτη.
 
Ο επαγγελματίας και ο ημιεπαγγελματίας είναι το 1% των παικτών και αφού είναι επαγγελματίας σίγουρα θα έχει το τρόπο να παίζει στοίχημα όπου θέλει και όπως θέλει. Δε νομίζω τον αγγίζουν προβλήματα με goalbet και rebels και τέτοια.
Όμως υπάρχουν και οι ερασιτέχνες που τα τελευταία χρόνια, διάβασαν, έμαθαν από τα λάθη τους και κατάφεραν να βγάζουν ένα μικρό κέρδος από το χόμπι τους που είναι ο τζόγος. Αυτοί θα έλεγα πως είναι τα θύματα της υπόθεσης που συζητάμε.






1. Οι εταιρείες παρανομούν με το limit, αυτό είναι αυτονόητο. Από εκεί ξεκινούν όλα τα προβλήματα.

2. Ταυτόχρονα, ωθούν τους παίκτες στην παρανομία των πολλαπλών λογαριασμών (είναι δηλαδή χωρίς πρόθεση ηθικοί αυτουργοί).

3. Οι εταιρείες σε έχουν βάλει να συμφωνήσεις με όρους που είναι εν γνώσει τους, παράνομοι και καταχρηστικοί.

4. Οι εταιρείες ζητούν έγγραφα που παραβιάζουν την νομοθεσία περί προσωπικών δεδομένων, προβαίνοντας στην αντιποίηση της εξουσίας δημοσίων αρχών.


Από εκεί και μετά, ο κάθε παίκτης που στοχεύει να βγάλει χρήματα από το στοίχημα, πάντα θα βρίσκει τρόπους να ξεπερνά όλα τα εμπόδια που του βάζουν (παρανόμως) οι εταιρείες. Άλλωστε, τα εμπόδια αυτά είναι απαραίτητα για να συνεχίσουν να λειτουργούν οι εταιρείες, οπότε στην τελική είναι σύμμαχος και όχι εχθρός του επαγγελματία ή ημιεπαγγελματία παίκτη.
 
αστυνομικη ταυτοτητα κτλ σε υποχρεωνει ο νομος να στειλεις.
ιστορικο συναλλαγων δε σε υποχρεωνει κανεις. το αντιθετο. εγω με τα λεφτα της καρτας μου μπορει να αγοραζω κιλωτες και να τις φοραω. σιγα μην κατσω να τους δειξω τις συναλλαγες μου. με το να ξερουν το ονοματεπωνυμο μου ,δεν ξερουν κατι σπουδαιο. ολοι το ξερουν.
μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

τελος παντων εχουμε διαφορετικη οπτικη γωνια σε καποια πραγματα. δεν ειναι κακο αυτο φυσικά. δε γινεται να συμφωνουμε σε ολα.
Ποιος νομος σε υποχρεωνει να στειλεις ταυτοτητα και ταυτοχρονα δεν σε υποχρεωνει να στειλεις ιστορικο συναλλαγων αν στο ζητησει μια στοιχηματικη εταιρια? Ακομα και αν υπαρχει τετοιος Ελληνικος νομος, εχε υποψην σου οτι η Betrebels εχει εδρα στην Μαλτα, και ως εταιρια λειτουργει με κανονισμους και νομοθεσια Μαλτας και οχι Ελλαδας.Οποτε αν εσυ θεωρησεις οτι ειναι παρανομο να σου ζητανε το ιστορικο συναλλαγων και θελησεις να τους κυνηγησεις σε δικαστηρια , μαλλον θα πρεπει να απευθυνθεις στην Μαλτα να γινει δικη εκει σε τοπικο δικαστηριο με βαση την Μαλτεζικη νομοθεσια και οχι την Ελληνικη.Επισης δεν νομιζω σε μια εταιρια να ειναι τοσο ηλιθιοι να ζητανε εγγραφα χωρις να ειναι και νομικα καλυμμενοι σε τετοια ζητηματα προσωπικων δεδομενων.
 
1....6.png

Νομιζω ειναι ξεκαθαρο.
Εχει εδρα στη Μαλτα.
Κυβερνειται απο τους νομους της Δημοκρατιας της Μαλτας.
Στην Ελλαδα λειτουργει νομιμα δηλαδη εχει αδειοδοτηθει, δεν γραφει κατι οτι λειτουργει με Ελληνικους νομους.
Επισης απο μια περιπτωση που γνωριζω οτι κυνηγησε σε δικαστηριο καποιος μια στοιχηματικη, η δικη εγινε στην Μαλτα.
1....1.png
 
Ναι κατι τετοιο μου ειχαν στειλει κι εμενα για να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα αλλα φυσικα δεν τους περασε. Ξερουν οτι ειναι παρανομο απλα το κανουν για οποιον ψαρεψει.
Χωρις να εχω ιδεα απο δικηγοριστικα η νομοθεσιες αλλα θεωρωντας οτι οι νομοθεσιες οφειλουν να βασιζονται σε καποια κοινη λογικη, ειτε εινσι στην Ελλαδα ειτε στην Μαλτα ειτε στο Καμερουν.
Θεωρω οτι εχουν δικαιωμα να πιστοποιησουν αν ο σκριλ λογαριασμος σου ανηκει μεωσκρινσοτ η οποιοδηποτε τροπο, επισης δε θα ειχα προβλημα να στειλω σκρινσοτ με τη συναλλαγη μου σε αυτους αλλα σε καμια περιπτωση δεν εχουν δικαιωμα να ζητανε πληρες ιστορικο για το τελευταιο 6μηνο.
Στην τελικη τι ακριβως τους αφορα αν εγω εστειλα χρηματα στο μπατζανακη μου γιατι του χρωσταγα 5 ποτακια η αν αγορασα ζαρτιερες απ το ταδε μαγαζι. Προφανως κι αυτα ειναι προσωπικα δεδομενα και φανταζομαι δε μπορει να ζηταει ο οποιοσδηποτε χωρις αντιστοιχη διαταγη.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon, JordanRules και FunBet
goal2 δεν οδηγει καπου η συζητηση. εχω παραθεσει τους νομους πολλες φορες.
εσυ αν θες στελνε τους το ιστορικο των συναλλαγων σου και οτι αλλο θες. δικο σου θεμα.
εγω δε το τα στελνω, οπως δε τα εστειλαν και αρκετοι αλλοι επισης, οπως ο qatarianos αν θυμαμαι καλά, και παρολα αυτα πληρωθηκαμε.
 
goal2 δεν οδηγει καπου η συζητηση. εχω παραθεσει τους νομους πολλες φορες.
εσυ αν θες στελνε τους το ιστορικο των συναλλαγων σου και οτι αλλο θες. δικο σου θεμα.
εγω δε το τα στελνω, οπως δε τα εστειλαν και αρκετοι αλλοι επισης, οπως ο qatarianos αν θυμαμαι καλά, και παρολα αυτα πληρωθηκαμε.
mrringo.com -> άδεια MGA -> εκλεισε -> καμία αποζημίωση παίκτη
tipxpress.com -> άδεια MGA -> εκλεισε -> καμία αποζημίωση παίκτη
digibet.com -> άδεια MGA -> εκλεισε-> καμία αποζημίωση παίκτη
mybet. com -> αδεια MGA -> εκλεισε και ξαναλειτουργει με αλλο ιδιοτητη -> καμία αποζημίωση παίκτη
royrichie.com -> άδεια MGA -> εκλεισε -> καμία αποζημίωση παίκτη
bigbetworld -> άδεια MGA -> εκλεισε -> αποζημιωθηκε μονο ενα μικρο ποσοστο παικτων με πληρωμες εως 100-150 ευρω.
Αναφερα μερικες αδειοδοτημενες στην Μαλτα που εκλεισαν τα τελευταια 2-3 χρονια χωρις να πληρωσουν παικτες.Πιθανον να υπαρχουν και αλλες που δεν γνωριζω.Προφανως τα ποσα που εφαγε η καθεμια ηταν ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ.Μιλαμε για τον ΟΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΚΛΟΠΗΣ.ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΩ. Αν λειτουργουσαν οι νομοι οι ιδιοκτητες τους θα επρεπε να ηταν φυλακη. Τωρα αν εσυ πιστευεις οτι ο λογος που σου πληρωσαν 500 η 1000 ευρω παρολο που αρνηθηκες να στειλεις εγγραφα, ηταν οτι φοβηθηκαν μην τους κυνηγησεις σε καποιο δικαστηριο, οκ νομιζω οτι τζαμπα το συζηταμε.
 
Δε με ενδιαφερει αν φοβηθηκαν υο δικαστηριο, πιθανοτατα οχι. Αλλα προφανως οταν δεν εχουν την παραμικρη αφορμη να σου κρατησουν τα χρηματα τοτε οφειλουν να πληρωσουν φυσικα, αλλιως τι θα σου πουνε? Οχι οχι δε στα δινω??? Τι ειμαδτε 2 χρονων παιδακια να παιξουμε την κολοκυθια?
Οι ρταιριες που ανεφερες εκλεισαν, δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Δε με ενδιαφερει αν φοβηθηκαν υο δικαστηριο, πιθανοτατα οχι. Αλλα προφανως οταν δεν εχουν την παραμικρη αφορμη να σου κρατησουν τα χρηματα τοτε οφειλουν να πληρωσουν φυσικα, αλλιως τι θα σου πουνε? Οχι οχι δε στα δινω??? Τι ειμαδτε 2 χρονων παιδακια να παιξουμε την κολοκυθια?
Οι ρταιριες που ανεφερες εκλεισαν, δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πως δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο.Η Mybet εκλεισε και δεν σε πληρωσε ενω συμφωνα με την νομοθεσια επρεπε να σε πληρωσει. Μια αλλη εταιρια σου ζηταει εγγραφα (που εσυ λες ) οτι συμφωνα με την νομοθεσια δεν θα επρεπε να στα ζηταει. Ποια η διαφορα? Και στις 2 περιπτωσεις προκειται για παραβαση της εταιριας.
Οσο γιαυτο που λες οτι δεν γινεται να σου πει μια εταιρια δεν στα δινω, εμενα μου εχει τυχει προσφατα να μου το πουν με την δικαιολογια οτι εκανα παραβαση των ορων χωρις να μου εξηγησουν ποιον ορο ακριβως.Αν επιμενεις οτι δεν γινεται να σου το πουνε, σου στελνω username και εταιρια και μιλα τους εσυ και αν κατεφερεις και με πληρωσουν θα σου στειλω τα μισα (1000€ μου εφαγαν)
 
Τεσπα δε γνωριζω το ιστορικο, για να το λες προφανως ισχιει. Αλλωστε σε ενα πραγμα συμφωνουμε σιγουρα, οτι ολες αυτες οι εταιριες ψαχνουν την παραμικρη αφορμη να σου φανε χρηματα.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Τεσπα δε γνωριζω το ιστορικο, για να το λες προφανως ισχιει. Αλλωστε σε ενα πραγμα συμφωνουμε σιγουρα, οτι ολες αυτες οι εταιριες ψαχνουν την παραμικρη αφορμη να σου φανε χρηματα.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εννοειται, σε αυτο δεν διαφωνει κανενας oτι λιγο η πολυ ειναι ολοι απατεωνες. Αλλωστε ο σκοπος που γραφω αυτα που γραφω δεν ειναι να υπερασπιστω καποια εταιρια, απλα λεω την αποψη μου με βαση αυτα που εχω συναντησει.Νομιζω καλο ειναι να φυλαγομαστε και να μην βασιζομαστε σε καμια ΕΕΕΠ , MGA σε κανεναν νομο σε καμια αρχη , αλλα να βαζουμε τα λεφτα μας μονο σε εταιριες που δεν εχουν δωσει δικαιωματα και ειναι οκ σε πληρωμες κτλ.
 
Οσο γιαυτο που λες οτι δεν γινεται να σου πει μια εταιρια δεν στα δινω, εμενα μου εχει τυχει προσφατα να μου το πουν με την δικαιολογια οτι εκανα παραβαση των ορων χωρις να μου εξηγησουν ποιον ορο ακριβως.Αν επιμενεις οτι δεν γινεται να σου το πουνε, σου στελνω username και εταιρια και μιλα τους εσυ και αν κατεφερεις και με πληρωσουν θα σου στειλω τα μισα (1000€ μου εφαγαν)
γιατι δε λες δημοσια ποια εταιρεια ειναι?
 
γιατι δε λες δημοσια ποια εταιρεια ειναι?
Δεν χρησιμευει σε κατι αν πω ποια ειναι.Το φορουμ λειτουργει με καποιους κανονισμους και καλο ειναι να γραφουμε αλλα ως ενα σημειο.Ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω.
 
Πως δεν έχει καμιά σχέση το ένα με το άλλο. Η Mybet έκλεισε και δεν σε πλήρωσε ενώ σύμφωνα με την νομοθεσία έπρεπε να σε πληρώσει.
Και όμως η mybet είναι μια αρκετά περίεργη περίπτωση, έκανα την εγγραφή κανονικά από Ελλάδα στην mybet και προχώρησα στην διαδικασία που περιγράφει το site για να μεταφερθούν τα χρήματα από την μια εταιρεία στην άλλη. Σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα με ενημερώνουν ότι ο λογαριασμός δεν έχει διαθέσιμα χρήματα για να μεταφερθούν! τους στέλνω τα print screen με το αίτημα ανάληψης και απάντησαν οτι πρέπει να απευθυνθώ στην MGA!!! Εκείνοι έχουν την υποχρέωση να μεταφέρουν τα διαθέσιμα χρήματα μόνο. Μπορεί να μην μας συμφέρει αλλά δυστυχώς έχει λογική από την στιγμή που έγινε εξαγορά η νέα εταιρεία κάλυψε τα χρέη της προηγούμενης και την πήρε καθαρή με τα διαθέσιμα των πελατών της και μεταφέρει τα χρήματα από την μια πλατφόρμα στην άλλη της νέας εταιρείας. Τα αιτήματα ανάληψης όμως από ότι κατάλαβα δεν μετράνε ως διαθέσιμα....αλλά ως υποχρεώσεις της προηγούμενης. Δεν ασχολήθηκα με mga. Φυσικά η MGA δεν πλήρωσε όπως λες. Τώρα αν κάποιοι ασχολήθηκαν και πληρώθηκαν τα αιτήματα ανάληψης δεν το ξέρω.
 
Και όμως η mybet είναι μια αρκετά περίεργη περίπτωση, έκανα την εγγραφή κανονικά από Ελλάδα στην mybet και προχώρησα στην διαδικασία που περιγράφει το site για να μεταφερθούν τα χρήματα από την μια εταιρεία στην άλλη. Σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα με ενημερώνουν ότι ο λογαριασμός δεν έχει διαθέσιμα χρήματα για να μεταφερθούν! τους στέλνω τα print screen με το αίτημα ανάληψης και απάντησαν οτι πρέπει να απευθυνθώ στην MGA!!! Εκείνοι έχουν την υποχρέωση να μεταφέρουν τα διαθέσιμα χρήματα μόνο. Μπορεί να μην μας συμφέρει αλλά δυστυχώς έχει λογική από την στιγμή που έγινε εξαγορά η νέα εταιρεία κάλυψε τα χρέη της προηγούμενης και την πήρε καθαρή με τα διαθέσιμα των πελατών της και μεταφέρει τα χρήματα από την μια πλατφόρμα στην άλλη της νέας εταιρείας. Τα αιτήματα ανάληψης όμως από ότι κατάλαβα δεν μετράνε ως διαθέσιμα....αλλά ως υποχρεώσεις της προηγούμενης. Δεν ασχολήθηκα με mga. Φυσικά η MGA δεν πλήρωσε όπως λες. Τώρα αν κάποιοι ασχολήθηκαν και πληρώθηκαν τα αιτήματα ανάληψης δεν το ξέρω.
Δηλαδη αν δεν ειχες κανει αιτημα αναληψης και τα εχεις αφησει ως balance, θα στα εδινε η νεα Mybet.Τι να πω δεν ξερω,ισως να ειναι ακριβως οπως λες, αλλωστε θυμαμαι που εγραφε τοτε στη αρχικη "καντε αιτημα αναληψης κλεινουμε".Πιθανον να ηταν κολπο για να κανει καλυτερο παζαρι με τον Ρινοκερο . :cool!:
 
Δηλαδη αν δεν ειχες κανει αιτημα αναληψης και τα εχεις αφησει ως balance, θα στα εδινε η νεα Mybet
Aυτο είναι τροφή για σκέψη! τι κάνεις ξανά σε τέτοια περίπτωση όταν γνωρίζεις δηλαδή ότι πάει για λουκέτο και στο Forum υπάρχουν αναφορές για αιτήματα εβδομάδων που δεν έχουν πληρωθεί, κάνεις αίτημα ανάληψης η όχι; Να μην σου τύχει που λένε.

Ζητώ την ανοχή σας για το offtopic:
ΜΥΒΕΤ
Hello .......,

thank you for your patience.

Unfortunately you didn't have any funds left on your previous mybet account. Therefore we can't credit you any amount to your new account.

Best regards,
Mila

Team mybet

ΕΓΩ

I have a pending withdrawal .... euro! And after this transaction my account appears almost zero. The money withdrawal was not executed because the company was closed. I attach screenshot from my account with pending transaction.

MYBET


Hello ......,

thank you for your message.

As you know mybet re-launched this year with a new company behind it. We're not responsible for actions that were taken before our time.

In your case your pending withdrawal was apparently not processed as far as I can see it on your screenshots. Since we can't handle any former withdrawals etc., we advise you to take your matter to the authorities and in this case report to the Malta Gaming Authority since unfortunately we can't handle your inquiry.

We wish you a good day!


Best regards,
Mila

Team mybet

ΕΓΩ

Its not an issue of MGA because mybet transfered from one proprietor to another. The New proprietor has the rights and the obliagations. You must check the OLD accounts and make the necessary actions to free up the ammount of transactions that the previews owner did not perform. From MGA we know that if the company did not change proprietor, the company would be liguidated, And MGA would be responsible to paying the FUNDS. The New proprietor has the rights and the obliagations of the OLD proprietor for commited FUNDS.
Thank you.

MYBET


Hello .....,

thank you for your message.


Since you didn't have funds on your old account we can't credit anything. We can't credit pending withdrawals. This is something the MGA will take care of, when you contact them.

I'm sorry, but this is the only way to proceed here.


Best regards,
Mila

Team mybet

ΑΥΤΑΑΑΑ
 
Nαι καλα η Mybet σου λεει εμεις δεν ξερουμε τιποτα ρωτα την ΜGA και αν ρωτησεις εκει θα σου πουν και εμεις δεν ξερουμε τιποτα.Και εμενα κατι τετοια μου ελεγαν και δεν ξαναασχοληθηκα αφου και το ποσο που διεκδικουσα ηταν πολυ μικρο.
Τα πραγματα για μενα ειναι απλα.
MGA= Μαφια του στοιχηματος.Καρτελ.Πιο ξεκαθαρα δεν γινεται να το πω.
Bookmakers= τα ιδια.Ο λογος που πληρωνουν ειναι οτι πρεπει να παραμεινουν στην αγορα.Aν αποφασισουν να φυγουν νυχτα η ιστορια εχει δειξει οτι καποιοι πληρωνουν και καποιοι δεν πληρωνουν παικτες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules
ακριβως. οταν μια εταιρεια (οχι μονο στοιχηματικη αλλα και κανονικο μαγαζι ) κλεισει , πολλες φορες ριχνει πιστολι σε ολους. οσο ομως παει καλα σε γενικες γραμμες , και θελει να παραμεινει στην αγορα ,τοτε ριχνει μονο τα απολυτως απαραιτητα πιστολια , και σε γενικες γραμμες πληρωνει χωρις πολλα πολλα, αφου δε θελει να μαυριστει για 5-10 καλους παικτες που της πηραν μερικα χιλιαρικα. τους λιμιταρει και τελος.
αυτη ειναι η διαφορα της mybet που εκλεισε με τη betrebels που υποτιθεται οτι θελει να παραμεινει ανοιχτη,αρα πρεπει να σεβαστει τους νομους,αν και δε τη βλεπω για πολυ ακομα ανοιχτη με αυτα που κανει.

για οσους σας ζηταει συναλλαγες τελευταιου 6μηνου ή πόθεν αισχες κτλ,χωρις να συντρεχει λογος , καντε εδω καταγγελια

 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

  • 21:30
    Novasports Start
    • Ανδόρα - Αμορεμπιέτα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φιλαδέλφεια 76ερς - Μαϊάμι Χιτ
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σικάγο Μπουλς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Περιστέρι - Τενερίφη
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    Novasports 2HD
    • Άλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 21:05
    Novasports 5HD
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βιλερμπάν
  • 21:30
    Novasports 6HD
    • Παρτίζαν - Μπασκόνια
  • Αύριο 20-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπρούκλιν Νετς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Μίλων
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Εκπομπή Grand Prix 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ρεζόβια Ρέζοφ - Λίνεμπουργκ
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    ε εντάξει ο άλλος τον έδιωξε σε 1 αγώνα
  • PANATHA PANATHA:
    και μετα εφυγε και ο ιδιος χαχα
  • G Forum Bot:
    Ο χρήστης grammateas93 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Νετμπετ αδράνεια λογαριασμου" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Το φιλικό με τους γάβρους της Τραπεζούντας (γάβρους λέμε την Τραμπζονσπορ) τελείωσε με επεισόδια κυριολεκτικά και τους κερδίσαμε (2-3) και του δείραμε. Θα δείτε στο διαδίκτυο μετά το τέλος του αγώνα μπούκαραν στο γήπεδο οπαδοί βέβαια κάποιοι τις έφαγαν από Μπατσουάι και από τον Οσάγι Σαμουέλ κυρίως χαμός. Εύχομαι ότι κατάρα και την πιο ακραία κατάρα γι'αυτούς όπως καρ..... όπως σεισ....... κτλπ εύχομαι ολόψυχα να πέσουν κατηγορία
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν ξέρω αν και πότε θα το κατεβάσουν
  • Ertzan Ertzan:
    Διαιτητής του αγώνα ο Μέλερ που είχε φάει μπουνιά από τον Πρόεδρο της Άνκαραγκουτζου
  • PANATHA PANATHA:
    Με πρόλαβες....αυτα τα εβαζα
  • Ertzan Ertzan:
    Κοίτα οι διαιτητές της Τουρκίας είναι τιτίκες. Θυμάσαι μερικά χρόνια Γερμανία 2 πρέπει να ήταν κάπου στο 15ο λεπτό πρέπει να ήταν πετάνε ένα πλαστικό ποτήρι μπύρας και πετυχαίνει επόπτη. Εκεί το παιχνίδι τελείωσε τσακ μπαμ
  • Ertzan Ertzan:
    ο συγκεκριμένος ρέφερι είναι και στην Φίφα αυτό το γίδι που έφαγε μπουνιά είναι διεθνής δεν είχε τα @ να διακόψει το παιχνίδι τώρα 2 πράγματα σκέφτομαι. ή η μπουνιά που έφαγε του έκανε ζημιά ηθική, ψυχολογική δεν ξέρω και εγώ ή η μπουνιά που έφαγε ήταν λίγη
  • PANATHA PANATHA:
    παντως ειμαι σιγουρος πως αν πηγαιναν να πανηγυρισουν ετσι στο κεντρο του γηπεδου στο ΣΕΦ ή στο Καραισκάκης φιλοξενούμενοι θα ελεγες ότι προκάλεσαν....οπως ελεγες στο μπασκετ για τον Σλουκα.....οι διαιτητες και στην Ελλαδα ειναι το ίδιο κοτες.....μεγαλη κουβεντα...γιατι στην Γερμανια που λες κανουν το αυτονόητο ενω εδω ολοι θα τους ελεγαν υπερβολικους και στημενους
  • PANATHA PANATHA:
    Τι να διακοψει ομως?? αυτα δεν εγιναν με το που εληξε το ματς? ειχαμε κι αλλα τετοια πριν ληξει?
  • Ertzan Ertzan:
    μην φανταστείς και ο Τούρκος σχολιαστής στο beinsports έκανε σύγκριση με Ελλάδα πως τα ίδια γίνονται και στην Ελλάδα λέει
  • PANATHA PANATHA:
    Πως να μην παινευτω...." Πρόταση: Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Χ2 & Λεβαντόφσκι να σκοράρει & κόκκινη κάρτα στο ματς με απόδοση 13.00 σε Bet Builder της Stoiximan"
  • Ertzan Ertzan:
    τελικά κάτι ψηλά ξέρεις από στοίχημα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το παλευω :p
  • Ertzan Ertzan:
    είσαι στο σωστό δρόμο :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    καλά ρε γιατί δεν έγινε η αγωνιστική αυτήν την εβδομάδα?
  • Ertzan Ertzan:
    Οι άλλες χώρες που έπαιξαν είναι κοροϊδα?
  • PANATHA PANATHA:
    δεν εχει να κανει με το εγινε στις αλλες χωρες...αλλα το γεγονος πως ετσι κι αλλιως οι προπονησεις θα ξεκινησουν την Τριτη....και εχουν πρόβλημα και με τις ημερομηνιες....
  • Ertzan Ertzan:
    Είπαν να ζήσουν εποχές ΠΑΣΟΚ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οκ Ολυμπικό και ΠΑΟΚ δεν θα τους χαλασε...μετα απο ματς την Πέμπτη
  • PANATHA PANATHA:
    Χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή σε όλους!
  • N Forum Bot:
    N Forum Bot: Ο χρήστης nekanilla ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αρχείο με την ακριβή ώρα των συμβάντων...