Value , η μεγάλη πλάνη του παικτη στοιχήματος

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Προσωπικη μου αποψη κι εμενα ειναι πως ο blizzard ειναι ξεκαθαρα υπαλληλος του στοιχιμαν, που μπηκε εδω μεσα με συγκεκριμενο σκοπο να τραβηξει πελατες διαφημιζοντας το 0 γκανιοτα για να τους φαει τα λεφτα και να πολεμησει το τιπινγκ που ειναι αυτο που τους κανει τη ζημια. Για εμενα ειναι ξεκαθαρο και δυστυχως για τα νεα παιδια που οαρακολουθουν το φορουμ ειναι κι επικινδυνος.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για εμένα είναι ξεκάθαρο ότι εκτός από μειωμένης ικανότητας , που δεν έχει ιδέα τι είναι μπονους , τι είναι 0 γκανιότα για να καταλάβει μόνος, είσαι απαισιος χαρακτήρας χωρις ανατροφή να λές ότι ναναι για κάποιον που παει να βοηθήσει καικ να ενημέρωσει για να καλύψει την άγνοια σου...

Και δεν έχεις μάθει να κρατάς την ασχετη γνώμη σου για τον εαυτό σου .... εφόσον πιστέυεις πχ και ότι οι μάυροι είναι πίθηκοι εκει δεν το λές γιατί φοβάσαι , εδώ που σου έχουν δώσει θάρρος οι ιδιοκτήτες του φορουμ με την ανοχή τους και οι άλλοι αναλογου επιπέδου, τολμάς και λές ότι κουταμαρα σου ερθει για όποιον σου έρθει χωρίς κανενα λογικό στοιχείο

ΥΓ
Αν έχω 5% πιθανότητες εγω να είμαι του στοιχημαν, οι πιθανότητες εσυ να είσαι άλλης εταιρίας ή αυτοί που σε επιρέασαν είναι 95% ... γιατί εγω λέω την αλήθεια που θα βοηθήσει τον παικτη, εσυ το αναποδο
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
Προσωπικά, θεωρώ ότι το φόρουμ δέχεται επίθεση από ομάδα χρηστών που υποστηρίζει συγκεκριμένα συμφέροντα (προφανώς μία ή περισσότερες στοιχηματικές εταιρείες).

Θεωρώ πως οι σκοποί τους είναι:

ε) να οδηγήσουν τελικά με την στάση τους στον αποκλεισμό τους από το φόρουμ, έτσι ώστε να προβάλουν τον αποκλεισμό τους ως απόπειρα φίμωσης και ως εκ τούτου, ως μέσο δικαίωσης τους και δημιουργίας εσφαλμένων εντυπώσεων από τον μελλοντικό αναγνώστη (και φυσικά να πλήξουν το κύρος του φόρουμ, ταυτοχρόνως).

Το ξαναβάζω blizard, για να καταλάβουν όλοι ποιος είναι ο στόχος σου. Πλέον στοχοποιείς ξεκάθαρα και τους ιδιοκτήτες και διαχειριστές του φόρουμ, εκτός των μελών που δεν συμφωνούν με την προπαγάνδα σου, με ξεκάθαρο στόχο τον αποκλεισμό σου.

Να ξέρεις όμως ότι απέτυχες και εκτέθηκες, όπως και αυτοί που βρίσκονται πίσω από εσένα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και fairplay
Μειωμενης ικανοτητας, απαισιος χαρακτηρας, χωρις ανατροφη... Μαλιστα...Προσπαθησα να ειμαι ευγενικος αλλα εσυ συνεχιζεις να βριζεις χυδαιοτατα.
Το χειροτερο που ειπα για σενα ειναι οτι εισαι επικινδυνος για τα νεα παιδια, το οποιο οφειλω να το πω οταν το πιστευω. Την ιδια στιγμη το ιδιο ανεφερα και στο τοπικ για το συστημα με τις ισοπαλιες, οτιβειναι επικινδυνο γιατιβετσι ειναι κι οφειλω να το πω!!!!!
Και κατι τελευταιο. Γιατι να κρατησω παρακαλω την ασχετη γνωμη για τον εαυτο μου?? Σε ανοιχτο φορουμ ειμαστε, δημοκρατια εχουμε, θα πω αυτο που πιστευω, δε σε προσβαλα, εκτος αν θεωρεις οτι το να εισαι υπαλληλοςβστοιχηματικης ειναι προσβολη, εγω αυτο ειπα, ουτε μειωμενης ικανοτητας ουτε χωρις ανατροφη.
Εδψ εσενα σου εχουν επιτρεψει να πεις την ασχετη γνωμη σου 1000 φορες εδω μεσα, γιατι δε την κρατας κι εσυ για τον εαυτο σου λοιπον??

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Οχι έτσι "τυχαία" ... έκανες ρανδομιζερ σε 0 γκανιότα ωστε αν η απόδοση είναι 1.5 να επιλέγεται τυχαία 66% και αν είναι 3.0 33% ? κλπ κλπ για κάθε αποδοση

Αυτός είναι ο μόνος όρος .... παίζεις έτσι στην τύχη και δεν χάνεις σε ΚΑΜΙΑ αγορά, ασχετα αν είναι στημένοι αγωνες πολιτική , αλκοτέστ , ότι αποτέλεσμα και να έρθει σε όποια συνθήκη .

Αλλα "τυχαία" μπορεί να δουλευουν στην πράξη , αλλά είναι φαβοριτισμός πχ μικρών αποδόσεων που έκανες, μπορεί να είναι ή έδρα ή ότι άλλο, αλλά μπορεί και να μην δουλέυουν γιατί εχουν επιλογή μέσα και όχι καθαρά τυχαίο παίξιμο , και η επιλογή είναι που φέρνει κέρδη η ζημιές ανάλογα αν είναι καλή - κακή. ;)

Κάνε την αλλαγή και τα άλλα σωστά μου φαίνονται , θα δουλέψει ... , μαλλον θα δοκιμάσω να κάνω και εγώ σε apple script γιατί μου φαίνεται έχει καλύτερες δυνατότητες όπως το έθεσες ... μόνο εκει είμαι φρέσκος, νομίζω θα το καταλάβεις .
Αντε μπας ξεμπερδέψουμε και με κάτι ....
ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ κόντρα στο φασισμό των καφρων της μαζας και τα αφεντικά τους

Στο συγκεκριμένο πρόβλημα και βασικό κομμάτι της απόδειξης , χλευάστηκα από 20 άτομα, με 50 ποστ και 400 γέλια ... ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ όπως και σε όλα

Πριν τον τελευταίο προγραμματιστή που ασχολήθηκε , κανένας σχεδον δεν το έκανε ούτε τόλμησε να πει ανοιχτά ότι έχω δίκιο .... ενώ τουλάχιστον οι μισοί ΗΞΕΡΑΝ γιατι είναι ΑΠΛΟ ...
2-3 παιδιά max να το είπαν έμεσα , όλοι οι άλλοι το βούλωναν και ανεχόντουσαν ή από φόβο ή συνεργασία ή απλά αιδία , την μάζα να με ξεφτιλίζει και να γελάει σε πράγματα που έχω δίκιο και φαίνεται.

ΤΟ ΙΔΙΟ είναι παντού ... μιλάμε για μια κλίκα που που εκμεταλεύετε την ανοησία σαν όπλο και έχει σκοπό να διώξει όποιον φέρεται σωστά , δεν έχει καμια επαφή με την πραγματικότητα και με στοιχεία .. στοχέυουν σε "ζώα" , ή που δεν ξέρουν καθόλου μαθηματικά και δεν έχουν σκέψη για να δουν τα παραδείγματα , αλλά θα φάνε την προπαγάνδα χωρίς στοιχεία, και προκαλουν εσκεμένα την αιδία σε κάθε σκεπτόμενο για να φύγει η τουλάχιστον να μην τολμίσει να πει "ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ , είναι απλό"

ΥΓ
Διαβάστε τι λένε παραπάνω, προσθέστε την λογική σας για τις κλίκες και θα δείτε την αλήθεια , το μικρό ποσοστό που μπορεί να σκεφτεί εστω
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ρε σεις κουράστηκα!... Δεν είπαμε να μην ξαναμιλήσει ο ένας στον άλλον για να ξεκινήσει να προτείνει ο bliz;
Κι εσύ ρε blizard βάλε μια τέλεια και μην δίνεις τροφή στην ...."μάζα"!

Λοιπόν ξεκίνα...
 
Οι προσβολές πάνε κι έρχονται.... κουράστηκα να κλεινω τα ματια μεχρι να ηρεμησετε, θα βάλω μια τέλεια και περιμένω από τον blizard να ξεκινήσει τις προτάσεις με αγώνες και σημεία και stakes....
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
Οι προσβολές πάνε κι έρχονται.... κουράστηκα να κλεινω τα ματια μεχρι να ηρεμησετε, θα βάλω μια τέλεια και περιμένω από τον blizard να ξεκινήσει τις προτάσεις με αγώνες και σημεία και stakes....
Αρη, εχει απαντησει ηδη στο #357 οτι δεν υπαρχει περιπτωση να το κανει...
Γι αυτο κι εγω απλα προτεινα να κλειδωσει το νημα ως ανουσιο κι αρχισε παλι τις ιστοριες του. Προτεινω να κλειδωσει αυτο εδω κι αν θελει ας ανοιξει καινουριο και καθαρο να δινει τις προτασεις του. Αυτο μονο απο εμενα και βαζω κι εγω τελεια.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και FunBet
Δεν γίνεται φίλε, κάτσε εσυ να σε ξεφτιλίζουν επαγκελματίες σε αυτή τη δουλειά , και να μην απαντάς !!!
Ειχαμε και εικόνες για να με προκαλέσουν, κάντο πρώτα και μετά έλα να μου πεις.

θα κάνω μια προταση σε λιγο να καταλάβεις ... πως όποιος θέλει να μην ασχολειται με την την σαπίλα του τιπινγ , και την μάχη τιπστερ - βοοκ, μπορεί να βγάλει λεφτά απλά βλέποντας τον αντίπαλό του και κερδίζοντας τον , πώς η συμμετοχή όλων είναι κερδός , και όχι η υπακοή στον τιπστερ και η απέλπιδα εως χαζή προσπαθεια να κερδίσεις τον βοοκ
 
Όχι blizard
Δεν θέλω να σε περιμένω, ούτε θέλω να ακούσω τι έχεις να πεις.
Δεν μπορεί να σου δίνω βήμα για να μιλήσεις κι εσύ συνέχεια μας βρίζεις κι εμένα και τους mods και τους tipsters.... και την μισητή σου μάζα! Αρκετά.
Αποβάλλεσαι από την παρέα...
Το ότι έφτασε όλο το φόρουμ να σου την λέει, κάτι λέει...
 
  • Like
  • Love
Αντιδράσεις: qazdas, fairplay και kerkireos
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...