Δεν βγαζω ακρη με Novibet

Jumaruboy

New Member
1 Μαρ 2017
6
1
3
Γεια σας εαν ξερει καποιος να μου πει,εδω και πολυ καιρο εχω Οριο στην Novibet.
To Ιστορικο
Επαιζα Κανονικα με Τραπεζα,καρτα,και επειδη τα χρηματα καθυστερουσαν να μπουν ειπα να αλλαξω Τροπο Καταθεσης.
Ξεκινησα με Skrill,Δεχτηκαν την Καταθεση μου και οταν ζητησα Αναληψη μου βγαλαν το λαδι μεχρι να Ταυτοποιηθω,μεχρι να μου γυρισουν το κερδος
και με Limitaran εως 1 ευρω.Απο κει και περα ολο Chat ολο τηλ μαζι τς,Email...Ματαια.....Απαντησεις ''δεν ξερω,δεν ειμαστε αρμοδιοι να σου πουμε''κτλ κτλ
τι μπορω να κανω?????
 
Γεια σας εαν ξερει καποιος να μου πει,εδω και πολυ καιρο εχω Οριο στην Novibet.
To Ιστορικο
Επαιζα Κανονικα με Τραπεζα,καρτα,και επειδη τα χρηματα καθυστερουσαν να μπουν ειπα να αλλαξω Τροπο Καταθεσης.
Ξεκινησα με Skrill,Δεχτηκαν την Καταθεση μου και οταν ζητησα Αναληψη μου βγαλαν το λαδι μεχρι να Ταυτοποιηθω,μεχρι να μου γυρισουν το κερδος
και με Limitaran εως 1 ευρω.Απο κει και περα ολο Chat ολο τηλ μαζι τς,Email...Ματαια.....Απαντησεις ''δεν ξερω,δεν ειμαστε αρμοδιοι να σου πουμε''κτλ κτλ
τι μπορω να κανω?????

Δε σε πληρώνουν ή το πρόβλημα σου είναι σχετικά με το λιμιτ;
 
Δυστυχώς δε πρόκειται να σου αλλάξουν τα όρια που έχει ο λογαριασμός σου.Είναι εταιρεία που δίνει άπειρες προσφορές και ανοίγεται πολύ περισσότερο στην αγορά από άλλες, παρόλα αυτά αν παίζεις σε αυτούς και διεκδικείς ότι σου προσφέρουν δε περνάει πολύς καιρός όπου σε περιορίζουν ακομή και αν δεν έχεις κάνει κάτι ενάντια στους όρους τους.
 
Δυστυχώς δε πρόκειται να σου αλλάξουν τα όρια που έχει ο λογαριασμός σου.Είναι εταιρεία που δίνει άπειρες προσφορές και ανοίγεται πολύ περισσότερο στην αγορά από άλλες, παρόλα αυτά αν παίζεις σε αυτούς και διεκδικείς ότι σου προσφέρουν δε περνάει πολύς καιρός όπου σε περιορίζουν ακομή και αν δεν έχεις κάνει κάτι ενάντια στους όρους τους.
Συμφωνω αλλα ειναι Ταυτοχρονα Απατεωνια γιατι απο την ωρα π ειμαι παικτης και χανω και κερδιζω,αλλα τι κερδιζω?Κανα 50αρικο και χανω 100-150 δεν υπαρχει λογος απο μενα να χασει οπου ταυτοχρονα κερδιζει αλλους 50 παικτες την ημερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: parkouratos
Εγω προς αυτους στη Novi Αγγλιας

Hello my username is......
I 'm from Greece, I have been using your company for a long time.
I arrived at the end of July while I was depositing with my Bank Card
I tried to bet with the Skrill card. When I won the bet I asked for a withdrawal and from
then, in addition to making the department identify me for how many days, they pushed me to the limit.
I can go to extremes.

και οι Απαντησεις

Dear ......

Thank you for your message!

We wish to inform you that betting limits are defined by the responsible department with no possibility of access to this information or option to alter the same.

Please bear in mind that betting limits are always subject to be changed.

In case your bet is not accepted due to the aforementioned limitations you may try placing it with an acceptable bet amount.

For any questions or clarifications, do not hesitate to contact customer support at any time, 24/7!

εγω

And finally, what is this competent Department that can give us an answer?

Αυτοι
Dear........

As customer service team, we are not being disclosed further information.

Should any information or update comes to our knowledge, we share the same with our players.

The specific case you are raising, unfortunately it is out of our hands and we can do nothing to affect or alter the current situation.

Of course, as it is also our duty, we always forward our players' feedback accordingly.

For any questions or clarifications, do not hesitate to contact customer support at any time, 24/7!


Αυτα........
 
Καλημέρα. Novibet για ΚΛΑΜΑΤΑ!!!

Έχω ταυτοποιημένο λογαριασμό κανονικά. Βάζω 200€ κερδίζω 100€ τα παίρνω, αφού μου ζητάνε να του στείλω φωτογραφία εμένα μαζί με την ταυτότητα. Την έστειλα και τα πήρα. Αυτό ήταν η προειδοποίηση που δυστυχώς δεν... κατάλαβα,

Μετά από 10 μέρες. Κάνω κατάθεση 400€. Και παίζω. Κάποια στιγμή έχω κερδίσει 90€. Και λέω να κάνω ανάληψη! Και την κάνω. Από εκεί αρχίζει το μαρτύριο!!! Μου ζητάνε πάλι φωτογραφία με μένα στο πλάι και τα σχετικά. Την ξαναστέλνω! Μετά από δύο ώρες μου στέλνουν ότι ο λογαριασμός μου έχει απενεργοποιηθεί και βρίσκεται υπό λεπτομερή έλεγχο. Τους έχω πάρει 10 τηλέφωνα, 30 mail και όλοι με κοροϊδεύουν. Μου λένε γίνεται έλεγχος του λογαριασμού και τα σχετικά! Κοινώς; Με κοροϊδεύουν κανονικά!

Το μότο τους είναι παίξε όσο θέλεις κορόιδο. Αφού στο τέλος δεν θα πάρεις τίποτα!

ότι και να κάνετε, θα χάσετε και τα λεφτά σας
 
Να ξερεις οτι ειμαστε πολλοι κερδισμενοι στη νοβι,,,,μας λιμιταραν...μας εκλεισαν λογαριασμους....αλλα τα λεφτα μας και τα κερδη μας τα πηραμε.
συμφωνω οτι ειναι η χειροτερη εταιρεια αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα...αλλα αυτο που λες " στο τελος δεν θα παρεις τιποτα " δεν ισχυει.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...