Αμερικανικές εκλογές 2020

κόλαση... μόλις το γύρισε ο Μπάιντεν στο Μισιγκαν!!! και εχει και ανοδική ταση

Αυτη την ωρα ο Μπαιντεν βγαζει 271 εκλέκτορες
 
Στο Μισιγκαν απ' οτι φαινεται οντως το γυρισε για τα καλά ο Μπαιντεν και κερδιζει με +12,000
αρα ειχαν δικιο στο CNN...

Αν ειχαν δικιο σε αυτο, τοτε ας λαβουμε υποψιν οτι ειπαν πριν λιγο οτι και στην Πενσυλβάνια (που ο Μπάιντεν χανει με 600,000 ψηφους!!!) λένε οτι θα το γυρίσει. Οκ, η πολιτεία ειναι καθαρα δημοκρατική (εντοπιότητα Κλιντον κλπ) ενω μενουν ακομα να καταμετρηθουν 1,400,000 ψηφοι απο επιστολές νομίζω όλες. Περίεργο...καθως για να γυρισει θα πρεπει ο Μπαιντεν να παρει 1,000,000 και ο Τραμπ 400,000... τι να πω... Αμερικη ειναι και με τα λεγόμενα αυτα... δεν εχει νοήμα να πονταριστει ο Τραμπ. Τα σενάρια υπερκαλύπτουν το Value.
Νομίζω ότι τελείωσε υπερ Μπάιντεν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: grace_kelly
Στο Μισιγκαν απ' οτι φαινεται οντως το γυρισε για τα καλά ο Μπαιντεν και κερδιζει με +12,000
αρα ειχαν δικιο στο CNN...

Αν ειχαν δικιο σε αυτο, τοτε ας λαβουμε υποψιν οτι ειπαν πριν λιγο οτι και στην Πενσυλβάνια (που ο Μπάιντεν χανει με 600,000 ψηφους!!!) λένε οτι θα το γυρίσει. Οκ, η πολιτεία ειναι καθαρα δημοκρατική (εντοπιότητα Κλιντον κλπ) ενω μενουν ακομα να καταμετρηθουν 1,400,000 ψηφοι απο επιστολές νομίζω όλες. Περίεργο...καθως για να γυρισει θα πρεπει ο Μπαιντεν να παρει 1,000,000 και ο Τραμπ 400,000... τι να πω... Αμερικη ειναι και με τα λεγόμενα αυτα... δεν εχει νοήμα να πονταριστει ο Τραμπ. Τα σενάρια υπερκαλύπτουν το Value.
Νομίζω ότι τελείωσε υπερ Μπάιντεν.


Screenshot_2020-11-04-16-51-29-391_com.android.chrome.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Περιστέρι - Τενερίφη
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    Novasports 2HD
    • Άλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 21:05
    Novasports 5HD
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βιλερμπάν
  • 21:30
    Novasports 6HD
    • Παρτίζαν - Μπασκόνια
  • Αύριο 20-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπρούκλιν Νετς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ρεζόβια Ρέζοφ - Λίνεμπουργκ
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    ε εντάξει ο άλλος τον έδιωξε σε 1 αγώνα
  • PANATHA PANATHA:
    και μετα εφυγε και ο ιδιος χαχα
  • G Forum Bot:
    Ο χρήστης grammateas93 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Νετμπετ αδράνεια λογαριασμου" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Το φιλικό με τους γάβρους της Τραπεζούντας (γάβρους λέμε την Τραμπζονσπορ) τελείωσε με επεισόδια κυριολεκτικά και τους κερδίσαμε (2-3) και του δείραμε. Θα δείτε στο διαδίκτυο μετά το τέλος του αγώνα μπούκαραν στο γήπεδο οπαδοί βέβαια κάποιοι τις έφαγαν από Μπατσουάι και από τον Οσάγι Σαμουέλ κυρίως χαμός. Εύχομαι ότι κατάρα και την πιο ακραία κατάρα γι'αυτούς όπως καρ..... όπως σεισ....... κτλπ εύχομαι ολόψυχα να πέσουν κατηγορία
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν ξέρω αν και πότε θα το κατεβάσουν
  • Ertzan Ertzan:
    Διαιτητής του αγώνα ο Μέλερ που είχε φάει μπουνιά από τον Πρόεδρο της Άνκαραγκουτζου
  • PANATHA PANATHA:
    Με πρόλαβες....αυτα τα εβαζα
  • Ertzan Ertzan:
    Κοίτα οι διαιτητές της Τουρκίας είναι τιτίκες. Θυμάσαι μερικά χρόνια Γερμανία 2 πρέπει να ήταν κάπου στο 15ο λεπτό πρέπει να ήταν πετάνε ένα πλαστικό ποτήρι μπύρας και πετυχαίνει επόπτη. Εκεί το παιχνίδι τελείωσε τσακ μπαμ
  • Ertzan Ertzan:
    ο συγκεκριμένος ρέφερι είναι και στην Φίφα αυτό το γίδι που έφαγε μπουνιά είναι διεθνής δεν είχε τα @ να διακόψει το παιχνίδι τώρα 2 πράγματα σκέφτομαι. ή η μπουνιά που έφαγε του έκανε ζημιά ηθική, ψυχολογική δεν ξέρω και εγώ ή η μπουνιά που έφαγε ήταν λίγη
  • PANATHA PANATHA:
    παντως ειμαι σιγουρος πως αν πηγαιναν να πανηγυρισουν ετσι στο κεντρο του γηπεδου στο ΣΕΦ ή στο Καραισκάκης φιλοξενούμενοι θα ελεγες ότι προκάλεσαν....οπως ελεγες στο μπασκετ για τον Σλουκα.....οι διαιτητες και στην Ελλαδα ειναι το ίδιο κοτες.....μεγαλη κουβεντα...γιατι στην Γερμανια που λες κανουν το αυτονόητο ενω εδω ολοι θα τους ελεγαν υπερβολικους και στημενους
  • PANATHA PANATHA:
    Τι να διακοψει ομως?? αυτα δεν εγιναν με το που εληξε το ματς? ειχαμε κι αλλα τετοια πριν ληξει?
  • Ertzan Ertzan:
    μην φανταστείς και ο Τούρκος σχολιαστής στο beinsports έκανε σύγκριση με Ελλάδα πως τα ίδια γίνονται και στην Ελλάδα λέει
  • PANATHA PANATHA:
    Πως να μην παινευτω...." Πρόταση: Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Χ2 & Λεβαντόφσκι να σκοράρει & κόκκινη κάρτα στο ματς με απόδοση 13.00 σε Bet Builder της Stoiximan"
  • Ertzan Ertzan:
    τελικά κάτι ψηλά ξέρεις από στοίχημα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το παλευω :p
  • Ertzan Ertzan:
    είσαι στο σωστό δρόμο :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    καλά ρε γιατί δεν έγινε η αγωνιστική αυτήν την εβδομάδα?
  • Ertzan Ertzan:
    Οι άλλες χώρες που έπαιξαν είναι κοροϊδα?
  • PANATHA PANATHA:
    δεν εχει να κανει με το εγινε στις αλλες χωρες...αλλα το γεγονος πως ετσι κι αλλιως οι προπονησεις θα ξεκινησουν την Τριτη....και εχουν πρόβλημα και με τις ημερομηνιες....
  • Ertzan Ertzan:
    Είπαν να ζήσουν εποχές ΠΑΣΟΚ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οκ Ολυμπικό και ΠΑΟΚ δεν θα τους χαλασε...μετα απο ματς την Πέμπτη
  • PANATHA PANATHA:
    Χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή σε όλους!
  • N Forum Bot:
    N Forum Bot: Ο χρήστης nekanilla ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αρχείο με την ακριβή ώρα των συμβάντων...