Ανάληψη κατάθεση με διαφορετικές καρτες

Georgekak

New Member
13 Σεπ 2020
4
0
1
Γεια σας . Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να κάνω μια κατάθεση στο στοίχημαν με κάρτα η οποία ανήκει σε άλλο πρόσωπο και όχι στο δικό μου .
Υγ. Ανάληψη κάνω στην κάρτα του ονόματος της στοιχηματικης δεν έχω πρόβλημα.
 
Γεια σας . Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να κάνω μια κατάθεση στο στοίχημαν με κάρτα η οποία ανήκει σε άλλο πρόσωπο και όχι στο δικό μου .
Υγ. Ανάληψη κάνω στην κάρτα του ονόματος της στοιχηματικης δεν έχω πρόβλημα.
Κανονικά δεν μπορείς να κάνεις καταθέσεις ή αναλήψεις με διαφορετικό όνομα από αυτό που έχει δηλωθεί όταν γινόταν η εγγραφή στην εταιρεία
 
Γεια σας . Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να κάνω μια κατάθεση στο στοίχημαν με κάρτα η οποία ανήκει σε άλλο πρόσωπο και όχι στο δικό μου .
Υγ. Ανάληψη κάνω στην κάρτα του ονόματος της στοιχηματικης δεν έχω πρόβλημα.

αυστηρα οχι πρεπει να κανεις συναλλαγες με χρηματοποικονομικα μεσα που ειναι στο ονομα σου η εισαι συνδικαιουχος
στην περιπτωση της καρτας αφου ειναι προσωποπαγης δεν γινεται ακομα και αν εισαι συνδικαιουχος σε λογαριασμο που περιεχει
ελπιζω να βοηθησα
 
Κανονικά δεν μπορείς να κάνεις καταθέσεις ή αναλήψεις με διαφορετικό όνομα από αυτό που έχει δηλωθεί όταν γινόταν η εγγραφή στην εταιρεία
Κανονικά ναι αλλά αν κάνω κατάθεση μέσω άλλης κάρτας θα το ψάξουν λες ;
 
Φίλε μου σε στοιχηματική εταιρεία κατάθεση και ανάληψη κάνουμε με κάρτες αποκλειστικά και μόνο στο όνομα μας κανενός άλλου ούτε της γυναίκας σου απλά πραγματάκια.

Σε κανενός άλλου, διαφορετικά άντε πες δεν σε έχουν πάρει πρέφα, κερδίζεις ένα σημαντικό ποσό λέω εγώ τώρα 500-1000 ευρώ (και 10 ευρώ μπορεί) ζητάς ανάληψη σε ελέγχουν ώπα τι έχουμε εδώ? Κατάθεση με άλλο όνομα ανάληψη σε άλλο, τότε αντίο ζωή αντίο τα ευρώ.

Θα έρθεις θα κλαφτείς να μου έκαναν αυτό να εκείνο και γιατί δεν με σταμάτησαν εξαρχής αφού έτσι έλεγε ο κανονισμός να εκείνο να αυτό, τζάμπα όλα όπως λέω πάντα "Τα λάθη συγχωρούνται αλλά οι μ@λακίες πληρώνονται" δυστυχώς ή ευτυχώς οι εταιρίες είναι σκληρές.
 
Ουτε μην το προσπαθήσεις , θα μπλέξεις ασχημα , με κλείσιμο λογαριασμού , πιθανότατα κέρδη δεν θα στα δώσουν ποτέ .
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas, betover και PANATHA
Γεια σας . Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να κάνω μια κατάθεση στο στοίχημαν με κάρτα η οποία ανήκει σε άλλο πρόσωπο και όχι στο δικό μου .
Υγ. Ανάληψη κάνω στην κάρτα του ονόματος της στοιχηματικης δεν έχω πρόβλημα.
Εμενα παντως θα με ενδιεφερε να σε ρωτησω αν ο <αλλος> γνωριζει για την χρηση της καρτας απο εσενα και βεβαια αν εχεις την συγκαταθεση του.Σε διαφορετικη περιπτωση ανοιγεις επικινδυνα μονοπατια στην ζωη σου.Φιλικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover και FunBet
Εμενα παντως θα με ενδιεφερε να σε ρωτησω αν ο <αλλος> γνωριζει για την χρηση της καρτας απο εσενα και βεβαια αν εχεις την συγκαταθεση του.Σε διαφορετικη περιπτωση ανοιγεις επικινδυνα μονοπατια στην ζωη σου.Φιλικα
Αφού παίζουμε μαζί . Προφανώς και γνωρίζει
 
Αφού παίζουμε μαζί . Προφανώς και γνωρίζει
Ουτε μην το προσπαθήσεις , θα μπλέξεις ασχημα , με κλείσιμο λογαριασμού , πιθανότατα κέρδη δεν θα στα δώσουν ποτέ .
Είμαστε δυο διαφορετικά άτομα ο λογαριασμός είναι στο όνομα του ενός αλλά καταθέσεις γίνονται μία από την κάρτα του ενός μια από την κάρτα του άλλου ανάλογα ποιος θέλει να παίξει.
 
Είμαστε δυο διαφορετικά άτομα ο λογαριασμός είναι στο όνομα του ενός αλλά καταθέσεις γίνονται μία από την κάρτα του ενός μια από την κάρτα του άλλου ανάλογα ποιος θέλει να παίξει.
Κάνετε επικίνδυνα πράγματα...όλες οι εταιρείες το λένε ξεκάθαρα πως κάρτα και λογαριασμός πρέπει να έχουν το ίδιο όνομα...και όλες λένε πως με την κάρτα που κάνεις κατάθεση με την ίδια θα κάνεις ανάληψη....πρόσεχε γιατί μπορεί να κερδίσεις μεγάλο ποσό και να μην το πάρεις ποτέ
 
Αν αναρωτηθείτε ποτέ γιατί δεν σε πληρώνουν οι απαντήσεις είναι παραπάνω :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Btw, εγώ παλαιότερα είχα βρεθεί στην Ισπανία και ήθελα να παίξω ένα στοίχημα και θεώρησα καλή επιλογή να πάρω paysafe από κει για να ποντάρω στην μπλε. Επικοινώνησαν μαζί μου και με ρωτούσαν πως βρέθηκε στα χέρια μου και να τους στείλω την απόδειξη αγοράς και τέτοια...
 
Είμαστε δυο διαφορετικά άτομα ο λογαριασμός είναι στο όνομα του ενός αλλά καταθέσεις γίνονται μία από την κάρτα του ενός μια από την κάρτα του άλλου ανάλογα ποιος θέλει να παίξει.
Φασκεις και αντιφασκεις φιλε μου.Το αρχικο σου ερωτημα ηταν αν μπορεις να καταθεσεις με αλλου την καρτα.Τωρα λες οτι γινονται καταθεσεις και απο τις δυο,πραγμα βεβαια που μου φαινεται απιθανο.Επειδη εχω σχηματισει μια γνωμη για το θεμα σου, θα σου υπενθυμισω οτι στοιχημα παιζουν οι ανω των 21 και ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΛΕΦΤΑ.Παντα φιλικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Μπορεις να πραγματοποιησεις τραπεζικη πληρωμη απο λογαριασμο τριτου και το ο δεχεται κανονικα ο στοιχημαν
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...