Μέλη που αντέδρασαν στο μήνυμα # 172

Όλα (4) Like Like (4)

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Ertzan:
    Φαλκάο για την ώρα δεν τραβάει
  • Balaton:
    η Γαλατά είναι η πιο βρώμικη ομαδα που εχω δει ρε φιλε ειλικρινα. Εχω δει περυσι ή προπερσι το απόλυτο στήσιμο. Να τρώει γκολ στο πρώτο λεπτό και να το πηγαίνει λάου λάου μέχρι το 88 και μετά καπάκι να πετάει δυο γκολ
  • Ertzan:
    Τώρα σε αγαπάω ακόμα περισσότερο :p
  • Ertzan:
    Για εμάς τι πιστεύεις? (πρόσεξε τι θα πεις) :p
  • Balaton:
    Για τη Φενερ δεν εχω άποψη. Δεν είναι όμως η παλιά η Φενερ που πηγαίνε Ευρώπη και έπαιρνε αποτελέσματα
  • Ertzan:
    όχι αλλά έχει έναν υποτιθέμενο προπονητή που το μόνο που σκέφτεται είναι επιθεση επίθεση επίθεση, σου κρατάει 3 στόπερ στον πάγκο και έχει έναν χαφ να παίζει στόπερ και να τον πίνει
  • Ertzan:
    Μαγιόρκα 1-0
  • Ertzan:
    ισοφάρισε η Μπολόνια
  • PANATHA:
    Over 1.5 - 1ο Ημίχρονο - Γκολ Over/Under Μαγιόρκα - Ρεάλ @
    2.12
  • PANATHA:
    Ertzan είπε :
    ισοφάρισε η Μπολόνια
    ο φίλος σου ο Μήτρογλου στον πάγκο....σε 2 μήνες θα ψαχνουν τροπο να τον δώσουν δανεικό.....
  • Ertzan:
    άντε ρε τον φάγανε τον πιστολέρο και αυτοί? Μην σώσουν και δουν επιτυχίες
  • PANATHA:
    Ertzan είπε :
    άντε ρε τον φάγανε τον πιστολέρο και αυτοί? Μην σώσουν και δουν επιτυχίες
    όπως στο είπα φίλε και την άλλη φορά...για κάποιο λόγο πάντα ξεκινάει δυναμικά και με γκολ όπου έχει πάει τα τελευταία χρόνια αλλά αμέσως μετά χάνεται....κάνε διαγωνισμό να σου βρω την επόμενη ομάδα του το καλοκαιρι χαχα
  • PANATHA:
    PANATHA είπε :
    όπως στο είπα φίλε και την άλλη φορά...για κάποιο λόγο πάντα ξεκινάει δυναμικά και με γκολ όπου έχει πάει τα τελευταία χρόνια αλλά αμέσως μετά χάνεται....κάνε διαγωνισμό να σου βρω την επόμενη ομάδα του το καλοκαιρι χαχα
    Και επιτυχίες να μην δουν..ειδικά στο πρωτάθλημα.....έχουμε ποντάρει Άγιαξ κατάκτηση του τίτλου....
  • Ertzan:
    μια μικρή κατάρα έριξα και έμειναν με 9 παίκτες
  • Balaton:
    η ρεαλ παει για διασυρμο λεμε.....
  • Balaton:
    και θελει να παιξει με μπαρτσα; 9 γκολ θα φαει
  • Ertzan:
    Μπορεί να ρίξει στην Γαλατά όσα μπορεί? Αυτό μου φτάνει εμένα :paidi:
  • Balaton:
    αμα κατεβει ολοκληρη αλλα με ποιους θα κατεβει;
  • Balaton:
    ρε τι πεναλτι στερησαν απο τον ΟΦΗ ?
  • Balaton:
    τι σουργελο διαιτητης ειναι αυτος ο Κουμπαρακης;
  • Ertzan:
    έλα σε παρακαλώ τώρα όπως είπε και ο νονός μου ο Σάββας σήμερα η διαιτησία δεν μας έπαιξε καλά και εσύ μου λές για τον Όφη?:p
  • Balaton:
    Δεν το ειχα δει και μπηκα στο τουιτερ κατα τυχη και το ειδα και εμεινα με ανοικτο το στομα ενταξει ας δωσουν το πρωταθλημα απο τωρα να τελειωνουμε το θεμα τι το τραβανε μεχρι τον Μαιο;
  • Ertzan:
    Ναι να το δώσουν μαζί με τα κερδισμένα όβερ 0,5 ή όβερ 1,5 ή όβερ 2,5 που θα μας δώσει ο θρύλος μας:p
  • Balaton:
    χαχαχαχαχαχαχαχαχα
  • PANATHA:
    Καλημέρα στην παρέα
    PANATHA: Καλημέρα στην παρέα