Μέλη που αντέδρασαν στο μήνυμα # 1

Όλα (1) Like Like (1)

1. Like

SOSbetS

New Member 44
      • Σκορ αντίδρασης
        0
      • Πόντοι
        0
  • Φόρτωση...

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Καλό μήνα αλάνια
  • Ertzan Ertzan:
    Καλό μήνα καλό μήνα
  • animusbet animusbet:
    καλό μήνα να έχετε
  • PANATHA PANATHA:
    Τι βλέπεται σήμερα για ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό?
  • Ertzan Ertzan:
    Για Ολυμπιακό φαντάζομαι ρωτάς με τι σκορ θα κερδίσουμε, εκεί ένα 2-0 το βλέπω και παραπάνω ίσως. Για τον ΠΑΟΚ έχω αμφιβολίες 1Χ μπορεί, Συγχαρητήρια επίσης για το Κύπελλο που πήρατε στην Ολλανδία σημαντικό για την συνέχεια.
  • Ertzan Ertzan:
    Εδώ τώρα θέλω και την δικιά σου άποψη για τον Τζόρτζεβιτς που πήραμε προπονητή. Εγώ έχω δισταγμό, αμφιβολίες πως να στο πω μωρέ δεν το χάρηκα καθόλου κάτι με κρατάει πίσω
  • D defectus:
    Εγώ όντας Παναθηναϊκός , απο το πέρασμά του στην ομάδα μου , δεν μου φάνηκε καθόλου καλός.
    Χώρια που έφερε ό,τι σέρβικο γίδι κυκλοφορούσε στην αγορά , η ομάδα δεν τα πήγαινε καθόλου καλά.
    Αμυντικά είμασταν ό,τι χειρότερο...επιθετικά παίζαμε με βάση τις ορέξεις του κάθε παίχτη(ο Ραντούλιτσα ασπουμε , μπροστά μπορεί να έβαζε και 28 πόντους ανα 2 ματσ , αλλά πίσω δεν μπορούσε να φυλάξει ούτε δεμένη αγελάδα , συν του ότι οι περισσότεροι σέρβοι ήταν πλήρως αδιάφοροι/μισθοφόροι)
    Μάλλον πρέπει να έχει πολύ καλό μάνατζερ αυτός ο τζόρτζεβιτσ...
  • Ertzan Ertzan:
    3 χρόνια τον έκλεισαν κιόλας
  • D defectus:
    κλειστό τριετές ή 2+1?
  • PANATHA PANATHA:
    και εγώ λέω Ολυμπιακός 2-0.....ο ΠΑΟΚ καμία εμπιστοσύνη μιας και είναι ανέτοιμος συν το γεγονός πως σε όλα τα φιλικά έφαγε γκολ.....αλλά οκ μια ισοπαλία τουλάχιστον την έχει......τώρα για Τζόρτζεβιτς δεν νομίζω πως ήταν η καλύτερη λύση.....δεύτερο χρόνο δεν βγάζει και αυτό επειδή στην μέση της χρονιάς δεν θα βρίσκει η ομάδα ελεύθερο και καλό αντικαταστάτη
  • Ertzan Ertzan:
    Κλειστό τριετές
  • D defectus:
    Καλή δύναμη τότε
  • Ertzan Ertzan:
    Οι δικοί μας λένε με την παρούσα φάση ότι καλύτερο μιας και σχεδόν όλα τα ονόματα ήταν κλειστά. Ο Κοκόσκοβ άσχημα μας πούλησε
  • Ertzan Ertzan:
    Μας πούλησε λέω γιατί έστησε αυτός την ομάδα όλα ωραία και προτίμησε να πάει να βρει τον Ντόσιτς στο NBA
  • Ertzan Ertzan:
    Ας το έκανε τον Μάιο
  • D defectus:
    Αν η ομάδα έχει ρόστερ , τουλάχιστον δεν θα φέρει αυτός τα "δικά του παιδιά απο Σερβία" , αλλά απο την άλλη σε περίπτωση που η ομάδα παρουσιαστεί κατώτερη των προσδοκιών , θα σου πει "δεν είχα επιλέξει εγώ τους παίχτες , αρα δεν ευθύνομαι ".
  • D defectus:
    Περίεργη η φάση στην φενερ
  • PANATHA PANATHA:
    Ρώτησαν οι άνθρωποι της Σούπερ Λιγκ την UEFA αν υπάρχει καμια πιο εύκολη διοργάνωση για να παίξουν οι ελληνικές ομάδες του χρόνου και τους απάντησαν "το κύπελλο Ελλάδος".
  • Ertzan Ertzan:
    Για τον ΠΑΟΚ ισχύει αυτό όντως :p
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης methegeorge ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1+1 ΔΩΡΟ Παγίδα για Ψάρια" στο Αγγελίες, Συλλογές, Ανταλλαγές.
  • G Forum Bot:
    Ο χρήστης Goku ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Winmasters αλλαγές - Πρόβλημα" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    Ποτογαλια νικη 4η περιοδο -1.5
    Αδιάβροχος Αδιάβροχος: 19 - 7