Infobeto Forums - Στοιχημα - Προγνωστικά - Διαγωνισμοί

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • T Tchami:
    Από τους ελεύθερους που υπάρχουν στο χώρο, θεωρώ ότι δεν έχουμε και πολλές επιλογές. Αν ο Μπαρτζώκας δεν ήταν τόσο πωρωμένος με τα κόκκινα ίσως να υπήρχε κρούση από μεριά μας. Πλέον όποιον και να πάρουμε θα υπάρχει ένα ναι μεν αλλά. Ο Πρίφτης κάθε χρόνο ακούγεται και κάθε χρόνο η περίπτωση του δεν προχωράει.
  • P PANATHA:
    Tchami είπε :
    Από τους ελεύθερους που υπάρχουν στο χώρο, θεωρώ ότι δεν έχουμε και πολλές επιλογές. Αν ο Μπαρτζώκας δεν ήταν τόσο πωρωμένος με τα κόκκινα ίσως να υπήρχε κρούση από μεριά μας. Πλέον όποιον και να πάρουμε θα υπάρχει ένα ναι μεν αλλά. Ο Πρίφτης κάθε χρόνο ακούγεται και κάθε χρόνο η περίπτωση του δεν προχωράει.
    Δεν ξέρω αν είναι πωρωμένος αλλά σίγουρα δεν θα τον ήθελε και ο κόσμος...οπότε...
  • P Pragias:
    στα μέσα της σεζόν αν θέλεις να πάρεις κάτι καλό είτε πρόκειται για παίκτη ή προπονητή πρέπει να τα σκάσεις ... τα υπόλοιπα είναι λαχεία. ασ έρθει κάποιος τέλος πάντων που να μπορεί να κάνει τον τζόνσον να παίξει. έλεος πάλι σήμερα με τον ιωνικό ήταν από τους χειρότερους... μου έσπαγε τα νεύρα και μόνο που τον έβλεπα... λες και βαριέται
  • jogo jogo:
    Αμα Θελει :):):) https://prnt.sc/pxy0e9
    +3
  • giannisthegreek giannisthegreek:
    Καλημέρα παιδιά. Έχω πρόβλημα και δεν μπορώ να γράψω στο φόρουμ. Όταν παω να μπω μου βγαζει να επιλεξω να συνεχίσω με ταπαταλκ η με τον browser. Παταω continue με browser αλλά δεν μου το ανοίγει. Το tapatalk εν τω μεταξύ το έχω διαγράψει. Έκανα αποσύνδεση, διέγραψα cookies, εκκαθάριση ιστορικού και πάλι τα ίδια. Μόνο εδώ μπορώ να μπω
  • Ertzan Ertzan:
    Είναι θέμα android να βρεις
    που αλλάζει αυτό
    Δεν μπορω να το βρω με τιποτα. Για αυτο ρωταω μηπως ξερει κάποιος
  • admin admin:
    Θα σου έλεγα να ξαναβάλεις το tapatalk μετά να το βγάλεις από default ( Settings --> Apps --> Tapatalk --> Open by default --> "clear defaults"
  • admin admin:
    ίσως και clear τα cookies στον chrome
    Ευχαριστώ. Θα τα δοκιμασω
  • admin admin:
    τιποτα
  • jogo jogo:
    Test
  • jogo jogo:
    Ναι εχει θεμα ξαφνικα...βγαζει 2 επιλογες tap talk και chrome με το οποιο δεν λειτουργει ενω τοσο καιρο ηταν ok
  • admin admin:
    Καλημέρα παιδιά. Ναι το πρόσεξα κι εγώ. Θα πρέπει να περιμένουμε να βγει κάποιο update από το tapatalk. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι μόνοι μας.
    Και τώρα τι γινεται; Με το ζόρι tapatalk για να μπουμε στο φορουμ; Λογικά αφου το διέγραψα εντελώς δεν έπρεπε να μπαίνω μόνο απο τον browser; Μήπως είναι ιός;
  • Eric Castel Eric Castel:
    Καλημέρα, κι εμένα τα ίδια μου κάνει αλλά έτσι κι αλλιώς μπαίνω από tapatalk όταν είμαι απ' το κινητό.
  • BetLaden BetLaden:
    Καλημέρα, παρατηρω ότι είναι γενικό πρόβλημα από χθες... Κι εγώ δεν μπορω να προχωρησω και μενει κολλημενο στην επιλογη Tapatalk ή Browser
  • BetLaden BetLaden:
    Εφτιαξε νομιζω... δεν μου το ξανακολλησε εδω και μια ωρα....
    Δεν είναι απο εχθές. Σε μένα είναι αρκετές μέρες και ακόμη συνεχίζει
  • BetLaden BetLaden:
    Τελικά δεν εφτιαξε...
  • P Pro:
    Και εγω το ιδιο προβλημα...δεν ειχα ποτε το tapatalk
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#16: ΚΟΥΠΟΝΙ: 13η αγωνιστική 23-24/11/2019" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • nektar nektar:
    Παιδιά η μόνη λύση προς το παρόν είναι να βγάλουμε το tapatalk. Το χρησιμοποιείτε? Το νέο forum Δεν έχει τόσο καλή υποστήριξη για tapatalk. Αλλιώς θα πρέπει να περιμένουμε update...
  • Ertzan Ertzan:
    Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ tapatalk και για το φόρουμ και δεν έχω θέμα σε ios
    Νεκταριε το εχω βγαλει εντελως το tapatalk και παλι το ιδιο. Και πιο πανω ενας φιλος ειπε οτι δεν εχει βαλει καν tapatalk. Δηλαδή απο κινητό σε αναγκάζει να μπεις μόνο απο tapatalk στο φορουμ
    +1
    giannisthegreek giannisthegreek: Νεκταριε το εχω βγαλει εντελως το tapatalk και παλι το ιδιο. Και πιο πανω ενας φιλος ειπε οτι... +1