Μέλη που αντέδρασαν στο μήνυμα # 29

Όλα (1) Like Like (1)

1. Like

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200 49 From Infobeto Town
      • Σκορ αντίδρασης
        24,803
      • Πόντοι
        113
  • Φόρτωση...

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    BetLaden είπε :
    χαχαχα... καλά... θα σας δείξω εγω (Φούσκας)
    όπως βλέπεις σε έχουν πάρει πρέφα και σε δουλεύουν, εγώ ποτέ δεν σου κάνω τέτοια :paidi:
  • cosmicsports Forum Bot:
    Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αποικία ..." στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • okonski okonski:
    μπήκε ο θοδωρής ξανά ;;;;
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden είπε :
    χαχαχα... καλά... θα σας δείξω εγω (Φούσκας)
    Ούτε πρωί??? αυτό το έλεγε ο Χλαπάτσας!
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Ούτε πρωί??? αυτό το έλεγε ο Χλαπάτσας!
    Δεν υπάρχει Σωτηρία λέμε. Να πω να έγραφε Δημήτρης Φραγκιόγλoυ να το googlareis και να το βρεις εντάξει τρώγεται. Αλλά Φούσκας? qu'est-ce que c'est Φούσκας? που λένε και στο χωριό μου :p :fish: :agis:
  • PANATHA PANATHA:
    Να μπει ο Χλαπάτσας να το δει και να τραβήξει καμια αγωγή με δικηγόρο τον Αλέξη,,,,,
  • BetLaden BetLaden:
    :D:D:D:D εχω λιώσει... τι είστε εσείς ρε....
  • PANATHA PANATHA:
    είδες...είναι ορισμένοι αργόσχολοι που δεν έχουν τι να κάνουν και σχολιάζουν όλη μέρα...
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    είδες...είναι ορισμένοι αργόσχολοι που δεν έχουν τι να κάνουν και σχολιάζουν όλη μέρα...

Χαίρομαι που κάνεις την αυτοκριτική σου, όπως επίσης ελπίζω να κάνουν αυτοκριτική και οι υπόλοιποι για την άδικη ήττα απόψε :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μην παίρνεις θάρρος εσύ...αύριο θα έχεις 0/2...
  • BetLaden BetLaden:
    Καλημερααααα σε όλη την παρέα :coffee:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Μην παίρνεις θάρρος εσύ...αύριο θα έχεις 0/2...

Διπλό ο θρύλος σήμερα και νίκη η Φενέρ ειδικά δε η Φενέρ είναι fixed :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    BetLaden είπε :
    Καλημερααααα σε όλη την παρέα :coffee:
    Καλημέρα Καλημέρα Είσαι σίγουρος? Βλέπω "επεξεργασία" στο μήνυμα σου :fish:
  • PANATHA PANATHA:
    Καλημέρα αλάνια
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Ο χρήστης BINOTRADER ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κηροπηγια - Η μικροχειρουργικη του forex." στο Forex Trading.
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Ο χρήστης BINOTRADER ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "EUR - CHF" στο Forex Trading.
  • PANATHA PANATHA:
    Πολύ γεμάτο το πρόγραμμα σήμερα....πέρα από τα δύο του μπάσκετ που θα χάσουν οι ομάδες του Ertzan έχει και ωραία ματς στο ποδόσφαιρο
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Ο χρήστης BINOTRADER ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαγραμματικοι σχηματισμοι - Σχηματισμοι κηροπηγιων." στο Forex Trading.
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πολύ γεμάτο το πρόγραμμα σήμερα....πέρα από τα δύο του μπάσκετ που θα χάσουν οι ομάδες του Ertzan έχει και ωραία ματς στο ποδόσφαιρο

Φιρί φιρί το πας που λέει και το τραγούδι :bask:
  • PANATHA PANATHA:
    Τι? δεν σου αρέσει το πρόγραμμα? τόσα ματς έχει! :ROFLMAO: :p :up: :priest: :twis:
  • Ertzan Ertzan:
    η ήττα στο μπάσκετ δεν μου άρεσε αλλιώς το πρόγραμμα μια χαρά είναι μπαμπάτσικο θα λέγαμε
  • PANATHA PANATHA:
    και στα σοβαρά τώρα.....θεωρώ δύσκολο να κερδίσουν οι ομάδες σου
  • Ertzan Ertzan:
    Η αλήθεια είναι πως πίστευα παίζουμε εντός και περίμενα εύκολη νίκη αλλά χθες είδα πως παίζουμε εκτός έδρας αλλά και έτσι πάλι όπως λέει και ο τιτανομέγιστος Ζοτς "Hopes die last" :bb:
  • PANATHA PANATHA:
    Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 στο 23΄....έχει ρυθμό το ματς και αξίζει το ποντάρισμα στο over 1,5 γκολ στο πρώτο μέρος σε απόδοση 1.93
  • PANATHA PANATHA:
    Έγινε το κλασικό....δεν μπήκε άλλο γκολ στο πρώτο - ενώ χάθηκε και πέναλτι - και μπήκε στο ξεκίνημα της επανάληψης.....
    PANATHA PANATHA: Έγινε το κλασικό....δεν μπήκε άλλο γκολ στο πρώτο - ενώ χάθηκε και πέναλτι - και μπήκε στο...