Μέλη που αντέδρασαν στο μήνυμα # 40

Όλα (3) Like Like (3)

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Balaton:
    τι σουργελο διαιτητης ειναι αυτος ο Κουμπαρακης;
  • Ertzan:
    έλα σε παρακαλώ τώρα όπως είπε και ο νονός μου ο Σάββας σήμερα η διαιτησία δεν μας έπαιξε καλά και εσύ μου λές για τον Όφη?:p
  • Balaton:
    Δεν το ειχα δει και μπηκα στο τουιτερ κατα τυχη και το ειδα και εμεινα με ανοικτο το στομα ενταξει ας δωσουν το πρωταθλημα απο τωρα να τελειωνουμε το θεμα τι το τραβανε μεχρι τον Μαιο;
  • Ertzan:
    Ναι να το δώσουν μαζί με τα κερδισμένα όβερ 0,5 ή όβερ 1,5 ή όβερ 2,5 που θα μας δώσει ο θρύλος μας:p
  • Balaton:
    χαχαχαχαχαχαχαχαχα
  • PANATHA:
    Καλημέρα στην παρέα
  • PANATHA:
    Δανία - Superligaen Χόρσενς - Χόμπρο στο 18΄0-0....το Over 0,5 στο πρώτο μέρος @1.83
  • Tchami:
    Καλησπέρα και από εμένα !
  • Ertzan:
    Καλησπέρα Καλησπέρα. Φουριόζα η Ίντερ
  • Balaton:
    Καλησπέρα καλησπέρα
  • Balaton:
    οχι ρε γαμωτο εχασα την Ιντερ
  • Balaton:
    πλακα κανω δεν θα την επαιζα δεν την ειχα στο προγραμμα
  • Ertzan:
    Λέω και εγώ να τον πήρε ύπνος? Γιατί εγώ έναν υπνάκο πήρα μέχρι τις 1 αφού το πρωί είχα πάει για ψάρεμα
  • Balaton:
    τα εχουμε πει εχω συγκεκριμενο ωραριο το ΣΚ ειναι δουλεια για εμενα αυτο δεν ειναι χαβαλαες
  • betover:
    Καλησπερα και καλη επιτυχια
  • Balaton:
    ουτε τερματοφυλακας γυνακειου ποδοσφαιρου δεν τρωει τετοιο γκολ
  • Ertzan:
    Απόψε μάλλον θα κάνουμε ρεπό έτσι όπως κόβω τα παιχνίδια
  • Balaton:
    ε καλα δεν πειραζει μωρε
  • Balaton:
    εχουμε ολη την εβδομαδα που ερχεται ειναι γεματη
  • Balaton:
    σκεψου να επαιρνες ενα λαθος ματς οπως πχ η Ρομα και να τον επινες
  • Balaton:
    κριμα δεν ειναι;
  • Ertzan:
    Και πολύ κρίμα μάλιστα
  • Forum Bot:
    Ο χρήστης V1301 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Δημιουργία Λογαριασμού στη MyBet." στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • mpaxoumis:
    Vernos ο νικητής του διαγωνισμού για την 7η αγωνιστική του Ελληνικού πρωταθλήματος!!
  • BetLaden:
    Το δώρο ήδη στάλθηκε. Vernos δες στα emails σου...
    BetLaden: Το δώρο ήδη στάλθηκε. Vernos δες στα emails σου...