Πριν γραφτείτε να παίξετε στοίχημα, ενημερωθείτε από τις ανανεωμένες αναλύσεις μας για τους σημαντικότερους κανόνες κάθε στοιχηματικής εταιρείας και επιλέξτε το καλύτερο "πρόγραμμα επιβράβευσης πελατών" που ταιριάζει στο τρόπο παιξίματός σας

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: championsbet/bet14

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 0%

Level
    1
    Thanks (Given)
    2
    Thanks (Received)
    3
    Likes (Given)
    4
    Likes (Received)
    43
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή championsbet/bet14

αποφασισα να ανοιξω ενα θεμα για την championsbet,να δω λιγακι και τις αποψεις των υπολοιπων.

την χρησιμοποιω εδω και σχεδον 2 χρονια.

εχω κανει πολλες καταθεσεις και πολλες αναληψεις. οι αναληψεις ειναι ή τριψηφιες ή τετραψηφιες.

το 2017 ειχα ζημία,αλλα το 2018 ειχα μεγάλο κερδος και σε αυτην και στον κλώνο της,την bet14. μαλιστα μου εστειλαν και βεβαιωση κερδων πριν λιγο καιρο,για την εφορία.

δεν ζητησαν ποτέ κανενα εξτρα εγγραφο σε καμια μου αναληψη ολα αυτα τα χρονια και δεν εχω κάποιο limit. η πιο αργη αναληψη ηταν σε 36 ωρες.

σε αναληψη με εμβασμα , παντα τα λεφτα τα ειχα στην τραπεζα σε λιγοτερο απο 24 ωρες,ακομα εν μεσω σαββατοκυριακου.

ακριβως την ιδια αποψη με εμενα για αυτην εχουν και αρκετοι φιλοι μου που την χρησιμοποιουν, και νομιζω πως κι ο goal2 εδω στο φορουμ,ειχε κανει παρόμοια θετικα σχόλια για αυτην.

μου κανει τρομερά θετικη εντυπωση σε μια εποχη που τα παραπονα για καθυστερησεις πληρωμων, ή για μη πληρωμες απο στοιχηματικες προς παικτες ή για τρελες απαιτησεις εγγραφων απο αυτες, ακομα και για 100-200 ευρω, να υπαρχει στοιχηματικη εταιρεια η οποία ειναι "μικρή" και σχετικά αγνωστη στο ευρύ κοινό και να διεκπεραιώνει ταχύτατα αναλήψεις 2.000 ευρω ή και παραπάνω.

εψαξα εδω στην ενοτητα "στοιχηματικες εταιρειες" να δω αν υπαρχει καποιος που να ειχε αντιδικια μαζι τους. εψαξα μεχρι 2015 ,μετα κουραστηκα, και το μόνο που βρήκα ηταν ένα thread για καθυστέρηση πληρωμης το 2015 (τότε που πρωτο-εγιναν τα capitals control) από ενα μελος του φορουμ, που εφτασε μεχρι 4 βδομαδες (δεν εγραψε αν πηρε τα λεφτα τελικα, αλλά λογικα τα πηρε,γιατί αν δε τα ειχε παρει, η λογική λέει ότι θα το ειχε γραψει).

ειχε καποιος από σας προβλημα μαζι τους ποτέ?

θα με ενδιεφερε να ακουσω τις αποψεις σας.

επισης αφορμη για να ξεκινησω αυτο το θεμα ειναι το επερχομενο νομοσχεδιο, περί αδειοδότησης εταιρειων.

φοβαμαι πως ισως η championsbet/bet14 δε θα εχει το μπατζετ να πληρωσει τα απαιτουμενα χρηματα και να παρει άδεια 5ετους διαρκειας.

ξερει κανεις πόσο δυνατη ειναι γενικα σαν εταιρεια στο εξωτερικο και κατα πόσον ειναι διατεθιμενη να κανει υπομονη επενδυοντας στην Ελλάδα,ακόμα κι αν εχει χασουρα στην αρχή?

γενικά δεν είναι πολύ δραστήρια στον τομέα του marketing/διαφημισεων και banners κτλ, πραγμα που με βαζει σε σκεψεις, για το αν θα καταφερει να μεινει στην αγορα.

προσωπικα θεωρω οτι μια εταιρεια με τετοια συνεπεια στις πληρωμες και χωρις limit, θα ηταν κρίμα να φυγει απο την Ελλάδα

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 329
    Overall activity: 19,0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένος

Level
    4
    Thanks (Given)
    87
    Thanks (Received)
    51
    Likes (Given)
    400
    Likes (Received)
    255
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή Απάντηση: championsbet/bet14

Kαλησπερα φιλε μου.Μαλλον θα κανω εγγραφη και εγω στην championsbet.Ζητανε κατι αλλο εκτος απο ταυτοτητα?με τα μπονους πως τα πανε?κανουν τιποτα πονηριες?
    NeverGive€Up

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ

Level
    1
    Thanks (Given)
    5
    Thanks (Received)
    3
    Likes (Given)
    24
    Likes (Received)
    15
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Όσοι θέλετε να λάβετε το μπόνους 1ης κατάθεσης από την συγκεκριμένη εταιρεία, πρέπει να γνωρίζετε ότι ισχύει ο παρακάτω όρος:

"Για να ολοκληρωθεί η επαλήθευση των στοιχείων σας με σκοπό την πίστωση μπόνους, θα χρειαστεί να μας στείλετε τον κωδικό επιβεβαίωσης που θα λάβετε στην διέυθυνση κατοικίας σας, που μας δηλώσατε κατα την εγγραφή σας. Κατόπιν αιτήματος μπόνους."

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ

Level
    1
    Thanks (Given)
    2
    Thanks (Received)
    3
    Likes (Given)
    4
    Likes (Received)
    43
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gambler33 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπερα φιλε μου.Μαλλον θα κανω εγγραφη και εγω στην championsbet.Ζητανε κατι αλλο εκτος απο ταυτοτητα?με τα μπονους πως τα πανε?κανουν τιποτα πονηριες?
    σε μενα εχουν ζητησει ταυτοτητα κι ενα λογαριασμο δεκο/χαρτι κεπ κατα την εγγραφη. το ιδιο και σε 5-6 φιλους μου που τη χρησιμοποιουν.τιποτα αλλο. ουτε κατα την εγγραφη,ουτε στις αναληψεις. ααα ξεχασα. ζητησαν και φωτογραφια της debit card με την οποια κατεθεσα (λογικό) και οταν ζητησα αναληψη στην τραπεζα φωτο το την 1η σελιδα του τραπεζικου βιβλιαριου μου (λογικό).

το μπονους τους δεν εχει ιδιαιτερα ευνοικους ορους,αλλα αυτο εξαρταται κι απο τον τροπο που παιζεις. ειναι λιγο σχετικά ολα δηλαδη.

καλο ειναι να διαβασεις προσεκτικα τους ορους γιατι πολλες αγορες δεν συμπεριλαμβανονται στο τζιρο τους μπονους.

επισης για να λαβεις το μπονους, πρεπει να καταθεσεις, και μετα να ζητησεις το μπονους με email, και αυτοι θα σου στειλουν ενα γραμμα μεσω ταχυδρομειου στη διευθυνση που δηλωσες.

το γραμμα αυτο εχει εναν κωδικο που πρεπει να τον στειλεις μεσω email σε αυτους και τοτε μόνον θα παρεις το μπονους.

επισης δεν ξερω αν δινουν μπονους με skrill/neteller . εγω δε τα χρησιμοποιω ποτέ,οπότε αν εχεις σκοπο να χρησιμοποιησεις κατι τετοιο , θα σου προτεινα να ρωτησεις πρωτα αν θα δικαιουσαι μπονους.

τωρα οσον αφορα το αν κανουν πονηριες,δεν ξερω τι ακριβως εννοεις, αλλα σε μενα και σε ολους αλλους ξερω ηταν πάντα κυριοι με Κ κεφαλαιο. αψογοι στις πληρωμες, καμία ταλαιπωρια,καμία καθυστέρηση,κανενα εξτρα εγγραφο,κανένα limit.

βεβαια εγω επειδη εχω καταθεσει με 4 διαφορετικους ταυτοποιημενους τροπους (viva wallet,moneysafe,paysafe,debit card), και ειδικα η καταθεση με καρτα μετραει πολύ, κι επισης εχω κανει άπειρες αναληψεις στην τραπεζα μου , ξερουν οτι ειμαι εγω 200%, κι οτι δεν προκειται για πλαστο λογαριασμο κτλ.

τωρα αν καποιος πηγαινε να κανει καμια μαιμουδια με skrill/neteller αλλουνου ή δεν ξερω γω τι αλλη κομπινα, δεν ξερω εκει πως μπορει να αντιδρουσανε.

σε μενα και στους φιλους μου που ειμαστε ολοι 100% legit accounts και ανα πάσα στιγμη μπορουμε να στειλουμε το οποιοδηποτε εγγραφο, δε μας εχουν ζητησει Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α εξτρα ποτέ.

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 61%, Points required for next Level: 199
    Overall activity: 87,0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένος

Level
    5
    Thanks (Given)
    24
    Thanks (Received)
    29
    Likes (Given)
    138
    Likes (Received)
    90
    Dislikes (Given)
    1
    Dislikes (Received)
    1
    vCash
    500

Στα θετικα πρωτα.Με πληρωσαν σχεδον χωρις κανενα προβλημα.85%+ ιστορικο με στοιχηματα value bets, και τα πληρωσαν ολα.
    Για μπονους δεν εχω αποψη, δεν το ειχα παρει σε καμια απο τις δυο.Ουτε για λαθη αποδοσεων που κανουν μονο αυτες εχω αποψη.Value εννοω παιξιμο σε αποδοσεις οσο εχουν και ολοι οι υπολοιποι την στιγμη που παιζεται το δελτιο, και μετα πτωση, στα μισα τουλαχιστον στοιχηματα μεγαλη πτωση αποδοσης παντου.
    Αυτο που διαπιστωσα και στις δυο εταιρειες, ηταν οτι μαλλον εχουν "κοφτη" οταν περασεις τα 5000¤ καθαρο κερδος.
    Εκτος απο τους 2 δικους μου λογαριασμους, περυσι οταν μου ειπαν 2 φιλοι μου οτι τους εκοψε η championsbet, ειχαν και αυτοι λιγο πανω απο 5κ καθαρο κερδος.
    Στα θετικα και τα 0% γκανιοτα για οσους παιζουν εμπορικα ματς, εχουν 1-2 παιχνιδια ανα μερα, και καποιες φορες 3 η 4.
    Και η καλουτσικη γκανιοτα γενικα. Σε 2nd class πρωταθληματα ειναι συνηθως 1,5% με 2% καλυτερη απο την bet365 και την (ψευδως διαφημιζομενη ως κορυφαια σε γκανιοτα) goalbet

Αρνητικα.Η Bet14 καποια στιγμη μου εστειλε με κουριερ εναν φακελο με κωδικο για επαληθευση.
    Και ετυχε και στις 2 εταιριες μου να μου καθυστερησουν καπως αναληψεις, μια φορα η bet14 και δυο η championsbet, γυρω στην εβδομαδα η καθυστερηση και πληρωθηκα αφου τους ειδοποιησα στο chat οτι καθυστερουν.
    Ομως το οτι με πληρωσαν εμενα δεν σημαινει οτι δεν εχουν κλεψει αλλους.
    ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΤΟ CASHOUT γιατι θα κλαιτε τα κερδη σας.
    To cash out τους ειναι με διαφορα το καλυτερο που υπαρχει.Παντα συμφερει απο το να καλυψεις σε αλλη εταιρεια, ακομα και σε betfair καλυψη με 3% προμηθεια θα εδινε λιγοτερο κερδος η περισσοτερη ζημια.Οποτε μαλλον ειναι πολυ καλο για να ειναι αληθινο.
    Εχουν ακυρωσει σε πολλες περιπτωσεις στοιχηματα που εγιναν cashout με κερδος, ειτε γιατι ειχε παιχτει pregame και εγινε cash out πριν ξεκινησει το ματς, (εχουν εναν ορο περι live cashout που ομως δεν ειναι ξεκαθαρα γραμμενος και με βαση αυτο ακυρωνουν) ειτε για καταχρηση cashout αμα δουν συνεχομενα κλεισιματα με κερδος.
    Γενικα,αναλογα με τον τροπο που παιζει ο καθενας, και τι ζηταει απο μια εταιρεια,η με ποια κριτηρια την κρινει, νομιζω οτι ειναι αρκετα καλες, αρκει να προσεξει καποιος αυτο με το cash out.Για μενα αποδειχτηκαν πολυ χρησιμες, με τον τροπο που παιζω,σε αλλες οχι 5κ κερδος αλλα ουτε 1κ δεν προλαβα να κερδισω πριν ερθει η "λυπητερη"

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Παρόμοια Θέματα

1. Championsbet
    By ANDRE in forum Νόμιμες στοιχηματικές εταιρείες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-2014, 20:48
  2. VIP Championsbet
    By texnokratis in forum Νόμιμες στοιχηματικές εταιρείες
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-03-2014, 01:42
  3. ChampionsBet support
    By BetLaden in forum Νόμιμες στοιχηματικές εταιρείες
    Απαντήσεις: 209