Όρια χωρίς λόγο με το καλημέρα η ''Fonbet''

14 Μαι 2021
74
26
18

ΚΑΦΕΝΕΙΟ Η '' FONBET ''​


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Πριν μια βδομάδα γράφτηκα στη fonbet
παίζοντας ένα gg από τις χαμηλές κατηγορίες τις Τσεχίας και έπειτα 2 στοιχήματα τεννις, όλα μονά στοιχήματα ύψους 30 περίπου ευρώ μέσα σε 1 ώρα
έπειτα με θεώρησαν τόσο μεγάλο κίνδυνο επιβάλλοντας γελοία όρια 1-2 ευρώ και μάλιστα και χρονικά όρια δηλαδή το αμέσως επόμενο ποντάρισμα πρέπει να είναι μετά από 5 λεπτά από το προηγούμενο....................

είναι δυνατόν να παίρνουν άδεια αυτά τα καφενεία με τέτοιους γελοίους όρους
μόνο να τα αρπάζουνε θέλουνε, κάνεις δεν είναι με το μέρος των παικτών;


(01:05:44 PM) ΑΝΤΩΝΙΟΣ: Καλησπέρα δε μπορώ να ποντάρω όσα χρήματα επιθυμώ και μου επιτρέπεται να στοιχηματίσω γελοία ποσά γιατί συμβαίνει αυτό ?
(01:06:34 PM) Αλέξανδρος Σ.: Δώστε μου 2 λεπτά παρακαλώ να ελέγξω τι έχει συμβεί
(01:07:44 PM) Αλέξανδρος Σ.: Σας ευχαριστώ για τη μικρή αυτή αναμονή.
(01:08:54 PM) Αλέξανδρος Σ.: Κατόπιν απόφασης του τμήματος Ρίσκου της Fonbet, έχουν τοποθετηθεί τα εν λόγω όρια στον λογαριασμό σας. Εμείς, σαν Εξυπηρέτηση Πελατών δεν μπορούμε να γνωρίζουμε, ούτε και έχουμε με κάποιο τρόπο πρόσβαση στα στοιχεία που οδήγησαν το τμήμα Ρίσκου στη λήψη αυτής της απόφασης.
(01:09:18 PM) Αλέξανδρος Σ.: Γνωρίζουμε ωστόσο ότι τα όρια ελέγχονται και αναθεωρούνται καθημερινά. Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να αλλάξουν / αφαιρεθούν ανά πάσα στιγμή.
(01:09:55 PM) ΑΝΤΩΝΙΟΣ: αυτό είναι γελοίο που λέτε δηλαδή τι σημαίνει ρίσκο
(01:10:04 PM) ΑΝΤΩΝΙΟΣ: 60 ευρ
(01:10:13 PM) ΑΝΤΩΝΙΟΣ: 60 ευρώ κέρδισα
(01:11:07 PM) Αλέξανδρος Σ.: Από όσο ξέρουμε, δεν αφορά το τυχόν κέρδος ενός λογαριασμού. Το τμήμα Ρίσκου ελέγχει τη στοιχηματική συμπεριφορά του εκάστοτε λογαριασμού και λαμβάνει αποφάσεις.
(01:11:30 PM) Αλέξανδρος Σ.: Μπορεί να τοποθετηθούν όρια σε λογαριασμούς που χάνουν ή σε λογαριασμούς που κερδίζουν, δεν έχει σημασία.
(01:11:54 PM) ΑΝΤΩΝΙΟΣ: το πρόβλημα που είναι ακριβώς ?
(01:12:34 PM) ΑΝΤΩΝΙΟΣ: τι παράξενο έχει η στοιχηματική συμπαιριφορα?
(01:13:42 PM) Αλέξανδρος Σ.: Αυτό δυστυχώς δεν μπορούμε να το γνωρίζουμε, δεν έχουμε γνώση πάνω σε αυτό.
(01:13:53 PM) ΑΝΤΩΝΙΟΣ: μάλλον θέλεται μόνο τα αρπάζεται θα σας δυσφημίσω
(01:15:10 PM) Αλέξανδρος Σ.: Κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει σίγουρα, ωστόσο δεν μπορεί το τμήμα μας να κάνει κάτι επί αυτού.
(01:15:18 PM) Αλέξανδρος Σ.: Υπάρχει μήπως κάτι άλλο που θα θέλατε να συζητήσουμε, παρακαλώ;
(01:16:14 PM) ΑΝΤΩΝΙΟΣ: ωραία τα παραμύθια σας θα δημοσιοποιήσω τη συνομιλία καθώς και την αλητεία σας
(01:17:36 PM) ΑΝΤΩΝΙΟΣ: το free bet πρώτης κατάθεσης που διαφημίζεται το δικαιούμαι ή οχι :
(01:18:31 PM) Αλέξανδρος Σ.: Φυσικά, θα πρέπει να ταυτοποιήσετε τον λογαριασμό σας. Μόλις γίνει αυτό, εντός 24 ωρών σας στέλνουμε τον κωδικό μπόνους για την πρώτη σας κατάθεση!
(01:20:34 PM) *** Αλέξανδρος Σ. left the chat ***
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τους έκλ@σες μια μάντρα ξέρεις τι.....
Και να σου πω γιατί; Γιατί η πελατεία τους βασίζεται αποκλειστικά και μόνο σε τζογαδόρους που συνεχώς το ταμείο τους είναι μείον.Αυτούς (τους τζογαδόρους) δεν μπορείς με κανένα τρόπο να τους πείσεις να σταματήσουν να παίζουν στην εταιρία τους και στην κάθε εταιρία, γιατί πολύ απλά δεν έτυχε ποτέ να κερδίσουν ένα πχ σεβαστό ποσό ώστε να φτάσουν να το διεκδικήσουν και να δουν οτι πιθανότητα θα έχουν θέμα ανάληψης ή και κλείσιμο του λογαριασμού τους.Σοβαρά τώρα υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που πιστεύει οτι στις online στοιχηματικές κρατάνε άτομα που έχουν μόνιμο θετικό ταμείο;
 
Τους έκλ@σες μια μάντρα ξέρεις τι.....
Και να σου πω γιατί; Γιατί η πελατεία τους βασίζεται αποκλειστικά και μόνο σε τζογαδόρους που συνεχώς το ταμείο τους είναι μείον.Αυτούς (τους τζογαδόρους) δεν μπορείς με κανένα τρόπο να τους πείσεις να σταματήσουν να παίζουν στην εταιρία τους και στην κάθε εταιρία, γιατί πολύ απλά δεν έτυχε ποτέ να κερδίσουν ένα πχ σεβαστό ποσό ώστε να φτάσουν να το διεκδικήσουν και να δουν οτι πιθανότητα θα έχουν θέμα ανάληψης ή και κλείσιμο του λογαριασμού τους.Σοβαρά τώρα υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που πιστεύει οτι στις online στοιχηματικές κρατάνε άτομα που έχουν μόνιμο θετικό ταμείο;
Αυτά όμως γίνονται γιατί εμείς οι...
τα επιτρέπουμε δεν είναι δυνατόν να έχουν τόσο θράσος οι εταιρείες, η άλλη πλευρά φταίει που τα δέχετε..
Αυτοί οι τζογαδόροι που λες εθιζονται μετά από μια μεγάλη νίκη και συνεχίζουν
Εσύ δηλαδή τι κάνεις σχετικά με αυτό
Εγώ δεν είπα ότι τους έκανα κάτι κατάλαβες οπότε βγάλε το κόμπλεξ(εάν εχεις) σου αλλου
 
Αυτά όμως γίνονται γιατί εμείς οι...
τα επιτρέπουμε δεν είναι δυνατόν να έχουν τόσο θράσος οι εταιρείες, η άλλη πλευρά φταίει που τα δέχετε..
Αυτοί οι τζογαδόροι που λες εθιζονται μετά από μια μεγάλη νίκη και συνεχίζουν
Εσύ δηλαδή τι κάνεις σχετικά με αυτό
Εγώ δεν είπα ότι τους έκανα κάτι κατάλαβες οπότε βγάλε το κόμπλεξ(εάν εχεις) σου αλλου
Εγώ προσωπικά παίζω και πληρώνομαι στον ΟΠΑΠ πλέον.Ναι γκανιότα , μικρές αποδόσεις , μπλα μπλα μπλα αλλά το μαρούλι πέφτει.Πλερουά ο ΟΠΑΠ και σε όποιον αρέσει.
Όσο για το "κόμπλεξ" που ανέφερες, εγώ απλά μια διαπίστωση έκανα η οποία μάλον σε ενόχλησε τόσο πολύ.
Εαν εκλαμβάνεις τη διαπίστωση ως κόμπλεξ οκ.Συνέχισε να παίζεις και όταν κερδίζεις να μπαίνεις εδώ μέσα να διαβάζουμε πως σε γλέντησε η εταιρία να γελάμε και λίγο
 
Ο τρόπος σου δε με άρεσε, (Τους έκλ@σες μια μάντρα ξέρεις τι.....) όχι η σκέψη σου για αυτό είπα εαν έχεις κομπλεξ ....

Ίσως έχεις κάποιο πρακτορείο οπαπ ίσως και όχι αλλά έτσι και αλλιώς άκου
1) δεν είπα ότι δε με πλήρωσαν απλά είπα για τα όρια πονταρίσματος οπότε άσε το μαρούλι στην άκρη
2) σε ένα χρόνο έχω βγάλει 5ψήφιο ποσό καθαρού κέρδους από το στοίχημα εάν έπαιζα όπως αναφέρεις θα είμουν μέσα το ίδιο ποσό
3) εάν παίζεις στον οπαπ για εμένα είσαι στη κατηγορία των τζογαδόρων που λες και ξέρεις γιατί - εκτός αμα έχεις στημένα ..................................εγώ παίζω μόνο όταν έχω πλεονέκτημα που στον οπαπ δεν υπάρχει
4) το κόμπλεξ διακρίνω από τα γραφόμενα σου
λες ότι χαίρεσαι με τη συμπαιριφορά των εταιριών
λες '' Συνέχισε να παίζεις και όταν κερδίζεις να μπαίνεις εδώ μέσα να διαβάζουμε πως σε γλέντησε η εταιρία να γελάμε και λίγο '΄ συγχαρητήρια ρε μεγάλε

Από το γραπτό λόγο συμβαίνουν και παρεξηγήσεις
δε θα ασχοληθώ άλλο έχασα πολύτιμο χρόνο εδώ

να ξέρεις ότι εγώ τους γλεντάω για αυτό βάζουν τα όρια
 
Αυτά όμως γίνονται γιατί εμείς οι...
τα επιτρέπουμε δεν είναι δυνατόν να έχουν τόσο θράσος οι εταιρείες, η άλλη πλευρά φταίει που τα δέχετε..
Αυτοί οι τζογαδόροι που λες εθιζονται μετά από μια μεγάλη νίκη και συνεχίζουν
Εσύ δηλαδή τι κάνεις σχετικά με αυτό
Εγώ δεν είπα ότι τους έκανα κάτι κατάλαβες οπότε βγάλε το κόμπλεξ(εάν εχεις) σου αλλου
Εγώ προσωπικά παίζω και πληρώνομαι στον ΟΠΑΠ πλέον.Ναι γκανιότα , μικρές αποδόσεις , μπλα μπλα μπλα αλλά το μαρούλι πέφτει.Πλερουά ο ΟΠΑΠ και σε όποιον αρέσει.
Ο τρόπος σου δε με άρεσε, (Τους έκλ@σες μια μάντρα ξέρεις τι.....) όχι η σκέψη σου για αυτό είπα εαν έχεις κομπλεξ ....

Ίσως έχεις κάποιο πρακτορείο οπαπ ίσως και όχι αλλά έτσι και αλλιώς άκου
1) δεν είπα ότι δε με πλήρωσαν απλά είπα για τα όρια πονταρίσματος οπότε άσε το μαρούλι στην άκρη
2) σε ένα χρόνο έχω βγάλει 5ψήφιο ποσό καθαρού κέρδους από το στοίχημα εάν έπαιζα όπως αναφέρεις θα είμουν μέσα το ίδιο ποσό
3) εάν παίζεις στον οπαπ για εμένα είσαι στη κατηγορία των τζογαδόρων που λες και ξέρεις γιατί - εκτός αμα έχεις στημένα ..................................εγώ παίζω μόνο όταν έχω πλεονέκτημα που στον οπαπ δεν υπάρχει
4) το κόμπλεξ διακρίνω από τα γραφόμενα σου
λες ότι χαίρεσαι με τη συμπαιριφορά των εταιριών
λες '' Συνέχισε να παίζεις και όταν κερδίζεις να μπαίνεις εδώ μέσα να διαβάζουμε πως σε γλέντησε η εταιρία να γελάμε και λίγο '΄ συγχαρητήρια ρε μεγάλε

Από το γραπτό λόγο συμβαίνουν και παρεξηγήσεις
δε θα ασχοληθώ άλλο έχασα πολύτιμο χρόνο εδώ

να ξέρεις ότι εγώ τους γλεντάω για αυτό βάζουν τα όρια
Πρακτορείο φυσικά και δεν έχω αλλά και μόνο συνειρμικά που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα καταλαβαίνω πολλά...
Επίσης καταλαβαίνω πολλά για το μυαλό που κουβαλάς όταν με χαρακτηρίζεις τζογαδόρο και όταν μάλιστα δεν μπορείς να χωνέψεις οτι υπάρχουν άτομα που κερδίζουν σε μόνιμη βάση από τον ΟΠΑΠ.
Όσο για το κόμπλεξ που έχεις , φαίνεται στην ανάγκη σου να μας πεις πόσα βγάζεις το χρόνο λες και είσαι ο μοναδικός που ανακάλυψε τον τρόπο.
Το ποιος γλεντάει ποιον το βλέπω.Εσένα περίμεναν οι εταιρίες να τους γλεντήσεις.
 
Εγώ προσωπικά παίζω και πληρώνομαι στον ΟΠΑΠ πλέον.Ναι γκανιότα , μικρές αποδόσεις , μπλα μπλα μπλα αλλά το μαρούλι πέφτει.Πλερουά ο ΟΠΑΠ και σε όποιον αρέσει.

Πρακτορείο φυσικά και δεν έχω αλλά και μόνο συνειρμικά που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα καταλαβαίνω πολλά...
Επίσης καταλαβαίνω πολλά για το μυαλό που κουβαλάς όταν με χαρακτηρίζεις τζογαδόρο και όταν μάλιστα δεν μπορείς να χωνέψεις οτι υπάρχουν άτομα που κερδίζουν σε μόνιμη βάση από τον ΟΠΑΠ.
Όσο για το κόμπλεξ που έχεις , φαίνεται στην ανάγκη σου να μας πεις πόσα βγάζεις το χρόνο λες και είσαι ο μοναδικός που ανακάλυψε τον τρόπο.
Το ποιος γλεντάει ποιον το βλέπω.Εσένα περίμεναν οι εταιρίες να τους γλεντήσεις.
μη μου βάζεις λόγια που δεν είπα, είσαι συκοφάντης
δείξε μας ειδικέ πως βγάζουμε λεφτά από τον οπαπ, ευπρόσδεκτη η άποψη σου
για μένα οποίος δε παίζει βάλιου αρμπ ,late bet ή αμα δεν έχεις στημένα ή κάποια άλλη μέθοδο που δε ξέρω τσαμπα ασχολείται και είναι τζογαδόρος,
παρόλα αυτά αφού κερδίζεις συγχαρητήρια
δεν ανακάλυψα τίποτα εγώ από το ίντερνετ διδάχθηκα, άσχετος παίκτης είμουν που έπαιζε ψίχουλα στα προποτζίδικα και σου ανάφερα τα κέρδη γιατί μιλάς για γλέντια μυαλό δε θα σου βάλλω
έχεις κόμπλεξ ,κακία, και βγάζεις συμπαιράσματα χωρίς να ξέρεις φαίνεται και από εδώ
Συνέχισε να παίζεις και όταν κερδίζεις να μπαίνεις εδώ μέσα να διαβάζουμε πως σε γλέντησε η εταιρία να γελάμε και λίγο '΄
 
Εγώ προσωπικά παίζω και πληρώνομαι στον ΟΠΑΠ πλέον.Ναι γκανιότα , μικρές αποδόσεις , μπλα μπλα μπλα αλλά το μαρούλι πέφτει.Πλερουά ο ΟΠΑΠ και σε όποιον αρέσει.

Πρακτορείο φυσικά και δεν έχω αλλά και μόνο συνειρμικά που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα καταλαβαίνω πολλά...
Επίσης καταλαβαίνω πολλά για το μυαλό που κουβαλάς όταν με χαρακτηρίζεις τζογαδόρο και όταν μάλιστα δεν μπορείς να χωνέψεις οτι υπάρχουν άτομα που κερδίζουν σε μόνιμη βάση από τον ΟΠΑΠ.
Όσο για το κόμπλεξ που έχεις , φαίνεται στην ανάγκη σου να μας πεις πόσα βγάζεις το χρόνο λες και είσαι ο μοναδικός που ανακάλυψε τον τρόπο.
Το ποιος γλεντάει ποιον το βλέπω.Εσένα περίμεναν οι εταιρίες να τους γλεντήσεις.
και δε ξαναασχολούμαι άλλο μαζί σου το κουράσαμε το θέμα ε΄χασα αρκετο χρόνο.... εμένα δε με άρεσε που λες Τους έκλ@σες μια μάντρα ξέρεις τι..... για αυτο είπα έαν έχεις κόμπλεξ και στο ανέφερα και πίσω
ΤΕΛΟΣ
 
Εγώ προσωπικά παίζω και πληρώνομαι στον ΟΠΑΠ πλέον.Ναι γκανιότα , μικρές αποδόσεις , μπλα μπλα μπλα αλλά το μαρούλι πέφτει.Πλερουά ο ΟΠΑΠ και σε όποιον αρέσει.
Tarantules ειλικρινά μπράβο σου αν μπορείς και βγάζεις κέρδος από τον ΟΠΑΠ.

Αν θυμάμαι καλά σε ένα παλιό σου post είχες αναφέρει ότι ασχολείσαι με προγράμματα για να σου βγάζουν τις επιλογές σου.
Και παίζεις μόνο pregame αν θυμάμαι καλά.

Όπως καταλαβαίνεις γενικά είναι πολύ δύσκολο να βγάλεις κέρδος στον ΟΠΑΠ.

Αν επιτρέπεται τι yield καταφέρνεις και έχεις στον ΟΠΑΠ?
 
μη μου βάζεις λόγια που δεν είπα, είσαι συκοφάντης
δείξε μας ειδικέ πως βγάζουμε λεφτά από τον οπαπ, ευπρόσδεκτη η άποψη σου
για μένα οποίος δε παίζει βάλιου αρμπ ,late bet ή αμα δεν έχεις στημένα ή κάποια άλλη μέθοδο που δε ξέρω τσαμπα ασχολείται και είναι τζογαδόρος,
παρόλα αυτά αφού κερδίζεις συγχαρητήρια
δεν ανακάλυψα τίποτα εγώ από το ίντερνετ διδάχθηκα, άσχετος παίκτης είμουν που έπαιζε ψίχουλα στα προποτζίδικα και σου ανάφερα τα κέρδη γιατί μιλάς για γλέντια μυαλό δε θα σου βάλλω
έχεις κόμπλεξ ,κακία, και βγάζεις συμπαιράσματα χωρίς να ξέρεις φαίνεται και από εδώ
Συνέχισε να παίζεις και όταν κερδίζεις να μπαίνεις εδώ μέσα να διαβάζουμε πως σε γλέντησε η εταιρία να γελάμε και λίγο '΄
Κάπου σε ένα topic είχα γράψει μέσες άκρες τον τρόπο που διαλέγω παιχνίδια.Άμα τόσο πολύ σε κόβει πως βγάζω λεφτά ψάξτο να το βρεις γιατί δεν θυμάμαι σε ποιο ακριβώς το είχα αναφέρει.
Όσο για τα άλλα που λες , δεν τα σχολιάζω γιατί θα ξεφύγει η κουβέντα και θα χαλάσουμε τις καρδιές μας.
Οι εταιρίες πάντως να ξέρεις οτι δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα και δεν μοιράζουν λεφτά οπότε εαν κάποιος μου πει οτι συνεχίζει να κερδίζει σε αυτές σε μόνιμη βάση και όχι περιστασιακά , θα τον κοιτάω πάντα με μισό μάτι.
 
Ασχολουμαι χρονιαααα με αρμπ/βαλιου. Δεκαετια και βαλε. Απειρες εταιριες απειρα ακκαουντ
Προλαβα τα καλα χρονια που κοπανουσαμε 100 χιλιαρικα+ τζιρο ανα μερα σε ενα μονο ακκαουντ 365...και δεν το κλειναν
Artemisbet....οι φιλοι μας οι Τουρκοι. 155 live arb σε μια μερα μεσα,1000 euro πονταρισμα ανα μπετ....κουβεντα οι Τουρκοι
παραδειγματα απειρα
Αλλα χρονια αλλες εποχες ομως

Ειναι πολυ ασχημο φιλινγκ να μην σε πληρωσει μια εταιρια.
Οι συνολικες ΜΗ πληρωμες που ειχα απο διαφορες εταιριες ξεπερνανε τα 250 χιλιαρικα στην "καριερα" μου
Αλλες δεν πληρωσαν αλλες διαλυθηκαν καναν φτερο τα λεφτα κτλ....η γελοια Τιπμπετ με τα τερτιπια της μου εφαγε κανα χιλιαρικο πανω κατω

Ειναι πολυ καλυτερο να φας λιμιτ μετα απο 3-4 μπετ απο το να φτασεις να εχεις μεσα αρκετα χιλιαρικα και ξαφνικα να κλαις ενα καρο λεφτα.
Οποτε φιλε Αντωνη (αν μου επιτρεπεις να σε λεω φιλε) καλα σε εκαναν και σε ριξαν οριο
Πηγες σε μια νεα εταιρια και επαιξες γγ χαμηλη κατηγορια Τσεχια και 2-3 τεννις
Πραγματικα τι περιμενες οτι θα σου κανουν;
Αν εριχνες κανα χιλιαρικο στον χ της Λιβερπουλ στο ματς της Κυριακης λες να σε κλειναν;
δεν νομιζω
δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα οι εταιριες και σιγουρα δεν ειναι "καφενεια" γιατι δεν αφηνουν εμας να βγαλουμε φραγκα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ultrasblue10
Ασχολουμαι χρονιαααα με αρμπ/βαλιου. Δεκαετια και βαλε. Απειρες εταιριες απειρα ακκαουντ
Προλαβα τα καλα χρονια που κοπανουσαμε 100 χιλιαρικα+ τζιρο ανα μερα σε ενα μονο ακκαουντ 365...και δεν το κλειναν
Artemisbet....οι φιλοι μας οι Τουρκοι. 155 live arb σε μια μερα μεσα,1000 euro πονταρισμα ανα μπετ....κουβεντα οι Τουρκοι
παραδειγματα απειρα
Αλλα χρονια αλλες εποχες ομως

Ειναι πολυ ασχημο φιλινγκ να μην σε πληρωσει μια εταιρια.
Οι συνολικες ΜΗ πληρωμες που ειχα απο διαφορες εταιριες ξεπερνανε τα 250 χιλιαρικα στην "καριερα" μου
Αλλες δεν πληρωσαν αλλες διαλυθηκαν καναν φτερο τα λεφτα κτλ....η γελοια Τιπμπετ με τα τερτιπια της μου εφαγε κανα χιλιαρικο πανω κατω

Ειναι πολυ καλυτερο να φας λιμιτ μετα απο 3-4 μπετ απο το να φτασεις να εχεις μεσα αρκετα χιλιαρικα και ξαφνικα να κλαις ενα καρο λεφτα.
Οποτε φιλε Αντωνη (αν μου επιτρεπεις να σε λεω φιλε) καλα σε εκαναν και σε ριξαν οριο
Πηγες σε μια νεα εταιρια και επαιξες γγ χαμηλη κατηγορια Τσεχια και 2-3 τεννις
Πραγματικα τι περιμενες οτι θα σου κανουν;
Αν εριχνες κανα χιλιαρικο στον χ της Λιβερπουλ στο ματς της Κυριακης λες να σε κλειναν;
δεν νομιζω
δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα οι εταιριες και σιγουρα δεν ειναι "καφενεια" γιατι δεν αφηνουν εμας να βγαλουμε φραγκα
σε καταλαβαίνω φίλε είναι το χειρότερο να μη σε πληρώνουν είδικα τόσα λεφτά
δε διαφωνώ σε όσα λες ούτε ο άλλος .............
όμως δε μπορώ να διανοηθώ γιατί να υπάρχει αυτή η συμπαιριφορά είδικα όταν έχουνε αδειοδοτηθεί στην Ελλάδα και μπορείς να κινηθείς δικαστικά αν πχ δε σε πληρώσουν δεν είναι μια εταιρεία πχ απο αυστραλία και αν αντιμετωπίσεις πρόβλημα δεν έχεις και πολλές επιλογές
αυτοί έτσι και αλλιώς κερδίζουν από τη γκανιότα εγώ τι κακό έκανα έριξα 3 βάλιου σημεία όχι και μεγάλης απόκλισης αποδόσεων, δεν έριξα κ κάνα χιλιάρικο ή παραπάνω για να εκτεθούν...
δε διαφωνώ το καλύτερο είναι να έχεις τα λεφτά σου πίσω αλλά δε μπορώ να διανοηθώ να μην σε πληρώνουν να σε λιμιτάρουν και να έχουν και άδεια από εδώ, αυτό δεν είναι μια δίκαιη αγορά στοιχήματος γενικά φταίνε αυτοί που τους δίνουν άδεια με τέτοιους γελοίους όρους (κατα τη κρίση μας θεωρούμε το οτιδήποτε και άλλα ) και εμεις που παίζουμε. Αυτοί είναι καρτελ πρέπει να γίνουν και οι παίκτες
Συγχαρητήρια να σου δώσω για τη δράση σου μακάρι να τα είχα μάθει νωρίτερα αυτά τα κόλπα αλλά είμουν και μικρός σε ηλικία τότε ...
 
Κάπου σε ένα topic είχα γράψει μέσες άκρες τον τρόπο που διαλέγω παιχνίδια.Άμα τόσο πολύ σε κόβει πως βγάζω λεφτά ψάξτο να το βρεις γιατί δεν θυμάμαι σε ποιο ακριβώς το είχα αναφέρει.
Όσο για τα άλλα που λες , δεν τα σχολιάζω γιατί θα ξεφύγει η κουβέντα και θα χαλάσουμε τις καρδιές μας.
Οι εταιρίες πάντως να ξέρεις οτι δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα και δεν μοιράζουν λεφτά οπότε εαν κάποιος μου πει οτι συνεχίζει να κερδίζει σε αυτές σε μόνιμη βάση και όχι περιστασιακά , θα τον κοιτάω πάντα με μισό μάτι.
Τι να σου πω και ο ΟΠΑΠ εταιρεία είναι
στον ιντερνετικο οπαπ παίζω και μόνο εκεί δε με έχει λιμιτλαρει ακόμη
εγω σε ένα χρόνο έχω βγάλει καλό κέρδος σε 5 εταιρίες δε σημαίνει ότι κέρδιζα κάθε μέρα αλλά στο τελος ναι με έχουνε λιμητάρει και έφυγα οπότε από το ίντερνετ 3 χρονια που παίζω είμαι ευχαριστημένος πέρα από την αλητεία με τα ορια
 
Τι να σου πω και ο ΟΠΑΠ εταιρεία είναι
στον ιντερνετικο οπαπ παίζω και μόνο εκεί δε με έχει λιμιτλαρει ακόμη
εγω σε ένα χρόνο έχω βγάλει καλό κέρδος σε 5 εταιρίες δε σημαίνει ότι κέρδιζα κάθε μέρα αλλά στο τελος ναι με έχουνε λιμητάρει και έφυγα οπότε από το ίντερνετ 3 χρονια που παίζω είμαι ευχαριστημένος πέρα από την αλητεία με τα ορια
επίσης για να ξέρεις για τον οπαπ έχω ακούσει μια περίπτωση που έπαιζε ο παοκ φιλικό μάλλον μεσα στη ρουμανια με την κλουζ την ουνιβερσιτεα όμως που ειναι β εθνική στο οπαπ είχαν τη κλουζ της α εθνικής στο κουπόνι ή δε θυμαμαι καλά πάντως η απόδοση νίκης του παοκ ηταν υψηλη μεγλαλης αξίας με μια ομαδα β εθνικης ένας τύπος το έριξε 1 η 2 χιλιαρικα στον προποτζιδικο και αφου κερδισε ο παοκ του το ακυρώσαν το στοιχημα
 
Συγγνωμη αλλα τι περιμενεις απο τη φονμπετ; Ολες αυτες οι εταριες του μπλοκ θα αντεξουν για λιγα στοιχηματα μετα τελειωσες. Συνειδητοποιημενα παμε σε αυτους να παιξουμε 2-3 δυνατα μπετς σε καποιο μεγαλο λαθος, να παρουμε ο,τι προλαβουμε και να χαιρετησουμε.
 
Απαράδεκτη η φονμπετ όντως.
Όπως τα λέτε.
Λιμιτ του τύπου 2-3€ Μαξ μπετ σε λίγες μέρες, παρότι έπαιζα ποδόσφαιρο μεγάλα πρωταθλήματα και με ελάχιστο καθαρό κέρδος.
Το χειρότερο από όλα είναι άλλο όμως.
Έκανα κατάθεση με paysafe. Οπως πάντα.ειχα σκοπό να ζητήσω ανάληψη με έμβασμα ή έστω paysafe.οπως πάντα.
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ανάληψη με έμβασμα ή paysafe!!!!! Μόνο με σκριλ,νετελερ(δεν έχω και δε θέλω κανένα από τα δύο) ή με τραπεζική κάρτα. Εγώ δε θέλω να βάζω τα στοιχεία της κάρτας μου στο ίντερνετ όμως.
Τέλος πάντων επέμεναν ότι είναι secure και λέω ας είναι.
Κατέθεσα δύο ευρώ που είναι η ελάχιστη κατάθεση και μετά τα ζήτησα όλα ανάληψη.
Όμως παρατήρησα ότι η ιστοσελίδα τους έχει αποθηκευσει τα στοιχεία της κάρτας μου κι ότι αν ξανακάνεις κατάθεση δε ζητάει ούτε κάν τον τριψήφιο κωδικό που έχει πίσω η κάρτα!!!!!! Σε άλλες στοιχηματικες ιστοσελίδες έμαθα ότι ΔΕΝ προχωράει η κατάθεση χωρίς τριψήφιο κωδικό.
Τρομερά πράγματα.πολυ secure η φονμπετ.
ΜΑΚΡΙΑ!!
Ζήτησα να μου σβήσουν τα στοιχεία της κάρτας μου, μόλις ολοκληρωθεί η ανάληψη εννοείται
 
Ασχολουμαι χρονιαααα με αρμπ/βαλιου. Δεκαετια και βαλε. Απειρες εταιριες απειρα ακκαουντ
Προλαβα τα καλα χρονια που κοπανουσαμε 100 χιλιαρικα+ τζιρο ανα μερα σε ενα μονο ακκαουντ 365...και δεν το κλειναν
Artemisbet....οι φιλοι μας οι Τουρκοι. 155 live arb σε μια μερα μεσα,1000 euro πονταρισμα ανα μπετ....κουβεντα οι Τουρκοι
παραδειγματα απειρα
Αλλα χρονια αλλες εποχες ομως

Ειναι πολυ ασχημο φιλινγκ να μην σε πληρωσει μια εταιρια.
Οι συνολικες ΜΗ πληρωμες που ειχα απο διαφορες εταιριες ξεπερνανε τα 250 χιλιαρικα στην "καριερα" μου
Αλλες δεν πληρωσαν αλλες διαλυθηκαν καναν φτερο τα λεφτα κτλ....η γελοια Τιπμπετ με τα τερτιπια της μου εφαγε κανα χιλιαρικο πανω κατω

Ειναι πολυ καλυτερο να φας λιμιτ μετα απο 3-4 μπετ απο το να φτασεις να εχεις μεσα αρκετα χιλιαρικα και ξαφνικα να κλαις ενα καρο λεφτα.
Οποτε φιλε Αντωνη (αν μου επιτρεπεις να σε λεω φιλε) καλα σε εκαναν και σε ριξαν οριο
Πηγες σε μια νεα εταιρια και επαιξες γγ χαμηλη κατηγορια Τσεχια και 2-3 τεννις
Πραγματικα τι περιμενες οτι θα σου κανουν;
Αν εριχνες κανα χιλιαρικο στον χ της Λιβερπουλ στο ματς της Κυριακης λες να σε κλειναν;
δεν νομιζω
δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα οι εταιριες και σιγουρα δεν ειναι "καφενεια" γιατι δεν αφηνουν εμας να βγαλουμε φραγκα
Συμφωνώ.καλυτερα λιμιτ από την αρχή, παρά να καταθέσεις τα άντερα σου,να παίζεις αντικρουόμενα λόγω αρμπιν όπως εσύ και να μαζευτούνε όλα τα κερδισμένα δελτία στην εκάστοτε προβληματική εταιρεία η οποία δεν έχει σκοπό να πληρώσει και να χάσεις και το κεφάλαιό σου.
Πάντως για να λέμε του στραβου το δίκιο πολλοί εκεί έξω που δεν πληρώνονται κάνουν εγκλήματα και πάνε γυρεύοντας.πχ γράφουν όλοι για τη νοβιμπετ ότι τους πιστολιαζει.
Έμαθα για τρεις από αυτούς που έγραψαν που άνοιξαν λογαριασμούς σε όλη την οικογένεια τους και έπαιζαν από το ίδιο κινητό τηλέφωνο και wifi όλους τους λογαριασμούς.ουτε τα προσχήματα δεν τηρούν.
Αντιθέτως έχω ακούσει για άτομο που τα κάνει όλα ολοσωστα στη Νόβι και τους έχει πάρει τα σωβρακα.
Δεν έχει χάσει ούτε ένα ευρώ λένε.

ΥΓ.φιλε τζόκερ έχεις φάει πιστόλια 250k λες.το ταμείο είναι θετικό παρόλα αυτά; Και αν ήταν ελπίζω να ήταν κατά πολύ.γιατι τέτοια ψυχική φθορά για 30k καθαρό κέρδος σε βάθος 15ετιας δεν αξίζει
 
Απαράδεκτη η φονμπετ όντως.
Όπως τα λέτε.
Λιμιτ του τύπου 2-3€ Μαξ μπετ σε λίγες μέρες, παρότι έπαιζα ποδόσφαιρο μεγάλα πρωταθλήματα και με ελάχιστο καθαρό κέρδος.
Το χειρότερο από όλα είναι άλλο όμως.
Έκανα κατάθεση με paysafe. Οπως πάντα.ειχα σκοπό να ζητήσω ανάληψη με έμβασμα ή έστω paysafe.οπως πάντα.
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ανάληψη με έμβασμα ή paysafe!!!!! Μόνο με σκριλ,νετελερ(δεν έχω και δε θέλω κανένα από τα δύο) ή με τραπεζική κάρτα. Εγώ δε θέλω να βάζω τα στοιχεία της κάρτας μου στο ίντερνετ όμως.
Τέλος πάντων επέμεναν ότι είναι secure και λέω ας είναι.
Κατέθεσα δύο ευρώ που είναι η ελάχιστη κατάθεση και μετά τα ζήτησα όλα ανάληψη.
Όμως παρατήρησα ότι η ιστοσελίδα τους έχει αποθηκευσει τα στοιχεία της κάρτας μου κι ότι αν ξανακάνεις κατάθεση δε ζητάει ούτε κάν τον τριψήφιο κωδικό που έχει πίσω η κάρτα!!!!!! Σε άλλες στοιχηματικες ιστοσελίδες έμαθα ότι ΔΕΝ προχωράει η κατάθεση χωρίς τριψήφιο κωδικό.
Τρομερά πράγματα.πολυ secure η φονμπετ.
ΜΑΚΡΙΑ!!
Ζήτησα να μου σβήσουν τα στοιχεία της κάρτας μου, μόλις ολοκληρωθεί η ανάληψη εννοείται

Πλεον κανεις δεν ζηταει το cvc, η ταυτοποιηση γινεται ονλαιν μεσω των app της καθε τραπεζας ή μεσω κωδικου που σου στελνει η τράπεζα στο κινητό κλπ. Δεν μπορούν να σου πάρουν λεφτά αν δεν βάλεις εσύ τον κωδικό, ουσιαστικά πλεον ειναι πιο ασφαλής η καταθεση με κάρτα. Τωρα δεν ξερω αν εσυ εισαι σε καποια τραπεζα ή έχει καποια τράπεζα παλιάς τεχνοτροπίας που δεν τα παρέχει αυτά.

Το CVC ηταν δικλειδα ασφαλειας ονλαιν, με το που κανεις καταθεση μια φορα ουσιαστικα εχουν ολα τα στοιχεια σου και το cvc και αν ηταν να χρησιμοποιησουν την καρτα σου για καποια αγορα, δεν θα ειχαν προβλημα. Γι αυτο χρησιμοποιουμε χρεωστικες και οχι πιστωτικες λεγαμε παλια.
 
Συμφωνώ.καλυτερα λιμιτ από την αρχή, παρά να καταθέσεις τα άντερα σου,να παίζεις αντικρουόμενα λόγω αρμπιν όπως εσύ και να μαζευτούνε όλα τα κερδισμένα δελτία στην εκάστοτε προβληματική εταιρεία η οποία δεν έχει σκοπό να πληρώσει και να χάσεις και το κεφάλαιό σου.
Έχω μια χαζή απορία.Είναι εφικτό να μην κάνεις ποτέ αναλήψεις από τις εταιρίες που δίνουν value bets και να τα 'μεταφέρεις' π.χ. στην pinnacle πληρώνοντας την χαμηλότερη δυνατη γκανιότα;
 
Έχω μια χαζή απορία.Είναι εφικτό να μην κάνεις ποτέ αναλήψεις από τις εταιρίες που δίνουν value bets και να τα 'μεταφέρεις' π.χ. στην pinnacle πληρώνοντας την χαμηλότερη δυνατη γκανιότα;
Παρα πολυ καλη ερωτηση
το εχω σκεφτει απειρες φορες και το εχω συζητησει με αλλους "pro" ολοι μου λενε/ελεγαν οτι δεν γινεται

ΑΛΛΑ
εχω data απο αυτα που παιζω απο το μακρινο 2011 που ξεκινησα να τα γραφω
υπαρχει ενα range στα odds που μακροχρονια εβγαινε αρνητικο στο value προς την pinnacle/betfair
δηλαδη υπηρχε μια μικρη ταση απο τις soft προς pinnacle/betfair

ειχα ασχοληθει με στατιστικη και πρωταθλημα. υπαρχουν καποια πρωταθλημα που εχουν ταση προς ενα σημειο. δεν θελω να επεκταθω παραπανω αλλα εφοσον υπαρχει αυτη η ταση ΙΣΩΣ θα μπορουσες να το χρησιμοποιησεις υπερ σου για να μεταφερεις καποια χρηματα

αλλα αυτα ειναι ασκησεις επι χαρτου....δηλαδη δεν το προσπαθησα ποτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Blackened

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...