Καλό ταξίδι Γιάννη.

  • Εκκινητής θέματος Kobra
  • Ημερομηνία έναρξης

Kobra

IFC#7 Cup winner 2015-16
8 Σεπ 2014
398
565
93
Καλησπέρα σε όλους.
Όπως ξέρετε έχω αποχωρήσει από το σάϊτ αλλά δυστυχώς υπάρχει κάποιος πολύ σοβαρός και δυσάρεστος λόγος που ξαναγράφω.
Ένα απ΄τα παλιότερα μέλη του σάιτ ο Yanniss γνωστός και ως Γιάννης απ΄το Τολό δεν είναι πια μαζί μας.
Έφυγε σήμερα το μεσημέρι νικημένος απ'την επάρατη νόσο.
Πάλεψε σαν λιοντάρι σχεδόν ένα χρόνο αλλά δυστυχώς ο οργανισμός του δεν άντεξε.
Επειδή ήμουν απ΄τους πρώτους που το έμαθα θεώρησα σωστό να σας ενημερώσω μέσω του σάιτ.
Μόλις με ενημερώσουν για το πότε θα γίνει η κηδεία και που θα το γράψω,μήπως θέλει κάποιος να παρεβρεθεί.

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ.
 
Απίστευτο!

Σήμερα το πρωί είχα νέα του μέσω του Άρη και ήξερα και την κατάσταση του δυστυχώς.

Τραγικό. Από τα πρώτα παιδιά που γνώρισα μέσω του forum και έξω από αυτό.

Καλό ταξίδι και ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει. :cry:
 
  • Sad
Αντιδράσεις: Ertzan και BetLaden
Yannisss.... φίλος εδώ και πολλά χρόνια! Εδώ μέσα γνωριστήκαμε από την αρχή του infobeto.

Πέρασα χθες από το Νοσοκομείο που έκανε χημειοθεραπεία και τον είδα. Τα λέγαμε... αλλά ήταν διαφορετικός από κάθε άλλη φορά. Σαν να ήξερε... Τον ενθάρρυνα και μετά κάναμε πλάνα για το μέλλον...
Ξαναπήγα σήμερα το πρωί να τον δω και να του πάω κάτι πράγματα...
Μεγάλη διαφορά με χθες. Τρόμαξα. Δεν μπορούσε να μιλήσει. Ήταν κουρασμένος αλλά το πάλευε... Φοβερό στην κατάστασή του ότι αγωνιούσε για τους άλλους... μιας και έχει αφήσει πολλές εκκρεμότητες και τον τρώγανε!
Δεν κρατήθηκα, βγήκα λίγο έξω να κλάψω γιατί είχα φορτιστεί πολύ.
Δεν γινεται να φύγει ο Γιάννης! Έχει παλέψει πολύ... και είναι πολύ άδικο!

Στο τέλος όταν χαιρετηθήκαμε, το ένιωσα ότι δεν θα τον ξαναδώ. Ίσως ήταν ο τρόπος που μου έκανε ένα χτύπημα στο πόδι με σκυμμένο το κεφάλι... Όχι ρε Γιάννη... μόνο ψηλά να έχεις το κεφάλι με όσα έζησες και παιδευόσουν να τα φέρεις πέρα... Τόσες πολλές δυσκολίες... μόνο ψηλά να κοιτάς φίλε!
Πρόλαβα και του είπα πολλά... Πλέον τα λόγια είναι άδεια.... απλά κάπου θέλω να τα πω κι εγώ... Είναι δύσκολο, ένας φίλος έφυγε...
 
Δυστυχως σημερα εφυγε ενας καλος φιλος... Ενα παιδι παθιασμενο με την ΑΕΚ και με χρυση καρδιά πραγματικά... Απλος, ευθυς και πολυ φιλοξενος...
Ακομα μου ειναι δυσκολονα να το χωνεψω...

Καλο ταξιδι αδελφε...
 
  • Like
  • Sad
Αντιδράσεις: BetLaden, Ertzan και nicolas
Πραγματικα εχω σενοχωρηθεί πάρα πολύ ! Ειδικα οταν γνωρίζεις εναν ανθρωπο απο κοντά , με τα καλά και τα κακά του , εναν πολύ << ζωντανό >> άνθρωπο , που δεν κρυβότα απο τίποτε και απο κανέναν , τα έλεγε όπως πραγματικά τα ένοιωθε , τότε στενοχωριέσε ακόμη περισσότερο ...
Καλό Παράδεισο Γιάννη , στο ταξίδι σου , ένας δικέφαλος θα σε ακολουθεί για να μην νοιώθεις μοναξιά .
 
  • Like
  • Sad
Αντιδράσεις: BetLaden, Ertzan και nicolas
Πολύ κρίμα νέος άνθρωπος να φύγει έτσι. Τον γνώρισα πριν ένα χρόνο και σχημάτισα πολύ καλή γνώμη γι αυτόν.
Καλό ταξίδι :(
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Δεν τον γνωρισα τον ανθρωπο ομωs καλο παραδεισο να εχει....
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Μπορεί για κάποιους που δεν τον ήξεραν να φαινόταν παρεξηγημένος λόγω της ευθύτητας του χαρακτήρα του αλλά για μας που τον είχαμε γνωρίσει ήταν ένας από τους ανθρώπους που τα έλεγε όλα όπως τα ένιωθε και μακάρι να ήταν πολλοί σαν και αυτόν.Καλό Παράδεισο να έχει το φιλαράκι μας
 
Τον ειχα γνωρίσει σε ενα παιχνίδι της αγαπημένης μας ομάδας στο ΟΑΚΑ, μετά μέσα απο εδώ,μέσα απο το σπίτι μας , ηρθε μια μεγάλη κόντρα, με μένα , πολλές φορές εγραφε πράγματα για μένα που πιστευω και ενοιωθα οτι δεν τα πίστευε .

Τα εγραφε και τα ελεγε με τον δικό του τρόπο , εξω απο τα δόντια που λέμε , ποτέ δεν του κρατησα κακία , μα ποτέ .
Γιάννη Καλό Παράδεισο , μέρα λύπης για την οικογένεια του Infobeto .
 
Σήμερα είχα μια πολύ δύσκολη επαγγελματική ημέρα....

Είμαι ακόμα βασικά με τα ρούχα της δουλειάς....

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω καμία αθλητική ιστοσελίδα για να χαλαρώσω....

Πριν από αυτές πάντα προηγείται η ιστοσελίδα του infobeto...

Και πάνω που μπαίνω για να διαβάσω κάτι να ξεχαστώ...διαβάζω αυτή τη σοκαριστικά στενάχωρη είδηση....

Ήμουν κι εγώ απο αυτούς που τον είχα γνωρίσει προσωπικά ....

Είχε τύχει να περάσω και οικογενειακώς και απο την επιχείρηση που είχε στο Τολό Ναυπλίου....

Μιλούσαμε κάπου κάπου , κάπου ψυχραθήκαμε με τα αθλητικά πρόπερσι αλλά νομίζω πάντα ο ένας εκτιμούσε τον άλλο ....

Γούσταρα πολύ την ντομπροσύνη του και ας είχε πολλές φορές την αίσθηση ότι πάει γυρεύοντας για φασαρία...

Ειλικρινά η μέρα μου τελειώνει με το χειρότερο τρόπο....

Η ζωή δυστυχώς αυτό είναι....ένα τσάφ....μια στιγμή και τέλος....

Για αυτό δεν αξίζει να στεναχωριόμαστε για τίποτα....να εκτιμάμε αυτά που έχουμε και να κοιτάμε να περνάμε όσο το δυνατόν καλύτερα με σεβασμό στον συνάνθρωπο μας.....

Ο Yanniss πήγε να βρεί το άλλο το φιλαράκι μας τον kouvasbet....στο infobeto του παραδείσου...

Ο ίδιος θα μας κοιτάει απο κει ψηλά πλέον και θα γελάει με τον μικρόκοσμο μας και την απύθμενη ανθρώπινη βλακεία....
 
Από τα πρώτα ονόματα που γνώρισα εδώ μέσα από τότε που ήρθα. Ήταν άτομο ευθύς και τα έλεγε με τον τρόπο του. Τον γνώρισα προσωπικά και εντός και εκτός του φόρουμ. Αρκετές φορές με βοήθησε με τον τρόπο του τις συμβουλές του. Κρίμα και μόνο κρίμα με τον τρόπο που έφυγε. Καλό παράδεισο να έχει
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και nektar
Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
@nicolas
H παρέα εκεί πάνω είναι μεγαλύτερη...

Aleck - Αλέκος (Ιουνιος 2005)
kouvasbet - Κώστας (Μαιος 2013)
salonicafan - Τάσος (Ιανουάριος 2017)
Yannisss - Γιάννης (Μάρτιος 2020)
 
  • Like
Αντιδράσεις: vaf3
Καλό παραδεισο να εχει και συλλυπητήρια στην οικογένειά του!!Κριμα να φεύγεις τοσο νέος!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Αν και δεν έχω ιδαίτερη συμμετοχή πλέον, τον θυμάμαι από παλιά όμως...Ειδικά λόγω του χαρακτηριστικού nick.

Καλό παράδεισο να έχει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...