Πρόβλημα με την netbet

πρεπει να εχεις κανει αναληψη απο στοιχηματικη πρωτα . αν δεν εχει μεσα λεφτα,δε σου βγαζει αυτη την επιλογη για αναληψη σε τραπεζα
Το θέμα είναι αν η netbet βάζει τα λεφτά παρόλο την καθυστέρηση.Απο ότι διάβασα από άλλους στο φόρουμ τα βάζει Άρα περιμένω και παράλληλα τους ορίζω κάθε μερα
 
  • Like
Αντιδράσεις: zhentarim
Καλησπέρα θα ήθελα να μάθω αν έχει και κάποιος άλλος πρόβλημα με την Netbet...εχω κανει ανάληψη από της 7/1 και ακόμα τπτ το μόνο που μου λένε είναι ότι είχαν πρόβλημα με την βιβα και οι αναλήψεις έχουν καθυστερήσει μου είπαν ότι θα έχει ολοκληρωθεί μέχρι την Τετάρτη 22/1 και σήμερα ξαναστελνω γτ δεν έγινε τπτ και μου λέει ότι δεν ξέρουν πότε θα μπορούν να μου βάλουν τα λεφτά στην κάρτα αν θέλω να τα βάλω σε paysafe...πράγμα που μου το έλεγαν από την αρχή τους εξηγώ ότι δεν μπορώ να κάνω ανάληψη από paysafe και θέλω τα λεφτά στη κάρτα γι'αυτό και έκανα καταθέσεις με την Καρτα και γι'αυτό ταυτοποίησα την καρτα μου.... ειλικρινά δεν μου έχει ξανασυμβεί κάτι τέτοιο και είναι άσχημο γι'αυτό οποίος σκέφτεται να παίξει εκεί η αν είδη παίζει εκεί να έχει το νου του.....
Μια από τα ίδια,το ίδιο μου είχανε πεί προν από καιρό,το ίδιο μου λένε και τώρα,απλά με paysafe ενώ έχω unlimited λογαριασμό μου λένε απο τη netbet να επικοινωνησω με την εταιρεια γιατι εχω περιορισμους κ δεν μπορουν να μου καταθεσουν πλεον εκει το ποσό...και μιλάμε για μικροποσά.

Τους γραφω συνεχεια e mail οτι ειναι ντροπη να δεχονται καταθεσεις μεσω βιβα ενω δεν μπορουν να κανουμε κ αναληψεις μεσω viva,&ενω εχουν τα παντα ολα μου λενε οτι δεν μπορουν να προχωρησουν σε τραπεζικο εμβασμα κτλπ...χαλια γενικως!!!!!
 
Μια απο τα ιδια και εγω...σημερα μου εστειλαν μαιλ για να κανω μια αναληψη που εχω ζητησει μεσω viva να γινει μεσω paysafe.Επελεξα να περιμενω να μπουν μεσω viva.Για ποσο χρονο μιλαμε οταν λενε για καθυστερησεις?
Λοιπόν έχω νεώτερα οσον αφορά τη NETBET,&τα τεχνικά της προβλήματα.
Λεει λοιπόν η στοιχηματική εταιρεία οτι δεν μπορεί να σου πιστώσει λεφτά μέσω της viva για τεχνικό ΑΛΥΤΟ ζήτημα.
ΣΟΥ ζητάνε να στα καταθεσουν στην paysafe .Δεχεσαι.Εμενα μου εστειλαν οτι εχω οριο στην paysafe &να επικοινωνησω με την paysafe για να μου επεξεργαστουν το προβλημα.Ηξερα κ το εβλεπα στο λογαριασμο μου οτι οριο στην paysafe δεν εχω.Τελοσπαντων,επικοινωνώ με την paysafe& τους ρωτώ τί μπορώ να κάνω για να αλλάξω το όριο αναλήψεων.
Η paysafe μου λεει οτι οριο στο λογαριασμο μου ΔΕΝ εχω ..&προφανως αυτοί(δηλαδη η στοιχηματικη εταιρεια εχει ισως οριο κ θεμα..)Σε καθε περιπτωση η pay safe μου λεει να ζητησω απο τη στοιχηματικη ετσιρεια να διευκρινισει πιο ειναι το θεμα τους επακριβώς ετσι ωστε, εαν οντως υπαρχει θεμα,να τους το
επικοινωνήσω για να το λυσει το τεχνικο τμημα της paysafe...σε συνεργασια με τη netbet.
Άκρη δε βγάζω ...
 
Λοιπόν έχω νεώτερα οσον αφορά τη NETBET,&τα τεχνικά της προβλήματα.
Λεει λοιπόν η στοιχηματική εταιρεία οτι δεν μπορεί να σου πιστώσει λεφτά μέσω της viva για τεχνικό ΑΛΥΤΟ ζήτημα.
ΣΟΥ ζητάνε να στα καταθεσουν στην paysafe .Δεχεσαι.Εμενα μου εστειλαν οτι εχω οριο στην paysafe &να επικοινωνησω με την paysafe για να μου επεξεργαστουν το προβλημα.Ηξερα κ το εβλεπα στο λογαριασμο μου οτι οριο στην paysafe δεν εχω.Τελοσπαντων,επικοινωνώ με την paysafe& τους ρωτώ τί μπορώ να κάνω για να αλλάξω το όριο αναλήψεων.
Η paysafe μου λεει οτι οριο στο λογαριασμο μου ΔΕΝ εχω ..&προφανως αυτοί(δηλαδη η στοιχηματικη εταιρεια εχει ισως οριο κ θεμα..)Σε καθε περιπτωση η pay safe μου λεει να ζητησω απο τη στοιχηματικη ετσιρεια να διευκρινισει πιο ειναι το θεμα τους επακριβώς ετσι ωστε, εαν οντως υπαρχει θεμα,να τους το
επικοινωνήσω για να το λυσει το τεχνικο τμημα της paysafe...σε συνεργασια με τη netbet.
Άκρη δε βγάζω ...
Εμένα πάντως η νετμπετ πριν κανα μήνα μου έβαλε στην κάρτα μου (μέσω βιβα) 2 φορές λεφτά.αλλα έκανε 3 με 4 μέρες κάθε φορά. Τότε δεν είχαν ανάληψη με paysafe, διαθέσιμη. Τώρα δεν έχουν βιβα;; Κάθε μήνα κι άλλο πρόβλημα; Λέτε να πηγαίνουν για λουκέτο;
 
Εμένα πάντως η νετμπετ πριν κανα μήνα μου έβαλε στην κάρτα μου (μέσω βιβα) 2 φορές λεφτά.αλλα έκανε 3 με 4 μέρες κάθε φορά. Τότε δεν είχαν ανάληψη με paysafe, διαθέσιμη. Τώρα δεν έχουν βιβα;; Κάθε μήνα κι άλλο πρόβλημα; Λέτε να πηγαίνουν για λουκέτο;
Ναι ισχυει αυτο που λετε,μεσω viva κανουνε περιπου τεσσερις ημέρες.Ετσι ειναι.Τον προηγουμενο μηνα ε; Ειχανε στειλει κ e.mail για να ενημερωσουνε τους πελατες για το τεχνικο προβλημα που οντως δημιουργηθηκε τον Ιανουαριο.
 
Ναι ισχυει αυτο που λετε,μεσω viva κανουνε περιπου τεσσερις ημέρες.Ετσι ειναι.Τον προηγουμενο μηνα ε; Ειχανε στειλει κ e.mail για να ενημερωσουνε τους πελατες για το τεχνικο προβλημα που οντως δημιουργηθηκε τον Ιανουαριο.
Εμένα δε μου στείλανε τίποτα.κανενα email. Απλα μετά από λίγες μέρες πλήρωσαν. Η μία ανάληψη ήταν νομίζω αρχές Γενάρη κι η άλλη τέλη Γενάρη, κάτι τέτοιο
 
Εμένα δε μου στείλανε τίποτα.κανενα email. Απλα μετά από λίγες μέρες πλήρωσαν. Η μία ανάληψη ήταν νομίζω αρχές Γενάρη κι η άλλη τέλη Γενάρη, κάτι τέτοιο
Κατάλαβα...
& φυσικά ολοι οι λογαριασμοί τακτοποιημένοι,ταυτοποιη
Καλησπέρα θα ήθελα να μάθω αν έχει και κάποιος άλλος πρόβλημα με την Netbet...εχω κανει ανάληψη από της 7/1 και ακόμα τπτ το μόνο που μου λένε είναι ότι είχαν πρόβλημα με την βιβα και οι αναλήψεις έχουν καθυστερήσει μου είπαν ότι θα έχει ολοκληρωθεί μέχρι την Τετάρτη 22/1 και σήμερα ξαναστελνω γτ δεν έγινε τπτ και μου λέει ότι δεν ξέρουν πότε θα μπορούν να μου βάλουν τα λεφτά στην κάρτα αν θέλω να τα βάλω σε paysafe...πράγμα που μου το έλεγαν από την αρχή τους εξηγώ ότι δεν μπορώ να κάνω ανάληψη από paysafe και θέλω τα λεφτά στη κάρτα γι'αυτό και έκανα καταθέσεις με την Καρτα και γι'αυτό ταυτοποίησα την καρτα μου.... ειλικρινά δεν μου έχει ξανασυμβεί κάτι τέτοιο και είναι άσχημο γι'αυτό οποίος σκέφτεται να παίξει εκεί η αν είδη παίζει εκεί να έχει το νου του.....
Εμένα δε μου στείλανε τίποτα.κανενα email. Απλα μετά από λίγες μέρες πλήρωσαν. Η μία ανάληψη ήταν νομίζω αρχές Γενάρη κι η άλλη τέλη Γενάρη, κάτι τέτοιο
Τελικά ,με τα πολλά,το λύσανε το θέμα τους ,το ταχα μου τεχνικό με τi viva...ολα ξέπεραστηκαν μάλλον διοτι το ποσό μετά σπό τεσσερις ημερες πηγε προς επεξεργασια....πρόοδο!!!Αλλά κ εγω σημερα τους πιεσα με απανωτα e.mail.
 
Αυτα ειχε κανει και παλιοτερα η νετμπετ οταν εκοψε το σκριλλ και μας ελεγε να ζηταμε αναληψη μονο στο λογαριασμο πεισειφ (εποχες που δεν ηταν καν αναγκαστικο να εχεις λογαριασμο στην πεισειφ). Με λιγα λογια προσπαθουν να σας ξεκοψουν απο το Βιβα σιγα σιγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Alcapone01
Κατάλαβα...
& φυσικά ολοι οι λογαριασμοί τακτοποιημένοι,ταυτοποι
Ναι προφανώς ήταν ταυτοποιημενος ο λογαριασμός μου.αλα όταν ζήτησα ανάληψη,μου ζήτησαν να στείλω φωτογραφίες την κάρτα της τράπεζας με την οποία κατέθεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Alcapone01

Προγνωστικά

  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: