Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Από τη μια θα δημιουργήσουμε μια εταιρία που θα ξεπερνάει όλα τα προβλήματα που αναφέρουν ότι έχουν οι παίκτες με άλλες εταιρίες, από την άλλη θα υπάρχουν όρια στα κέρδη του παίκτη σε ένα παρολί ας πουμε.

Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι δεν γίνεται να δημιουργηθεί μια εταιρία που δεν θα έχει τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι παίκτες σε άλλες εταιρίες, γιατί προφανώς θα φαληρίσει.

Άντε τώρα να έχεις τον άρμπερ με 15-20 λογαριασμούς στην εταιρία να σου παίζει συνολικά κανά 15αρι χιλιάρικα σε μια απόδοση που έχεις ξεχάσει και να πρέπει να του δώσεις πίσω 15-20 χιλιάρικα σε ένα μόνο στοίχημα του. Και σκέψου να έχεις 20 αρμπερς/λειτμπέτορς κλπ που έχουν δει την ίδια βλακεία του τρέηντερ... θες δλδ κανά 300άρι-400αρι χιλιάρικα μόνο για αυτή την περίπτωση.

Οι εταιρίες κάνουν όσα κάνουν για να επιβιώσουν, δεν γίνεται εσύ να σπάσεις τις τακτικές τους εκτός αν έχεις το απίστευτο κεφάλαιο που αναφέρει και ο balaton πιο πάνω.

Και ναι υπάρχουν αρκετές εταιρίες που φαλήρισαν... Ειδικά όσες πήγαν/προσπάθησαν να ανταγωνιστούν τους Ασιάτες.

Τώρα αν έχεις τπτ τύπους που έχουν διάθεση να ξεπλύνουν πράγμα... ναι ίσως μπορείς να κανεις μια τέτοια εταιρία για κανα χρόνο, μετά θα αναγκαστείς να συμμορφωθείς.
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Απο την στοιχηματικη αγορα λείπει ενα ανταλλακτηριο, το οποιο θα μπορεσει να ανταγωνιστει την μπτφερ...Διοτι με 6,5% και κατα περιπτωση 20% προμηθεια, που τους προσφερει το μονοπωλειο, παιζουν τον ρολο πλεον των νταβατζήδων...

Μα θα μου πει καποιος εχει τοσα αλλα ανταλλακτηρια....Η απαντηση μου ειναι πως για καποιον λογο που αδυνατω να τον εξηγησω, ολα τα υπολοιπα στερουνται πολλων βασικων αλλα ΑΠΛΩΝ παραμετρων που προσφερει η μπετφερ....

Χαρηκαμε μετα την εξαγορα της μπεταγκ απο Λαντμπροκς, οτι θα ειναι σε θεση να ακολουθησει μια καμπανια που να μπορεσει να τραβηξει κοσμο και να ανεβασει τους τζιρους....Φρυδια τελικα...Μετα απο ενα χρονο και η μπεταγκ απαράλλαχτη και χειροτερη....

Η ματσμπουκ με τους τρελους τζιρους στις αμερικανικες αγορες και το χαμηλο κομισιον, αλλα στο λαιβ κλεινουν τα στορια....Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι η χρησιμοτητα ενος ανταλλακτηριου ειναι στο λαιβ??? Ειλικρινα αδυνατω να καταλαβω την συγκεκριμενη πολιτικη....

Ελπιζαμε και περιμεναμε με αγωνια την δημιουργία του μεγαλου ασιατικου ανταλλακτηριου. Φριδια και απο κει μεχρι τωρα.....

Οτι πιο κερδοφορο για μια νεοσύστατη εταιρια στην στοιχηματικη αγορα ειναι το ανταλλακτηριο.. Καθοτι πιστευω πως το αρχικο επενδυτικο ρισκο ειναι κατα πολυ μικροτερο και αυτο συναγεται

1.)απο την μη χρηση του κοστοβορου λογισμικου των εταιριων,
2.)απο την ελλειψη αναγκης προσληψης πολυάριθμου προσωπικου
3.)αποφυγη ρισκου σε ενδεχομενη αποπληρωμη μεγαλων δελτιων...

Μια καλη διαφημιστικη καμπανια χρειαζεται να προσελκυσει κοσμο και λιγους καταλληλους ανθρωπους που να χαραξουν την πιο δίκαια πολιτικη για τον παιχτη....

Σιγουρα θα υπαρχουν και καποιες λεπτομερεις που μπορει να μου διαφευγουν, αλλα αναμεσα σε μια στοιχηματικη εταιρια και ενα ανταλλακτηριο σαν παιχτης θεωρω πως μου λειπει το δευτερο.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Astrahan, giannis77 και Jimmakos
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

απλά στο ανταλλακτήριο πρέπει να γίνει τρελή προώθηση και να πέσει πολύ χρήμα στο marketing αφού χρειάζεσαι τουλάχιστον τους 10πλάσιους πελάτες από μια απλή στοιχηματική εταιρεία για να λειτουργήσεις σωστά.

βέβαια υπάρχουν εταιρείες που προσφέρουν liquidity στις αγορές, αλλά και πάλι θες πάρα πολλούς πελάτες.
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Θελει ρευστοτητα το ανταλλακτηριο για να σου δουλεψει.... Και δυστυχως μονο η μπετφαιρ εχει σοβαρη ρευστοτητα γιατι εξισορροπουν οι στοιχηματικες τα στοιχηματα τους με αυτην. Τι να το κανεις το ανταλλακτηριο οταν δεν μπορεις να δωσεις τη πιθανοτητα σε ενα μεγαλοπαικτη να τα χωσει και να του πεις μεγαλε κερδιζε εσυ και δεν θα σου εχω επιπλεον χρεωσεις.... Δεν χτυπιεται η μπετφαιρ πιστευω τελος....
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Το κατα ποσο μεγαλυτερο κεφαλαιο πρεπει να διαθεσεις, στο συγκεκριμενο κομματι ( της προωθησης) σε συγκριση με μια στοιχηματικη εταιρια ειναι σχετικο....Δεν θεωρω πως διαφερει κατα πολυ....

Και στην στοιχηματικη εταιρια δεν μπορεις να βασιστεις σε μικρο πελατολογιο...Κι εκει τζιρο θες, απο ολων των ειδων πελατων για να σε καλυπτουν τα σημεια...Και αντε στο ανταλλακτηριο δεν υπαρχει τζιρος δεν χανεις και τιποτα...Αμ φανταζεσαι να εχεις στοιχηματικη και να μπει ενας και να σε τιναξει το σημειο στον αερα???? Και να μην εχεις το καταλληλο πελατολογιο να μαζεψεις τα σπασμενα??? Και αντε πρι γκειμ τα βολευεις...Στο λαιβ τι κανεις??? Και αν ειναι και καμια αγορα μπασκετ ή τεννις???

Οποτε θεωρω πως στο συγκεκριμενο σημειο δεν υπαρχει πολυ μεγαλη διαφορα.....Τους πελατες ούτως ή άλλως τους θες....

Και επειδη εισαι και μπασκετικος, στην μπετφερ, ξερεις πολυ καλα οτι στο μπασκετ η αγορα δεν κινειται απο την μαζα αλλα απο καποιους λιγους καλους πελατες που με υψηλο στακ δινουν πνοη στην αγορα....
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

απλά η διαφορά είναι πως θα μπει κάποιος στην αρχή, θα πάει να βάλει στοίχημα, θα δει πως δε σταυρώνει ταίριασμα και πάει έφυγε.

στη στοιχηματική ότι θέλει θα το παίξει κι αν του αρέσει το site και είσαι οκ σαν support και odds θα κάτσει.

φυσικά το ρίσκο στη στοιχηματική είναι μεγαλύτερο αφού θέλει κεφάλαιο να αντέξεις και μεγάλες ήττες, αλλά μπορεί να σταθεί και με περιορισμένο αριθμό πελατών (πιο περιορισμένο από το ανταλλακτήριο εννοώ, όχι με 100 άτομα).

μπορεί στη στοιχηματική κάποιος να χάσει και 5000 σε ένα τέτοιο σημείο, στο ανταλλακτήριο που δε θα μπορείς να του το ταιριάξεις όμως θα τραβάς τα μαλλιά σου :twis:
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Σε πρωτη φαση μπορουμε να μαζευτουμε καμια 100αρια να ταιριάζουμε στοιχηματα και στο τελος των γεγονοτων να τα μοιραζομαστε εκ νεου...Ετσι θα δημιουργησουμε μια εικονικη ρευστοτητα....Εεε που θα παει καποια στιγμη, καποιοι θα τσιμπησουν και σιγα σιγα θα αρχισει και το τζερτζελο....

Περα απο την πλακα δεν το κατεχω το θεμα της διαφημισης και της προωθησης, ουτε και ενδιαφερει η αποψη μου για το θεμα που συζητατε....

Απλα ανεφερα, σαν παιχτης, τι μου λειπει....Δεν μου λειπει ενας ακομα μπουκ. Αλλα ενα ακομα ανταλλακτηριο που να μπορει να ανταγωνιστει την μπφ θα το ηθελα....Βεβαια κατα ποσο μπορει να δημιουργηθει ενα ανταλλακτηριο ανταγωνιστικο προς την μπφ, μεσα απο το ινφομπετο αυτο ειναι αλλη κουβεντα....Απλα ειδα το θρεντ και ειπα να εκφέρω κι εγω την αποψη μου στον ενδιαφερομενο...

Οπως και να χει καλη επιτυχια του ευχομαι σε οτι κι αν κανει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GiannisD
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Σε πρωτη φαση μπορουμε να μαζευτουμε καμια 100αρια να ταιριάζουμε στοιχηματα και στο τελος των γεγονοτων να τα μοιραζομαστε εκ νεου...Ετσι θα δημιουργησουμε μια εικονικη ρευστοτητα....Εεε που θα παει καποια στιγμη, καποιοι θα τσιμπησουν και σιγα σιγα θα αρχισει και το τζερτζελο....

Περα απο την πλακα δεν το κατεχω το θεμα της διαφημισης και της προωθησης, ουτε και ενδιαφερει η αποψη μου για το θεμα που συζητατε....

Απλα ανεφερα, σαν παιχτης, τι μου λειπει....Δεν μου λειπει ενας ακομα μπουκ. Αλλα ενα ακομα ανταλλακτηριο που να μπορει να ανταγωνιστει την μπφ θα το ηθελα....Βεβαια κατα ποσο μπορει να δημιουργηθει ενα ανταλλακτηριο ανταγωνιστικο προς την μπφ, μεσα απο το ινφομπετο αυτο ειναι αλλη κουβεντα....Απλα ειδα το θρεντ και ειπα να εκφέρω κι εγω την αποψη μου στον ενδιαφερομενο...

Οπως και να χει καλη επιτυχια του ευχομαι σε οτι κι αν κανει...

παιδιά η betfair αυτή τη στιγμή δε μπορεί να χτυπηθεί

με 10πλάσιο τζίρο στις ιπποδρομίες (το βαρύ πυροβολικό των ανταλλακτηρίων) και υπερπολλαπλάσιο τζίρο σε ποδοσφαιρικά ματα (θυμάμαι ματσ championsleague με 7.000.000 τζίρο στη bf και 140.000 στην daq)

είναι αδύνατο να χτυπηθεί,

(υ.γ. κάντε υπομονή και σε 1-2 χρόνια θα ξεχάσετε το στοίχημα όπως το ξέρετε :cool: )
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Διαβαζω με προσοχη 2 μερες τις πολυτιμες αποψεις σας!

Κανεις δεν εχει ολοκληρωμενη αποψη για το θεμα!

Ολοι μαζι ομως βλεπω οτι συμπληρωνει ο ενας τον αλλον..και ααυτος ειναι ο λογος που θελω πολλους μετοχους-συνεργατες!
Ηδη εχω δεκτει αρκετα μυνηματα απο παιδια που δεν εχουν λεφτα και θα θελανε να εργαστουν στην εταιρεια μας!
Αυτο και μονο μου δινει δυναμη να συνεχισω την προσπαθεια μου οσο δυσκολη και αν ειναι με ολο το ρισκο που περιεχει!

Σας θυμιζω οτι εδω δεν εγραψα για να βρω κεγαλαια...αλλα για να βρω συνεργατες εμπειρους και με ορεξη για δουλεια-(οχι τζογαδορους)

Απο εκει και περα εχω μαθει οτι οποιος δεν ρισκαρει μενει παντα σε αυτα που εχει!
Οποιος θελει κατι παραπανω λοιπον απο αυτο που εχει μπορει να στειλει μυνημα και να πει πως μπορει να σθνεισφαιρει στο ενχειρημα μας!
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Ας παρουμε τυχαια τον stoiximan...
Ενας νεος stoiximan θα σου ηταν καλα; Θεωρεις οτι ειναι κερδοφορος;
Aν ναι...Eιναι απλο...ακολουθησε τα βηματα του...
Μαθε ομως πρωτα ποιοι ειναι οι ιδιοκτητες...ποιο το πολιτικο δοντι τους...ποια η ικανοτητα τους να διαχειριζονται χρηματιστηριακα προιοντα και εργαλεια...
Ισως δεις οτι η στοιχηματικη εταιρεια...δεν ειναι η κυρια δραστηριοτητα...αλλα μερος του ολου επενδυτικου παζλ...θολου τοπιου πολλες φορες...στα ορια της νομιμοτητας πολλες φορες...

Στην τελικη...εισαι αποφοιτος του κολεγιου Αθηνων; Kαι μεγαλοαστος να μην εισαι...θα βρεις την ακρη τοτε...αλλιως...στην ελλαδα του σημερα δυσκολα...

Υ.Γ. Και κατι που ακουσα για πατεντες και αναλογες ιστοριες...Δεν ξερω τι πατεντες εχουν κανει οι κατα καιρους εφηβοι που ακουγονται να εχουν δημιουργησει μια application κοινωνικης δυκτιωσης πχ και να τους την εχουν αγορασει για εκατομυρια...
Οταν κανεις μια ιστοσελιδα...εφαρμοσεις μια application πχ σε αυτη...σαν αυτες που ακουμε καθε τοσο...και αυτη γινει γνωστη...χτυπησει ας πουμε το 1.000.000 likes...ε τοτε να μην φοβατε κανενας...ουτε πατεντα ουτε τιποτα δεν χρειαζεται...γιατι κανενας δεν τολμα να κλεψει την ιδεα...και θα την χρυσοπληρωσει αν θελει να την εχει...
Να ενας τροπος ισως...
 
  • Like
Αντιδράσεις: grace_kelly και Jimmakos
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Πολυ ωραια παρεμβαση!

Μου θυμισε την πανακριβη εξαγορα της Expect απο την Betclick μεσα μολις σε 6 χρονια λειτουργειας της expect!
Aυτο βεβαια προυποθετει δικο σου λογισμικο κατι το οποιο ειπαμε να παρακαμψουμε για αρχη!

Αλλα στην πορεια ολα ειναι δυνατα!
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Ας παρουμε τυχαια τον stoiximan...


Υ.Γ. Και κατι που ακουσα για πατεντες και αναλογες ιστοριες...Δεν ξερω τι πατεντες εχουν κανει οι κατα καιρους εφηβοι που ακουγονται να εχουν δημιουργησει μια application κοινωνικης δυκτιωσης πχ και να τους την εχουν αγορασει για εκατομυρια...
Οταν κανεις μια ιστοσελιδα...εφαρμοσεις μια application πχ σε αυτη...σαν αυτες που ακουμε καθε τοσο...και αυτη γινει γνωστη...χτυπησει ας πουμε το 1.000.000 likes...ε τοτε να μην φοβατε κανενας...ουτε πατεντα ουτε τιποτα δεν χρειαζεται...γιατι κανενας δεν τολμα να κλεψει την ιδεα...και θα την χρυσοπληρωσει αν θελει να την εχει...
Να ενας τροπος ισως...

Τι εννοείς ότι κανείς δεν τολμά να κλέψει την ιδέα γιατί θα χρυσοπληρώσει αν θέλει να την έχει;

Χωρίς κατοχύρωση πνευματικών δικαιωμάτων (και την αντίστοιχη αναγραφή της φράσης "Copyright" ή "All rights reserved" κλπ τι εμποδίζει κάποιον να εφαρμόσει ακριβώς αυτό που εφάρμοσες εσύ, στη δική του ιστοσελίδα;
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Ας παρουμε τυχαια τον stoiximan...
Ενας νεος stoiximan θα σου ηταν καλα; Θεωρεις οτι ειναι κερδοφορος;
Aν ναι...Eιναι απλο...ακολουθησε τα βηματα του...
Μαθε ομως πρωτα ποιοι ειναι οι ιδιοκτητες...ποιο το πολιτικο δοντι τους...ποια η ικανοτητα τους να διαχειριζονται χρηματιστηριακα προιοντα και εργαλεια...
Ισως δεις οτι η στοιχηματικη εταιρεια...δεν ειναι η κυρια δραστηριοτητα...αλλα μερος του ολου επενδυτικου παζλ...θολου τοπιου πολλες φορες...στα ορια της νομιμοτητας πολλες φορες...

Στην τελικη...εισαι αποφοιτος του κολεγιου Αθηνων; Kαι μεγαλοαστος να μην εισαι...θα βρεις την ακρη τοτε...αλλιως...στην ελλαδα του σημερα δυσκολα...

Υ.Γ. Και κατι που ακουσα για πατεντες και αναλογες ιστοριες...Δεν ξερω τι πατεντες εχουν κανει οι κατα καιρους εφηβοι που ακουγονται να εχουν δημιουργησει μια application κοινωνικης δυκτιωσης πχ και να τους την εχουν αγορασει για εκατομυρια...
Οταν κανεις μια ιστοσελιδα...εφαρμοσεις μια application πχ σε αυτη...σαν αυτες που ακουμε καθε τοσο...και αυτη γινει γνωστη...χτυπησει ας πουμε το 1.000.000 likes...ε τοτε να μην φοβατε κανενας...ουτε πατεντα ουτε τιποτα δεν χρειαζεται...γιατι κανενας δεν τολμα να κλεψει την ιδεα...και θα την χρυσοπληρωσει αν θελει να την εχει...
Να ενας τροπος ισως...

Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.

Το παραθέτω αυτούσιο. Ξαναδιαβάστε το.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betmaster_new
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Δημήτρη που είσαι φίλε?
Εγώ trader είμαι, το λέει και τ όνομά μου, μπορώ να συνεισφέρω
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Φιλε,αν δεν εχεις ικανα κεφαλαια και θελεις να κανεις μια επιχειρηματικη κινηση πρεπει να εισαι γνωστης του αντικειμενου που θελεις να ασχοληθεις.Σιγουρα αν εισαι γνωστης του αντικειμενου εξοικονομεις αρκετα κεφαλαια κυριως με προσωπικη εργασια ειδικα σε τομεις που υπαρχουν ''κρυφα''μυστικα, οπως εξαλλου σε ολες τις δουλειες και που κανουν την διαφορα.Σε διαφορετικη περιπτωση πρεπει να εχεις ικανα κεφαλαια ωστε να μπορεις να πληρωσεις τους ειδικους να σου κανουν τα δυσκολα...Οσο αναφορα εσενα αποτι διαβασα και καταλαβα δεν γωριζεις και πολλα απο τον χωρο,πιστευω ξερεις οσα ενας μεσος και απλος παιχτης δλδ σχεδον τιποτα απο το τι γινεται πισω απο μια στοιχηματικη εταιρια.Ακομα καταλαβα οτι δεν εχεις τα ικανα κεφαλαια για να πληρωσεις επαγγελματιες να σου στησουν την δουλεια.Συμφωνω απολυτα σχεδον με ολα τα παραπανω παιδια που γνωριζουν 5 βασικα πραγματα και διατυπωσαν τις αποψεις τους.Καποια απο αυτα εσυ δεν καταλαβες καν τι σου ειπαν,δεν λεω οτι δεν εδωσες βαση αλλα...δεν.Διαβαζα με ενδιαφερον αυτα που εγραφες μεχρι εκει που ειπες οτι κατεληξες για εδρα στην Βουλγαρια!!Μαλλον μας κανεις πλακα γιατι αν δεν μας κανεις πλακα τοτε σου λεω αστο καλυτερα.Αν ειχες κοινη λογικη θα ελεγες για ποιο λογο 7 στις 10 εταιριες εχουν εδρα την Μαλτα,Κευμαν ή την νησο του Μαν που ειναι αναμεσα στην Μ.βρετανια και την Ιρλανδια κτλ κτλ.Το οτι εχει δρομολογια καθημερινα η olympic air για Σοφια δεν αποτελει πλεονεκτημα φιλε.Mην μου αρχισεις μονο για τα 10% εφορια κτλ θα το κανεις χειροτερο.Με καλυψαν τα παιδια ποιο πανω ξαναδιαβασετα πολλες φορες απλα.
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Παιδια καλησπερα

Μολις γυρισα απο επαγγελματικο ταξιδι!
Εχω νεα που θα σας τα αναφερω μολις απαντησω στον φιλο bet master! http://prntscr.com/395iv5

Φιλε μου καλησπερα

Καταρχην θα ηθελα να μας πεις την ιδιοτητα σου που διεκρινες οτι 1) Δεν καταλαβα καν τι μου ειπαν 2) Ειμαι σχεδον ασχετος 3)Δεν εχω τα κεφαλαια 4)Εδρα Βουλγαρια..??

Θα σου απαντησω μονο στην τελευταια καθως ο σκοπος μου δεν ειναι να κανω εντυπωση στα παιδια που ειναι εδω μεσα (οπως εσυ )
Ακου λοιπον για να μαθαινεις
Η αδειοδοτρια αρχη ειπα θα ειναι τo curacao...!!

Επειδη ομως το curacao δεν ειναι εντος της ευρωπαικης ενωσης...πρεπει να ιδρυσεις εταιρεια με εδρα καποια ευρωπαικη χωρα για να μπορεις να διακινεις τα χρηματα σου σε ολη την ευρωπη και να κανεις τις πληρωμες!

Αν θες ασε μας λοιπον να συνεχισουμε την δημιουργικη συζητηση μας ...και ας μην τα καταλαβαινουμε και ολα οπως λες\!
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Λοιπον παιδια ..!!

Εχω ετοιμα τα παντα !

Εχει βγει το κοστολογιο για ολα!

Εχω βρει εταιρειες λογισμικων για συνεργασια!

Εχω κανει ξεχωριστη μελετη για δικια μας εταιρεια με δικο μας payment και για whitelabel συμφωνια!

Και επειδη ενθουστιαστικα εκλεισα μεχρι και domain ( facebookmakers) face BOOKMAKERS ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ(ΑΝ ΔΕΝ ΜΑς ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ

Εχω παρα πολλα μυνηματα σας στα εισερχομενα τα οποια ειναι πριν ενα μηνα βεβαια...!!

Περιμενω αντιδρασεις -ερωτησεις -ενδιαφερον
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

ωραίο το όνομα αλλα λίγο μεγάλο
 
Απάντηση: Συσταση στοιχηματικης εταιρειας !!

paidia opoios einai apo voreio ellada sigoura tha xerei thn 1x2.bet palia royal thn stisane mia omada 5 atomon opou o enas ek auton mia fora thn vdomada alonize olh thn voreia ellada kai mazeue tis valitses me ta ta frangka
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Τελικά προχώρησε ο φίλος με αυτήν την ιδέα;
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...