Εμπειρία betrebels

nickbin

New Member
18 Νοε 2017
29
10
3
Μέχρι πριν λίγη ώρα είχα θετική άποψη για την betrebels. Βασικά την είχα μετατρέψει σε κεντρικό μου μπουκ. Είχε όλα τα στοιχήματα που ήθελα και σχεδόν σε όλα τα σπορ.

Πριν λίγο λοιπόν έφαγα το πρώτο μου λιμιτ. Μην φανταστείτε πως ήμουν κερδισμένος. Δεν είχα προλάβει να γίνω κερδισμένος. Η αναλήψεις μου ήταν σίγουρα λιγότερες από τις καταθέσεις μου αλλά το ταμείο μου είχε μεγαλώσει αρκετά. Αν θεωρητικά έβγαζα όλα μου τα χρήματα....τότε ναι θα ήμουν κερδισμένος.

Τέλος πάντων χθες έκανα μία ανάληψη των 100 ευρώ (τι το ήθελα;) .....σχεδόν αμέσως άρχισαν οι παρενέργειες. Δεν με αφήνουν να παίξω δεύτερο στοίχημα σε ένα γεγονός. Όχι να παίξω το ίδιο μπετ δεύτερη φορά. Δεν με αφήνουν να πάρω ας πούμε τον 1 και μετά το over.
Να πω εδώ πως το ίδιο πράγμα μου είχε συμβεί πριν μήνες ωστόσο μου είχαν πει πως ήταν κάποιο σφάλμα και διορθώθηκε άμεσα. Τώρα μου λένε πως σε παρακολουθούμε (έτσι στον ενικό) πως παίζεις το ίδιο μπετ πολλές φορές.
Του λέω ρε αδερφέ σπάνια παίζω ίδια μπετ, πολύ σπάνια. 1 και όβερ μπορεί να παίξω....και η απάντηση του:Ε παιξ τα και συ σε ένα μπετ (έτσι στον ενικό τα λέγαμε λες και ήμασταν φιλαράκια....μιλάμε για ερασιτέχνες). Καλά το λέω είναι απάντηση ενήλικα αυτή; και αν δηλαδή θέλω να παίξω και κόρνερ?

Απαράδεκτος ο τύπος στο τσατ. Πραγματικά απορώ....από την τσέπη τους τα παίρνουμε και κάνουν έτσι;

Και τώρα τι κάνουμε......ασιατικά χάντικαπ έχουν λίγες εταιρίες. στη Bet365 πληρώνω ένα τραγικό μου λάθος και έχω φραγή. Στη bwin έφαγα λιμιτ στα πρώτα μου στοιχήματα. Και μην φανταστείτε....το maxbet μου είναι 10-15 ευρώ...δεν παίζω τίποτα χιλιάρικα.
Αλλά και σε άλλη εταιρία να πάω αν συνεχίσω το ίδιο τρόπο παιχνιδιού πάλι το ίδιο θα γίνει. Υπάρχει ελπίδα να είσαι κερδισμένος χωρίς limit στην Ελλάδα ή τέλος πάντων σε ευρωπαίο book?
 
Καμια ελπιδα, betrebels ειναι για τα πανηγυρια. Σε φιλο μου φαγανε 3000 κι εμενα μου βγαλανε την πιστη να πληρωσουν. Για γελια...

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules
Μέχρι πριν λίγη ώρα είχα θετική άποψη για την betrebels. Βασικά την είχα μετατρέψει σε κεντρικό μου μπουκ. Είχε όλα τα στοιχήματα που ήθελα και σχεδόν σε όλα τα σπορ.

Πριν λίγο λοιπόν έφαγα το πρώτο μου λιμιτ. Μην φανταστείτε πως ήμουν κερδισμένος. Δεν είχα προλάβει να γίνω κερδισμένος. Η αναλήψεις μου ήταν σίγουρα λιγότερες από τις καταθέσεις μου αλλά το ταμείο μου είχε μεγαλώσει αρκετά. Αν θεωρητικά έβγαζα όλα μου τα χρήματα....τότε ναι θα ήμουν κερδισμένος.

Τέλος πάντων χθες έκανα μία ανάληψη των 100 ευρώ (τι το ήθελα;) .....σχεδόν αμέσως άρχισαν οι παρενέργειες. Δεν με αφήνουν να παίξω δεύτερο στοίχημα σε ένα γεγονός. Όχι να παίξω το ίδιο μπετ δεύτερη φορά. Δεν με αφήνουν να πάρω ας πούμε τον 1 και μετά το over.
Να πω εδώ πως το ίδιο πράγμα μου είχε συμβεί πριν μήνες ωστόσο μου είχαν πει πως ήταν κάποιο σφάλμα και διορθώθηκε άμεσα. Τώρα μου λένε πως σε παρακολουθούμε (έτσι στον ενικό) πως παίζεις το ίδιο μπετ πολλές φορές.
Του λέω ρε αδερφέ σπάνια παίζω ίδια μπετ, πολύ σπάνια. 1 και όβερ μπορεί να παίξω....και η απάντηση του:Ε παιξ τα και συ σε ένα μπετ (έτσι στον ενικό τα λέγαμε λες και ήμασταν φιλαράκια....μιλάμε για ερασιτέχνες). Καλά το λέω είναι απάντηση ενήλικα αυτή; και αν δηλαδή θέλω να παίξω και κόρνερ?

Απαράδεκτος ο τύπος στο τσατ. Πραγματικά απορώ....από την τσέπη τους τα παίρνουμε και κάνουν έτσι;

Και τώρα τι κάνουμε......ασιατικά χάντικαπ έχουν λίγες εταιρίες. στη Bet365 πληρώνω ένα τραγικό μου λάθος και έχω φραγή. Στη bwin έφαγα λιμιτ στα πρώτα μου στοιχήματα. Και μην φανταστείτε....το maxbet μου είναι 10-15 ευρώ...δεν παίζω τίποτα χιλιάρικα.
Αλλά και σε άλλη εταιρία να πάω αν συνεχίσω το ίδιο τρόπο παιχνιδιού πάλι το ίδιο θα γίνει. Υπάρχει ελπίδα να είσαι κερδισμένος χωρίς limit στην Ελλάδα ή τέλος πάντων σε ευρωπαίο book?
Αν και τα επαναλαμβάνουμε συνεχώς ας το ξαναπούμε, κερδισμένος παίζωντας μονά αποδεκτά σε άνοιγμα αγοράς ή τέλος πάντων αν στα παιχνίδια που πάιζεις κλέινει η απόδοση πιο χαμηλά έχεις τελειώσει πριν μιλήσεις, ανοίγεις καινούργιο λογαριασμό σε φίλο σου πχ, αφού παίρνεις τα μέτρα που έχουν πει αλλοί και προσωπικά δεν τα είχα πάρει ποτέ, δηλαδή παίζεις από αλλή συσκευή, στα παίζει αλλός για σένα ή μπαίνεις με στικάκι κτλ κτλ, κάνεις κατάθεση 100 ευρώ ξεκινάνε οι συναγερμοί, σου λέει πρώτη κατάθεση 100 ευρω? ήδη ύποπτος, μετά δεν παίρνεις το μπόνους γιατί ξέρεις ότι θα φας καμιά φραγή και θα παλέυεις με τα θηρία να κάνεις τζίρους, δέυτερο καμπανάκι, ήδη τελειωμένος είσαι, ε παίζεις και το πρώτο σου παιχνίδι 100 ευρώ μονό σε παιχνίδι που κλείνει με πλεονέκτημα, νομίζω 5-6 στοιχήματα τέτοια θα σε αφήσουν, αυτό είδα έγω τουλάχιστον και έτσι είναι στην πλειοψηφία των περιπτώσεων
Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να γλυτώσεις, νομοτελειακά παίζωντας έτσι έχεις ημερομηνία λήξης παντού, μετά δεν ξέρω τι κάνεις, πάντως από τους κλασσικούς μπουκ έχεις τελειώσει οριστικά
Betrebels μου έφαγε και μένα λεφτά από λογαριασμό αλλά έφταιγα εγώ
 
Αν και τα επαναλαμβάνουμε συνεχώς ας το ξαναπούμε, κερδισμένος παίζωντας μονά αποδεκτά σε άνοιγμα αγοράς ή τέλος πάντων αν στα παιχνίδια που πάιζεις κλέινει η απόδοση πιο χαμηλά έχεις τελειώσει πριν μιλήσεις, ανοίγεις καινούργιο λογαριασμό σε φίλο σου πχ, αφού παίρνεις τα μέτρα που έχουν πει αλλοί και προσωπικά δεν τα είχα πάρει ποτέ, δηλαδή παίζεις από αλλή συσκευή, στα παίζει αλλός για σένα ή μπαίνεις με στικάκι κτλ κτλ, κάνεις κατάθεση 100 ευρώ ξεκινάνε οι συναγερμοί, σου λέει πρώτη κατάθεση 100 ευρω? ήδη ύποπτος, μετά δεν παίρνεις το μπόνους γιατί ξέρεις ότι θα φας καμιά φραγή και θα παλέυεις με τα θηρία να κάνεις τζίρους, δέυτερο καμπανάκι, ήδη τελειωμένος είσαι, ε παίζεις και το πρώτο σου παιχνίδι 100 ευρώ μονό σε παιχνίδι που κλείνει με πλεονέκτημα, νομίζω 5-6 στοιχήματα τέτοια θα σε αφήσουν, αυτό είδα έγω τουλάχιστον και έτσι είναι στην πλειοψηφία των περιπτώσεων
Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να γλυτώσεις, νομοτελειακά παίζωντας έτσι έχεις ημερομηνία λήξης παντού, μετά δεν ξέρω τι κάνεις, πάντως από τους κλασσικούς μπουκ έχεις τελειώσει οριστικά
Betrebels μου έφαγε και μένα λεφτά από λογαριασμό αλλά έφταιγα εγώ

Δεν ανήκω σε αυτή την κατηγορία.

Την ημέρα μπορεί να παίζω και 30 στοιχήματα. Τα πονταρίσματα μου είναι από 3 ως 7 ευρώ. Μπόνους παίρνω.

Και live παίζω και μάλιστα κάποιες φορές random bets που λένε. Παίζω βέβαια και bet που στη πορεία γκρεμίζονται αλλά επαναλαμβάνω 5-6 ευρώ το μπετ.

Απλά αυτή την περίοδο έχω μία μεγάλη άδεια από την δουλειά και πολύ ελεύθερο χρόνο. Ακολουθώ με συνέπεια κάποιους tipster και συνήθως όχι στις τιμές που ανεβάζουν. Ειδικά στην Betrebels είναι δύσκολο να το κάνεις αυτό γιατί έχει γρήγορα αντανακλαστικά. Αντίθετα στη Bwin αν δεν υπήρχε το limit στη ζωή μας θα μπορούσε να με κάνει πλούσιο.
Βέβαια το γεγονός ότι δεν έπαιζα στις τιμές που δίνουν αυτοί που ακολουθώ σε κάποια στιγμή νόμιζα πως λειτουργεί υπέρ μου γιατί ναι μεν δεν είχα το ROI τους αλλά θεωρούσα πως θα περνάω κάτω από τα ραντάρ.

Πάντως έχω πλέον πεισθεί πως μακροχρόνια κερδισμένος ακόμα και παίζοντας με τους πιο τίμιους όρους αργά ή γρήγορα θα φάει και αυτός λίμιτ.

Πάντως για τις αναλήψεις εγώ μέχρι τώρα είμαι ευχαριστημένος. Άμεσες και χωρίς προβλήματα.
 
Δεν ανήκω σε αυτή την κατηγορία.

Την ημέρα μπορεί να παίζω και 30 στοιχήματα. Τα πονταρίσματα μου είναι από 3 ως 7 ευρώ. Μπόνους παίρνω.

Και live παίζω και μάλιστα κάποιες φορές random bets που λένε. Παίζω βέβαια και bet που στη πορεία γκρεμίζονται αλλά επαναλαμβάνω 5-6 ευρώ το μπετ.

Απλά αυτή την περίοδο έχω μία μεγάλη άδεια από την δουλειά και πολύ ελεύθερο χρόνο. Ακολουθώ με συνέπεια κάποιους tipster και συνήθως όχι στις τιμές που ανεβάζουν. Ειδικά στην Betrebels είναι δύσκολο να το κάνεις αυτό γιατί έχει γρήγορα αντανακλαστικά. Αντίθετα στη Bwin αν δεν υπήρχε το limit στη ζωή μας θα μπορούσε να με κάνει πλούσιο.
Βέβαια το γεγονός ότι δεν έπαιζα στις τιμές που δίνουν αυτοί που ακολουθώ σε κάποια στιγμή νόμιζα πως λειτουργεί υπέρ μου γιατί ναι μεν δεν είχα το ROI τους αλλά θεωρούσα πως θα περνάω κάτω από τα ραντάρ.

Πάντως έχω πλέον πεισθεί πως μακροχρόνια κερδισμένος ακόμα και παίζοντας με τους πιο τίμιους όρους αργά ή γρήγορα θα φάει και αυτός λίμιτ.

Πάντως για τις αναλήψεις εγώ μέχρι τώρα είμαι ευχαριστημένος. Άμεσες και χωρίς προβλήματα.
Όλοι με τίμιους όρους κερδίζουν κατά βάση, μετά παρανομούν ανοίγωντας λογαριασμούς σε άλλους
Λίμιτ δεν ξέρω αν τρως ώντας απλά κερδισμένος, σίγουρα τρως όταν σε βάλουν στην κατηγορία των παιχτών που θα τους κερδίζουν πάντα και αυτοί είναι αυτοί που παίζον μονά με πλεονέκτημα
 
Καμια ελπιδα, betrebels ειναι για τα πανηγυρια. Σε φιλο μου φαγανε 3000 κι εμενα μου βγαλανε την πιστη να πληρωσουν. Για γελια...

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να ρωτήσω γιατί του φάγανε τα λεφτα? Με ποια δικαιολογία?
 
Να ρωτήσω γιατί του φάγανε τα λεφτα? Με ποια δικαιολογία?
Με τη γνωστη εξυπναδα, του ζητησαν statement του skrill κι εκανε το λαθος και το εδωσε. Η απαντηση ηταν οτι παιζει για λογαριασμο τριτου οποτε παραβιαζει τους ορους και κατεσχεσαν τα κερδη με το ετσι θελω, χωρις καμια περαιτερω πληροφορια. Ποτε μην κανετε το λαθος να δωσετε statement skrill!

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules
Μέχρι πριν λίγη ώρα είχα θετική άποψη για την betrebels.
Εχοντας ως κριτιριο τα ορια πονταρισματος εγω εχω αρνητικη αποψη και για τις 24 αδειοδοτημενες.Και πιο θετικη αποψη για την betrebels απο οσο εχω για την bet365 τον stoiximan και τον ΟΠΑΠ.Επαναλαμβανω, με κριτιριο το λιμιτ.Γιατι με κριτιριο τον ελεγχο λογαριασμου, ο ΟΠΑΠ και η bet365 πληρωσαν χωρις καμια καθυστερηση και επιπλεον ελεγχο μεσα σε μερικες ωρες και στην betrebels αναγκαστηκα να βαλω "βισμα" λες και ζητουσα μεταθεση απο τον Εβρο, για να πληρωθω αμεσως και οχι μετα απο 2 εβδομαδες.

Αλλά και σε άλλη εταιρία να πάω αν συνεχίσω το ίδιο τρόπο παιχνιδιού πάλι το ίδιο θα γίνει. Υπάρχει ελπίδα να είσαι κερδισμένος χωρίς limit στην Ελλάδα ή τέλος πάντων σε ευρωπαίο book?
Καμια ελπιδα.
Η με επομενους λογαριασμους στις Ελληνικες.
Η με το δικο σου ονομα σε ξενες.
Η πας με τον σταυρο στο χερι και δεν κερδιζεις ποτε.

Με τη γνωστη εξυπναδα, του ζητησαν statement του skrill κι εκανε το λαθος και το εδωσε. Η απαντηση ηταν οτι παιζει για λογαριασμο τριτου οποτε παραβιαζει τους ορους και κατεσχεσαν τα κερδη με το ετσι θελω, χωρις καμια περαιτερω πληροφορια. Ποτε μην κανετε το λαθος να δωσετε statement skrill!
Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν ειναι και σιγουρο οτι το κανουν στανταρ αυτο σε ολους οσους στελνουν statement skrill.
Εμενα 2 φορες με λιμιταρισαν και τις 2 μου ζητησαν statement (2017 στην ανανεωση πλατφορμας με ξεχασανε και στην νεα σελιδα τους επαιζα παλι με κανονικα maxbets) to εστειλα και τις δυο φορες και με πληρωσαν και τις δυο.Την πρωτη φορα 2500 την δευτερη 6000..100% value bets oλα τα στοιχηματα μου, αποδοσεις 0.3 ως και 2 μοναδες πιο χαμηλα αυτες που ειχαν στα close odds .Βεβαια μπορει να ετυχα στην περιπτωση η να μετρησε το σαιτ που εβαλα για να πληρωθω.
Απο οσο εχω καταλαβει αυτο με τα statements το ζητανε ,μπας και βρουν δικαιολογια να μην πληρωσουν αν δουν συναλλαγες με email αλλου πελατη τους η τιποτα παραξενες πληρωμες σε κανα betburger.Εγω δεν ειχα με κανεναν συναλλαγες και τους το εστειλα. Τωρα για τον φιλο σου που του τα φαγανε χωρις λογο και χωρις να του δωσουν εξηγησεις, δεν ξερω μηπως τους τα επαιρνε αν επεμενε η αν εβαζε κανενα σαιτ που τους διαφημιζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Με τη γνωστη εξυπναδα, του ζητησαν statement του skrill κι εκανε το λαθος και το εδωσε. Η απαντηση ηταν οτι παιζει για λογαριασμο τριτου οποτε παραβιαζει τους ορους και κατεσχεσαν τα κερδη με το ετσι θελω, χωρις καμια περαιτερω πληροφορια. Ποτε μην κανετε το λαθος να δωσετε statement skrill!

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
εννοειται μην το στελνετε.

ειναι απιστευτα παρανομο αυτο που ζητανε
 
Εχοντας ως κριτιριο τα ορια πονταρισματος εγω εχω αρνητικη αποψη και για τις 24 αδειοδοτημενες.Και πιο θετικη αποψη για την betrebels απο οσο εχω για την bet365 τον stoiximan και τον ΟΠΑΠ.Επαναλαμβανω, με κριτιριο το λιμιτ.Γιατι με κριτιριο τον ελεγχο λογαριασμου, ο ΟΠΑΠ και η bet365 πληρωσαν χωρις καμια καθυστερηση και επιπλεον ελεγχο μεσα σε μερικες ωρες και στην betrebels αναγκαστηκα να βαλω "βισμα" λες και ζητουσα μεταθεση απο τον Εβρο, για να πληρωθω αμεσως και οχι μετα απο 2 εβδομαδες.


Καμια ελπιδα.
Η με επομενους λογαριασμους στις Ελληνικες.
Η με το δικο σου ονομα σε ξενες.
Η πας με τον σταυρο στο χερι και δεν κερδιζεις ποτε.


Δεν ειναι και σιγουρο οτι το κανουν στανταρ αυτο σε ολους οσους στελνουν statement skrill.
Εμενα 2 φορες με λιμιταρισαν και τις 2 μου ζητησαν statement (2017 στην ανανεωση πλατφορμας με ξεχασανε και στην νεα σελιδα τους επαιζα παλι με κανονικα maxbets) to εστειλα και τις δυο φορες και με πληρωσαν και τις δυο.Την πρωτη φορα 2500 την δευτερη 6000..100% value bets oλα τα στοιχηματα μου, αποδοσεις 0.3 ως και 2 μοναδες πιο χαμηλα αυτες που ειχαν στα close odds .Βεβαια μπορει να ετυχα στην περιπτωση η να μετρησε το σαιτ που εβαλα για να πληρωθω.
Απο οσο εχω καταλαβει αυτο με τα statements το ζητανε ,μπας και βρουν δικαιολογια να μην πληρωσουν αν δουν συναλλαγες με email αλλου πελατη τους η τιποτα παραξενες πληρωμες σε κανα betburger.Εγω δεν ειχα με κανεναν συναλλαγες και τους το εστειλα. Τωρα για τον φιλο σου που του τα φαγανε χωρις λογο και χωρις να του δωσουν εξηγησεις, δεν ξερω μηπως τους τα επαιρνε αν επεμενε η αν εβαζε κανενα σαιτ που τους διαφημιζει.

ΑΔΕΡΦΙΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,
ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗ ΣΚΡΙΛΛ ΚΑΙ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΗΣΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΤΑ 990 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΤΡΕΜΠΕΛΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΦΡΑΓΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙ ΟΡΟΥΣ ΚΛΠ. ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΑΚΡΗ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΓΝΙΩΝ ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ. ΠΡΩΤΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΕΤΡΕΜΠΕΛΣ ? ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΩΡΑ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΕΞΩΔΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ? ΘΑ ΦΟΒΗΘΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΔΥΟ ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
 
ΑΔΕΡΦΙΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,
ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗ ΣΚΡΙΛΛ ΚΑΙ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΗΣΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΤΑ 990 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΤΡΕΜΠΕΛΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΦΡΑΓΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙ ΟΡΟΥΣ ΚΛΠ. ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΑΚΡΗ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΓΝΙΩΝ ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ. ΠΡΩΤΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΕΤΡΕΜΠΕΛΣ ? ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΩΡΑ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΕΞΩΔΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ? ΘΑ ΦΟΒΗΘΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΔΥΟ ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Με επιτροπή παιγνίων δεν θα γίνει τίποτα, μην ελπίζεις
Τώρα γενικά αν σου είπανε παραβίασες όρους μάλλον τα κλαις
 
ΑΔΕΡΦΙΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,
ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗ ΣΚΡΙΛΛ ΚΑΙ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΗΣΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΤΑ 990 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΤΡΕΜΠΕΛΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΦΡΑΓΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙ ΟΡΟΥΣ ΚΛΠ. ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΑΚΡΗ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΓΝΙΩΝ ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ. ΠΡΩΤΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΕΤΡΕΜΠΕΛΣ ? ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΩΡΑ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΕΞΩΔΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ? ΘΑ ΦΟΒΗΘΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΔΥΟ ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Ρε τι στέλνετε ιστορικό σκριλ το κέρατο μου μέσα. Βαρεμενα είστε ;;; Καλή τύχη, αλλά δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος. Απλά μη μπλέκετε με GTP εταιρίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: spyridon kanas και JordanRules
Επρεπε να ρωτησεις πριν στειλεις. Τωρα δυσκολα τα πραγματα. Απο MGA στην οεριπτωση σου μην περιμενεις κατι. Μαλλον στα φαγανε λογικα.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Επρεπε να ρωτησεις πριν στειλεις. Τωρα δυσκολα τα πραγματα. Απο MGA στην οεριπτωση σου μην περιμενεις κατι. Μαλλον στα φαγανε λογικα.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τουλαχιστον να ζητησεις να σου βαλουν την αρχικη καταθεση.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Μοναδικος τροπος να κρατησει ενας λογαριασμος για ενα παραπανω διαστημα απο ο,τι αναμενεται να κρατησει ειναι να παιζετε κομπο μονο και να μην κανετε αναληψεις πανω απο 300-400 ευρω. Και το 1.01 του Παναθηναϊκου στο μπασκετ να κολλησεις, περναει ως κομπο και γλιτωνεις το σταμπαρισμα οτι παιζεις μονα και βαλιου.

Απο εκει και περα ΟΧΙ δεν υπαρχει καμια ελπιδα να γλιτωσετε το λιμιτ. Προσωπικα οι μοναδικες εταιριες στις οποιες δεν εχω λιμιτ ακομα ειναι η winmaster οπου ειμαι παααρα πολυ χαμενος (πανω απο 5000 μεσα) και η goalbet οπου παιζω μονο λαιβ αποκλειστικα με 3ψηφια ποσα αλλα οχι πανω απο 200 ευρω το μπετ και ειλικρινα δεν .

Ο καλυτερος μπουκμεικερ ΕΙΝΑΙ ο ΟΠΑΠ του πρακτορειου, απλα αποδεχεσαι οι δεν παιζεις βαλιου, παιζεις γουιννερς και πληρωνεσαι ασχημα, αλλα πληρωνεσαι.

Το οτι η ξεφτιλα καποιων εταιριων εχει φτασει στο να μπλοκαρουν παικτες των 3 και 5 ευρω δειχνει τη γενικη καταντια του χωρου και οτι δεν αξιζει καν να το κυνηγατε
 
  • Like
Αντιδράσεις: georgemr2
Με αυτά και με αυτά έχουμε φτάσει σχεδόν στην ποινικοποιηση των e-wallet. Ξεκίνησε με τους αποκλεισμούς από πρόσφορες του τύπου κανε κατάθεση εκτός skrill και φτάσαμε σε συμπεριφορές δείξε μου την κίνηση. Μαύρα!
 
Ρε τι στέλνετε ιστορικό σκριλ το κέρατο μου μέσα. Βαρεμενα είστε ;;; Καλή τύχη, αλλά δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος. Απλά μη μπλέκετε με GTP εταιρίες.
Οκ συμφωνώ έκανα μλακια αλλά τι να τους έλεγα?? Πώς θα πάρω τα λεφτά αν δε στείλω το ιστορικό? Τι επρεπε να κανω???
 
Επρεπε να ρωτησεις πριν στειλεις. Τωρα δυσκολα τα πραγματα. Απο MGA στην οεριπτωση σου μην περιμενεις κατι. Μαλλον στα φαγανε λογικα.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι κτλβαινω και τι έπρεπε να κάνω?? Αυτό δεν κτλβαινω. Οκ πες ότι δεν το έστελνα. Πώς θα έπαιρνα τα λεφτά??
 
Δε ξερω αν δουλευει το λινκ. Τσεκαρε το ποστ μου "αναληψη απο στοιχηματικη" και θα καταλαβεις.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: spyridon kanas

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...