Άδεια για πρακτορείο ΟΠΑΠ - Αξίζει ο κόπος και τα χρήματα;

atuxos

New Member
29 Νοε 2012
18
2
0
ΠΑΙΔΙΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ ? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ Η ΕΠΟΧΗ ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

να ζητησεις εκκαθαριστικο δυο προηγουμενων ετων κ αν κανεις αποσβεση το πολυ σε 3 χρονια αξιζει...και κοιτας το μαγαζι να μην χρωσταει κ στον οπαπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Ενα θεμα ειναι το σημειο που ειναι το μαγαζι.Απο εκει ξεκινανε ολα.Αν ειναι σε κανενα στενο,χωρις κυκλοφορια κοσμου,καλυτερα να φας τα λεφτα παστελια να σου μεινει κ η γλυκα.
Το πιο σοβαρο ομως ειναι το τι εξελιξη θα εχει η αγορα του στοιχηματος στην ελλαδα,κ τι προκειται να γινει.Και επειδη δεν εισαι μαντης, σωφρων ειναι να περιμενεις να δεις που θα καθησουν τα πραματα, κ να τα επανεξετασεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

νομίζω εχεις δίκαιο ... αυτο πρέπει να κάνω...
 
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Πολλά πρακτορεία κλείνουν, μεταξύ αυτών και τοπ ονόματα.
Βασικά κάθε πρακτορείο έχει πελάτες από την πολυκατοικία που στεγάζεται και από τα διπλανά σπίτια απ' ότι έχω δει, που κάνουν παιχνιδάκι στο στοίχημα-κίνο. Από εκεί κι ύστερα είναι ότι ψάρια πιάσει.

Μου λένε όμως ότι έχει πέσει πολύ πείνα και οι καταθέσεις αδειών συνεχίζονται.
Δεν ξέρω όμως αν αυτό κάνει κανενός το αυτί να ιδρώσει.
Οι του ΤΑΙΠΕΔ πουλάμε λένε, δεν αγοράζουμε και ο στόχος της πώλησης είναι να πάρουμε ότι έχει να δώσει ο ιδιώτης αλλά και να σας ξαναφορολογούμε εσάς που παίζετε ακριβώς όσο και πριν. Αν δεν ήταν το δεύτερο σκέλος, τότε τι νόημα έχει να πουλήσουμε ;
Δεν το λένε ανοιχτά αυτό αλλά μόνο ένας κουτός δεν το καταλαβαίνει.
Οι πράκτορες κλπ δεν τους ενδιαφέρει καθόλου τι θα πάθουν.
Κάποιο παραμύθι τύπου τσιμπίδεως (κλείστε το το ρημάδι) κάνει μερικούς να πανηγυρίζουν, αλλά άδοξα - πολύ άδοξα.

Γιατί τώρα ο λαός δεν είναι κατά της πώλησης ;
Δεν είναι γιατί έχει φρίξει με τους κρατικούς αλλά και γιατί πολλοί είναι όντως χαζοί και άσχετοι και πιστεύουν ότι με τις ιδιωτικές εταιρείες θα φτιάξουν τα πράγματα (πως ; ως διά μαγείας ;).
Γιατί κάποιοι θεσμικοί είναι κατά της πώλησης ;
Αυτό συμβαίνει αφ' ενός για αντιπολιτευτικούς λόγους αλλά και γιατί κάποια από τα βύσματα αναπόφευκτο είναι να ξεβυσματώσουν. Και πράκτορες που ξέρουν κάποια παραπάνω γράμματα λογικό είναι να μην θέλουν την πώληση βέβαια αφού καταλαβαίνουν ότι οι ιδιωτικές εταιρείες θα έχουν πολύ σφιχτό μπάτζετ λόγω της υψηλής φορολογίας.

Το κράτος γενικά πιστεύει ότι θα γίνει πλούσιο από τα ποσοστά και όχι από τον μεγάλο όγκο της αγοράς. Το πιστεύει αυτό εδώ και πολλά χρόνια.

Από πάρα πολύ παλιά μου έλεγαν εμένα μερικοί τι καλά που θα είναι αν ιδιωτικοποιηθεί ο κρατικός τζόγος. Προσέξτε τους απάνταγα, δεν ξέρω αν θα είναι καλά αλλά αν κάποτε γίνει καμία στραβή στην Ελλάδα και προκύψουν αυτού του είδους τις ιδιωτικοποιήσεις, σημαίνει διπλή γκανιότα. Μιλάμε για δύο-τρία χρόνια προ ελεύσεως Intracom στον ΟΠΑΠ-ΟΔΙΕ που ναι μεν δεν ήταν πλήρης ιδιωτικοποίηση, αλλά ήταν ένα μικρό λησταρχείο από την πρώτη μέρα.
 
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Θα δανειστώ μία έκφραση του Νίκου για τον χαρακτηρισμό της αξιοπιστίας μίας εταιρείας του διαδυκτίου με στοιχηματικό περιεχόμενο βεβαίως η οποία ταιριάζει γάντι στην περίσταση.
''Καλύτερα να τα πετάξεις στο τζάκι τα λεφτά σου''
Η τελική απόφαση δική σου βεβαίως-βεβαίως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dtzortzo
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Oυτε να το σκεφτεσαι. Παρολα τα προνομια Σουλτανου που απολαμβανει ο οργανισμος στην Ελλαδα, με την αγορα αμφιβολλη, με τους παιχτες στεγνους, με το στοιχημα σε νηπιακο ακομα επιπεδο τα 40.000 κρατα τα για αλλους σκοπους. Εκτος και αν δεν εχεις θεμα να ζεις με τα φεσια των παιχτων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

αναμονη μετα τον μαρτη
νομιζω οτι θα μπορεσεις να βρεις σε πολυ χαμηλοτερη τιμη την αδεια
αλλα εννοειται οτι κοιτας και τι κινηση εχει το μαγαζι
 
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Αν δεν μείνεις στη λογική "κλασσικό πρακτορείο" και πας σε κάτι πιο "προχώ"... είναι καλή σκέψη αναλόγως πόσο θέλεις να το δουλέψεις, να ξοδέψεις κτλ.

Τι εννοώ προχώ? Απλό πετάς 3-4 οθόνες γύρω γύρω έχεις Nova, OteTv αλλά και δορυφορική, έχεις και 1-2 αυτόματους πωλητές για καφέ, σάντουιτς κτλ και κονομάς και απο τα γύρω γύρω ... :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Αν δεν μείνεις στη λογική "κλασσικό πρακτορείο" και πας σε κάτι πιο "προχώ"... είναι καλή σκέψη αναλόγως πόσο θέλεις να το δουλέψεις, να ξοδέψεις κτλ.

Τι εννοώ προχώ? Απλό πετάς 3-4 οθόνες γύρω γύρω έχεις Nova, OteTv αλλά και δορυφορική, έχεις και 1-2 αυτόματους πωλητές για καφέ, σάντουιτς κτλ και κονομάς και απο τα γύρω γύρω ... :sign:

Μπα.
Όλα τα πρακτορεία έχουν τέτοια, άντε να λείπει κάνα αξεσουάρ από μερικούς.
Τις ίδιες μύγες βαράνε όλοι.
 
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Μπα.
Όλα τα πρακτορεία έχουν τέτοια, άντε να λείπει κάνα αξεσουάρ από μερικούς.
Τις ίδιες μύγες βαράνε όλοι.

Καλά δεν είπα πως μόνο με αυτά κάνεις δουλειά... φυσικά και ρόλο παίζει όπως είπαν άλλοι το σημείο που είναι το πρακτορείο, τι "γειτονιά" έχει, πως το δουλεύουν κτλ κτλ κτλ... όλα παίζουν ρόλο... το βλέπω και απο το πρακτορείο της γειτονιάς μου που έχει αλλάξει 3 χέρια και έχω δεί αλλαγές στο κόσμο κτλ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Καλά δεν είπα πως μόνο με αυτά κάνεις δουλειά... φυσικά και ρόλο παίζει όπως είπαν άλλοι το σημείο που είναι το πρακτορείο, τι "γειτονιά" έχει, πως το δουλεύουν κτλ κτλ κτλ... όλα παίζουν ρόλο... το βλέπω και απο το πρακτορείο της γειτονιάς μου που έχει αλλάξει 3 χέρια και έχω δεί αλλαγές στο κόσμο κτλ...

Τα καλά πόστα είναι πιασμένα.
Δύσκολο, πολύ δύσκολο να πας κοντά.
Αλλά και από τους κεντρικούς έχουν κλείσει: Ματσούκας-Δαμίγου-Λύτρα, μιλάμε για ιερά τέρατα. Και για Πειραιά-Φάληρο μου λένε, αλλά δεν ξέρω ακριβώς ποιά πρακτορεία.
 
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

atuxos αν τελικά προχωρήσεις ,βρες τουλάχιστον έναν χώρο να μπορείς να βάλεις και τα vlt's που προβλέπονται.
Ψάξε για τις προδιαγραφές που χρειάζονται.
Φυσικά και πάλι είναι μεγάλο το ρίσκο όπως και κάθε κίνηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Φίλε άτυχε δεν σε ξέρω, επομένως η άποψή μου είναι ανευ κινήτρου.

Το έχω ξαναγράψει παλαιότερα, αλλά προφανώς είσαι φρέσκος στο Forum.
Οι άδειες των πρακτορείων αντιπροσωπεύουν μία (έστω υποτιμημένη) αξία. Στην Ελλάδα, όπως φαντάζομαι έχεις διαπιστώσει, όλες οι αξίες υποτιμούνται. Αυτό είναι αποτέλεσμα των αποφάσεων των ανθρώπων που παίρνουν αποφάσεις, και φυσικά δεν αναφέρομαι στις μαριονέττες που νομίζουν ότι κυβερνούν.
Πρόσεξε τι έγινε με τα ακίνητα. Η συνειδητή επιλογή εσωτερικής υποτίμησης τα έχει κάνει σήμερα να έχουν χάσει την αξία τους κατά ΜΟ 40% πανελλαδικώς, ενώ η τάση δείχνει ότι θα υποτιμηθούν ακόμα (πολύ) περισσότερο.
Πρόσεξε τι έγινε με τις μετοχές. Το χρηματιστήριο έχασε 90% τις αξίας του, και αν εξαιρέσεις την τεχνητή άνοδο των τελευταίων μηνών οι προοπτικές δεν είναι καλές. Να σου πω το παράδειγμα του ΤΤ, που ο ίδιος ο υπουργός Οικονομικών καταβαράθρωσε ηθελημένα την τιμή του μετά τις δηλώσεις του στη Βουλή.

Όλο αυτό το συφερτό που έχει μπει καβάλα στην Ελλάδα έχει αποφοιτήσει από τα ίδια σχολεία, και από τα ίδια πανεπιστήμια. Εκεί, τους διαπώτισαν με ένα όνειρο, το οποίο έχει σαν τίτλο ''a penny for a dime''. Με απλά λόγια θέλουν να αγοράσουν 100 ευρώ δαπανώντας 1 ευρώ. Αυτός είναι ο στόχος τους σε όλα, μα όλα τα προς ιδιωτικοποίηση assets της Ελλάδας.
Επομένως, ο ΟΠΑΠ δεν θα μείνει έξω από αυτήν την λογική. Εάν λοιπόν η τιμή στόχος για τον ΟΠΑΠ είναι τα 0,4-2 ευρώ, καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούν μόνο οι άδειες των πρακτόρων να αξίζουν περισσότερο από τη χρηματιστηριακή αξία της ίδιας τις εταιρείας.
Οι πράκτορες είναι καταδικασμένοι να χάσουν. Όχι μόνο θα χάσουν την αξία των αδειών τους, ακόμα και τα ίδια τους τα σπίτια θα τους τα πάρουν, διότι προφανέστατα δεν έχουν καταλάβει με ποιους έχουν μπλέξει.

Σε ένα τέτοιο περιβάλλον λοιπόν, δεν σπαταλάς 40Κ για μια άδεια ΟΠΑΠ. Ακόμα και αν το συνολικό σου bankroll είναι τεράστιο, δεν δίνεις 40Κ, για κάτι που θα πάρεις δωρεάν αύριο-μεθαύριο.
Καλύτερα λοιπόν να τα ρίξεις στο τζάκι για να ζεσταθείς, ή να τα χαρίσεις σε κάποιους που πραγματικά τα έχουν άνάγκη.

Όσον αφορά την ίδια την μετοχή, ανέφερα παραπάνω τις τιμές στόχο, και να συμπληρώσω ότι από το τέλος του 2011 προσπαθεί να σπάσει την τιμή των 6 ευρώ χωρίς επιτυχία. Όταν 3-4 φορές λοιπόν δεν καταφέρνει να κινηθεί προς μία κατεύθυνση, λογικό είναι να κινηθεί προς μία άλλη. Δυστυχώς στο Χρηματιστήριο υπάρχουν μόνο 2 καυτευθύνσεις. Βόρεια και Νότια.

Τα παπαγαλάκια που έχουν κατακλύσει το forum Θα βρουν να πουν τη μπαρούφα τους, αλλά φίλε άτυχε σου ξαναλέω ότι δεν έχω κανένα κίνητρο απέναντί σου.
 
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

και για να ελαφρυνω λιγο την συζητηση αν εχεισ 40κ για να ρισκαρεισ σε πρακτορειο παιξτα το βραδυ στον ασσο τησ λιλ να τα κανεισ 80 ( μη τα ριχνεισ στο τζακι )
 
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Αν έχεις 40k φτιάξε μια σύγχρονη κτηνοτροφική μονάδα καλύτερα με Ισπανικά πρόβατα και έχεις λύσει το θέμα ανεργίας και πιο στοίχημα μου λες μετά :eye:
 
  • Like
Αντιδράσεις: dtzortzo
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Αν έχεις 40k φτιάξε μια σύγχρονη κτηνοτροφική μονάδα καλύτερα με Ισπανικά πρόβατα και έχεις λύσει το θέμα ανεργίας και πιο στοίχημα μου λες μετά :eye:

Θα γλιτωσει και το προβλημα της εγκεφαλοπαθειας.. Ε.....Ertzan??? Το κατεχεις βλεπω. Δυστηχως η ελλειπης ενημερωση και η αδιαφορια του κρατους, για ακομα μια φορα, αποδεικνυει γιατι δεν μπορουμε να εκμεταλλευτουμε τον φυσικο πλουτο της χωρας μας...
 
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Θα γλιτωσει και το προβλημα της εγκεφαλοπαθειας.. Ε.....Ertzan??? Το κατεχεις βλεπω. Δυστηχως η ελλειπης ενημερωση και η αδιαφορια του κρατους, για ακομα μια φορα, αποδεικνυει γιατι δεν μπορουμε να εκμεταλλευτουμε τον φυσικο πλουτο της χωρας μας...

Μόνο το κατέχω? Ολόκληρη έρευνα έχουμε κάνει λέμε, σε λίγο καιρό θα το εφαρμόσω κιόλας.

Δεν είναι μόνο η αδιαφορία του κράτους και η αδιαφορία του Έλληνα είναι έχουμε μάθει να καλοπερνάμε να ψάχνουμε δουλειά γραφείου να αράξουμε μάθαμε το δημόσιο πως θα μπω δημόσιο, δεν λέω και εγώ τώρα που τελειώνω Μηχανικός Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών με αυτόν τον σκοπό μπήκα στην σχολή για δουλειά γραφείου αλλά έτσι όπως το βλέπω θα πάρω το πτυχίο και θα το κορνιζάρω στην μονάδα με υπερηφάνεια κιόλας, το λέω σε κάθε ευκαιρία όσοι πούλησαν τα χωράφια του κατέβηκαν στις πόλεις ειδικά Αθήνα-Θεσσαλονίκη θα πεινάσουν όσοι κράτησαν γη αυτοί θα την γλυτώσουν αν τα αξιοποιήσουν. Αν δεν ψάξει φίλε μου δεν υπάρχει λύση και αυτό είναι σαν τις λύσεις για την betfair ψάχνεις και ενημερώνεσαι αλλά για να κάνεις κάτι όχι να πάρω τα λεφτά που δίνουν και άντε γεια σας.

-Σαλλιγκάρια (με συμφωνητικό)
-Υποφαές, Αρωματικά φυτά
-Τριανταφυλλιές (ως πρώτο υλικό για αρώματα μέχρι 300 ευρώ δίνει το στρέμμα)
-Μελίσσια έχουμε (έχουν τρελαθεί να πουλάμε μέλι 8 ευρώ το κιλό Πευκόμελο)
-Ρίγανι
-Βουνίσιο βιολογικό τσάι (Τώρα θα βάλουμε μάλλον σε ένα χωράφι που έχουμε 5 στρέμματα)
-Πρόβατα (Αν πάρεις Ισπανικά πας για το γάλα κυρίως, Γνωρίζει κανείς ότι από Γαλλία φέρνουν Γάλα σκόνη γιατί δεν φτάνει στην Ελλάδα?)

Τι άλλο θες να σου πω? Όλα αυτά τα ψάχνεις το ίντερνετ είναι γεμάτο πληροφορίες αλλά αν περιμένεις να έρθει να σε φωτίσει κανείς θα μείνεις στο περίμενε.

Λύσεις υπάρχουν το θέμα είναι να μην ψάχνεις μόνο στα λόγια αλλά και στην πράξη :eye:
 
Απάντηση: ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ - ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ( 40.000 )

Ertzan, μιλας σαν ενας ανθρωπος μορφωμενος και ορθα σκεπτομενος. Πολυ σωστα τα λες αλλα ειναι η μια οψη του νομισματος. Δεν πιστευω οτι ολοι οι κτηνοτροφοι και αγροτες εχουν την στοιχειωδη μορφωση και παιδεια, ωστε να κατευθηνουν την παραγωγη τους και σε αυτο το σημειο πρεπει να επεμβαινει το κρατος και να ενημερωνει. Τελος για να μην χαλαω το θεμα. Παντως θα ηταν ενδιαφερον να ανοιξουμε και μια κουβεντα σε αλλο νημα, που να γινεται αναφορα στον πρωτογενη τομεα του τοπου μας.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...