Άνοιγμα Λογαριασμού στη gr.unibet

  • Εκκινητής θέματος V1301
  • Ημερομηνία έναρξης

V1301

New Member
8 Οκτ 2019
18
0
1
26
Καλησπέρα σε όλους και σε όλες.Το ερώτημα μου είναι πολύ σύντομο.Αξίζει να ανοίξω λογαριασμό στη Unibet?Έχω ακούσει αρκετά καλά λόγια για την εν λόγω εταιρεία και γνωρίζω πως έχει μεγάλη φήμη στο εξωτερικό, στην Ελλάδα όμως δε γνωρίζω αν υπερέχει των υπολοίπων στοιχηματικών bookies.Έχει κανείς άλλος account στη unibet?Αν ναι ,πως ήτανε η εμπειρία σας και θα την προτείνατε?Έχετε ακούσει κάτι (θετικό ή αρνητικό) για την εν λόγω στοιχηματική από κάποια έμπιστη πηγή? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Δοκίμασες πρώτα αν έχεις την δυνατότητα να ανοίξεις λογαριασμό ;;
Ps. Την επόμενη φορά γράψε ολόκληρο το URL να το προσθέσουν και αυτό στην blacklist. Εγώ που κάθομαι και cropαρω κάθε φορά, προφανώς και είμαι μαλάκας
 
Χαιρε grace_kelly τι εννοεις αν εχω τη δυνατοτητα?Μπηκα στην ιστοσελιδα της unibet.gr https://gr.unibet-3.com/ διαβασω ορους και προυποθεσεις , ειμαι 21+ , αρα γιατι να μη μπορω?Το ερωτημα μου αφορα το αν ειναι η unibet αξια στοιχηματικη ωστε να ανοιξει κανεις λογαριασμο σε αυτη και οχι στη πρασινη ασ 'πουμε, ή στο στοιχιμαν.Το 2ο σκελος της απαντησης του δε το καταλαβα...
 
Χαιρε grace_kelly τι εννοεις αν εχω τη δυνατοτητα?Μπηκα στην ιστοσελιδα της unibet.gr https://gr.unibet-3.com/ διαβασω ορους και προυποθεσεις , ειμαι 21+ , αρα γιατι να μη μπορω?Το ερωτημα μου αφορα το αν ειναι η unibet αξια στοιχηματικη ωστε να ανοιξει κανεις λογαριασμο σε αυτη και οχι στη πρασινη ασ 'πουμε, ή στο στοιχιμαν.Το 2ο σκελος της απαντησης του δε το καταλαβα...
δεν εχει αδεια στην Ελλαδα απο οσο ξερω
 
In conclusion :

Μη κάθεσαι και αναρωτιέσαι αν αξίζεις να ανοίξεις λογαριασμό, διότι απλά δεν μπορείς. Δεν δέχονται πλέον νέες εγγραφές από Έλληνες παίκτες - μόνο οι ήδη υπάρχοντες λογαριασμοί μπορούν να χρησιμοποιήσουν κανονικά την πλατφόρμα
 
In conclusion :

Μη κάθεσαι και αναρωτιέσαι αν αξίζεις να ανοίξεις λογαριασμό, διότι απλά δεν μπορείς. Δεν δέχονται πλέον νέες εγγραφές από Έλληνες παίκτες - μόνο οι ήδη υπάρχοντες λογαριασμοί μπορούν να χρησιμοποιήσουν κανονικά την πλατφόρμα
Μαλιστα...Να σαι καλα μπρο.
 
In conclusion :

Μη κάθεσαι και αναρωτιέσαι αν αξίζεις να ανοίξεις λογαριασμό, διότι απλά δεν μπορείς. Δεν δέχονται πλέον νέες εγγραφές από Έλληνες παίκτες - μόνο οι ήδη υπάρχοντες λογαριασμοί μπορούν να χρησιμοποιήσουν κανονικά την πλατφόρμα
1570494410166.png
 

Αυτό ακριβώς. "Ναι μεν, αλλά". Όχι αδειοδοτημένη, αλλά χωρίς blacklisted URL και με τους εν ενεργεία χρήστες να μην επηρεάζονται.

Εν τω μεταξύ, αυτό το "προσωρινά" είναι εδώ και μια εξαετία. Από τότε δηλαδή που εμπλέκεται ο Τίγρης και οι Τσέχοι. Whatever.

Κατά τα λοιπά και καθαρά για εγκυκλοπαιδικές γνώσεις, για εμένα προσωπικά -και για πολλούς λόγους που δεν θα κάτσω να αναλύσω- είναι ο καλύτερος εν Ελλάδι (με τον αστερισκο του νόμιμος/όχι νόμιμος που αναφέρθηκε παραπάνω) μπουκ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover και vaf3
Πλέον, δεν με αφήνει να κάνω είσοδο στο λογαριασμό μου.
 
Παρακαλώ πολύ να μη γράφουμε ότι μας κατέβει. Μόλις έκανα είσοδο και λειτουργούν κανονικά οι -αρκετοι παραπάνω από έναν- λογαριασμοί μου. Επιπροσθέτως μια χαρά νόμιμη είναι. Μόνο για το Ελλαδισταν είναι "παράνομη". Και όχι, δεν παίρνω ποσοστά
 
Οποιαδήποτε για το Ελλαδιστάν είναι παράνομη είναι παράνομη τα είπαμε αυτά


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Παρακαλώ πολύ να μη γράφουμε ότι μας κατέβει. Μόλις έκανα είσοδο και λειτουργούν κανονικά οι -αρκετοι παραπάνω από έναν- λογαριασμοί μου. Επιπροσθέτως μια χαρά νόμιμη είναι. Μόνο για το Ελλαδισταν είναι "παράνομη". Και όχι, δεν παίρνω ποσοστά
Δε γράφω ότι μου κατέβει, άμα δε ξέρεις μη γράφεις εσύ. Μου έστειλαν απάντηση πως δε μπορούν να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους, στο μεταξύ ο λογαριασμός είναι παλιός και μπορεί να τον έκλεισαν επειδή είχα να κάνω είσοδο αρκετά χρόνια.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...