Άντε και το βρήκες...

Και καταλήγουμε στο αρχικό μου ερώτημα.Μου λες δηλαδή ότι εγώ για τον Χ ψ λόγο κερδίζω στο στοίχημα.Αν μετακομίσω Ασία και κάνω τις απαραίτητες ταυτοποίησης,ότι χρειάζεται τέλος πάντων θα με αφήσει η πινακλ και η κάθε πινακλ να της παίρνω 100.000 τον χρόνο?
 
Και καταλήγουμε στο αρχικό μου ερώτημα.Μου λες δηλαδή ότι εγώ για τον Χ ψ λόγο κερδίζω στο στοίχημα.Αν μετακομίσω Ασία και κάνω τις απαραίτητες ταυτοποίησης,ότι χρειάζεται τέλος πάντων θα με αφήσει η πινακλ και η κάθε πινακλ να της παίρνω 100.000 τον χρόνο?
Ναι, όχι η καθε πινακλ.Η πινακλ
 
Εχεις κερδισει σε οποιονδηποτε μπουκ πάνω απο 30 χιλιαδες, τα σήκωσες, και σου αφησαν αθικτο το λογαρασμο και του το λες αυτο ή απλά υποθέτεις επειδη είναι λα λιγκα?Γιατι εγώ άλλα ξερω και έχω δει
Ναι.

Έχω δει αρρωστάκι να παίζει 7χιλιάρικα σε Χ από β' κατηγορία ισπανίας (που θεωρείται μεγάλη κατηγορία) ,κοιμήθηκε ο Θεός , κέρδισε 11χιλιάρικα και έπαιζε απο 1 έως 3 χιλιάρικα σε τσουλου/γιουροπα και όλες τις μεγάλες λίγκες μονά και δύο/τριάδες.

ΠΟΤΕ δεν αντιμετώπισε το παραμικρό πρόβλημα με τίποτα απολύτως.
Προφανώς έχασε τα κέρδη του γιατί το ποντάρισμα και το μόνιμο στοιχηματικό παιχνίδι σε τέτοιες λίγκες έχει τέτοια αρνητικά αποτελέσματα , αλλά ευτυχώς δεν έχασε και το κεφάλαιό του.
Είχε στο σύνολο , 12χ σε κατάθεσεις και αν και τα έφτασε 25χ τελικά έβγαλε μόνο 15χ, δηλ 3χ καθαρό κέρδος.
Χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.
Βέβαια και ο ίδιος έιχε προβεί σε πλήρη ταυτοποίηση.Έπαιζε μόνο εκείνος στο λογαριασμό και μόνο απο το σπίτι του (με dedicated IP),χωρίς να μένει με τον "αδερφό" του ή τον "κολλητό" του και να φαίνονται 2 λογαριασμοί από την ίδια τοποθεσία.Δηλαδή ήταν καθ'όλα σωστός.

Επίσης γνωρίζω άλλο τύπο (μόνο φατσικά αυτόν) που πέρσι σχεδόν κάθε εβδομάδα έπαιζε τα χάντικαπ (και ενίοτε τη σκέτη νίκη) του γαύρου στη euroleague , 3χιλιάρικα μινιμουν ανα μάτσ.
Όποτε κέρδιζε , έπαιζε τα κέρδη χωρίς κανένα issue και ποτέ δεν ήρθε κανένας "φουσκωτός του μελισανίδη" να του πει τίποτα.

Και γιατί να δημιουργήσουν πρόβλημα οι εταιρείες σε αυτούς του παίχτες?
Από αυτούς ζούνε.Από τα άτομα που παίζουν μονάχα σε τοπ λιγκες , και τριάδες/τετράδες/και πάει λέγοντας , αδιαφορώντας για γκανιότα , πιθανότητες , απλά μαθηματικά ,αξία απόδοσης , κτλ

Παρακαλάνε οι εταιρείες να κερδίσουν αυτοί κανένα μεγάλο παρολί , να το κοτσάρουν για διαφήμιση και να μαζέψουν και άλλους όμοιους bettors.
 
Ναι.

Έχω δει αρρωστάκι να παίζει 7χιλιάρικα σε Χ από β' κατηγορία ισπανίας (που θεωρείται μεγάλη κατηγορία) ,κοιμήθηκε ο Θεός , κέρδισε 11χιλιάρικα και έπαιζε απο 1 έως 3 χιλιάρικα σε τσουλου/γιουροπα και όλες τις μεγάλες λίγκες μονά και δύο/τριάδες.

ΠΟΤΕ δεν αντιμετώπισε το παραμικρό πρόβλημα με τίποτα απολύτως.
Προφανώς έχασε τα κέρδη του γιατί το ποντάρισμα και το μόνιμο στοιχηματικό παιχνίδι σε τέτοιες λίγκες έχει τέτοια αρνητικά αποτελέσματα , αλλά ευτυχώς δεν έχασε και το κεφάλαιό του.
Είχε στο σύνολο , 12χ σε κατάθεσεις και αν και τα έφτασε 25χ τελικά έβγαλε μόνο 15χ, δηλ 3χ καθαρό κέρδος.
Χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.
Βέβαια και ο ίδιος έιχε προβεί σε πλήρη ταυτοποίηση.Έπαιζε μόνο εκείνος στο λογαριασμό και μόνο απο το σπίτι του (με dedicated IP),χωρίς να μένει με τον "αδερφό" του ή τον "κολλητό" του και να φαίνονται 2 λογαριασμοί από την ίδια τοποθεσία.Δηλαδή ήταν καθ'όλα σωστός.

Επίσης γνωρίζω άλλο τύπο (μόνο φατσικά αυτόν) που πέρσι σχεδόν κάθε εβδομάδα έπαιζε τα χάντικαπ (και ενίοτε τη σκέτη νίκη) του γαύρου στη euroleague , 3χιλιάρικα μινιμουν ανα μάτσ.
Όποτε κέρδιζε , έπαιζε τα κέρδη χωρίς κανένα issue και ποτέ δεν ήρθε κανένας "φουσκωτός του μελισανίδη" να του πει τίποτα.

Και γιατί να δημιουργήσουν πρόβλημα οι εταιρείες σε αυτούς του παίχτες?
Από αυτούς ζούνε.Από τα άτομα που παίζουν μονάχα σε τοπ λιγκες , και τριάδες/τετράδες/και πάει λέγοντας , αδιαφορώντας για γκανιότα , πιθανότητες , απλά μαθηματικά ,αξία απόδοσης , κτλ

Παρακαλάνε οι εταιρείες να κερδίσουν αυτοί κανένα μεγάλο παρολί , να το κοτσάρουν για διαφήμιση και να μαζέψουν και άλλους όμοιους bettors.
Αλλο ΟΠΑΠ επιγειος,άλλο πρασινη ΑΛΛΟ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΥΚ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕΣ.
Ο καθενας απο αυτους εχει ορια.
Ο ΟΠΑΠ ορια στο μαγαζι επειδη ειναι ανωνυμος, (ισως ο μονος βιωσιμος μακροπροθεσμα)
Η πρασινη σχετικα μεγαλα γιατι...ειναι η πρασινη
Ολοι οι υπολοιποι στην πενταψηφια αναληψη (μαξ) σε κοβουν

Οι εταιρειες αυτες εχουν προφαιλινγκ για καποιο λογο.Γιατι δεν ειναι εκει για να σε ταιζουν.
Το ποσο θα ανεχτουν να σε ταιζουν εξαρταται απο εταιρεια σε εταιρεια, αλλα καμια αποαυτες δεν ειναι βιώσιμη λυση μακροπροθεσμα (πλην ΟΠΑΠ που παλι βαζει ορια αλλα στο μαγαζι του)
 
Ναι οκ...Ας υποθέσουμε ότι παίζουμε μόνο Πρέμιερ,λα Λίγκα και Μπουντεσλίγκα.Εγω μέσα στη σεζον θέλω να τζιραρω πάνω από 1.000.000.Ποιος θα με αφήσει?
Το κάθε μπουκ θα σε αφήσει να τζιράρεις τέτοιο ποσό σε αυτούς , αρκει να τους διαβεβαιώσεις ότι θα παίζεις μόνο αυτά τα γεγονότα που ανέφερες, δηλ Πρεμιερ , λα λιγκα και μπουντεσλιγκα.

Οι ευκαιρίες που θα προκύψουν σε αυτά τα γεγονότα θα είναι ελάχιστες ως προς το σύνολο των επιλογών που θα κάνεις ,δίοτι στα κορυφαία πρωταθλήματα ο μπουκ έχει το edge.
Συνεπώς ,αργά ή γρήγορα θα στο φάει το κεφάλαιο.
Τώρα όμως , αν τους πεις ότι θέλεις να τζιράρεις 1Μ αλλά σε όποια επιλογή έχει αξία (από μεγάλο ή μικρό πρωτάθλημα σε όποιο άθλημα και αν προσφέρει) το μπουκ θα σου δώσει τα λεφτά στο χέρι και θα σε στείλει στο καλό του Θεού.
Διότι γνωρίζει πολύ καλά πως αν εσύ είσαι καλός παίχτης ,δηλ βρίσκεις αξία σε σημεία (αξία = καλό σημείο(30%) + καλύτερη απόδοση της αγοράς(70%)) και τα βαράς με μεγάλα ποσά , υπάρχει καλή πιθανότητα να του διαλύσεις το μπουκ. Άρα δε παίρνει το ρίσκο και συνεχίσει τη μπίζνα του χωρίς μπερδέματα.
 
Αλλο ΟΠΑΠ επιγειος,άλλο πρασινη ΑΛΛΟ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΥΚ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕΣ.
Ο καθενας απο αυτους εχει ορια.
Ο ΟΠΑΠ ορια στο μαγαζι επειδη ειναι ανωνυμος, (ισως ο μονος βιωσιμος μακροπροθεσμα)
Η πρασινη σχετικα μεγαλα γιατι...ειναι η πρασινη
Ολοι οι υπολοιποι στην πενταψηφια αναληψη (μαξ) σε κοβουν

Οι εταιρειες αυτες εχουν προφαιλινγκ για καποιο λογο.Γιατι δεν ειναι εκει για να σε ταιζουν.
Το ποσο θα ανεχτουν να σε ταιζουν εξαρταται απο εταιρεια σε εταιρεια, αλλα καμια αποαυτες δεν ειναι βιώσιμη λυση μακροπροθεσμα (πλην ΟΠΑΠ που παλι βαζει ορια αλλα στο μαγαζι του)
Προφανώς και δεν αναφέρομαι στη νοβιμπετ ούτε στη φονμπετ ρε φίλε που κοιτάει πως θα σου φάει και 10ευρώ.

Αναφέρομαι σε κάθε αξιόπιστο και σοβαρό μπουκ είτε αυτό λέγεται στοιχιμαν , ειτε πιννακλ , είτε σμπομπετ , είτε βετ365 , είτε φουφουτοςμπετ.

Ένα κανονικό μπουκ θέλει παίχτες να του παίζουν στα μεγάλα γεγονότα και τα τους τα τρώει σιγά σιγά από τη γκανιότα.
 
Αναφέρομαι σε κάθε αξιόπιστο και σοβαρό μπουκ είτε αυτό λέγεται στοιχιμαν , ειτε πιννακλ , είτε σμπομπετ , είτε βετ365 , είτε φουφουτοςμπετ.

Ένα κανονικό μπουκ θέλει παίχτες να του παίζουν στα μεγάλα γεγονότα και τα τους τα τρώει σιγά σιγά από τη γκανιότα.
Ειλικρινα αδερφε εχεις την αποψή σου, εχω την δικια μου δεν πειραζει ολα καλα, δε θα τα χαλασουμε.

Εγω θα πω το εξης εαν θες κρατα το εαν θες πετα το δικο σου κουμαντο.
Καμια σοφτ εταιρεια δεν θα σε αφησει να κερδιζεις μακροπροθεσμα.Δεν ειναι εκει για να σου κοβει μισθο.
ΚΑΠΟΙΕΣ ασιατικες εαν δουν οτι εισαι σαρπ δεν σε κοβουν οχι γιατι σε αγαπανε αλλα γιατι σε χρησιμοποιουν για να κανουν καλυτερο χαντικαπινγκ.Εχουν αλλο αλγοριθμο απο τις σοφτ κι υπαρχει λογος που λεγονται σαρπ οι μεν και σοφτ οι δε,

Στην τελικη δικα σου λεφτα ειναι βαλτα οπου αγαπας.
 
Ειλικρινα αδερφε εχεις την αποψή σου, εχω την δικια μου δεν πειραζει ολα καλα, δε θα τα χαλασουμε.

Εγω θα πω το εξης εαν θες κρατα το εαν θες πετα το δικο σου κουμαντο.
Καμια σοφτ εταιρεια δεν θα σε αφησει να κερδιζεις μακροπροθεσμα.Δεν ειναι εκει για να σου κοβει μισθο.
ΚΑΠΟΙΕΣ ασιατικες εαν δουν οτι εισαι σαρπ δεν σε κοβουν οχι γιατι σε αγαπανε αλλα γιατι σε χρησιμοποιουν για να κανουν καλυτερο χαντικαπινγκ.Εχουν αλλο αλγοριθμο απο τις σοφτ κι υπαρχει λογος που λεγονται σαρπ οι μεν και σοφτ οι δε,

Στην τελικη δικα σου λεφτα ειναι βαλτα οπου αγαπας.
Εγώ δεν αναφέρθηκα σε τίποτα από αυτά που είπες

Ο ahlobar ρώτησε για αυτά. Και εγώ του απάντησα σωστά ή τουλάχιστον , όπως θεωρώ εγώ σωστά.

Cheers!
 
Ναι οκ...Ας υποθέσουμε ότι παίζουμε μόνο Πρέμιερ,λα Λίγκα και Μπουντεσλίγκα.Εγω μέσα στη σεζον θέλω να τζιραρω πάνω από 1.000.000.Ποιος θα με αφήσει?
Συγγνώμη εσύ πιστεύεις ότι υπάρχει περίπτωση να βγεις κερδισμένος μακροπρόθεσμα από αυτές τις κατηγορίες; Πιστεύω ότι σε όποια σοφτ εταιρεία και να πας και της πεις θέλω να ποντάρω πάνω από το όριο σου σε σημείο Πρέμιερ θα πετάξει από την χαρά της!
 
Συγγνώμη εσύ πιστεύεις ότι υπάρχει περίπτωση να βγεις κερδισμένος μακροπρόθεσμα από αυτές τις κατηγορίες; Πιστεύω ότι σε όποια σοφτ εταιρεία και να πας και της πεις θέλω να ποντάρω πάνω από το όριο σου σε σημείο Πρέμιερ θα πετάξει από την χαρά της!
Ρε φιλε δεν ειναι ομως αυτο το θεμα του.Σου λεει μπορει να βγει κερδισμενος.Εχει θείο τον 1ο γυμναστη της λιβερπουλ και ξερει 2 μερες πριν ποιος θα παιξει και ποιος οχι.
Εσυ του λες δλδ οτι θα παει στο στοιχιμαν θα τους πει 20 φορες θλεω να ακουμπησω 30 χιλιαρικα στιν λιβερπουλ, θα τα κανει 100000 και 200000, θα παει να τα σηκωσει και ο στοιχιμαν/πρασινη όχι μονο θα του τα δώσει, αλλα θα τριβει και τα χερια του και θα του πει ξαναελα.......Αυτο του λες....
 
Κάθε φορά που ξεκινάει ένα τέτοιο θέμα ένα πράγμα έχω καταλάβει πως κοιτάτε ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ αυτό είναι το πιο fixed στοίχημα. Τίποτα παραπάνω Ξέρετε υπάρχουν στην ζωή και άλλες απαντήσεις αυτή είναι και το ΔΕΝ ΞΕΡΩ όπου αυτό στον γραπτό λόγο σημαίνει πολύ απλά δεν γράφω και δεν γράφω έτσι για να γράφω.

Εγώ φίλε μου θα σου μιλήσω σοβαρά χωρίς κανένα ίχνος ειρωνείας ή τρολαρίσματος. Περίμενα βλέπεις 1 βδομάδα και κάτι αλλά βλέπεις χωρίς αποτέλεσμα ουσίας

Η ερώτηση που κάνεις το πως δεν είναι εδώ μέσα. Εδώ θα σου πουν όπως λένε τα παιδιά κάνε αυτό κάνε εκείνο και όπως λέμε τα λόγια είναι του αέρα. Αν φέρεις με επίσημο χαρτί από δικηγόρο να σου υπογράψουν με όνομα, επώνυμο, ΑΤ και όλα τα προσωπικά τους στοιχεία ότι αν πας στην Ασία και παίξεις εκεί μέσα ή στην Αγγλία ή στην Μάλτα ή οπουδήποτε και δεν θα έχεις απολύτως κανένα πρόβλημα σε αναλήψεις και καταθέσεις και αντιμετωπίσεις το οποιοδήποτε πρόβλημα σου πληρώνω την χασούρα, κόβω τ'@ρχίδια μου δεν θα στο υπογράψει κανένας. Τι κάνεις λοιπόν? Ψάχνεις σε ξένα φόρουμ το τι κάνουν οι ξένοι αλλά το σημαντικότερο? Από την στιγμή που έχεις τέτοιο τρόπο μαγκιά σου ρισκάρεις ρισκάρεις και πας εξωτερικό στην πηγή και κάνεις το παιχνίδι σου μέχρι εκεί που πάει. Όχι εγώ δεν σου εγγυώμαι τίποτα ούτε αν θα φας όρια ούτε αν θα πάρεις τα λεφτά σου αλλά από την στιγμή που μιλάς για τέτοια ποσά έχεις βρει τον τρόπο ναι εγώ αυτό θα έκαμνα θα μετακόμιζα και ότι γίνει γίνει. Αυτή είναι η γνώμη μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: McLaren17
Ρε φιλε δεν ειναι ομως αυτο το θεμα του.Σου λεει μπορει να βγει κερδισμενος.Εχει θείο τον 1ο γυμναστη της λιβερπουλ και ξερει 2 μερες πριν ποιος θα παιξει και ποιος οχι.
Εσυ του λες δλδ οτι θα παει στο στοιχιμαν θα τους πει 20 φορες θλεω να ακουμπησω 30 χιλιαρικα στιν λιβερπουλ, θα τα κανει 100000 και 200000, θα παει να τα σηκωσει και ο στοιχιμαν/πρασινη όχι μονο θα του τα δώσει, αλλα θα τριβει και τα χερια του και θα του πει ξαναελα.......Αυτο του λες....
Είμαι 1000% σίγουρος ότι αποκλείεται να έχει κάποιος στην Πρέμιερ καλύτερη πληροφορία από τους μπουκ και οι εταιρείες οι οποίες είναι χιλιάδες που έχουν Πρέμιερ δίνουν σε όλα τα σημεία ίδια η παρόμοια πιθανότητα. Ο λόγος είναι ότι πολύ απλά όταν δέχεσαι τζίρο εκατομμύρια σε ένα παιχνίδι δεν σε παίρνει να είσαι λάθος, θα μπεις μέσα. Τους μπουκ τους νικάνε εκεί που δεν υπάρχουν οι υψηλοί τζίροι και υπάρχει η περίπτωση να έχουν κάνει λάθος στην πρόβλεψη το οποίο πρέπει να είναι και μεγαλύτερο της γκανιοτας! Εκεί θα σε λιμιταρουν και οι σοφτ εταίριες.
 
Υπάρχουν και έρευνες που δείχνουν το ποσοστό επιβεβαίωσης της πρόβλεψης των μπουκ, στην Πρέμιερ είναι 99% σωστοί. Δηλαδή έστω ότι εσύ έχεις φτιάξει τον καλύτερο αλγόριθμο στον κόσμο με τα καλύτερα στατιστικά και πέφτει μέσα 100% στις προβλέψεις, πως θα νικήσεις την 6% γκανιοτα με το 1% του λάθους των μπουκ;
 
Μην μπερδευτε γκανιοτες ποσοστά και αποδόσεις.Δεν είναι αυτό το θέμα.Αν διαβάσεις το ερώτημα μου είναι πολύ απλό.

ΕΣΤΩ ότι κάποιος έχει ρε φίλε εχει τον τρόπο του.Δεν μας αφορά πως τι και γιατί.Απλα τον έχει.Δεν μας νοιάζει το ποσοστό επιτυχίας των μπουκ ούτε το 99% ούτε οι γκανιοτες ούτε τίποτα.Απλα κερδίζει με τον δικό του τρόπο.Πως διάολο αυτός ο μάγκας θα καταφέρει να βγάλει μεγάλα ποσά με ασφάλεια.Να φαει λιμιτ κάποια στιγμή οκ ή να σκάσουν οι μπράβοι σπίτι του.Αλλα να έχει προλάβει να βγάλει ένα δυνατό.ποσο.Που το κάνεις αυτό?

Ερτζαν και στα σάιτ του εξωτερικού τα ίδια λένε.Δεν υπάρχει σαφής απάντηση.Αλλοι λένε ειτζεντ άλλοι μπροκερς τίποτα το ασφαλές.

Και γω αναρωτιέμαι δηλαδή..έχεις καταφέρει το πιο δύσκολο και δεν μπορείς να τα πάρεις?Κάτι Μάθιου Μπενάμ και κάτι άλλοι πως το κάνανε?
 
Εν το μεταξύ αντί να απαντήσετε το ερώτημα μου (όχι ότι είστε αναγκασμένοι) κάθεστε και αναλύετε πλεονεκτήματα γκανιοτες edge των μπουκ πιθανότητες τα μακροπρόθεσμο φαλιριμα λόγο γκανιοτε.Μην αναλωθουμε σε αυτό.Αλλο είναι το ερώτημα....

Ούτε έξυπνος είμαι,ούτε μάγκας ούτε ο Νεύτωνας...Απλώς ρωτάω αν γίνεται...Αν κάποιος μπορεί να καταφέρει αυτό που φαίνεται αδιανόητο να έχει κέρδος το 40% του τζίρου του.Απο ποιον θα τα πάρει?
 
Ερτζαν και στα σάιτ του εξωτερικού τα ίδια λένε.Δεν υπάρχει σαφής απάντηση.Αλλοι λένε ειτζεντ άλλοι μπροκερς τίποτα το ασφαλές.

Τότε φίλε μου εύχομαι να βρεις τον καλύτερο δυνατό τρόπο εγώ δεν έχω κάτι άλλο να σου προτείνω
 
  • Like
Αντιδράσεις: defectus
Εν το μεταξύ αντί να απαντήσετε το ερώτημα μου (όχι ότι είστε αναγκασμένοι) κάθεστε και αναλύετε πλεονεκτήματα γκανιοτες edge των μπουκ πιθανότητες τα μακροπρόθεσμο φαλιριμα λόγο γκανιοτε.Μην αναλωθουμε σε αυτό.Αλλο είναι το ερώτημα....

Ούτε έξυπνος είμαι,ούτε μάγκας ούτε ο Νεύτωνας...Απλώς ρωτάω αν γίνεται...Αν κάποιος μπορεί να καταφέρει αυτό που φαίνεται αδιανόητο να έχει κέρδος το 40% του τζίρου του.Απο ποιον θα τα πάρει?
Το ερώτημα σου το απάντησαν πιο πάνω ανοίγεις όπου βρεις και όπου σταθείς και παίζεις. Είναι αδύνατο κάποιος να σου εγγυηθεί ότι θα έχεις βρει ένα λάθος σε μια εταιρεία και αυτή θα σου πληρώνει το λάθος της εις τον αιώνα τον άπαντα. Ακόμα και η Σαρπ εταιρίες είτε θα κοιτάξουν να το διορθώσουν είτε θα σε στείλουν μετά από κάποιο κέρδος. Δεν μπορώ να καταλάβω τι περίμενεις να γίνει δηλαδή αυτή είναι η δουλειά των στοίχηματικων
 
Απλά η γνώμη μου είναι ότι αν έχεις βρει σε μεγάλο πρωτάθλημα λάθος τοτε πολύ δύσκολα θα το ανακαλύψει οποιαδήποτε εταιρεία είτε σοφτ είτε Σαρπ και θα σε κλείσει. Δηλαδή Πρέμιερ Μπουντεσλίγκα λα Λίγκα μπορείς να παίξεις παντού χωρίς φόβο αυτό πιστεύω
 
Το ερώτημα σου το απάντησαν πιο πάνω ανοίγεις όπου βρεις και όπου σταθείς και παίζεις. Είναι αδύνατο κάποιος να σου εγγυηθεί ότι θα έχεις βρει ένα λάθος σε μια εταιρεία και αυτή θα σου πληρώνει το λάθος της εις τον αιώνα τον άπαντα. Ακόμα και η Σαρπ εταιρίες είτε θα κοιτάξουν να το διορθώσουν είτε θα σε στείλουν μετά από κάποιο κέρδος. Δεν μπορώ να καταλάβω τι περίμενεις να γίνει δηλαδή αυτή είναι η δουλειά των στοίχηματικων
Ποιος μίλησε για λάθος?
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...