Έγγραφη βεβαίωση κερδων

Μαρια

New Member
22 Ιαν 2021
3
0
1
Καλησπέρα σας. Αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει.. Ζήτησα έγγραφη βεβαίωση κερδων από μια στοιχηματική. Είχα κάνει κατάθεση συνολικά (κοιτάζοντας τις κινήσεις στην τράπεζα) το ποσό των 2.000€ και είχα εισπράξει περίπου 7.000..στην βεβαίωση που μου έστειλαν αναφέρουν πως το κερδισμένο ποσό είναι 5.500€ και πως έχω παίξει συνολικά 60.000€. Έπαθα ένα σοκ όταν το είδα και όταν επικοινώνησα μαζί τους μου είπαν πως είναι το συνολικό.. και τους λέω βρε παιδιά δεν έχω παίξει το εξωφρενικό ποσό που λέτε.. και δεν ξέρω τι να κάνω. Έχει κάποιος από εσάς παρόμοιο περιστατικό; Τι θα δηλώσω εγώ στη φορολογική μου δήλωση;; 60.000€ βγάζω σε 10 χρόνια.. δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γινει

pipilas

Member
24 Ιον 2014
71
46
18
Καλησπέρα σας. Αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει.. Ζήτησα έγγραφη βεβαίωση κερδων από μια στοιχηματική. Είχα κάνει κατάθεση συνολικά (κοιτάζοντας τις κινήσεις στην τράπεζα) το ποσό των 2.000€ και είχα εισπράξει περίπου 7.000..στην βεβαίωση που μου έστειλαν αναφέρουν πως το κερδισμένο ποσό είναι 5.500€ και πως έχω παίξει συνολικά 60.000€. Έπαθα ένα σοκ όταν το είδα και όταν επικοινώνησα μαζί τους μου είπαν πως είναι το συνολικό.. και τους λέω βρε παιδιά δεν έχω παίξει το εξωφρενικό ποσό που λέτε.. και δεν ξέρω τι να κάνω. Έχει κάποιος από εσάς παρόμοιο περιστατικό; Τι θα δηλώσω εγώ στη φορολογική μου δήλωση;; 60.000€ βγάζω σε 10 χρόνια.. δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γινει
Τα κερδισμένα μόνο δηλώνεις και ούτως ή άλλως δεν είναι δεδομένο ότι θα σε ψάξουν σίγουρα

• Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Μαρια

New Member
22 Ιαν 2021
3
0
1
Τα κερδισμένα μόνο δηλώνεις και ούτως ή άλλως δεν είναι δεδομένο ότι θα σε ψάξουν σίγουρα
Καλά σίγουρα, απλα δεν μπορώ να καταλάβω από που προκύπτει αυτό το τεράστιο ποσό. Ήταν σε φρουτάκια το παίξιμο.και άκρη δεν βγάζω που τους ρωτάω...

Grim Reaper

Well-Known Member
4 Σεπ 2006
4,131
2,597
113
Καλά σίγουρα, απλα δεν μπορώ να καταλάβω από που προκύπτει αυτό το τεράστιο ποσό. Ήταν σε φρουτάκια το παίξιμο.και άκρη δεν βγάζω που τους ρωτάω...
ε καλα δεν ειναι και τπτ δυσκολο, να βαλεις 300 ευρω να παιζεις κανα μηνα ο τζιρος μαζευεται. Αυτο ειναι τζιρος, οχι καταθεσεις. Εσυ βαζεις 100, κερδιζεις, παιζεις μετα 100, μετα αλλα 100, με 100 ευρω εχεις κανει τζιρο 300

• Like
Αντιδράσεις: FunBet και BetLaden

Προγνωστικά

• 17:15
    Novasports 1HD
    • ΑΕΛ - Λαμία
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τότεναμ - ΒΑΚ Πέλετς
  • 19:45
    Novasports 2HD
    • Χρόνιγκεν - Φέγενορντ
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπαρτσελόνα - Έλτσε
  • 21:45
    Novasports 1HD
    • Πρέστον - ΚΠΡ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Γκλάντμπαχ - Μάντσεστερ Σίτι
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Αταλάντα - Ρεάλ Μαδρίτης
  • Αύριο 25-02-2021
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Γιούτα Τζαζ - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 18:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • ΑΟ Λαμίας - Μαρκόπουλο
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Μαασέικ
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σκάντιτσι - Ιμόκο Κονελιάνο
  • 19:05
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • ΑΟ Λαμίας - Μαρκόπουλο
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021

Σημερινά Γενέθλια

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: B Όμιλος θέσεων 1-8...