Έρευνα για καλύτερες παροχές στους παίκτες του στοιχήματος

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
37,771
24,062
113
48
Infobeto Town
www.infobeto.com
Στην κεντρική σελίδα του infobeto θα βρείτε μια πολύ ενδιαφέρουσα στοιχηματική έρευνα, σημαντική για το συνεχές ταξίδι βελτίωσης των υπηρεσιών και της εμπειρίας του κάθε παίκτη. Αφορά σε ερωτήσεις για το Online gaming και σχετικές προσεγγίσεις αναφορικά με το προϊόν και τις συμπεριφορές/προτιμήσεις του χρήστη.

Θα θέλαμε να συμμετάσχετε όλοι για να μαζευτεί valuable feedback προς όφελος των παικτών.

Η έρευνα ξεκινά από Παρασκευή 12 Απριλίου και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 21 Απριλίου.

:sign:

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
243
124
43
Απάντηση: Έρευνα για καλύτερες παροχές στους παίκτες του στοιχήματος

Στην κεντρική σελίδα του infobeto θα βρείτε μια πολύ ενδιαφέρουσα στοιχηματική έρευνα, σημαντική για το συνεχές ταξίδι βελτίωσης των υπηρεσιών και της εμπειρίας του κάθε παίκτη. Αφορά σε ερωτήσεις για το Online gaming και σχετικές προσεγγίσεις αναφορικά με το προϊόν και τις συμπεριφορές/προτιμήσεις του χρήστη.

Θα θέλαμε να συμμετάσχετε όλοι για να μαζευτεί valuable feedback προς όφελος των παικτών.

Η έρευνα ξεκινά από Παρασκευή 12 Απριλίου και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 21 Απριλίου.

:sign:
Όταν σταματήσουν να βάζουν φραγές μπορεί να βοηθηθεί κάποιος παίχτης, σε άλλη περίπτωση δεν ξέρω τι όφελος θα έχει ο παίχτης

• Like
Αντιδράσεις: goal2

BetLaden

Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
37,771
24,062
113
48
Infobeto Town
www.infobeto.com

Όταν σταματήσουν να βάζουν φραγές μπορεί να βοηθηθεί κάποιος παίχτης, σε άλλη περίπτωση δεν ξέρω τι όφελος θα έχει ο παίχτης
Οι παροχές που απαιτεί ένας παίκτης δεν σταματάνε στην φραγή...

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,246
18,349
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ

Εγώ πάντως απάντησα με κάθε ειλικρίνεια :)

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
243
124
43

Αυτός που τρώει την φραγή, είναι η μόνη παροχή που τον ενδιαφέρει,όλες οι άλλες είναι να χαμε να κλαίγαμε

Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

• Like
Αντιδράσεις: goal2

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
243
124
43

Εγώ πάντως απάντησα με κάθε ειλικρίνεια :)
Κι εγώ, να τα βοηθήσουμε τα παιδια
Να πω και το εξής: δεν ξέρω αν είδε κάποιος την λειτουργία bet mentor της stoiximan
Το έχουν βάλει δεξιά ,εντάξει γελάω, όσοι σας κράζουν οι γυναίκες σας που διαβάζετε σας έλυσε τα χέρια, ένα κουμπί είναι πλέον

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,246
18,349
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ

Κι εγώ, να τα βοηθήσουμε τα παιδια
Να πω και το εξής: δεν ξέρω αν είδε κάποιος την λειτουργία bet mentor της stoiximan
Το έχουν βάλει δεξιά ,εντάξει γελάω, όσοι σας κράζουν οι γυναίκες σας που διαβάζετε σας έλυσε τα χέρια, ένα κουμπί είναι πλέον

Το είδα έξυπνη κίνηση πάντως ξέρει πως ο λαός παίζει τζόκερ οπότε σου λέει να μην κουραστούν να τους βοηθήσω εγώ τζαμπα προγνωστικά :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Αντιδράσεις: τακατακαμπολ

goal2

Well-Known Member
25 Απρ 2016
471
539
93

Αυτη ειναι η βασικοτερη παροχη ομως. Αν δεν με αφηνουν εμενα ολες οι Ελληνικες εταιρειες να παιξω πανω απο 2-3 ευρω στην καθεμια σε ματς Ελληνικης Σουπερλιγκας, τοτε τι να τις κανω εγω τις 0% γκανιοτες η τα μπονους η οποια αλλη καλη παροχη δινουν (σε αλλους παιχτες), αφου εγω δεν μπορω να παιξω καν?

Τελευταία επεξεργασία:

BetLaden

Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
37,771
24,062
113
48
Infobeto Town
www.infobeto.com

γραψτο στην έρευνα...
γι αυτό γινεται για να αφουγκραστούν τι ζητάνε οι παίκτες

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
515
168
43

Σωστός ... και επειδή οι φραγές δεν γίνεται να σταματήσουν από κανένα book (έχουν σκοπό να κόψουν όσους πχ εκμεταλεύονται αποδώσεις για σίγουρο κέρδος , ή στημένα ή δεν ξέρω τι) και είναι πολύ δύσκολο να ξεχωρίσει κάποιος αν το παρακάνουν και όταν δούνε απλά ένα καλό παίκτη ... η μόνη λύση είναι να επιτραπούν ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΑ.

Εκεί ο καλός παίκτης δεν έχει να φοβηθεί κανένα λιμιτ ... θα βγάλει λεφτά από τους παίκτες του εξωτερικού που θα τα φέρει στην Ελλάδα , και επιπλέον θα πάρει και το κράτος
(και φυσικά αν δεν θέλει να επιρεάσει τους βοοκ ας βάλει φόρο 70% στα ετήσια κέρδη του παίκτη το κράτος)

Ολοι θα είναι ευχαριστημένοι έτσι , πρέπει να πιέσουμε έστω και τώρα για αυτό.

• Like
Αντιδράσεις: Gastone13

Προγνωστικά

• Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    L Forum Bot: Ο χρήστης Lefos ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αγορά αυτοκινήτου" στο Ανακοινώσεις -...