Όρια χωρίς λόγο με το καλημέρα η ''Fonbet''

Aυτο λοιπον το αρπαχτικο που ονομαζεται FONBET μου ακυρωσε στοιχημα στην πρωτη κατηγορια χιλης μετα απο 24!!!! ωρες και φυσικα χωρις καν να με ενημερωσει.Θεωρω οτι ειναι οτι χειροτερο κυκλοφορει στη χωρα μας στον ιντερνετικο στοιχηματισμο
 
Μήπως το ματσάκι που σου "ακύρωσε" ήταν το Α. Ιταλίανο - Κόλο Κόλο?
 
περαν ολων των αλλων που προαναφερθηκαν ορθώς απο τους προηγουμενους, να προσθεσω οτι εχουν και απολύτως δυσλειτουργικη ιστοσελιδα.
εμενα δε με αφηνει να καταθεσω λεφτα με paysafe καποιο bug. λεει συνεχεια η συναλλαγη ακυρωθηκε πριν καν φτασω να κανω τη συναλλαγη. ακυρωνεται με το που παταω το ποσό στην πλατφορμα τους.
πριν λιγες μερες εμαθα απο τον αδερφο μου οτι δε μπορουσε να κανει μπει στη σελιδα τους κανεις απο κινητο μεσω δεδομενων.
επισης οταν πας να ανεβασεις τα εγγραφα σου τις μισες φορες αποτυγχανει το upload .

προς γκριμ ριπερ . η μπετσοπ και αλλες εταιριες απο οσο ξερω εξακολουθουν να ζητανε τριψηφιο cvc,αρα μαλλον ειναι πατεντα μονο της φονμπετ αυτο
 
Τραγική η φονμπετ παιδιά. Όπως τα λέτε. Συμφωνώ κι επαυξάνω. Παθών και γω
 
Τραγική η φονμπετ παιδιά. Όπως τα λέτε. Συμφωνώ απόλυτα. Παθών και γω
 
Μακριά από φονμπετ μάγκες.
Μακριά. Ούτε απέξω.
Πέραν του ότι δεν αντέχει να πληρώσει ούτε 200 ευρώ και σου βάζει πολύ χαμηλά λιμιτ στα πρώτα σωστά στοιχήματα, δεν έχει ανάληψη σε paysafe ή έμβασμα!!!!!!
Έχει μόνο με σκορ, νετελερ(που δεν εχω), ή με κάρτα, που εγώ δε θέλω να βάλω τα στοιχεία της κάρτας μου, γιατί μου έχουν φάει λεφτά οι χάκερς στο παρελθόν από άλλη ιστοσελίδα (όχι στοιχηματικη) και όποιος καεί στο χυλό, φυσάει και το γιαούρτι.
Αποτέλεσμα να έχουν εγκλωβιστει γύρω στα 150 ευρώ στην φονμπετ και δε μπορώ να τα βγάλω....
Έφτιαξα σκριλ με τα πολλά, και δε βρίσκω σημείο φόρτισης με paysafecash. Άλλη γελοιότητα αυτό το paysafecash. Με κοιτάνε σαν εξωγήινο οι περιπτεραδες. Και υποτίθεται ότι πάω σε περίπτερα που συνεργάζονται με paysafecash. Απορώ πως παίζετε όλοι εσείς με σκριλ.
Απιστευτα πράγματα. Είναι και μικρό το ποσό και αδρανησα μετά τα πρώτα 20 περίπτερα. Απελπιστηκα. Ξενέρωσα.
Όπως και να έχει, δε νοείται εταιρεία να μην έχει ανάληψη με paysafe ή έμβασμα.
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΌ ΦΟΝΜΠΕΤ
 
Απορώ πως παίζετε όλοι εσείς με σκριλ.
Απομόνωσα μόνο αυτό το κομμάτι που με ενδιαφέρει.

Στην σκριλλ έχω λογαριασμό πάνω από 10 χρόνια (12-13 χρόνια πρέπει να είναι). Όλοι εμείς που βάζουμε λεφτά (αυτούς που γνωρίζω εγώ) την κάρτα που ανεβάζουμε στον λογαριασμό την χρεωστική την έχουμε αποκλειστικά γι'αυτά τα πράγματα (είναι νόμος αυτό κανόνας που έχει μπει στο βάθος του εγκαφάλου μας και δεν ξεχνιέται ΠΟΤΕ (εκτός και αν πάθουμε Αλτσχάιμερ) δηλαδή, αγορές από έξω (alliexpress, ebay κτλπ) για καταθέσεις στην σκριλλ κτλπ άρα έχουμε και τα ανάλογα χρήματα μέσα. Τα ΑΤΜ ευτυχώς έχουν επιλογή κατάθεσης εκείνη την ώρα είτε είναι Εθνική είτε πειραιώς είτε alpha άρα από το να τρέχουμε σε 666 περίπτερα την νύχτα πάμε καταθέτουμε ανεβάζουμε στην σκριλλ που σου έχει 2-3 ασφάλειες όπως και η τράπεζα και τα λεφτά ανεβαίνουν επί τόπου και τέλος αυτό. Προσοχή για στοιχήματα κτλπ μόνο visa όχι mastercard. Δεν μπορεί κανείς με κανέναν τρόπο να σου πάρει λεφτά από την χρεωστική σου ούτε να σου την χρεώσουν αφού στην τελική δεν έχει λεφτά μέσα και δεν θα εκτελεστεί η συναλλαγή.

Τελευταία φορά που έχω κάνει κατάθεση με paysafe ήταν όταν βγήκε απόφαση πως καταργούνται τα χαρτάκια και η απευθείας κατάθεση στις στοιχηματικές αλλά θα γίνεται μέσω της mypaysafe κάπως έτσι λέγεται τέλος πάντων. οπότε είπα και εγώ "Άντε γεια με περίεργα πράγματα δεν μπλέκω"
 
Ερτζαν εξακολουθεί να έχει χαρτάκια ή paysafe.

Όσο για τη φονμπετ απλά τραγική,οπως είπαν όλοι.

Τραγική ιστοσελίδα.κολλαει συνέχεια,δειχνει λάθος αποδόσεις, γράφει πχ 30€ μαξ μπετ, πας να παίξεις και λέει"το μέγιστο στοίχημα είναι 10€" και άλλες τέτοιες ομορφιές. Βάζει πολύ γρήγορα λίμιτ,ελαχιστοι τρόποι ανάληψης,χαος...
Καφενείο. Εξυπηρέτηση πελατών ανιδεοι όλοι,απλα copy paste κάνουν.
Μην χάνετε χρόνο μαζί τους.
 
Επειδή έχω μιλήσει μαζί τους για τους τρόπους κατάθεσης και ανάληψης θα σου συνιστούσα να αφήσεις τα χρήματα μέσα καθώς σύντομα μου είπαν ότι θα μπορεί να γίνει και ανάληψη μέσω paysafe όπως επίσης θα μπει και διαδικασία για τραπεζικές πληρωμές.
 
Δοκίμασα και γω τη φονμπετ. Μια από τα ίδια και γω.

Κακή εμπειρία.
Μην επαναλαμβάνω τα ίδια.
Ισχύει Ότι έγραψαν όλοι.
 
Πλεον κανεις δεν ζηταει το cvc, η ταυτοποιηση γινεται ονλαιν μεσω των app της καθε τραπεζας ή μεσω κωδικου που σου στελνει η τράπεζα στο κινητό κλπ. Δεν μπορούν να σου πάρουν λεφτά αν δεν βάλεις εσύ τον κωδικό, ουσιαστικά πλεον ειναι πιο ασφαλής η καταθεση με κάρτα. Τωρα δεν ξερω αν εσυ εισαι σε καποια τραπεζα ή έχει καποια τράπεζα παλιάς τεχνοτροπίας που δεν τα παρέχει αυτά.

Το CVC ηταν δικλειδα ασφαλειας ονλαιν, με το που κανεις καταθεση μια φορα ουσιαστικα εχουν ολα τα στοιχεια σου και το cvc και αν ηταν να χρησιμοποιησουν την καρτα σου για καποια αγορα, δεν θα ειχαν προβλημα. Γι αυτο χρησιμοποιουμε χρεωστικες και οχι πιστωτικες λεγαμε παλια.
Όχι,κανεις λάθος.αλλες εταιρείες το ζητούν κανονικά. Και πλέον μετά την κατακραυγή εδώ στο ινφομπετο και η φονμπετ το άλλαξε και ζήτησε τον τριψήφιο αριθμό της κάρτας μου την τελευταία φορά που κατεθεσα
 
Όχι,κανεις λάθος.αλλες εταιρείες το ζητούν κανονικά. Και πλέον μετά την κατακραυγή εδώ στο ινφομπετο και η φονμπετ το άλλαξε και ζήτησε τον τριψήφιο αριθμό της κάρτας μου την τελευταία φορά που κατεθεσα
Δεν ξερω γενικα, δεν χρησιμοποιω πιστωτικες, εκτος απο μια εταιρια, τη γουινμαστερς, που ειχε καποιο μπονους, το σκριλ ειχε προβλημα τοτε και εβαλα με καρτα. Με εντυπωσιασε που εκανα αναληψη και την αλλη μερα τα χρηματα ηταν στην καρτα μου (ειχα μεινει σε εποχες 2010 που ηθελε 5 μερες) και την χρησιμοποιουσα εκει συνεχεια. Μονο την 1η φορα μου ζητησε το τριψηφιο. Μετα απλα γινοταν επαληθευση απο το αππ της τραπεζας
 
Fonbet για ψιλικατζηδες μόνο. Σε λιμιταρει και με 200 ευρώ κέρδος, χωρίς καν να έχεις παίξει τριψηφιο ποντάρισμα.
Ελάχιστοι τρόποι ανάληψης, τα γνωστά που έχουν γράψει όλοι. Κακή ιστοσελίδα. Κολλάει από κινητό. Γεμάτη bug. Άλλη απόδοση βλέπεις, αλλη ισχύει στην πραγματικότητα. Πας να ανεβάσεις έγγραφα ταυτοποίησης και αποτυγχάνει η διαδικασία. Άσχετο customer service. Μια τραγωδία σκέτη.
Μακριά...
 
Τραγωδία;;; λίγα λες.
Ή ιστοσελίδα τους δε λειτουργεί σχεδόν ποτέ σωστά. Κολλάει συνέχεια, βγάζει άσχετα μηνύματα όπως αυτό στην εικόνα κτλ.
Καλά δε συζητάμε ότι δε σε αφήνει να παίξεις ούτε 40 ευρώ σε πρεμιερ λίγο Αγγλίας μετά από 1 μήνα. Και η πλάκα ποια είναι; όχι μόνο δεν έχω κάνει ανάληψη, δεν έχω ούτε 1 ευρώ μέσα. Τα είχα χάσει τα λεφτά που είχα βάλει.
Και τα όρια που λένε ως Μαξ μπετ είναι ψεύτικα. Την πάτησα κι έκανα μεγάλη κατάθεση. Απατεώνες κι αυτοί. Λένε 80 ευρώ Μαξ μπετ και όταν παίξεις 80 ευρώ, σου λέει ένα μήνυμα "Μαξ μπετ 20 ευρώ" πχ.

Μακριααααααααα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20211128-165710.png
    Screenshot_20211128-165710.png
    76.5 KB · Προβολές : 256
Ποιον ένα μήνα;;;
Μετά από 1 βδομάδα δε σε αφήνει να παίξεις πάνω από 30 ευρώ πουθενά ούτε champions league
 
Γραφτηκα και γω σε αυτό το καφενείο έτσι για χαβαλε , επειδή διάβασα αυτά που γράφετε.

Έστειλα έγγραφα ταυτοποίησης,εδω και κανά δύο μέρες.
Καμία απάντηση.
Έστειλα τρία email. Καμία απάντηση.

Είναι χειρότερα από ότι λεγατε τελικά χαχα
 
Γραφτηκα και γω σε αυτό το καφενείο έτσι για χαβαλε , επειδή διάβασα αυτά που γράφετε.

Έστειλα έγγραφα ταυτοποίησης,εδω και κανά δύο μέρες.
Καμία απάντηση.
Έστειλα τρία email. Καμία απάντηση.

Είναι χειρότερα από ότι λεγατε τελικά χαχα
 
Έχει καταφέρει να λάβει βεβαίωση κερδών από αυτό το καφενείο κανείς;
 
Για να μην ανοίγω νέο θέμα, επανέρχομαι εδώ.
Είχα μέσα μερικά λεφτά και έπαιζα κάτι ψιλά γιατί δε με αφήνει παραπάνω.
Τέλος πάντων βαρέθηκα να παίζω σαν ψιλικατζής και ζήτησα ανάληψη στην τραπεζική κάρτα μου τα χρήματα(ούτε καν τετραψήφιο ποσό), Όπως είχα και κάνει και στο παρελθόν.
Ακούστε τι ζήτησαν....
Φωτογραφία να κρατώ την ταυτότητα στο πρόσωπο αλλά και χαρτί που να γράφει σημερινή ημερομηνία!!!!!
Σε άνθρωπο που ζήτησε λεφτά σε τραπεζική κάρτα.
Θα μου πείτε, οκ μικρό το κακό, το έστειλες (βέβαια απάντηση ακόμα δεν έχω πάρει), άρα λογικά θα πληρωθείς; τι φωνάζεις;
Με ενοχλεί η γελοιοποίηση. Αν ήταν μόνο ταυτότητα μπορούσα να βγάλω και σελφι. Αλλά δε μπορούσα να κρατάω με ενα χέρι και χαρτί με ημερομηνία και ταυτότητα, οπότε έβαλα άλλον να με βγάλει φώτο κι έγινα ρεζίλι. Τι γελοία εταιρεία είναι αυτή.
Μακριά όλοι
 
Για να μην ανοίγω νέο θέμα, επανέρχομαι εδώ.
Είχα μέσα μερικά λεφτά και έπαιζα κάτι ψιλά γιατί δε με αφήνει παραπάνω.
Τέλος πάντων βαρέθηκα να παίζω σαν ψιλικατζής και ζήτησα ανάληψη στην τραπεζική κάρτα μου τα χρήματα(ούτε καν τετραψήφιο ποσό), Όπως είχα και κάνει και στο παρελθόν.
Ακούστε τι ζήτησαν....
Φωτογραφία να κρατώ την ταυτότητα στο πρόσωπο αλλά και χαρτί που να γράφει σημερινή ημερομηνία!!!!!
Σε άνθρωπο που ζήτησε λεφτά σε τραπεζική κάρτα.
Θα μου πείτε, οκ μικρό το κακό, το έστειλες (βέβαια απάντηση ακόμα δεν έχω πάρει), άρα λογικά θα πληρωθείς; τι φωνάζεις;
Με ενοχλεί η γελοιοποίηση. Αν ήταν μόνο ταυτότητα μπορούσα να βγάλω και σελφι. Αλλά δε μπορούσα να κρατάω με ενα χέρι και χαρτί με ημερομηνία και ταυτότητα, οπότε έβαλα άλλον να με βγάλει φώτο κι έγινα ρεζίλι. Τι γελοία εταιρεία είναι αυτή.
Μακριά όλοι
Μου ζήτησαν το ίδιο και μένα πριν κανα 2 μήνες. Έχουν ξεπεράσει και τη betrebels σε γελοιότητα.
1η φορά μου ζητάει σελφι με ταυτότητα εταιρεία στοιχήματος.
Το να το ζητάει σε περιπτώσεις που κάνουν μπαμ οτι κάτι ύποπτο παίζει, να το καταλάβω.
Αλλά ούτε γιαγιά 90 χρονών που έπαιξε με σκριλ με πακιστανικο κινητό είμαι, ουτε τίποτα.
Κατάθεση ανάληψη με paysafe +κάρτα εθνικής τραπεζας, από υπολογιστή desktop +δικό μου κινητό +δικό μου wifi(λες και οι ψεύτικοι λογαριασμοί νοικιάζουν σπίτι, αγοράζουν wifi+desktop), και πέρσι μάλιστα ειχα ζητήσει βεβαίωση κερδών στέλνοντας αποδεικτικό εισοδήματος+εργασίας.
Μιλάμε για καψώνι, γελοιοποίηση και εκδικητικότητα απο μια εταιρεία χειριστη. για 400 ευρώ ολα αυτα.

Ουτε στο χειρότερο μου εχθρό.
Μην ασχολείστε καθόλου. Άλλωστε λιμιταρει σε 1 βδομάδα
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...