Όρια Bwin

Kostac19

New Member
17 Απρ 2020
10
2
3
Καλησπέρα σας, θέλω να παραθέσω μια περίεργη εμπείρια που έχω στην bwin, και να ρωτήσω δύο πράγματα αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Έχω λάβει το μπόνους εγγραφής των 100 και παίζω 3 στοιχήματα, το 1ο 50 ευρώ το οποίο το έκανα cash aout στα 75, το 2ο 5 ευρώ κερδισμένο επιστροφή 9.35, και το 3ο 30 ευρώ χαμενο ! Και απο εκείνη την στιγμή μου έχουν βάλει αστεία όρια σε όλες τις αγορές, του τύπου 15 και 7.5 ευρώ μέγιστη επιστροφή, ενώ ακόμα και στην πρώτη κατηγορία της λευκορωσίας 30 ευρώ μέγιστο ποντάρισμα. Είχε κανείς ανάλογη εμπείρα στην εν λόγω εταιρία και αν ναι τι έκανε, επίσης αν κάνω ακύρωση μπόνους μπορώ να κάνω ανάληψη τα 100 της κατάθεσης; Τους έχω ενοχλήση αρκετές φορές αλλά μου δίνουν μόνο αυτοματοποιημένες απαντήσεις για το οτι έχουν τεθεί όρια κτλπ. Ευχαρίστω για την οποιαδήποτε απάντηση!

Τελευταία επεξεργασία:

tomangel2

New Member
24 Αυγ 2011
7
1
1
Εμένα την τρίτη ημέρα από την εγγραφή μου, με είχαν βάλει μέγιστο στοίχημα το ένα ευρώ.... Πέρα για πέρα αστείοι οι τύποι....
Από την στιγμή που σε έβαλαν λίμιτ δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.... Εγώ αναγκαστικά έπαιζα συνεχώς στοιχήματα του ενός ευρώ για να πιάσω τον τζίρο που μου είχε απομείνει.... Ανάληψη σε αυτούς δεν έχω κάνει ακόμα για να δω πόσο παίδεμα θα έχει η υπόθεση....

• Like
Αντιδράσεις: Kostac19

Kostac19

New Member
17 Απρ 2020
10
2
3
Εντωμεταξύ εγώ δεν κέρδισα και τίποτα στα λεφτά μου ήμουν όταν μου έβαλαν τα όρια, τώρα είμαι πάνω όποτε μου απάντησαν τελικά οτι άμα θέλω μπορώ να κάνω ακύρωση μπόνους (χάνοντας εννοείται τα κέρδη καθώς είναι απο τα λεφτά του μπόνους) και να πάρω τα 100 ευρώ της κατάθεσης.

Kostac19

New Member
17 Απρ 2020
10
2
3
Άλλο πάλι μου πήρανε κερδισμένο δελτίο, σε παιχνίδι που έβλεπα, χαμένο! Τους έστειλα στο chat μου είπαν να το στείλω με email και δεν έχουν απαντήσει.. να δούμε τι θα πούνε και τι άλλο θα κάνουνε, πάντως για κολόσσος έμενα δεν μου κάνει!

Kostac19

New Member
17 Απρ 2020
10
2
3
Χτες τελειώσα τον τζιρό του μπόνους και έκανα ανάληψη και σήμερα μου έστειλαν e-mail οτι εγκρίθηκε, μου έκανε πολύ καλή εντύπωση που το έκαναν τόσο γρήγορα ενώ είμαι κερδισμένος. Βεβαία το αυτονόητο είναι να σε πληρώνει η εταιρία, αλλά έτσι όπως μας έχουν καταντήσει να φοβομάστε να κάνουμε ανάληψη αυτά φαίνονται λες και σου κάνουν χάρη.

ΧΡΗΣΤΟΣ1987

New Member
25 Φεβ 2019
4
1
3
Καλησπέρα σας, θέλω να παραθέσω μια περίεργη εμπείρια που έχω στην bwin, και να ρωτήσω δύο πράγματα αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Έχω λάβει το μπόνους εγγραφής των 100 και παίζω 3 στοιχήματα, το 1ο 50 ευρώ το οποίο το έκανα cash aout στα 75, το 2ο 5 ευρώ κερδισμένο επιστροφή 9.35, και το 3ο 30 ευρώ χαμενο ! Και απο εκείνη την στιγμή μου έχουν βάλει αστεία όρια σε όλες τις αγορές, του τύπου 15 και 7.5 ευρώ μέγιστη επιστροφή, ενώ ακόμα και στην πρώτη κατηγορία της λευκορωσίας 30 ευρώ μέγιστο ποντάρισμα. Είχε κανείς ανάλογη εμπείρα στην εν λόγω εταιρία και αν ναι τι έκανε, επίσης αν κάνω ακύρωση μπόνους μπορώ να κάνω ανάληψη τα 100 της κατάθεσης; Τους έχω ενοχλήση αρκετές φορές αλλά μου δίνουν μόνο αυτοματοποιημένες απαντήσεις για το οτι έχουν τεθεί όρια κτλπ. Ευχαρίστω για την οποιαδήποτε απάντηση!
ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΧΙΛΙΑΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΜΙΤΑΡΙΣΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ. ΕΣΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΘΕΩΡΗΣΑΝ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ Η ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟ.ΩΣ ΓΝΟΣΤΟΝ ΟΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ.

• Like
Αντιδράσεις: Kostac19

Kostac19

New Member
17 Απρ 2020
10
2
3
ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΧΙΛΙΑΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΜΙΤΑΡΙΣΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ. ΕΣΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΘΕΩΡΗΣΑΝ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ Η ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟ.ΩΣ ΓΝΟΣΤΟΝ ΟΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ.
Καλά ναι ούτος η άλλος μόνοι τους σε διώχνουν με τα όρια. Όμως στις αναλήψεις ήταν κύριοι σε δύο μέρες τα βάζουν τα λεφτά χωρίς κόλπα και τέτοια.

Προγνωστικά

• 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • UEFA Champions League 2019-2020
  • 20:30:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Τορόντο Ράπτορς - Ντένβερ Νάγκετς
  • Αύριο 15-08-2020
  • 01:30:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Κλίπερς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
  • 09:55
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto3 2020
  • 10:50
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • MotoGP 2020
  • 11:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 1 2020 - Grand Prix Ισπανίας
  • 11:50
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto2 2020
  • 12:00
    ΕΡΤ Sports HD
  • 14:10
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto3 2020
  • 15:05
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • MotoGP 2020
  • 15:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
  • 16:00
    ΕΡΤ Sports HD
  • 16:05
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto2 2020

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες