Όρια Bwin

Kostac19

New Member
17 Απρ 2020
29
9
3
Καλησπέρα σας, θέλω να παραθέσω μια περίεργη εμπείρια που έχω στην bwin, και να ρωτήσω δύο πράγματα αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Έχω λάβει το μπόνους εγγραφής των 100 και παίζω 3 στοιχήματα, το 1ο 50 ευρώ το οποίο το έκανα cash aout στα 75, το 2ο 5 ευρώ κερδισμένο επιστροφή 9.35, και το 3ο 30 ευρώ χαμενο ! Και απο εκείνη την στιγμή μου έχουν βάλει αστεία όρια σε όλες τις αγορές, του τύπου 15 και 7.5 ευρώ μέγιστη επιστροφή, ενώ ακόμα και στην πρώτη κατηγορία της λευκορωσίας 30 ευρώ μέγιστο ποντάρισμα. Είχε κανείς ανάλογη εμπείρα στην εν λόγω εταιρία και αν ναι τι έκανε, επίσης αν κάνω ακύρωση μπόνους μπορώ να κάνω ανάληψη τα 100 της κατάθεσης; Τους έχω ενοχλήση αρκετές φορές αλλά μου δίνουν μόνο αυτοματοποιημένες απαντήσεις για το οτι έχουν τεθεί όρια κτλπ. Ευχαρίστω για την οποιαδήποτε απάντηση!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εμένα την τρίτη ημέρα από την εγγραφή μου, με είχαν βάλει μέγιστο στοίχημα το ένα ευρώ.... Πέρα για πέρα αστείοι οι τύποι....
Από την στιγμή που σε έβαλαν λίμιτ δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.... Εγώ αναγκαστικά έπαιζα συνεχώς στοιχήματα του ενός ευρώ για να πιάσω τον τζίρο που μου είχε απομείνει.... Ανάληψη σε αυτούς δεν έχω κάνει ακόμα για να δω πόσο παίδεμα θα έχει η υπόθεση....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kostac19
Εντωμεταξύ εγώ δεν κέρδισα και τίποτα στα λεφτά μου ήμουν όταν μου έβαλαν τα όρια, τώρα είμαι πάνω όποτε μου απάντησαν τελικά οτι άμα θέλω μπορώ να κάνω ακύρωση μπόνους (χάνοντας εννοείται τα κέρδη καθώς είναι απο τα λεφτά του μπόνους) και να πάρω τα 100 ευρώ της κατάθεσης.
 
Άλλο πάλι μου πήρανε κερδισμένο δελτίο, σε παιχνίδι που έβλεπα, χαμένο! Τους έστειλα στο chat μου είπαν να το στείλω με email και δεν έχουν απαντήσει.. να δούμε τι θα πούνε και τι άλλο θα κάνουνε, πάντως για κολόσσος έμενα δεν μου κάνει!
 
Χτες τελειώσα τον τζιρό του μπόνους και έκανα ανάληψη και σήμερα μου έστειλαν e-mail οτι εγκρίθηκε, μου έκανε πολύ καλή εντύπωση που το έκαναν τόσο γρήγορα ενώ είμαι κερδισμένος. Βεβαία το αυτονόητο είναι να σε πληρώνει η εταιρία, αλλά έτσι όπως μας έχουν καταντήσει να φοβομάστε να κάνουμε ανάληψη αυτά φαίνονται λες και σου κάνουν χάρη.
 
Καλησπέρα σας, θέλω να παραθέσω μια περίεργη εμπείρια που έχω στην bwin, και να ρωτήσω δύο πράγματα αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Έχω λάβει το μπόνους εγγραφής των 100 και παίζω 3 στοιχήματα, το 1ο 50 ευρώ το οποίο το έκανα cash aout στα 75, το 2ο 5 ευρώ κερδισμένο επιστροφή 9.35, και το 3ο 30 ευρώ χαμενο ! Και απο εκείνη την στιγμή μου έχουν βάλει αστεία όρια σε όλες τις αγορές, του τύπου 15 και 7.5 ευρώ μέγιστη επιστροφή, ενώ ακόμα και στην πρώτη κατηγορία της λευκορωσίας 30 ευρώ μέγιστο ποντάρισμα. Είχε κανείς ανάλογη εμπείρα στην εν λόγω εταιρία και αν ναι τι έκανε, επίσης αν κάνω ακύρωση μπόνους μπορώ να κάνω ανάληψη τα 100 της κατάθεσης; Τους έχω ενοχλήση αρκετές φορές αλλά μου δίνουν μόνο αυτοματοποιημένες απαντήσεις για το οτι έχουν τεθεί όρια κτλπ. Ευχαρίστω για την οποιαδήποτε απάντηση!

Καλησπέρα σας, θέλω να παραθέσω μια περίεργη εμπείρια που έχω στην bwin, και να ρωτήσω δύο πράγματα αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Έχω λάβει το μπόνους εγγραφής των 100 και παίζω 3 στοιχήματα, το 1ο 50 ευρώ το οποίο το έκανα cash aout στα 75, το 2ο 5 ευρώ κερδισμένο επιστροφή 9.35, και το 3ο 30 ευρώ χαμενο ! Και απο εκείνη την στιγμή μου έχουν βάλει αστεία όρια σε όλες τις αγορές, του τύπου 15 και 7.5 ευρώ μέγιστη επιστροφή, ενώ ακόμα και στην πρώτη κατηγορία της λευκορωσίας 30 ευρώ μέγιστο ποντάρισμα. Είχε κανείς ανάλογη εμπείρα στην εν λόγω εταιρία και αν ναι τι έκανε, επίσης αν κάνω ακύρωση μπόνους μπορώ να κάνω ανάληψη τα 100 της κατάθεσης; Τους έχω ενοχλήση αρκετές φορές αλλά μου δίνουν μόνο αυτοματοποιημένες απαντήσεις για το οτι έχουν τεθεί όρια κτλπ. Ευχαρίστω για την οποιαδήποτε απάντηση!
ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΧΙΛΙΑΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΜΙΤΑΡΙΣΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ. ΕΣΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΘΕΩΡΗΣΑΝ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ Η ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟ.ΩΣ ΓΝΟΣΤΟΝ ΟΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kostac19
ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΧΙΛΙΑΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΜΙΤΑΡΙΣΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ. ΕΣΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΘΕΩΡΗΣΑΝ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ Η ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟ.ΩΣ ΓΝΟΣΤΟΝ ΟΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ.
Καλά ναι ούτος η άλλος μόνοι τους σε διώχνουν με τα όρια. Όμως στις αναλήψεις ήταν κύριοι σε δύο μέρες τα βάζουν τα λεφτά χωρίς κόλπα και τέτοια.
 

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: