Όριο πονταρίσματος

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
198
50
28
Καλημέρα, θέλω να μάθω αν μπορώ να κάνω κάποια καταγγελία, για μία στοιχηματική εταιρεία, η οποία μου έβαλε όριο πονταρίσματος για να μην είμαι σε θέση να εκπληρώσω τις προϋποθέσεις του μπόνους, επειδή προς το παρών είμαι κερδισμένος, μιλάμε για τραγικά πράγματα.

• Like
Αντιδράσεις: valantis 23

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,256
18,362
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Καλημέρα Καλημέρα. Η εταιρίες δεν μας ανήκουν φίλε μου οπότε δεν κάνεις καταγγελία σ'εμάς αντιθέτως παρακάτω είναι το λίνκ εκεί βρίσκεις σε ποια αδειοδοτούσα αρχή ανήκει και την κάνεις απλά πράγματα

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
385
209
43
Καλημέρα, θέλω να μάθω αν μπορώ να κάνω κάποια καταγγελία, για μία στοιχηματική εταιρεία, η οποία μου έβαλε όριο πονταρίσματος για να μην είμαι σε θέση να εκπληρώσω τις προϋποθέσεις του μπόνους, επειδή προς το παρών είμαι κερδισμένος, μιλάμε για τραγικά πράγματα.
δυσκολα θα βγαλεις ακρη και καταγγελια να κανεις στην αρμοδια αρχη.

η bwin στο εβαλε ή καποια αλλη απο τις εταιρειες του ομιλου?

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
198
50
28
Δεν είναι η bwin, αλλά δεν έχει σημασία η εταιρεία, όλες βλέπω πως έχουν πρόβλημα όταν πας να κερδίσεις.

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
198
50
28
Απλώς θα είμαι ικανοποιημένος αν μου δώσουν τα κέρδη και ας κρατήσουν το ποσό του μπόνους, γιατί μιλάμε για σημαντικό ποσό.

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
385
209
43
πες ποια εταιρεια ειναι. δεν ειναι κακο να αναφερεις. πρεπει να ξερει ο κοσμος να την αποφυγει.

τι οριο σου εβαλαν? 1 ευρω? 0,1 ευρω? πόσος τζιρος απομενει?

• Like
Αντιδράσεις: valantis 23

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
198
50
28
Είναι η bet..e, ο τζίρος που απομένει είναι μεγάλος, όμως με το όριο που έχω, είναι αδύνατο να κάνεις κάτι.

valantis 23

New Member
28 Μαρ 2018
6
2
3
ποια ειναι η εταιρεια???
Καλο ειναι να γνωριζουμε...

vaggosalonika

New Member
20 Οκτ 2019
21
13
3
30
καλή δύναμη αδερφέ εύχομαι να βρεις άκρη,θα ήθελα και εγώ να μάθω την εταιρεία...

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
198
50
28
Μου έβαλε όριο η Arena bet, 1 ευρώ ποντάρισμα, εώ αργότερα η Goalbet το ίδιο, χωρίς να ποντάρω σε αυτή, μιλάμε για απίστευτες καταστάσεις.

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
247
124
43
Μου έβαλε όριο η Arena bet, 1 ευρώ ποντάρισμα, εώ αργότερα η Goalbet το ίδιο, χωρίς να ποντάρω σε αυτή, μιλάμε για απίστευτες καταστάσεις.
Τις απίστευτες καταστάσεις που τις βλέπεις? Αυτές είναι οι φυσιολογικές καταστάσεις

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
198
50
28
Αυτά δεν είναι για γέλια, πλέον οι εταιρείες κάνουν ότι γουστάρουν, ακόμα και αν παίζεις 100% με τους κανόνες τους, κάτι τέτοιο πριν χρόνια δεν υπήρχε. Δεν είναι μόνο αυτές οι δύο εταιρείες, αλλά υπάρχουν και άλλες πολλές.

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
247
124
43
Κοσμοϊστορικές καταστάσεις θα ήταν μόνο αν του έβαζε όριο ο Arena FM
Κοσμοϊστορικές καταστάσεις θα ήταν μόνο αν του έβαζε όριο ο Arena FM
Αυτά δεν είναι για γέλια, πλέον οι εταιρείες κάνουν ότι γουστάρουν, ακόμα και αν παίζεις 100% με τους κανόνες τους, κάτι τέτοιο πριν χρόνια δεν υπήρχε. Δεν είναι μόνο αυτές οι δύο εταιρείες, αλλά υπάρχουν και άλλες πολλές.
Οι πάντες έχουμε αποδεχτεί ότι αυτό γίνεται εδώ και χρόνια, επιλογή σου αν θα γίνεις γκάνγκστερ και παράνομος με μεγάλο κίνδυνο να χάσεις χρήματα ή θα βρεις κάποια άλλη λύση
Σωτηρία δεν υπάρχει με τις φραγές

• Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    S Forum Bot: Ο χρήστης Siomos1 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Stoiximan.gr: Το επίγειο Καζίνο στην...