Αδικαιολόγητη ακύρωση κερδισμένος στοιχήματος από τη betshop

JohnDal1991

Member
3 Οκτ 2019
45
14
8
32
Καλησπέρα στην παρέα.
Δυστυχώς αφορμή για το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ δίνει ή υπεξαίρεση χρημάτων στην οποία προεβη ή betshop.
Είχα τοποθετήσει το στοίχημα της εικόνας
Είχα ποντάρει να πάρει ο Αγιαξ στον αγώνα με τη Βαλενθια πάνω από 4 κάρτες.
Over 4,5 κάρτες.
Ή championsbet το πλήρωσε κανονικά όπως βλέπετε στην άλλη εικόνα.
Ή betshop ή οποία από όσο ξέρω παίρνει στο live αποδόσεις από τον ίδιο πάροχο με την championsbet ,δε με πλήρωσε και μου επέστρεψε απλά το ποντάρισμα.
Είχα πονταρειν125€ και έπρεπε να πάρω πίσω 381,25€.
Ή betshop μου οφείλει δηλαδή 256,25€
Ή δικαιολογία τους;
Αστεία... Διαβάστε...
Το δελτίο σας έχει ακυρωθεί καθώς υπήρχε λάθος στις κάρτες που είχαν καταχωρηθεί στο live, έτσι
έχουν ακυρωθεί όλα τα δελτία να οποία εχουν παιχτει με το λάθος αυτό.
Φυσικά δεν υπήρξε κανένα λάθος.
Λίγο πριν παίξω το over 4,5 κάρτες Αγιαξ ,είχα παίξει το over3,5 κάρτες Αγιαξ,το οποίο και κέρδισα και πληρώθηκα.
Μόλις ο Αγιαξ έφαγε την κάρτα ή betshop, ή championsbet κι όλος ο στοιχηματικος πλανητης άλλαξαν το line σε over 4,5καρτες Αγιαξ.
Το έπαιξα κι αυτό και το κέρδισα κι αυτό,αφου ο Αγιαξ πήρε 6 Κάρτες τελικά.
Όπως καταλαβαίνετε δεν υπήρξε κανένα λάθος του τύπου " είχε ήδη δωθεί ή 4η κάρτα του Αγιαξ και αυτοί ξέχασαν να την βγάλουν στην πλατφόρμα τους,αρα εγώ ποντάρισμα εκ του ασφαλούς σε κάτι που ήξερα ότι έχει ήδη γίνει".
Ποντάρισμα σε κάτι που έγινε στο μέλλον,με παρόμοια απόδοση με την championsbet με την οποία παίρνουν αποδόσεις από τον ίδιο πάροχο και αυτοί αρνούνται να πληρώσουν.
Επειδή είμαι βέβαιος ότι δεν είμαι ο μόνος που έχει παίξει το συγκεκριμένο σημείο στη betshop, υπάρχει κάποιος άλλος που το έπαιξε; Το πληρώθηκε κανείς σας;
Και κάτι ακόμα.επειδη βλέπω ότι το φόρουμ διαφημίζει τη betshop κι έχει και banner της κτλ, θα εκτιμουσα ιδιαίτερα αν μπορούσαν να παρέμβουν οι ιθύνοντες και να μεσολαβησουν για να γίνει το αυτονόητο,δηλαδη να πάρω τα χρήματα μου
Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20191003-031158.png
    Screenshot_20191003-031158.png
    109.9 KB · Προβολές : 360
  • Screenshot_20191003-022328.png
    Screenshot_20191003-022328.png
    143.6 KB · Προβολές : 392
  • Screenshot_20191003-021313.png
    Screenshot_20191003-021313.png
    127 KB · Προβολές : 370
πολυ κακη εταιρεια η betshop

και μενα μου ειχαν δημιουργησει προβλημαπερσι, και με αστειες δικαιολογιες αρνουνταν να πληρωσουν ,αλλα εκανα παντου καταγγελιες και τελικα πληρωσαν φοβουμενοι τπ διασυρμο.

κυνηγησε το, μην το αφησεις φιλε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vigor
Εχει μία φόρμα παραπόνων ή στέλνεις μέιλ με όλα τα στοιχεία που αφορούν το θέμα και επικοινωνούν με την εταιρία προς επίλυση και κατα 99,9% το λύνουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vigor και JordanRules
Εχει μία φόρμα παραπόνων ή στέλνεις μέιλ με όλα τα στοιχεία που αφορούν το θέμα και επικοινωνούν με την εταιρία προς επίλυση και κατα 99,9% το λύνουν.


πολύ ενδιαφέρον. μακαρι να βοηθησουν τον φιλο που ανοιξε το θεμα.

μια δικη μου συμμβουλη ειναι να ψαξεις να βρεις καποιον που να επαιξε επισης το ιδιο στοιχημα με σενα και να πληρωθηκε απο τη betshop. ετσι θα δημιουργηθει δεδικασμενο.

η λογικη λέει οτι κατ'εξαιρεσην δεν πληρωσαν εσενα και 5-10 αλλους που επαιξαν μεγαλα ποσά σε μια πολύ καλή value απόδοση.

δε νομιζω να ρισκαρισαν να κακοκαρδισουν το μέσο τζογαδορο-αιμοδοτη τους , που χανει στη betshop 5-20 ευρω ανά μερα , αν τυχόν το επαιξε με 5-10 ευρω . λογικα σε αυτους το πληρωσαν κανονικα. αλλωστε αυτοι θα τα χασουν την επομενη μερα, ή τη μεθεπομενη,αρα η λογικη λεει οτι δεν θες τετοιους πελατες παραπονεμενους.

ρωτα σε ολα τα στοιχηματικα site/chatfacebook pages/forum. ολο και καποιος θα το εχει παιξει. αν το εχει πληρωθει εστω και ενας , υπαρχει δεδικασμενο.

καλη τυχη φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: player_200
Καλησπέρα στην παρέα.
Δυστυχώς αφορμή για το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ δίνει ή υπεξαίρεση χρημάτων στην οποία προεβη ή betshop.
Είχα τοποθετήσει το στοίχημα της εικόνας
Είχα ποντάρει να πάρει ο Αγιαξ στον αγώνα με τη Βαλενθια πάνω από 4 κάρτες.
Over 4,5 κάρτες.
Ή championsbet το πλήρωσε κανονικά όπως βλέπετε στην άλλη εικόνα.
Ή betshop ή οποία από όσο ξέρω παίρνει στο live αποδόσεις από τον ίδιο πάροχο με την championsbet ,δε με πλήρωσε και μου επέστρεψε απλά το ποντάρισμα.
Είχα πονταρειν125€ και έπρεπε να πάρω πίσω 381,25€.
Ή betshop μου οφείλει δηλαδή 256,25€
Ή δικαιολογία τους;
Αστεία... Διαβάστε...
Το δελτίο σας έχει ακυρωθεί καθώς υπήρχε λάθος στις κάρτες που είχαν καταχωρηθεί στο live, έτσι
έχουν ακυρωθεί όλα τα δελτία να οποία εχουν παιχτει με το λάθος αυτό.
Φυσικά δεν υπήρξε κανένα λάθος.
Λίγο πριν παίξω το over 4,5 κάρτες Αγιαξ ,είχα παίξει το over3,5 κάρτες Αγιαξ,το οποίο και κέρδισα και πληρώθηκα.
Μόλις ο Αγιαξ έφαγε την κάρτα ή betshop, ή championsbet κι όλος ο στοιχηματικος πλανητης άλλαξαν το line σε over 4,5καρτες Αγιαξ.
Το έπαιξα κι αυτό και το κέρδισα κι αυτό,αφου ο Αγιαξ πήρε 6 Κάρτες τελικά.
Όπως καταλαβαίνετε δεν υπήρξε κανένα λάθος του τύπου " είχε ήδη δωθεί ή 4η κάρτα του Αγιαξ και αυτοί ξέχασαν να την βγάλουν στην πλατφόρμα τους,αρα εγώ ποντάρισμα εκ του ασφαλούς σε κάτι που ήξερα ότι έχει ήδη γίνει".
Ποντάρισμα σε κάτι που έγινε στο μέλλον,με παρόμοια απόδοση με την championsbet με την οποία παίρνουν αποδόσεις από τον ίδιο πάροχο και αυτοί αρνούνται να πληρώσουν.
Επειδή είμαι βέβαιος ότι δεν είμαι ο μόνος που έχει παίξει το συγκεκριμένο σημείο στη betshop, υπάρχει κάποιος άλλος που το έπαιξε; Το πληρώθηκε κανείς σας;
Και κάτι ακόμα.επειδη βλέπω ότι το φόρουμ διαφημίζει τη betshop κι έχει και banner της κτλ, θα εκτιμουσα ιδιαίτερα αν μπορούσαν να παρέμβουν οι ιθύνοντες και να μεσολαβησουν για να γίνει το αυτονόητο,δηλαδη να πάρω τα χρήματα μου
Ευχαριστώ
Μακάρι να βγάλεις άκρη φίλε..αλλά μου έκανε εντύπωση το στοίχημα σου....δεν ξέρω φυσικά αν ποντάρεις γενικά τέτοια ποσά.. πως επέλεξες το συγκεκριμένο στοίχημα? δεν έχω ποντάρει ποτέ μου σε κίτρινες κάρτες...σπάνια σε καμία κόκκινη σε ντέρμπι...
 
Balaton έκανα αυτό που είχες πει. Έστειλα στο SBR
Ευχαριστώ και πάλι.

Jordan rules ευχαριστώ για την συμβουλή.και γώ θεωρώ πως θα ήταν χρήσιμο να βρω κάποιον που να έχει πληρωθεί από τη betshop το ίδιο στοίχημα.

Panatha αν δεις την 3η φωτογραφία που επισυνάπτω φαίνεται ότι γενικά πονταρω μεγάλα ποσά. Κυρίως τριψηφια.δεν ήταν εξαίρεση το συγκεκριμένο στοίχημα.ουτε φυσικα είχα καμία πληροφόρηση,ουτε ολοκληρος Αγιαξ θα έστησε τις καρτες του για να βγάλω εγώ 256,25€.
Οι τύποι αν δεν αυτοκτονουσαν στον επαναληπτικό ημιτελικό με την Τοτεναμ θα είχαν πάει τελικό champions league. Θα στήσουν τις κάρτες για 250€?
Γενικά παίζω αρκετά συχνά κάρτες.ειναι μια αγορά που με πάει καλά.δε γίνεται να παίζεις τα πάντα.μακροπροθεσμα χάνεις.πρεπει να εξειδικευεις σε κατι και να τελειοποιηθεις σε αυτο.
Ο Αγιαξ ρίχνει πολλές κλοτσιες ειδικά εκτός εδρας.θυμισου με Αποελ τι είχε γινει στα προκριματικα.πολλές κάρτες και κόκκινη.γενικα στα ματς του βγαίνουν πολλές καρτες.
Ήμουν σίγουρος ότι θα φάει κι άλλη κάρτα βλέποντας το ματς.
Απλά οι εταιρείες πίστεψαν ότι επειδή ή Βαλενθια δε μπορούσε να αντιδράσει, νόμιζαν ότι το ματς θα γίνει φιλικό στα τελευταία 20 λεπτά και δε θα βγουν κάρτες.
Για αυτό και έδωσαν τόσο μεγάλη απόδοση στο over 4,5 κάρτες του Αγιαξ.
 
ειναι τρομερο παντως το τι δικαιολογιες βρισκουν οι εταιρειες για να μην πληρωσουν τον κοσμακη.
κι ολα αυτα με την ανοχη των αρχων,εγχωριων και ξενων,αλλα και αυτων που τις διαφημιζουν ως αξιοπιστες.
ειναι λιγες οι πραγματικα αξιοπιστες εταιρειες.πολυ λιγες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Βρίσκουν και τα κάνουν επειδή οι παίκτες το επιτρέπουν. Εγώ για παράδειγμα θα άνοιγα λογαριασμό μόνο σε εταιρία η οποία λύνει τις όποιες διαφορές μέσω IBAS. Δεν έχεις ibas δεν ανοίγω λογαριασμό μαζί σου και τέλος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: player_200
Εμένα το λιμιτ φίλε balaton,δ ε με εξοργίζει τόσο πολύ.
Αν είμαι τόσο ζημιογόνο για την εταιρεία,μειωσε μου το ποντάρισμα από τα,150 στα 50, ή ακόμα και στα 20€.
Αλλά πλήρωσε με.αντεχεις να με πληρώνει πονταρίσματα με 20€ μόνο;
Οκ πλήρωσε με όμως.
Ακόμα και καθόλου να μην με θέλουν και να μου βάλουν ενα ευρώ μαξ μπετ,θα πάω να παίξω αλλού.
Δε γινεται ομως να μην σε πληρώνουν κερδισμένα στοιχήματα με το έτσι θέλω. Γιατί αυτό έγινε.
Ή δικαιολογία τους είναι απλά αστεία και ανύπαρκτη.
Το ίδιο στοίχημα με ίδια και μεγαλύτερη απόδοση ,από τον ίδιο πάροχο ή. Championsbet το πλήρωσε κανονικά.
Απλά ή betshop ειναι πλήρως αναξιόπιστη.
Επειδή βλέπω ότι το φόρουμ έχει εμπορική συνεργασία μαζί τους,αφου έχει μπανερ της , σίγουρα έχετε κάποιου είδους επικοινωνία μαζί τους.
Μπορείτε να με βοηθησετε να πάρω τα χρήματα μου;
 
Είναι όντως τραγική ή betshop.
Εμένα πέρσι μου έκανε φραγή λογαριασμού,εν μέσω μπόνους,και ακύρωσε όλα τα στοιχήματα που είχαν παιχτεί εν μέσω μπόνους.
ευτυχώς μου έδωσε τα λεφτά που είχα μεταφέρει σε αυτή από τη safebet και ήταν αρκετά μάλιστα.
Γενικά μιλώντας πάντως ,χωρίς να θέλω να απογοήτευση κανέναν,τα πράγματα είναι πολύ άσχημα.
Υπάρχει ασυδοσία έχουν το μαχαίρι και το καρπούζι.
Δεν αντέχουν στην Ελλαδα κερδισμενους πελάτες οι στοιχηματικες. Ή απλά δεν τους θέλουν.
Ολόκληρος οπαπ μου έβαλε τρομακτικό χαμηλό λιμιτ ,και με έκοψε από τα free bets επειδή τα 100€+100€ μπόνους τα έκανα 2500€ και τα ζήτησα αναλήψεις σιγά σιγά. Λες και για τον οπαπ είναι κανένα σοβαρό ποσό.
Ολόκληρος stoiximan μου έβαλε τρομακτικά λιμιτ κι αυτός και μου έκοψε προσφορές και μου ζητουσε κάτι αηδιες σε μία ανάληψη,οπως selfie με ταυτότητα κτλ. Σε μένα που εχω καταθέσει με ελληνική mastercard,playsafe,viva wallet που είναι με το αφμ μου και πάνε στην εφορία. Λες και θα έδινα σε άλλον την κάρτα μου και το viva wallet και το αφμ μου να με #€_/?!+ στην εφορία με ένα σωρό έξοδα. Λες και είναι skrill αυτά... Αλλά για να μην πληρώσουν ή να το καθυστερήσουν κάνουν τα πάντα και ζητάνε τα πάντα.
Και έχω και κάτι τελευταίο να σου πω. Δε θέλω να σε στεναχωρησω αλλα δεν θα βρεις εύκολα δίκιο.
εμενα σε ένα τρομερό value betshop το Φλεβαρη ο stoiximan μου το πλήρωσε με απόδοση 1,40 αντί για 2,80 που το έδινε την ώρα που το επαιξα στο live. Τουλάχιστον το πλήρωσε,εστω και με 1,40,δε μου έδωσε απλά το ποντάρισμα πίσω όπως κάνανε σε σένα.κατι είναι κι αυτό.
εε λοιπόν...έστειλα στην mga και δεν κάνανε τίποτα.μου ειπανε ότι μέσα στους όρους γράφει ότι μπορούν να αλλάξουν τις λάθος αποδόσεις.φυσικα το τι είναι λάθος και το οχι το καθορίζουν αυτοί.
οσο για το άλλο που γράφεις να σε βοηθήσουν τα φόρουμ και οι στοιχηματικες ιστοσελίδες και να μεσολαβησουν... Εδώ γελαμε...το ειχα Ζητήσει και γω κάποτε από μία στοιχηματικη ιστοσελίδα.δεν κανένα τίποτα.χασιμο χρόνου. Μόνο τις χορηγίες και την κονομα κοιτάνε ολοι. κοιτα τι μπορείς να κάνεις μόνος σου. Και ξεχνά και την ΕΕΕΠ . Κι αυτή σε διένεξη που είχα με στοιχηματικη δεν έκανε τίποτα. Ασχετοι γραφιαδες. Δημοσιοι υπάλληλοι.τα έχει πει ο μέγας goal2 πολλάκις.
δεν ξέρω αυτό το sbr που λέει ο balaton τι μπορεί να κάνει.δε το έχω δοκιμάσει.μακαρι να βοηθήσει,αλλα εγώ γενικά έχω απογοητευτεί από τα πάντα.
αυτο το ευρωπαϊκό κέντρο καταναλωτή δεν ξέρω μήπως μπορεί να βοηθήσει,που είναι δικηγόροι εκεί μέσα,αλλα ξαναλεω από MGA,ΕΕΕΠ , στοιχηματικες ιστοσελίδες ξεχνά το. Χάνεις το χρόνο σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
σωστοι ολοι οι παραπανω. 8υμαμαι πριν μου βαλει λιμιτ, μου ειχε κανει και μενα ενα τετοιο, μου πηρε χαμενο ενα κερδισμενο στοιχημα , μπηκα chat και επεμεναν οτι εχουν δικιο... Δεν επεμενα περισσοτερο, επειδη ηξερα οτι η τρυπα που ειχε το συστημα τους θα τους εκανε να μου πληρωσουν τετοια λαθη οταν θα θα κερδιζα λογω του σφαλματος που ειχαν... Και ετσι εγινε...Στη συνεχεια τα πληρωσαν πολλαπλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: George Marini A, qazdas και Pro
Εμένα το λιμιτ φίλε balaton,δ ε με εξοργίζει τόσο πολύ.
Αν είμαι τόσο ζημιογόνο για την εταιρεία,μειωσε μου το ποντάρισμα από τα,150 στα 50, ή ακόμα και στα 20€.
Αλλά πλήρωσε με.αντεχεις να με πληρώνει πονταρίσματα με 20€ μόνο;
Οκ πλήρωσε με όμως.
Ακόμα και καθόλου να μην με θέλουν και να μου βάλουν ενα ευρώ μαξ μπετ,θα πάω να παίξω αλλού.
Δε γινεται ομως να μην σε πληρώνουν κερδισμένα στοιχήματα με το έτσι θέλω. Γιατί αυτό έγινε.
Ή δικαιολογία τους είναι απλά αστεία και ανύπαρκτη.
Το ίδιο στοίχημα με ίδια και μεγαλύτερη απόδοση ,από τον ίδιο πάροχο ή. Championsbet το πλήρωσε κανονικά.
Απλά ή betshop ειναι πλήρως αναξιόπιστη.

επρεπε να ξερεις τι εστι betshop.

μοιαζεις εμπειρος παικτης απο τα γραφομενα σου. τι ηθελς κι εμπλεξες μαζι τους?

δεν εχεις διαβασει τοσους και τοσους εδω που την κραζουν τοσα χρονια?

καμια εταιρεια δεν ειναι αγία,αλλα καποιες ειναι καλυτερες απο τις αλλες,και πιο αξιοπιστες,πχ netbet , championsbet , opap (ασχετα αν βαζει λιμιτ θα πληρωσει)
 
Προς jordan rules


Έπαιξα κι εμαθα. Ποτέ ξανά betshop.
Απλά επαθα αυτό που παθαίνουν τόσοι και τόσοι. Δεν πίστεψα πως θα συμβεί σε μένα.
Νομίζεις πάντα πως το κακό θα συμβεί στους άλλους . Ποτέ σε σένα.
Έλεγα μέσα μου "οι άλλοι που τους τρώνε τα λεφτά παίζουν με μαϊμού λογαριασμούς,με skrill, με ψεύτικα στοιχεία κτλ. Εγώ παίζω με paysafe, τα στελνω στην τράπεζα, είμαι εγώ, έχω δηλώσει ολα τα στοιχεία σωστά,δεν έχω κανένα άλλο από την οικογένειά μου να παιζει στοίχημα, δεν παίζω στημένα ματς,δεν παίζω τετραψήφια ποσά κτλ. Άρα αποκλείεται να χάσω ποτέ λεφτά"

Αμ δε... Άμα θέλουν να σε κλέψουν θα σε κλέψουν , όπως κι έκαναν σε μένα.

Προς kardas
Δε θα το βάλω εύκολα κάτω φίλε.
Έχω στείλει καταγγελία στο ευρωπαϊκό κέντρο καταναλωτή. Αναμενω να δω τι θα βγει.
Ή ΕΕΕΠ δεν απανταει καν ως τώρα
Ή MGA είπε ότι ή betshop δεν ανήκει σε αυτούς.... Θα μας τρελανουν. Θα επιμεινω
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules, tino και PANATHA
Το ευρωπαϊκό κέντρο καταναλωτή μου απάντησε και μου ζητά να στείλω ένα ακόμα πο λεπτομερες email , όπου να συμπεριλαμβάνεται και μία υπογεγραμμένη αίτηση, ή οποία είναι εξουσιοδότηση σε αυτούς ώστε να προβούν σε όλες τις απαραίτητες κινήσεις ώστε να διεκδικησω τα χρήματα μου.

SBR , ΕΕΕΠ ακόμα τιποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Κι εμενα η μπετσοπ μου εχει πληρωσει πανω απο 20000 σε κερδη 3 χρονια τωρα. Ειναι σουπε, η καλυτερη εταιρια εβερ. (βεβαια καταθεσεις κανω μονο απο τραπεζα) Καποια στιγμη θα με κλεισει. Δεν υπαρχει εξοργιστικη, καλη, κακη και στριμενη εταιρια. Ολες την ιδια πολιτικη ακολουθουν.

Αν δεν μαθετε να παιζετε και να κερδιζετε στον ΟΠΑΠ και αυτες τις εταιριες να τις κρατατε για κατι το πολυ σημαντικο οπου ειναι ευκαιρια για μεγαλο κερδος, δεν θα εχετε που να παιζετε συντομα.
 
Κι εμενα η μπετσοπ μου εχει πληρωσει πανω απο 20000 σε κερδη 3 χρονια τωρα. Ειναι σουπε, η καλυτερη εταιρια εβερ. (βεβαια καταθεσεις κανω μονο απο τραπεζα) Καποια στιγμη θα με κλεισει. Δεν υπαρχει εξοργιστικη, καλη, κακη και στριμενη εταιρια. Ολες την ιδια πολιτικη ακολουθουν.

Αν δεν μαθετε να παιζετε και να κερδιζετε στον ΟΠΑΠ και αυτες τις εταιριες να τις κρατατε για κατι το πολυ σημαντικο οπου ειναι ευκαιρια για μεγαλο κερδος, δεν θα εχετε που να παιζετε συντομα.

Εμένα δε με νοιάζει το που θα παίζω. Ας παίζω και στο πρακτορείο οπαπ.
Αν θέλει να με κλείσει , ας με κλείσει.θα παίξω αλλού.
Αλλά να μην με κλέβει.δε το δέχομαι.
Να παιζει με ανοιχτά χαρτιά. Ας μην δέχεται εξαρχής τα στοίχηματα, ή ας βάλει λιμιτ, ή ας με διώξει.ν α πάω να παίξω αλλού.
Όχι να δεχεται τα στοίχηματα και μετά να με κλέβει και να μην τα πληρώνει.
Να το ήξερα εξαρχής ότι δε θα το δεχόταν , να το έπαιζα στην championsbet , ή οποία το ίδιο στοίχημα το πλήρωσε κανονικά, χωρίς αρλουμπες περί λαθους
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas, goal2 και betover
Κι εμενα η μπετσοπ μου εχει πληρωσει πανω απο 20000 σε κερδη 3 χρονια τωρα. Ειναι σουπε, η καλυτερη εταιρια εβερ.

το σχόλιο σου ειναι χιουμοριστικού χαρακτήρα?
δεν ειρωνευομαι. ρωταω με απορια. απλα μου κανει τρομερη εντυπωση το νουμερο.

20 χιλιαδες ευρω καθαρα κερδη?????
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...