Αδικαιολόγητη καθυστέρηση πληρωμής BWIN

marioslaz

New Member
26 Φεβ 2020
3
2
3
Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να σας ενημερώσω σχετικά με ένα πρόβλημα που προέκυψε σχετικά με μια ανάληψη που αιτήθηκα την Δευτέρα 17/02 μέσω σκριλλ. Αφότου έκανα το αίτημα της ανάληψης ενημερώθηκα μέσω μειλ πως η ανάληψη εγκρίθηκε και πως σε 2-6 ώρες θα λάβω τα χρήματά μου. Από την Τετάρτη, άρχισα την επικοινωνία μαζί τους μέσω μέιλ καθώς δεν είχα πληρωθεί ακόμη. Οι απαντήσεις τους ήταν από αύριο σε αύριο, μέχρι που τελικά την Παρασκευή ζήτησαν να στείλω screenshot απο τη σκριλλ μου, κάτι το οποίο έκανα 20 λεπτά αφότου έλαβα το μειλ τους. Το απόγευμα της Παρασκευής λοιπόν λαμβάνω νέο μέιλ πως το ewallet μου ταυτοποιήθηκε και πως σε δυο μέρες το πολύ θα λάβω τα χρήματά μου. Έχω γραπτές διαβεβαιώσεις τους καθημερινά να κάνω υπομονή και ότι το πολύ σε δυο ημέρες θα λάβω τα χρήματα. Φυσικά κάτι τέτοιο δεν έγινε ούτε χθες που ισχυρίζονταν πως ήταν η τελευταία μέρα για την ολοκλήρωση της πληρωμής, εννέα μέρες σύνολο μετά από το αίτημα ανάληψής μου. Επιπλέον, χθες η απάντηση που έλαβα ήταν ότι τα χρήματα θα πιστωθούν στο λογαριασμό μου το συντομότερο δυνατό. Δηλαδή από αύριο σε αύριο το πήγαν στο ''συντομότερο δυνατό''. Ειλικρινά δεν έχω ξαναζήσει παρόμοιο σκηνικό καθώς είμαι πελάτης τους κοντά ενάμιση χρόνο. Θα ήθελα τη βοήθεια του forum σχετικά με αυτό το ζήτημα, αν είναι δυνατό. Μιλάμε για ανάληψη 205 ευρώ.. τόσα πολλά ζητάω. Σας παρακαλώ βοηθήστε με..UPDATE: μιλώντας στο chat μαζί τους πριν λίγο, με έκλεισαν χωρίς καν να απαντήσουν. Ξαναπροσπαθώντας να μπω στο chat λαμβάνω μήνυμα:
  • This conversation ended at 11:19.11:19
  • An error has occurred.
Mε μπλόκαραν και από το chat. Θαυμάστε την τακτική τους!
Έχω κρατήσει και από αυτό printscreen μαζί με όλη τη σχετική μας επικοινωνία όλες αυτές τις ημέρες προκειμένου να προχωρήσω σε καταγγελίες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
πες τους οτι θα κανεις καταγγελια στην αρμοδια ρυθμιστικη αρχη αν δε σε πληρωσουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: marioslaz
πες τους οτι θα κανεις καταγγελια στην αρμοδια ρυθμιστικη αρχη αν δε σε πληρωσουν
Το έκανα πριν λίγο γραπτώς μέσω μέιλ, πήρα και τηλέφωνο και ο υπάλληλος τελικά μου λέει δεν γνωρίζει τι συμβαίνει καθώς από μεριάς μου συνεργάστηκα και ευχαρίστως να συνεργαστώ περαιτέρω, ωστόσο βλέπω μια απάθεια από μεριάς τους, σαν να μην τους νοιάζει καθόλου. Γενικότερα μετά την τελευταία διαβεβαίωση τους ότι χτες είναι η καταληκτική ημερομηνία για την ολοκλήρωση πληρωμής δεν έχω λάβει ουδεμία απάντησή τους παρά τα mail που τους έστειλα. Δεν μπορώ να εκφράσω τα συναισθήματα μου..από τη μια θυμό που με δουλεύουν τόσο απροκάλυπτα και από την άλλη ντροπή που κάθομαι εδώ και τόσες μέρες και ζητιανεύω τα 200 μου ευρώ. Με αναγκάζουν με δόλιες πρακτικές να τα παρατήσω. Ο λογαριασμός μου ανοιχτός φυσικά με δυνατότητα κατάθεσης αλλά χωρίς δυνατότητα ανάληψης. Δεν μπορώ να κάνω ούτε ακύρωση ανάληψης να φανταστείτε. Τη μια περιμένετε δυο ημέρες, μετά τεχνικό πρόβλημα, μετά ταυτοποίηση e-wallet, μετά άλλες δυο μέρες, μετά το συντομότερο δυνατό και τέλος καμία απάντηση και αποκλεισμό μου από το chat για να μην τους κουράζω κιόλας. Ντροπή πάντως..
 
θα μου φανει αδιανοητο αν παει να σου φαει τα λεφτα η bwin.ειδικα γι αυτο το ποσό. εγω από την sportingbet που ειναι του ιδιου ομιλου, εχω κανει παρα πολλες αναληψεις με πολυ μεγαλυτερα ποσα και παντα με πληρωναν. και ξερω και τουλαχιστον 10 φιλους μου (οχι γνωστος του γνωστου κτλ, μιλαμε για πολυ φιλους μου , που μιλαμε συνεχεια) που ολοι εχουν πληρωθει κανονικοτατα και πολλα λεφτα. ακομα κι αυτοι που φαγαμε λιμιτ 1 ευρω μαξ μπετ , πηρανε την επομενη μερα ολα τα λεφτα τους και μιλαμε και για πανω απο 4000 ευρω καποιοι.
ισως οντως κολλησε καπου η αναληψη. κανε υπομονη. και μενα τα Χριστουγεννα,μεσα στις γιορτες ζητησα 2 αναληψεις με εμβασμα με διαφορά 2 ημερων. η 1η καπου κολλησε και εκανα να μπουν τα λεφτα 10+μερες. η 2η χρονικά αναληψη μπηκαν σε 2 μερες.

ΥΓ. μπες να τσεκαρεις αν στο λογαριασμο σου στη bwin λεει οτι η αναληψη επεξεργαστηκε ή ειναι σε εξελιξη. αφου δε σε φαηνει να κανεις ακυρωση αναληψης ,αυτο ειναι μαλλον καλο σημαδι. σημαινει οτι απο μεριας τους εκαναν οτι ηταν να κανουν κι απλα απομενουν τα διαδικαστικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εγώ ζήτησα χτες ανάληψη κάτι ψιλά που είχα μέσα, μιας και δεν είχε νόημα να τα κρατάω λόγω λιμιτ 1ευρω και μου τα έβαλαν στο Viva wallet μου σε λίγες ώρες. Βέβαια μιλάμε για 20 ευρώ μόνο. Γενικά δεν είχα ποτέ πρόβλημα με bwin στις πληρωμές. Πληρώνει πολύ γρήγορα. Πόσο γρήγορα; Τόσο γρήγορα, οσο γρήγορα Λιμιταρει.
 
Μα και εγώ ποτέ δεν αντιμετώπισα προβλήματα στις πληρωμές με την εταιρία αυτή. Ευχάριστα νέα: Έλαβα τα χρήματα σήμερα, ωστόσο από ότι κατάλαβα αντιμετώπιζαν κάποιο πρόβλημα με τον πάροχο πληρωμών με αποτέλεσμα να γίνει όλο αυτό. Ακόμα δεν έχω ξεμπλέξει καθώς από χθες μου έχουν φράξει τη δυνατότητα νέας ανάληψης με οποιονδήποτε τρόπο. Είχα ένα μέιλ ότι λύθηκε το θέμα, ωστόσο το πρόβλημα παραμένει. Γενικότερα απλώς απογοητεύτηκα καθώς θα μπορούσαν να με ενημερώσουν εξαρχής και όχι να πρέπει να στείλω δεκάδες μειλ για να βρω το δίκιο μου. Η μεταφορά ενός αιτήματος από το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών πχ προς το τμήμα finance τελικά μοιάζει χαλασμένο τηλέφωνο και τελικά την πληρώνει ο πελάτης. Αναμένω πλέον για την άρση της φραγής αναλήψεων που μου έβαλαν και πλέον χαίρομαι που η έκβαση ήταν θετική. Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για τις απόψεις και τις γνώμες σας και λυπάμαι για τον πανικό που εξέφρασα με τα λεγόμενά μου, ωστόσο σίγουρα αρκετοί θα έχετε βρεθεί στην ίδια κατάσταση και κατανοείτε τι ένιωσα. Και πάλι ευχαριστώ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules
ολα καλα. χαιρομαι που τελειωσε η ταλαιπωρια σου.

στο ειχα πει παντως. αδικα αγχωθηκες. ο ομιλος ειναι εγγυηση στις πληρωμες τον τελευταιο καιρο. πληρωνει τους παντες,ακομα και αυτους που λιμιταρει. παλια ειχε ακουστει ενα περιστατικο με εναν τυπο που κερδισε 70.000 ευρω (!!!) , που δεν πληρωθηκε, αλλα τα τελευταια 2 χρονια ολοι οσοι ξερω, πηρανε τα λεφτα τους ολοι.

απλα εχεις δικιο σε αυτο που λες, ο ομιλος εχει τραγικο customer service, και τραγικη ενδοεπικοινωνια αναμεσα στα τμηματα του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: marioslaz
ολα καλα. χαιρομαι που τελειωσε η ταλαιπωρια σου.

στο ειχα πει παντως. αδικα αγχωθηκες. ο ομιλος ειναι εγγυηση στις πληρωμες τον τελευταιο καιρο. πληρωνει τους παντες,ακομα και αυτους που λιμιταρει. παλια ειχε ακουστει ενα περιστατικο με εναν τυπο που κερδισε 70.000 ευρω (!!!) , που δεν πληρωθηκε, αλλα τα τελευταια 2 χρονια ολοι οσοι ξερω, πηρανε τα λεφτα τους ολοι.

απλα εχεις δικιο σε αυτο που λες, ο ομιλος εχει τραγικο customer service, και τραγικη ενδοεπικοινωνια αναμεσα στα τμηματα του.
Καλησπέρα παιδιά άκυρο με το θέμα σχετικό με την bwin βλέπω εδώ ότι έχετε γράψει ότι πλήρωσαν 4κ... κ ήθελα να ρωτήσω τι όρια έχετε στην bwin Εγώ σε μικρά Ματς φιλικά η τπτ 4 κατηγορίες η και στο μπάσκετ σε κάτι Βενεζουέλας έχω όρια 15 ευρώ έτσι είναι τα όρια σε αυτές τις Λίγκας?
ολα καλα. χαιρομαι που τελειωσε η ταλαιπωρια σου.

στο ειχα πει παντως. αδικα αγχωθηκες. ο ομιλος ειναι εγγυηση στις πληρωμες τον τελευταιο καιρο. πληρωνει τους παντες,ακομα και αυτους που λιμιταρει. παλια ειχε ακουστει ενα περιστατικο με εναν τυπο που κερδισε 70.000 ευρω (!!!) , που δεν πληρωθηκε, αλλα τα τελευταια 2 χρονια ολοι οσοι ξερω, πηρανε τα λεφτα τους ολοι.

απλα εχεις δικιο σε αυτο που λες, ο ομιλος εχει τραγικο customer service, και τραγικη ενδοεπικοινωνια αναμεσα στα τμηματα του.
Καλησπέρα παιδιά Επειδή γράψατε ότι κάποιος είχε 4κ κέρδος απο bwin ηθελα να ρωτησω τι ορια εχετε σε μικρες λιγκες φιλικα πχ 3 κατηγιρια ταιλανδης και μπασκετ γενικα τπτ βενεζουελες γτ εμενα με αφηνει κατι 15ευρα... Και σε λογαριασμους ο έχω τσεκάρει από φίλους γ να δω αν εγώ έχω το πρόβλημα τα ίδια... όντως τα όρια είναι τόσο τραγικά?
 
Καλησπέρα παιδιά άκυρο με το θέμα σχετικό με την bwin βλέπω εδώ ότι έχετε γράψει ότι πλήρωσαν 4κ... κ ήθελα να ρωτήσω τι όρια έχετε στην bwin Εγώ σε μικρά Ματς φιλικά η τπτ 4 κατηγορίες η και στο μπάσκετ σε κάτι Βενεζουέλας έχω όρια 15 ευρώ έτσι είναι τα όρια σε αυτές τις Λίγκας?

Καλησπέρα παιδιά Επειδή γράψατε ότι κάποιος είχε 4κ κέρδος απο bwin ηθελα να ρωτησω τι ορια εχετε σε μικρες λιγκες φιλικα πχ 3 κατηγιρια ταιλανδης και μπασκετ γενικα τπτ βενεζουελες γτ εμενα με αφηνει κατι 15ευρα... Και σε λογαριασμους ο έχω τσεκάρει από φίλους γ να δω αν εγώ έχω το πρόβλημα τα ίδια... όντως τα όρια είναι τόσο τραγικά?
δε μιλησα για 4000 καθαρο κερδος. για 4000 ευρω αναληψεις μιλησα (μετα απο λιμιτ συνηθως).

δεν γνωριζω ορια σε φιλικα ποδοσφαιρου ουτε σε μπασκετ βενεζουελας. μιλας για βενεζουελα μπασκετ pre game?

τόσο εγω που εχω κανει πολλες και μεγαλες αναληψεις απο όμιλο , όσο και φιλοι και συγγενεις (μπασκετικοί ολοι ως επι το πλείστον), δεν παιζαμε τετοια πραγματα.

μεγαλα πρωταθληματα μπασκετ παιζαμε ,live , κατα κυριο λόγο . ευρωλιγκα, eurocup,champions league,ACB,BBL,SERIE A, BASKET LEAGUE ,NBA, ΚΤΛ και 99% ματς που ειχαμε αποψη γιατι το βλεπαμε ειτε tv , ειτε streaming.

σε αυτα τα πρωταθληματα τα ορια ηταν τεραστια στο live
 
Μα και εγώ ποτέ δεν αντιμετώπισα προβλήματα στις πληρωμές με την εταιρία αυτή. Ευχάριστα νέα: Έλαβα τα χρήματα σήμερα, ωστόσο από ότι κατάλαβα αντιμετώπιζαν κάποιο πρόβλημα με τον πάροχο πληρωμών με αποτέλεσμα να γίνει όλο αυτό. Ακόμα δεν έχω ξεμπλέξει καθώς από χθες μου έχουν φράξει τη δυνατότητα νέας ανάληψης με οποιονδήποτε τρόπο. Είχα ένα μέιλ ότι λύθηκε το θέμα, ωστόσο το πρόβλημα παραμένει. Γενικότερα απλώς απογοητεύτηκα καθώς θα μπορούσαν να με ενημερώσουν εξαρχής και όχι να πρέπει να στείλω δεκάδες μειλ για να βρω το δίκιο μου. Η μεταφορά ενός αιτήματος από το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών πχ προς το τμήμα finance τελικά μοιάζει χαλασμένο τηλέφωνο και τελικά την πληρώνει ο πελάτης. Αναμένω πλέον για την άρση της φραγής αναλήψεων που μου έβαλαν και πλέον χαίρομαι που η έκβαση ήταν θετική. Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για τις απόψεις και τις γνώμες σας και λυπάμαι για τον πανικό που εξέφρασα με τα λεγόμενά μου, ωστόσο σίγουρα αρκετοί θα έχετε βρεθεί στην ίδια κατάσταση και κατανοείτε τι ένιωσα. Και πάλι ευχαριστώ..
Είχες μήπως ζητήσει ανάληψη από sportingbet, vistabet, η οποία δεν είχε ακόμα διεκπεραιωθει και για αυτό καθυστερούσε η πληρωμή σου από τη bwin? Υπάρχει ένα θέμα, επειδή και οι 3 εταιρείες του ομίλου εμφανίζονται με το ίδιο όνομα, sportingbet odds limited, και νομίζω ίσως εκεί κόλλησε το ζήτημα σου
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...