Αδυναμία εισόδου στην Bet365

chri213

Member
4 Απρ 2019
36
14
8
Δεν ήμουν σίγουρος αν θα έπρεπε να δημιουργήσω νέο θέμα για αυτό, αλλά νομίζω αξίζει να διαβαστεί ,είναι κάτι που δεν πρέπει να συμβαίνει συχνά.
Μπαίνω χθες στην σελίδα, με σκοπό να τους ζητήσω μια βεβαίωση κερδών για το 20'. Πάω να συνδεθώ αλλά μου λέει ότι τα στοιχεία που έχω βάλει είναι λάθος. Παράξενο λέω, δεν γίνεται να έχω ξεχάσει τον κωδικό ή το username.Πατάω στο ''πρόβλημα εισόδου;'' έτσι ώστε να γράψω username,email και τον 4ψήφιο ασφαλείας που ζητάει, για να μου στείλουν καινούργιο κωδικό και να μπορέσω να συνδεθώ, αλλά προς έκπληξη μου μου λέει ότι ''τα στοιχεία που έχετε δώσει δεν ταιριάζουν με τα στοιχεία κανενός εκ των λογαριασμών που έχουμε καταχωρημένους''. Είναι δηλαδή σαν να μην είχα ποτέ λογαριασμό στην 365.
Ο λογαριασμός είναι limitαρισμένος και πέρσι αντί να μου στείλουν την δικιά μου βεβαίωση κερδών, πρώτα μου είχαν στείλει ενός άλλου ατόμου. Στείλανε και 2ο email με την σωστή βεβαίωση, παρακαλώντας να σβήσω το 1ο email με την λάθος βεβαίωση, γιατί πολύ απλά έγινε λάθος εκ παραδρομής.

Και ρωτάω εγώ τώρα, αφού δεν αναγνωρίζει τα στοιχεία μου που είναι σαν να μην είχα ποτέ λογαριασμό, μπορώ να ξανακάνω λογαριασμό αφού είναι σαν να μην υπάρχω στο database τους;:LOL: Έχει για κάποιο λόγο σχέση το λάθος που κάνανε με την βεβαίωση πριν κάτι μήνες και με διαγράψανε;

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
302
139
43
Δεν ήμουν σίγουρος αν θα έπρεπε να δημιουργήσω νέο θέμα για αυτό, αλλά νομίζω αξίζει να διαβαστεί ,είναι κάτι που δεν πρέπει να συμβαίνει συχνά.
Μπαίνω χθες στην σελίδα, με σκοπό να τους ζητήσω μια βεβαίωση κερδών για το 20'. Πάω να συνδεθώ αλλά μου λέει ότι τα στοιχεία που έχω βάλει είναι λάθος. Παράξενο λέω, δεν γίνεται να έχω ξεχάσει τον κωδικό ή το username.Πατάω στο ''πρόβλημα εισόδου;'' έτσι ώστε να γράψω username,email και τον 4ψήφιο ασφαλείας που ζητάει, για να μου στείλουν καινούργιο κωδικό και να μπορέσω να συνδεθώ, αλλά προς έκπληξη μου μου λέει ότι ''τα στοιχεία που έχετε δώσει δεν ταιριάζουν με τα στοιχεία κανενός εκ των λογαριασμών που έχουμε καταχωρημένους''. Είναι δηλαδή σαν να μην είχα ποτέ λογαριασμό στην 365.
Ο λογαριασμός είναι limitαρισμένος και πέρσι αντί να μου στείλουν την δικιά μου βεβαίωση κερδών, πρώτα μου είχαν στείλει ενός άλλου ατόμου. Στείλανε και 2ο email με την σωστή βεβαίωση, παρακαλώντας να σβήσω το 1ο email με την λάθος βεβαίωση, γιατί πολύ απλά έγινε λάθος εκ παραδρομής.

Και ρωτάω εγώ τώρα, αφού δεν αναγνωρίζει τα στοιχεία μου που είναι σαν να μην είχα ποτέ λογαριασμό, μπορώ να ξανακάνω λογαριασμό αφού είναι σαν να μην υπάρχω στο database τους;:LOL: Έχει για κάποιο λόγο σχέση το λάθος που κάνανε με την βεβαίωση πριν κάτι μήνες και με διαγράψανε;
Λογαριασμο μην κάνεις προφανώς
Μας έχουν διαγράψει χρόνια πριν τους λιμιταρισμενους λογαριασμούς και είχαμε την ίδια απορία, όταν πας να κάνεις ανάληψη με τον δεύτερο λογαριασμό που λογικά θα σε αφήσει να κάνεις απλά θα χάσεις τα χρήματα

chri213

Member
4 Απρ 2019
36
14
8
Λογαριασμο μην κάνεις προφανώς
Μας έχουν διαγράψει χρόνια πριν τους λιμιταρισμενους λογαριασμούς και είχαμε την ίδια απορία, όταν πας να κάνεις ανάληψη με τον δεύτερο λογαριασμό που λογικά θα σε αφήσει να κάνεις απλά θα χάσεις τα χρήματα
Το θέμα είναι ότι εγώ προσπάθησα να μπω για να πάρω μια βεβαίωση κερδών που χρειάζομαι. Και η τελευταία φορά που συνδέθηκα δεν έχει πολύ καιρό,1 με 2 μήνες πριν ήταν.

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
302
139
43
Το θέμα είναι ότι εγώ προσπάθησα να μπω για να πάρω μια βεβαίωση κερδών που χρειάζομαι. Και η τελευταία φορά που συνδέθηκα δεν έχει πολύ καιρό,1 με 2 μήνες πριν ήταν.
Δεν ξέρω τι να σου πω πάνω σε αυτό, εμένα μετά από χρόνο με διαγραψανε

Προγνωστικά

• 15:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ρουμπίν Καζάν - Zenit St Petersburg
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τσέλσι - Έβερτον
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Τσέλσι - Έβερτον
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αμβούργο - Κίελo
  • 21:45
    Novasports 2HD
    • Ιντερ - Αταλάντα
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Νις - Μονακό
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπέτις - Αλαβές
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπέτις - Αλαβές
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπελενένσες - Μπενφίκα
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Ζενίτ - Χίμκι
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ζιελόνα Γκόρα - Πάρμα
    ΕΡΤ3
    • Φιλικός Αγώνας
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • -
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • -
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • -
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Γιουβέντους - Λάτσιο 0-1 στο 28΄....θεωρώ πως θα έχει ένα ακόμα γκολ στο πρώτο μέρος σε απόδοση 2.00
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Γιουβέντους - Λάτσιο 0-1 στο 28΄....θεωρώ πως θα έχει ένα ακόμα γκολ στο πρώτο μέρος σε απόδοση 2.00

Στο στοίχημα κεντάς είσαι σε φόρμα, βέβαια η ομάδες σου είναι εκτός φόρμας (τι να κάνω μάνα μου να μην πετάξουμε καμιά μπηχτή?) :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :p:p
  • PANATHA PANATHA:
    Και επειδή δεν κεντάνε βλέπεις πως αποφεύγω να τις ποντάρω!
  • BetLaden BetLaden:
    Καλημέραααα
  • PANATHA PANATHA:
    Καλημέρα και απο μενα!
  • K Koulos87:
    Καλημέρα!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλημέρα Καλημέρα
  • P Pragias:
    καλημέρα
  • PANATHA PANATHA:
    Τι παίξατε?
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Ο χρήστης BINOTRADER ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΒΙΝΟΤRADER live." στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Παίζω
    δυάδα Over 2.5 Λίβερπουλ - Φούλαμ και Βερόνα - Μίλαν
  • PANATHA PANATHA:
    Ματσάρα είδαμε στην Τούμπα....
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Ματσάρα είδαμε στην Τούμπα....
    Αυτά να τα βλέπεις εσύ που κάθεσαι και μου βλέπεις ξένα πρωταθλήματα και κάτι ομάδες που ονομάζονται Μπάγερν Μονάχου και Ντόρντμουντ :agis:
  • PANATHA PANATHA:
    Χαχαχα....είμαι τόσο "καμένος" που βλέπω τα πάντα όλα.....
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Χαχαχα....είμαι τόσο "καμένος" που βλέπω τα πάντα όλα.....
    πέρα από την πλάκα μια από τα ίδια το Σ/Κ έχει μόνο μπάλα εντάξει η Κυριακή το πρωί έχει και ψάρεμα
  • PANATHA PANATHA:
    Και τι δεν έγινε για να μην βγει over η Σοσιεδάδ...έχασε πέναλτι, γκολ πάνω στην γραμμή, ευκαιρίες και δοκάρι....το έχασε στον διαγωνισμό και έκλεινα και ένα ωραίο δελτίο....
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Ο χρήστης BINOTRADER ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "EUR-USD και GBP-USD" στο Forex Trading.
  • BetLaden Forum Bot:
    Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Τον Απρίλιο θα ταξιδέψει ο Παναθηναϊκός στη Ρωσία, προκειμένου να δώσει τους δύο αγώνες που είχαν αναβληθεί στα μέσα Φεβρουαρίου, λόγω της διασποράς του ιού στο «πράσινο» στρατόπεδο.
    Όπως έκανε γνωστό η Euroleague, το «τριφύλλι» θα παίξει στις 12 Απριλίου με την Ζενίτ, ενώ στις 14 Απριλίου θα φιλοξενηθούν στη Μόσχα από την ΤΣΣΚΑ.
  • Ertzan Ertzan:
    Περιμένω να κάνουν 2/2 εγώ πάντως :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Χαίρομαι που εκτιμάς την μεγαλύτερη ευρωπαϊκή ομάδα με τα 6 αστέρια.....
  • Ertzan Ertzan:
    αλίμονο παιδιά είμαστε τώρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Πέλκας ξεκινάει δεκάρι ο παιχταράς μου φτου φτου φτου
  • PANATHA PANATHA:
    Θα κερδίσετε ή θα έχουμε δράματα?
  • Ertzan Ertzan:
    Θα κερδίσουμε
    Ertzan Ertzan: Θα κερδίσουμε