Ανάληψη Betrebels

takisger7

New Member
23 Μαρ 2020
7
3
3
Σε συνέχεια της προηγούμενης μου δημοσίευσης σας παρουσιάζω την απάντηση της "αξιόπιστης " κατά τα άλλα στοιχηματικης εταιρείας, betrebels...
Κατηγορούμαι για διπλούς λογαριασμούς, πως στοιχηματίζω για τρίτους και πως έχω τόσες άκρες με προέδρους που γνωρίζω τα τελικά αποτελέσματα

Συνημμένα

• Angry
Αντιδράσεις: valantis 23

takisger7

New Member
23 Μαρ 2020
7
3
3
Φίλε Βαλάντη η κατάσταση είναι κωμική..Και το ποσό αξιόλογο..Μόνο να μας τα παίρνουν ξερουμ

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
253
126
43
Φίλε Βαλάντη η κατάσταση είναι κωμική..Και το ποσό αξιόλογο..Μόνο να μας τα παίρνουν ξερουμ
Όντως δεν έχεις κάνει τίποτα από αυτά?
Κάπως τεκμηριώνουν αυτά που λένε, ίδιες ip, ίδιες συσκευές κτλ
Αν όντως δεν είσαι σε καμία περίπτωση από αυτές θα δικαιωθείς αλλά νταηλίκι να σου κλείσανε το λογαριάσμο και να σου φάγανε τα λέφτα χωρίς κανένα στοίχειο δεν το έχω ξανακούσει

takisger7

New Member
23 Μαρ 2020
7
3
3
takisger7 ποσα χρηματα σου δεσμευσαν?
Αδερφέ περίπου 4000€...Και το θέμα αυτό τρέχει εδώ και 1.5 μήνα. Το κορυφαίο της όλης υπόθεσης είναι ότι μου έκλεισαν τον λογαριασμό μόλις ο δικηγόρος μου ,τους έστειλε email..ειλικρινά μην τύχει σε κανέναν σας.να προσπαθείς να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας

• Angry

takisger7

New Member
23 Μαρ 2020
7
3
3
Αν όντως δεν είσαι σε καμία περίπτωση από αυτές θα δικαιωθείς αλλά νταηλίκι να σου κλείσανε το λογαριάσμο και να σου φάγανε τα λέφτα χωρίς κανένα στοίχειο δεν το έχω ξανακούσει
Ρε παιδιά αν ήμουν τόσο μπροστά σε
Απολύτως τίποτα αδερφέ..ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο έγινε και απορώ πως θα ξεμπερδέψω..Ας ελπίσουμε ότι θα είναι παροδικό

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
253
126
43
Ρε παιδιά αν ήμουν τόσο μπροστά σε

Απολύτως τίποτα αδερφέ..ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο έγινε και απορώ πως θα ξεμπερδέψω..Ας ελπίσουμε ότι θα είναι παροδικό
Θα πρέπει να σου δείξουν τα στοιχεία που αποδεικνύουν αυτά που λένε

valantis 23

New Member
28 Μαρ 2018
7
2
3
stpsilan
Εκτος απο την συγκεκριμενη περιπτωση του φιλου ,για την BETREBELS εχω ακουσει και αλλες περιπτωσεις που αργει χατακτηριστικα να πληρωσει(πανω απο μηνα)και που δεν πληρωνει στην τελικη.!!!

takisger7

New Member
23 Μαρ 2020
7
3
3
stpsilan
Εκτος απο την συγκεκριμενη περιπτωση του φιλου ,για την BETREBELS εχω ακουσει και αλλες περιπτωσεις που αργει χατακτηριστικα να πληρωσει(πανω απο μηνα)και που δεν πληρωνει στην τελικη.!!!
Απλά εγώ υποτίθεται πως είχα τα λεφτά μου σε μια αξιόπιστη εταιρεία..

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
37,828
24,110
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
  • Like

djbeat69

New Member
21 Ιαν 2013
1
0
1
Σε συνέχεια της προηγούμενης μου δημοσίευσης σας παρουσιάζω την απάντηση της "αξιόπιστης " κατά τα άλλα στοιχηματικης εταιρείας, betrebels...
Κατηγορούμαι για διπλούς λογαριασμούς, πως στοιχηματίζω για τρίτους και πως έχω τόσες άκρες με προέδρους που γνωρίζω τα τελικά αποτελέσματα
ΑΔΕΛΦΕ ΑΚΡΙΒΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΓΙΑ 766 ΕΥΡΩ!! ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ? ΒΡΗΚΕΣ ΑΚΡΗ??

valantis 23

New Member
28 Μαρ 2018
7
2
3
ΑΔΕΛΦΕ ΑΚΡΙΒΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΓΙΑ 766 ΕΥΡΩ!! ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ? ΒΡΗΚΕΣ ΑΚΡΗ??
Φιλε εχεις μπλεξει...
η εν λογω εταιρεια κλινει λογαριασμους αβερτα ...!!
Το μονο που μπορεισ να κανεις ειναι να πας σε ενα καλο δικηγορικο γραφειο και να τους κανεις αγωγη.
Επισης να ξερεις κατι ,αν φτασετε σε δικαστικη μαχη η εκδικαση της υποθεσης θα γινει σε ελληνικα δικαστηρια και οχι στην Μαλτα ...για αυτο μην κωλωνεις !!!!

• 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λειψία - Χέρτα Βερολίνου
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Σαν Πάουλι - Χάιντενχαϊμ
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Ανόβερο - Καρλσρούη
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Φορτούνα Ντίσελντορφ - Σάλκε
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Χόφενχαϊμ - Κολονία
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ουνιόν Βερολίνου - Μάιντς
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Άουγκσμπουργκ - Πάντερμπορν
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Σημερινά Γενέθλια

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    BetLaden Forum Bot: Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Ανάπτυξη τραπεζοκαθισμάτων και στα...