Ανάπτυξη νέου κατασκευαστικού προγράμματος

Larry

Well-Known Member
1 Απρ 2010
1,264
792
113
Υπαρχει δυνατοτητα διορθωσης βασικων?η εγω δεν το βρισκω?
Διαγραφή ή διόρθωση ορίων μόνο. Άλλωστε είναι εύκολο να εισάγεις μία βασική.

Διάβασε τη Βοήθεια, τα γράφει εκεί.

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και s-t-x-m-a

nmpropo

New Member
15 Νοε 2011
12
12
3
Καλημέρα.
Το πρόγραμμα σου είναι για πολύ διαβασμένους ,ποιος θα καθίσει να διαβάσει οδηγίες να ασχοληθεί με βασικές κόντρες κλπ να φτιάξει 40
βασικές όταν περνούν π.χ 20 να δίνει τριάδες κλπ.
Το 99,99% των παικτών θέλουν όλα έτοιμα στο πιάτο όπως
Να δίνει πιθανότητα του κάθε αγώνα βάση φόρμας των ομάδων
παράδειγμα ποσοστά σημείων 1 ή Χ ή 2 από 66% να δίνει το 1 ή το Χ η το διπλό. Να δίνει under over με κάποια τεχνική να δίνει ταυτόχρονα
σημείο (1ήΧ η2)με under ή over ταυτόχρονα σημείο και NG ή ταυτόχρονα
σημείο και GG ή ταυτόχρονα GG+OVER κλπ
Και όλα αυτά θα εμφανίζονται σε μία στήλη και θα βλέπει ο παίκτης
την πιθανότητα και θα παίζει αυτά που θέλει.
Ασχολούμαι 40! χρόνια με το αντικείμενο .
Αν θέλεις μπορώ να βοηθήσω στην κατασκευή (όχι δεν ξέρω προγραμματισμό) αλλά πως μπορείς να τα φτιάξεις.
Το μειλ μου [email protected] γράψε τηλέφωνο να σε πάρω ποιές ώρες
θέλεις. Γιώργος Τριανταφύλλου

• Like
Αντιδράσεις: SERRES

Larry

Well-Known Member
1 Απρ 2010
1,264
792
113
Καλημέρα.
Το πρόγραμμα σου είναι για πολύ διαβασμένους ,ποιος θα καθίσει να διαβάσει οδηγίες να ασχοληθεί με βασικές κόντρες κλπ να φτιάξει 40
βασικές όταν περνούν π.χ 20 να δίνει τριάδες κλπ.
Το 99,99% των παικτών θέλουν όλα έτοιμα στο πιάτο όπως
Να δίνει πιθανότητα του κάθε αγώνα βάση φόρμας των ομάδων
παράδειγμα ποσοστά σημείων 1 ή Χ ή 2 από 66% να δίνει το 1 ή το Χ η το διπλό. Να δίνει under over με κάποια τεχνική να δίνει ταυτόχρονα
σημείο (1ήΧ η2)με under ή over ταυτόχρονα σημείο και NG ή ταυτόχρονα
σημείο και GG ή ταυτόχρονα GG+OVER κλπ
Και όλα αυτά θα εμφανίζονται σε μία στήλη και θα βλέπει ο παίκτης
την πιθανότητα και θα παίζει αυτά που θέλει.
Ασχολούμαι 40! χρόνια με το αντικείμενο .
Αν θέλεις μπορώ να βοηθήσω στην κατασκευή (όχι δεν ξέρω προγραμματισμό) αλλά πως μπορείς να τα φτιάξεις.
Το μειλ μου [email protected] γράψε τηλέφωνο να σε πάρω ποιές ώρες
θέλεις. Γιώργος Τριανταφύλλου
Κατ' αρχήν σε ευχαριστώ για τη διάθεση για βοήθεια.

Ναι έχεις δίκιο, ο σωστός τρόπος παιξίματος είναι αυτός που λες : Να μπορεί να βλέπει ο παίκτης τι πιθανότητες έχει ανά πάσα στιγμή. Έχει αρκετή δουλειά αυτό που λες, θα το δω όμως στην πορεία.

Η φόρμα των ομάδων είναι ένα θέμα μη αντικειμενικό (για μένα). Τι θεωρείς ως "φόρμα"; Γκολ που βάζει; Βαθμούς; Τελικές προσπάθειες; Αν η Α ομάδα κάνει 3 νίκες με εύκολες, θεωρείται καλύτερη φόρμα από μία που μάζεψε 5 βαθμούς με δύσκολες; Αν μία ομάδα σε ντέρμπι κάνει 15 τελικές και δε βάλει γκολ, τη θεωρείς χειρότερη από μία ομάδα που έκανε 3 τελικές και έβαλε 1 γκολ και νίκησε;

• Like

nmpropo

New Member
15 Νοε 2011
12
12
3
Κατ' αρχήν σε ευχαριστώ για τη διάθεση για βοήθεια.

Ναι έχεις δίκιο, ο σωστός τρόπος παιξίματος είναι αυτός που λες : Να μπορεί να βλέπει ο παίκτης τι πιθανότητες έχει ανά πάσα στιγμή. Έχει αρκετή δουλειά αυτό που λες, θα το δω όμως στην πορεία.

Η φόρμα των ομάδων είναι ένα θέμα μη αντικειμενικό (για μένα). Τι θεωρείς ως "φόρμα"; Γκολ που βάζει; Βαθμούς; Τελικές προσπάθειες; Αν η Α ομάδα κάνει 3 νίκες με εύκολες, θεωρείται καλύτερη φόρμα από μία που μάζεψε 5 βαθμούς με δύσκολες; Αν μία ομάδα σε ντέρμπι κάνει 15 τελικές και δε βάλει γκολ, τη θεωρείς χειρότερη από μία ομάδα που έκανε 3 τελικές και έβαλε 1 γκολ και νίκησε;
Να ξεκινήσω ότι λες ότι έχει αρκετή δουλειά το πρόγραμμα ,χωρίς ανέβασμα κουπονιού μπαίνοντας χειροκίνητα τα στοιχεία ,ο χρόνος κατασκευής του σε εξελ περίπου 2 ώρες!! έκανε να το φτιάξει ο γαμπρός μου.Αλλά αν μπορέσεις να αντλήσεις τα προηγούμενα κουπόνια του οπαπ
μπορεί να γίνουν όλα αυτόματα .
Αυτά δίνω στο εξελ στους 6 τελευταίου αγώνες εντός για την γηπεδούχο
Νίκες Ισοπαλίες ήτες γκολ που βάζει γκολ που δέχεται για την φιλοξενούμενη ομάδα στα 6 εκτός τελευταία παιχνίδια νίκες ισοπαλίες
ήτες γκολ που βάζει γκολ που δέχεται και αν τα σημεία είναι από 66% και άνω είναι (πιθανότητα) 1 ή Χ ή 2.
Αν το σύνολο γκολ γηπεδούχου και φιλοξενούμενης είναι από 3,60 και κάτω τότε έχουμε under αν το σύνολο γκολ γηπεδούχο και φιλοξενούμενης είναι από 7,20 και άνω είναι over
Αν έχουμε ένα σημείο π.χ 1 άνω από 66% και ταυτόχρονα το σύνολο γκολ
είναι κάτω από 3,60 τότε έχουμε 1+under ή1 και σύνολο γκολ 7,20 και άνω έχουμε 1+over. κλπ .Φυσικά ανάλυση θα χρειαστεί αρκετός χρόνος
να τα αναλύσω για αυτό γράφω τηλεφωνικά θα σου λύσω όλες τις απορίες. Γ Τριανταφύλλου

• Like

Larry

Well-Known Member
1 Απρ 2010
1,264
792
113
Να ξεκινήσω ότι λες ότι έχει αρκετή δουλειά το πρόγραμμα ,χωρίς ανέβασμα κουπονιού μπαίνοντας χειροκίνητα τα στοιχεία ,ο χρόνος κατασκευής του σε εξελ περίπου 2 ώρες!! έκανε να το φτιάξει ο γαμπρός μου.Αλλά αν μπορέσεις να αντλήσεις τα προηγούμενα κουπόνια του οπαπ
μπορεί να γίνουν όλα αυτόματα .
Αυτά δίνω στο εξελ στους 6 τελευταίου αγώνες εντός για την γηπεδούχο
Νίκες Ισοπαλίες ήτες γκολ που βάζει γκολ που δέχεται για την φιλοξενούμενη ομάδα στα 6 εκτός τελευταία παιχνίδια νίκες ισοπαλίες
ήτες γκολ που βάζει γκολ που δέχεται και αν τα σημεία είναι από 66% και άνω είναι (πιθανότητα) 1 ή Χ ή 2.
Αν το σύνολο γκολ γηπεδούχου και φιλοξενούμενης είναι από 3,60 και κάτω τότε έχουμε under αν το σύνολο γκολ γηπεδούχο και φιλοξενούμενης είναι από 7,20 και άνω είναι over
Αν έχουμε ένα σημείο π.χ 1 άνω από 66% και ταυτόχρονα το σύνολο γκολ
είναι κάτω από 3,60 τότε έχουμε 1+under ή1 και σύνολο γκολ 7,20 και άνω έχουμε 1+over. κλπ .Φυσικά ανάλυση θα χρειαστεί αρκετός χρόνος
να τα αναλύσω για αυτό γράφω τηλεφωνικά θα σου λύσω όλες τις απορίες. Γ Τριανταφύλλου
Εντάξει, στον προγραμματισμό δε δουλεύει το πράγμα όπως στο excel. Στο excel ίσως δουλέψεις πιο γρήγορα αλλά κάθε φορά πρέπει να κάνεις δουλειά χειροκίνητα. Στον προγραμματισμό το κάνεις μία και καλή και μπαίνει στο αυτόματο μετά.
Είναι σα να είμαι εγώ ο πολιτικός μηχανικός και να μου πεις ξαφνικά "ξέρεις, στο σπίτι που μου έφτιαξες, θέλω και μία προσθήκη ακόμη, άλλο ένα δωμάτιο 40 τετραγωνικά".
Λες να ξεκινήσουν να σηκώνουν τοίχους επί τόπου; Μάλλον όχι. Έχει κάποια προεργασία, να δουν προδιαγραφές, θεμέλια κλπ.

Θα τα ξαναπούμε.

• Like
Αντιδράσεις: SERRES και nmpropo

Larry

Well-Known Member
1 Απρ 2010
1,264
792
113
Να κάνουμε ένα update και να πούμε ότι προστέθηκαν και άλλες δυνατότητες, όπως κουπόνι μπάσκετ για να μπορούμε να παίζουμε στο Μουντομπάσκετ, εξαγωγή στηλών σε excel, δυνατότητα γρήγορης εκτύπωσης μονόστηλου για τους τεμπέληδες :).

• Like

Σημερινά Γενέθλια

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • coria:
    Εμένα με τρώει η χρήση βαρ @1.20+
  • PANATHA:
    εγώ πιστεύω πολύ Βραζιλία 1 & Over 2,5 γκολ
  • blizard:
    αν δεν ειναι σε καλη μερα ξανα το τερμα του Περου.... και 5
  • blizard:
    λολ που το είδες το βαρ ??? καλόοο
  • #Infobeto:
    Καλά ήταν χθες, και VAR και πέναλτι πιάσαμε, όλα καλά, έκλεισε καλά το.. κεφάλαιο Κόπα Αμέρικα. Καλημέρα σας...
    +1
  • blizard:
    o stoixhman kolise se riske williams...
  • blizard:
    logika tha to akirosei alla ...
  • blizard:
    ok, akiron tora...
  • blizard:
    ksanakolise ;)
  • PANATHA:
    Καλησπέρα στην παρέα....
  • PANATHA:
    έχω γράψει το ματς της Μπάτε με την Πιαστ αλλά με ένα λαθάκι στην ώρα έναρξης του ματς
  • Forum Bot:
    Ο χρήστης nektar ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κεφαλονιά!" στο Οδηγός Διακοπών.
  • Forum Bot:
    Ο χρήστης sampson ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Συνορα" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Forum Bot:
    Ο χρήστης coria ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ATP Bastad / Umag / Newport" στο Τένις.
  • jogo:
    Come on ........Montrose FC @7.50 :priest::priest::priest:
  • jogo:
    Βαστέρας v Γιόνσεπινγκ Over 2.5 (Live) @1.90
  • jogo:
    jogo είπε :
    Βαστέρας v Γιόνσεπινγκ Over 2.5 (Live) @1.90
  • jogo:
    1-2 bet won
  • jogo:
    jogo είπε :
    Yesssss 1-0 Bet Won
  • Forum Bot:
  • Forum Bot:
    Ο χρήστης andim444 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Καταγγελία Stoiximan" στο Τα νέα της αγοράς του στοιχήματος.
  • Forum Bot:
    Ο χρήστης giokal ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Value Bet" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • apanotous:
    ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ BWIN ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ ΜΕ ΑΔΕΙΟΔΩΤΗΣΗ 4 ΦΟΡΕΣ ΖΗΤΗΣΑ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΑΠΑΝΤΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΙΟΥΝ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΜΕΙΛ ΓΙΑ NA
    ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΟΥΝ ΠΡΟΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ Customer ServiceΤετ, 17 Ιουλ, 6:55 μ.μ. Αγαπητέ κύριεΘα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως θα χρειαστεί να δοκιμάσετε εκ νέου να αιτηθείτε ανάληψη με την Paysafe, πράγμα που έχετε ήδη κάνει. Εάν ακόμα το ζήτημά σας επιμένει θα μπορούμε να προχωρήσουμε σε ανάληψη μέσω τραπεζικού εμβάσματος από την πλευρά μας, κατόπιν επικοινωνίας σας. Θέλουμε να σας βοηθήσουμε να αιτηθείτε ανάληψη των κερδών σας το συντομότερο δυνατόν, ωστόσο χρειαζόμαστε και την συνεργασία σας.Λυπούμαστε πολύ για την ταλαιπωρία.Για οποιαδήποτε απορία, παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.Με εκτίμηση,Το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της bwin
    +1
  • blizard:
    Δοκίμασε με τραπεζα όπως σου λενε
    , η paysafe ειναι περιεργη και δυσκολη για αναλήψεις ετσι και αλλιως
    blizard: Δοκίμασε με τραπεζα όπως σου λενε , η paysafe ειναι περιεργη και δυσκολη για αναλήψεις ετσι και...