Ανάπτυξη νέου κατασκευαστικού προγράμματος

s-t-x-m-a

Well-Known Member
1 Οκτ 2008
1,079
306
83
Και ναι μπορείς να παίξεις 7 στάνταρ και 7 διπλές (αφήνω την τριπλή) σε 2
δελτία και ο πράκτορας να τυπώσει σε ένα δελτίο αρκεί να είναι ο πράκτορας κολλητός σου (απλά δεν ασχολείται) λόγω κίνου
και δεν είναι παραπληροφόρηση που έδωσα στην πράκτορα δελτίο με 6 διπλές γραμμένο όπως παλιά ,απλώς δεν κατάλαβα ότι το δελτίο που της έδωσα πέρασε κανονικά χειροκίνητα δίνοντας τις διπλές κανονικά 1Χ
Αλήθεια ή ψέματα λοιπόν ότι μπορείς να παίξεις 7 στάνταρ και 7 διπλές σε
2 δελτία και ο πράκτορας να σου τυπώσει τα στάνταρ και τις διπλές σε ένα δελτίο η λύση αύριο ,αν πουν πράκτορες ότι δεν γίνεται σας λένε ψέματα,
γιατί η πράκτορας μου έδειξε πως γίνεται. Η λύση αύριο....
5-11-2019 Γιώργος Τριανταφύλλου
Το ζητουμενο παλι ειναι η αναπτυξη( ανα δελτιο)σε ενα δελτιο μεχρι τι μπορω να παιξω?Ειδικα αν προκειται για 15αδα?Επισης πως παιζεις την 14αδα ,σε 2 δελτια?

1
1
1
1
1
1
1
12
12
12
12
12
12
12

Τελευταία επεξεργασία:

nmpropo

Active Member
15 Νοε 2011
36
101
33
Το ζητουμενο παλι ειναι η αναπτυξη( ανα δελτιο)σε ενα δελτιο μεχρι τι μπορω να παιξω?Ειδικα αν προκειται για 15αδα?Επισης πως παιζεις την 14αδα ,σε 2 δελτια?

1
1
1
1
1
1
1
12
12
12
12
12
12
12
Ας δώσω την λύση όπως μου είπε η πράκτορας.
Στο ένα δελτίο δίνεις τα στάνταρ και στο άλλο δελτίο
δίνεις τις διπλές με ξεχωριστά τα σημεία ,δηλαδή τις 7 διπλές γράφεις
κάθε κωδικό δυο φορές σύνολο 14 και με τα δυο δελτία λες στον πράκτορα να τα περάσει σαν 7 στάνταρ και 7 διπλές ,έχουν την δυνατότητα
από το λογισμικό να περαστεί σε ένα δελτίο με 7 στάνταρ και 7 διπλές
και θα τυπώσει ένα σεντόνι με 7 στάνταρ και 14 αγώνες των διπλών .
Επίσης έχει την δυνατότητα ο πράκτορας αν του δώσεις κάποιες διπλές
σε ένα απλό χαρτί να τις περάσει χειροκίνητα πχ 7 διπλές δεν θέλει
να περάσει 14 σημεία απλά δίνει τις 7 διπλές 12-12-12-12-12-12-12 και η μηχανή δίνει κάθε κωδικό δυο φορές και στην εκτύπωση έχει 14 σημεία.
Αυτά αν θέλει ο πράκτορας επειδή υποθετικά παίζουν 50 άτομα σε διπλές ,θα πρέπει ο πράκτορας να περάσει χειροκίνητα 50 δελτία.
Επίσης έχουν διαμαρτυρηθεί οι πράκτορες για αυτό το άθλιο λογισμικό
που έχουν κάνει την ζωή τους δύσκολη και των παικτών .....
Σημείωση: Όταν περάσει χειροκίνητα τις διπλές πχ.7 μπορεί να ζητήσεις 2άδες 3άδες κλπ

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a

s-t-x-m-a

Well-Known Member
1 Οκτ 2008
1,079
306
83
Παντως απο οτι εχω καταλαβει,σε θεμα πληρους το συνολο ανα δελτιο( μονα-διπλες-τριπλες σε συνολο)πρεπει να αθριζουν 15 ,π.χ(4 τριπλες=12 θεσεις) μια διπλη=2 θεσεις (και ενα μονο=μια θεση).Οποτε και σε συμπτυξη θα επιτρεπει π.χ μεχρι 7 διπλες και ενα μονο.

• Like
Αντιδράσεις: nmpropo

nmpropo

Active Member
15 Νοε 2011
36
101
33
Παντως απο οτι εχω καταλαβει,σε θεμα πληρους το συνολο ανα δελτιο( μονα-διπλες-τριπλες σε συνολο)πρεπει να αθριζουν 15 ,π.χ(4 τριπλες=12 θεσεις) μια διπλη=2 θεσεις (και ενα μονο=μια θεση).Οποτε και σε συμπτυξη θα επιτρεπει π.χ μεχρι 7 διπλες και ενα μονο.
Αν δεν έχεις κολλητό τον πράκτορα παίζουμε σε ένα δελτίο 1 στάνταρ και 7 διπλές.
Υπεύθυνη για το άθλιο αυτό λογισμικό είναι τα παλικάρια της ιντραλότ ,
προσπαθούν να κάνουν την ζωή δύσκολη πρακτόρων και παικτών .
Αλλά πάντα κάποιοι θα ξεπερνούν αυτό το εμπόδιο.
Παράδειγμα 6 τριπλές χωρίς όρους για 2άδες στήλες 45 σε 15 δελτία
και πουθενά δεν υπάρχει διπλή.
Η απόδοση του συστήματος είναι 100% 3 έως 15 δυάδες ανάλογα
με την εμφάνιση των σημείων 1 ή Χ ή 2
6-11-2019 Γιώργος Τριανταφύλλου

• Like

s-t-x-m-a

Well-Known Member
1 Οκτ 2008
1,079
306
83
Παράδειγμα 6 τριπλές χωρίς όρους για 2άδες στήλες 45 σε 15 δελτία
και πουθενά δεν υπάρχει διπλή.

6-11-2019 Γιώργος Τριανταφύλλου
Το ανδρομεδα το κανει συμπτυξη 3 δελτια,ελπιζω να ειναι σωστο!

Τελευταία επεξεργασία:

nmpropo

Active Member
15 Νοε 2011
36
101
33
Το ανδρομεδα το κανει συμπτυξη 3 δελτια,ελπιζω να ειναι σωστο!
1. πόσες στήλες είναι σε 2άδες χωρίς κανένα όρο; (αν είναι 45 στήλες είσαι σε σωστό δρόμο)
2. εγγύηση από έως έως δυάδες
3. Σύμπτυξη κάνει με διπλές; αν ναι πως θα περάσουν οι διπλές με τα καινούρια δεδομένα του δελτίου.
4. Οι διπλές είναι χωρίς όρους;
5. Η ανάπτυξη που έχω δεν έχει παρουσιαστεί πουθενά

• Like

s-t-x-m-a

Well-Known Member
1 Οκτ 2008
1,079
306
83
1. πόσες στήλες είναι σε 2άδες χωρίς κανένα όρο; (αν είναι 45 στήλες είσαι σε σωστό δρόμο)
2. εγγύηση από έως έως δυάδες
3. Σύμπτυξη κάνει με διπλές; αν ναι πως θα περάσουν οι διπλές με τα καινούρια δεδομένα του δελτίου.
4. Οι διπλές είναι χωρίς όρους;
5. Η ανάπτυξη που έχω δεν έχει παρουσιαστεί πουθενά

Ελπιζω να μιλαμε για το ιδιο συστημα,αν υπολογιζω σωστα βασει του σκεπτικου σου.Υποθετω για να παρεις ελαχιστο 3 δυαδες,και μεγιστο 15, εκτος το πληρες 135 στηλες.Δινω μια στηλη οπου θα δινει 3 δυαδες αν ερθει

1
χ
2
1
χ
2

η η στηλη

1
1
2
2
χ
χ

και 15 δυαδες η στηλη

1
1
1
1
1
1

nmpropo

Active Member
15 Νοε 2011
36
101
33
Ελπιζω να μιλαμε για το ιδιο συστημα,αν υπολογιζω σωστα βασει του σκεπτικου σου.Υποθετω για να παρεις ελαχιστο 3 δυαδες,και μεγιστο 15, εκτος το πληρες 135 στηλες.Δινω μια στηλη οπου θα δινει 3 δυαδες αν ερθει

1
χ
2
1
χ
2

η η στηλη

1
1
2
2
χ
χ

και 15 δυαδες η στηλη

1
1
1
1
1
1
1. Δεν απάντησες αν οι στήλες είναι 45
2. Και άλλες στήλες δίνουν 15 δυάδες και οχι μόνο οι 6 άσοι
3. Τονίζω και πάλι η ανάπτυξη δεν έχει παρουσιαστεί πουθενά

s-t-x-m-a

Well-Known Member
1 Οκτ 2008
1,079
306
83
1. Δεν απάντησες αν οι στήλες είναι 45
2. Και άλλες στήλες δίνουν 15 δυάδες και οχι μόνο οι 6 άσοι
3. Τονίζω και πάλι η ανάπτυξη δεν έχει παρουσιαστεί πουθενά
Ναι 45 ειναι οι στηλες,επισης τα 6 διπλα η τα 6 χ δινουν 15 δυαδες

• Like
Αντιδράσεις: nmpropo

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • giannisthegreek giannisthegreek:
    Ευχαριστώ. Θα τα δοκιμασω
  • admin admin:
    τιποτα
  • jogo jogo:
    Test
  • jogo jogo:
    Ναι εχει θεμα ξαφνικα...βγαζει 2 επιλογες tap talk και chrome με το οποιο δεν λειτουργει ενω τοσο καιρο ηταν ok
  • admin admin:
    Καλημέρα παιδιά. Ναι το πρόσεξα κι εγώ. Θα πρέπει να περιμένουμε να βγει κάποιο update από το tapatalk. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι μόνοι μας.
    Και τώρα τι γινεται; Με το ζόρι tapatalk για να μπουμε στο φορουμ; Λογικά αφου το διέγραψα εντελώς δεν έπρεπε να μπαίνω μόνο απο τον browser; Μήπως είναι ιός;
  • Eric Castel Eric Castel:
    Καλημέρα, κι εμένα τα ίδια μου κάνει αλλά έτσι κι αλλιώς μπαίνω από tapatalk όταν είμαι απ' το κινητό.
  • BetLaden BetLaden:
    Καλημέρα, παρατηρω ότι είναι γενικό πρόβλημα από χθες... Κι εγώ δεν μπορω να προχωρησω και μενει κολλημενο στην επιλογη Tapatalk ή Browser
  • BetLaden BetLaden:
    Εφτιαξε νομιζω... δεν μου το ξανακολλησε εδω και μια ωρα....
    Δεν είναι απο εχθές. Σε μένα είναι αρκετές μέρες και ακόμη συνεχίζει
  • BetLaden BetLaden:
    Τελικά δεν εφτιαξε...
  • P Pro:
    Και εγω το ιδιο προβλημα...δεν ειχα ποτε το tapatalk
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#16: ΚΟΥΠΟΝΙ: 13η αγωνιστική 23-24/11/2019" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • nektar nektar:
    Παιδιά η μόνη λύση προς το παρόν είναι να βγάλουμε το tapatalk. Το χρησιμοποιείτε? Το νέο forum Δεν έχει τόσο καλή υποστήριξη για tapatalk. Αλλιώς θα πρέπει να περιμένουμε update...
  • Ertzan Ertzan:
    Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ tapatalk και για το φόρουμ και δεν έχω θέμα σε ios
    Νεκταριε το εχω βγαλει εντελως το tapatalk και παλι το ιδιο. Και πιο πανω ενας φιλος ειπε οτι δεν εχει βαλει καν tapatalk. Δηλαδή απο κινητό σε αναγκάζει να μπεις μόνο απο tapatalk στο φορουμ
    +1
  • admin admin:
    Καλημέρα Γιάννη. Ναι το γνωρίζω. Έχω στείλει support ticket και περιμένω απάντηση.
  • admin admin:
    Προς το παρόν το tapatalk απενεργοποιήθηκε, μέχρι να βρεθεί λύση. Πιθανότατα να μην βρεθεί όμως καθώς εκβιάζουν με πληρωμή συνδρομής. Προτείνουμε να χρησιμοποιήσετε τον browser και να ενεργοποιήσετε τα push notifications.
    Μάλιστα.
    Αρα όλα έγιναν σκόπιμα απο το tapatalk...
  • G GATHS:
    Εγω προσωπικά πότε δεν εγκατέστησα το taptalk και έχω και εγώ το θέμα σε android .
    Τώρα λειτουργεί κανονικά όμως επειδή τα περισσότερα μέλη φαντάζομαι χρησιμοποιούν tapatalk αν το προσθέσετε πάλι θα το χρησιμοποιώ και εγώ.. δεν έχω θέμα.Εγώ απλά είπα το πρόβλημα για να το γνωρίζετε
  • admin admin:
    παιδιά μπορείτε να βάλετε άφοβα tapatalk για τα άλλα forums. Δεν έχει σχέση αυτό με το forum μας. Το forum μας τώρα δεν περνάει από tapatalk είτε το έχετε είτε όχι.
  • Ertzan Ertzan:
    Και τι κάνουμε τώρα οέο;
  • admin admin:
    Ελπίζουμε να βρεθεί λύση Ertzan σύντομα
    admin admin: Ελπίζουμε να βρεθεί λύση Ertzan σύντομα