Ανάπτυξη νέου κατασκευαστικού προγράμματος

Καλημέρα.
Το πρόγραμμα σου είναι για πολύ διαβασμένους ,ποιος θα καθίσει να διαβάσει οδηγίες να ασχοληθεί με βασικές κόντρες κλπ να φτιάξει 40
βασικές όταν περνούν π.χ 20 να δίνει τριάδες κλπ.
Το 99,99% των παικτών θέλουν όλα έτοιμα στο πιάτο όπως
Να δίνει πιθανότητα του κάθε αγώνα βάση φόρμας των ομάδων
παράδειγμα ποσοστά σημείων 1 ή Χ ή 2 από 66% να δίνει το 1 ή το Χ η το διπλό. Να δίνει under over με κάποια τεχνική να δίνει ταυτόχρονα
σημείο (1ήΧ η2)με under ή over ταυτόχρονα σημείο και NG ή ταυτόχρονα
σημείο και GG ή ταυτόχρονα GG+OVER κλπ
Και όλα αυτά θα εμφανίζονται σε μία στήλη και θα βλέπει ο παίκτης
την πιθανότητα και θα παίζει αυτά που θέλει.
Ασχολούμαι 40! χρόνια με το αντικείμενο .
Αν θέλεις μπορώ να βοηθήσω στην κατασκευή (όχι δεν ξέρω προγραμματισμό) αλλά πως μπορείς να τα φτιάξεις.
Το μειλ μου [email protected] γράψε τηλέφωνο να σε πάρω ποιές ώρες
θέλεις. Γιώργος Τριανταφύλλου

Κατ' αρχήν σε ευχαριστώ για τη διάθεση για βοήθεια.

Ναι έχεις δίκιο, ο σωστός τρόπος παιξίματος είναι αυτός που λες : Να μπορεί να βλέπει ο παίκτης τι πιθανότητες έχει ανά πάσα στιγμή. Έχει αρκετή δουλειά αυτό που λες, θα το δω όμως στην πορεία.

Η φόρμα των ομάδων είναι ένα θέμα μη αντικειμενικό (για μένα). Τι θεωρείς ως "φόρμα"; Γκολ που βάζει; Βαθμούς; Τελικές προσπάθειες; Αν η Α ομάδα κάνει 3 νίκες με εύκολες, θεωρείται καλύτερη φόρμα από μία που μάζεψε 5 βαθμούς με δύσκολες; Αν μία ομάδα σε ντέρμπι κάνει 15 τελικές και δε βάλει γκολ, τη θεωρείς χειρότερη από μία ομάδα που έκανε 3 τελικές και έβαλε 1 γκολ και νίκησε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Να ξεκινήσω ότι λες ότι έχει αρκετή δουλειά το πρόγραμμα ,χωρίς ανέβασμα κουπονιού μπαίνοντας χειροκίνητα τα στοιχεία ,ο χρόνος κατασκευής του σε εξελ περίπου 2 ώρες!! έκανε να το φτιάξει ο γαμπρός μου.Αλλά αν μπορέσεις να αντλήσεις τα προηγούμενα κουπόνια του οπαπ
μπορεί να γίνουν όλα αυτόματα .
Αυτά δίνω στο εξελ στους 6 τελευταίου αγώνες εντός για την γηπεδούχο
Νίκες Ισοπαλίες ήτες γκολ που βάζει γκολ που δέχεται για την φιλοξενούμενη ομάδα στα 6 εκτός τελευταία παιχνίδια νίκες ισοπαλίες
ήτες γκολ που βάζει γκολ που δέχεται και αν τα σημεία είναι από 66% και άνω είναι (πιθανότητα) 1 ή Χ ή 2.
Αν το σύνολο γκολ γηπεδούχου και φιλοξενούμενης είναι από 3,60 και κάτω τότε έχουμε under αν το σύνολο γκολ γηπεδούχο και φιλοξενούμενης είναι από 7,20 και άνω είναι over
Αν έχουμε ένα σημείο π.χ 1 άνω από 66% και ταυτόχρονα το σύνολο γκολ
είναι κάτω από 3,60 τότε έχουμε 1+under ή1 και σύνολο γκολ 7,20 και άνω έχουμε 1+over. κλπ .Φυσικά ανάλυση θα χρειαστεί αρκετός χρόνος
να τα αναλύσω για αυτό γράφω τηλεφωνικά θα σου λύσω όλες τις απορίες. Γ Τριανταφύλλου

Εντάξει, στον προγραμματισμό δε δουλεύει το πράγμα όπως στο excel. Στο excel ίσως δουλέψεις πιο γρήγορα αλλά κάθε φορά πρέπει να κάνεις δουλειά χειροκίνητα. Στον προγραμματισμό το κάνεις μία και καλή και μπαίνει στο αυτόματο μετά.
Είναι σα να είμαι εγώ ο πολιτικός μηχανικός και να μου πεις ξαφνικά "ξέρεις, στο σπίτι που μου έφτιαξες, θέλω και μία προσθήκη ακόμη, άλλο ένα δωμάτιο 40 τετραγωνικά".
Λες να ξεκινήσουν να σηκώνουν τοίχους επί τόπου; Μάλλον όχι. Έχει κάποια προεργασία, να δουν προδιαγραφές, θεμέλια κλπ.

Θα τα ξαναπούμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και nmpropo
Να κάνουμε ένα update και να πούμε ότι προστέθηκαν και άλλες δυνατότητες, όπως κουπόνι μπάσκετ για να μπορούμε να παίζουμε στο Μουντομπάσκετ, εξαγωγή στηλών σε excel, δυνατότητα γρήγορης εκτύπωσης μονόστηλου για τους τεμπέληδες :).
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Aν δεν έχεις κάποιο τρόπο να μπορεί το σύστημα να υπολογίζει διπλές ευκαιρίες σε μικτό, τότε ένας καλός τρόπος που θα μπορούσες να τους πεις να το κάνουν είναι να κρατήσουν τις διπλές ευκαιρίες στις τελευταίες επιλογές και να τις περάσουν ως άσσους στο σύστημα για να βγάλουν στήλες και μετά να κάνουν αντικατάσταση. Βέβαια θα χάσουν το δικαίωμα της εκτύπωσης αλλά δεν ξέρω αν μπορεί να βγάζει μικτά το πρόγραμμα σου πάντως στο ανδρομέδα νομίζω πως δεν μπορείς. Δεν μπορεί για παράδειγμα να υπολογίσει συνεχόμενα Χ σε διπλή ευκαιρία! Αν το δικό σου το καταφέρει ή το κάνεις να το καταφέρει τότε θα έχεις κάνει το τέλειο σύστημα! Επίσης αν μπορεί με κάποιο τρόπο να ορίζει ο παίκτης με ποιο σημείο θα βγει περισσότερο δηλαδή πχ αν σε μια διπλή προτιμά περισσότερο το Χ και το σύστημα να μπορεί να κάνει τον υπολογισμό της βαρύτητας και των συνεχόμενων θα ήταν το τέλειο. Δεν νομίζω όμως να μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Aν δεν έχεις κάποιο τρόπο να μπορεί το σύστημα να υπολογίζει διπλές ευκαιρίες σε μικτό, τότε ένας καλός τρόπος που θα μπορούσες να τους πεις να το κάνουν είναι να κρατήσουν τις διπλές ευκαιρίες στις τελευταίες επιλογές και να τις περάσουν ως άσσους στο σύστημα για να βγάλουν στήλες και μετά να κάνουν αντικατάσταση. Βέβαια θα χάσουν το δικαίωμα της εκτύπωσης αλλά δεν ξέρω αν μπορεί να βγάζει μικτά το πρόγραμμα σου πάντως στο ανδρομέδα νομίζω πως δεν μπορείς. Δεν μπορεί για παράδειγμα να υπολογίσει συνεχόμενα Χ σε διπλή ευκαιρία! Αν το δικό σου το καταφέρει ή το κάνεις να το καταφέρει τότε θα έχεις κάνει το τέλειο σύστημα! Επίσης αν μπορεί με κάποιο τρόπο να ορίζει ο παίκτης με ποιο σημείο θα βγει περισσότερο δηλαδή πχ αν σε μια διπλή προτιμά περισσότερο το Χ και το σύστημα να μπορεί να κάνει τον υπολογισμό της βαρύτητας και των συνεχόμενων θα ήταν το τέλειο. Δεν νομίζω όμως να μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο!

Στο πρώτο που γράφεις, γίνεται στη φάση της δημιουργίας δελτίων ή και αμέσως νωρίτερα.
Δηλαδή, αν συναντήσει στήλες όμοιες, με μία διαφορά στο σημείο της διπλής ευκαιρίας, τότε διαγράφει τις 2 στήλες και τις κάνει μία ως διπλή ευκαιρία εκεί που πρέπει.
Τα συνεχόμενα Χ, τα έχεις δώσει εσύ πριν την τελική σύμπτυξη, στη φάση των όρων του συστήματος.
Στο δεύτερο που γράφεις, είναι πολύ εύκολο. Το θέμα είναι "ποιός θα δίνει τη βαρύτητα". Θα είναι βάσει αποδόσεων; Θα είναι βάσει επιλογής παίκτη;
Και η βαρύτητα πώς θα μετριέται; Με πόντους; Θα μπορείς να δίνεις μόνος σου και να λες "το Χ είναι 70 και ο άσσος 30";
Και μετά τι θα κάνεις; Θα επιλέγεις ας πούμε αθροίσματα ή γινόμενα από Χ ως Υ;
Δεν υπάρχει κάτι που δε γίνεται, απλά είναι θέμα προδιαγραφών και επιλογών και τι ζητά ο καθένας.

Τα σημειώνω και θα τα κάνω στο άμεσο μέλλον, βλέπεις καλοκαίρι και χαλαρώσαμε λίγο...
:)
 
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a, SERRES και Balaton
Στο πρώτο που γράφεις, γίνεται στη φάση της δημιουργίας δελτίων ή και αμέσως νωρίτερα.
Δηλαδή, αν συναντήσει στήλες όμοιες, με μία διαφορά στο σημείο της διπλής ευκαιρίας, τότε διαγράφει τις 2 στήλες και τις κάνει μία ως διπλή ευκαιρία εκεί που πρέπει.
Τα συνεχόμενα Χ, τα έχεις δώσει εσύ πριν την τελική σύμπτυξη, στη φάση των όρων του συστήματος.
Στο δεύτερο που γράφεις, είναι πολύ εύκολο. Το θέμα είναι "ποιός θα δίνει τη βαρύτητα". Θα είναι βάσει αποδόσεων; Θα είναι βάσει επιλογής παίκτη;
Και η βαρύτητα πώς θα μετριέται; Με πόντους; Θα μπορείς να δίνεις μόνος σου και να λες "το Χ είναι 70 και ο άσσος 30";
Και μετά τι θα κάνεις; Θα επιλέγεις ας πούμε αθροίσματα ή γινόμενα από Χ ως Υ;
Δεν υπάρχει κάτι που δε γίνεται, απλά είναι θέμα προδιαγραφών και επιλογών και τι ζητά ο καθένας.

Τα σημειώνω και θα τα κάνω στο άμεσο μέλλον, βλέπεις καλοκαίρι και χαλαρώσαμε λίγο...
:)

Koίταξε να δεις στα μικτά δεν είναι θέμα αποδόσεων νομίζω. Δηλαδή όταν ο άλλος ξεκινάει να παίζει έδρες ή φιλοξενούμενους με απόδοση από 2 και άνω πλέον είναι το τι πιστεύει εκείνος για ένα ή δύο ματς. Αν τώρα αυτός σε ένα ή δύο ματς κλίνει περισσότερο προς το χ οι άσσοι της στήλης πλην μιας βασικής μπας και δεν του περάσει τελικά του είναι άχρηστοι ή τουλάχιστον να μπορεί να το έχει στο 70-30 και να του σκάνε τα δελτία με 70% πιθανότητα στο Χ. Εγώ δεν έχω ασχοληθεί όπως οι προποδάκηδες δεκαετίας 80 που διαβάζανε από το πρωί μέχρι το βράδυ τον ΟΙκονόμου, αλλά νομίζω παρόλο που δεν κατέχω τις γνώσεις τους πως 100 φορές είναι καλύτερο να δώσεις βαρύτητα σε ένα σημείο παρά να το ρίξεις σε συμμετρικά- εναλλαγές κτλ και στο τέλος το δελτίο να μετατρέπεται σε τζόκερ που δεν ξέρεις στο τέλος ούτε και ποιες στήλες έχεις παίξει. Αυτή είναι η άποψη μου η οποία δεν σημαίνει πως είναι και σωστή, απλώς προέρχεται από αυτά που έχω κατανοήσει ως τώρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a και SERRES
Aν δεν έχεις κάποιο τρόπο να μπορεί το σύστημα να υπολογίζει διπλές ευκαιρίες σε μικτό, τότε ένας καλός τρόπος που θα μπορούσες να τους πεις να το κάνουν είναι να κρατήσουν τις διπλές ευκαιρίες στις τελευταίες επιλογές και να τις περάσουν ως άσσους στο σύστημα για να βγάλουν στήλες και μετά να κάνουν αντικατάσταση. Βέβαια θα χάσουν το δικαίωμα της εκτύπωσης αλλά δεν ξέρω αν μπορεί να βγάζει μικτά το πρόγραμμα σου πάντως στο ανδρομέδα νομίζω πως δεν μπορείς. Δεν μπορεί για παράδειγμα να υπολογίσει συνεχόμενα Χ σε διπλή ευκαιρία! Αν το δικό σου το καταφέρει ή το κάνεις να το καταφέρει τότε θα έχεις κάνει το τέλειο σύστημα! Επίσης αν μπορεί με κάποιο τρόπο να ορίζει ο παίκτης με ποιο σημείο θα βγει περισσότερο δηλαδή πχ αν σε μια διπλή προτιμά περισσότερο το Χ και το σύστημα να μπορεί να κάνει τον υπολογισμό της βαρύτητας και των συνεχόμενων θα ήταν το τέλειο. Δεν νομίζω όμως να μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο!
Δεν εχω καταλαβει τι εννοεις με τις Δ.Ε δωσε ενα παραδειγμα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Δεν εχω καταλαβει τι εννοεις με τις Δ.Ε δωσε ενα παραδειγμα!

Πες πως εγώ πιστεύω σε ένα σύνολο 10 αγώνων πως δεν πρόκειται να περάσουν πάνω από 4 Χ συνεχόμενα. Νομίζω πως στο ανδρομέδα δεν μπορεί να δημιουργήσει κλωνοποίηση της βασικής στα Χ και στις διπλές ευκαιρίες ταυτόχρονα ώστε να απορριφθούν τα 5 συνεχόμενα Χ. Να σου το πω σε ένα παράδειγμα.

Έστω πως έχουμε την κάτωθι στήλη:
1
1
Χ
Χ
Χ
Χ
Το επόμενο σημείο της στήλης κανονικά θα πρέπει να είναι 1 αφού δεν θέλουμε 5 συνεχόμενα Χ επειδή όμως στο ανδρομέδα δεν γίνεται κλωνοποίηση και από το Χ και από τη διπλή ευκαιρία δεν μπορείς να το κάνεις. Ετσι πιστεύω, μπορεί να γίνεται αλλά νομίζω πως δεν γίνεται. Θα πρέπει να το κάνεις με το χέρι. Οπότε για μην κουράζομαι στην ανάπτυξη ξεκινάω γράφοντας τις ΔΕ είτε στην αρχή είτε στο τέλος για να είναι πιο εύκολη ανάπτυξη στην αντικατάσταση σημείων. Αν για παράδειγμα κρατήσω τις ΔΕ στην αρχή κοίτα τι γίνεται
1Χ ΔΕ
1Χ ΔΕ
1Χ ΔΕ
1Χ ΔΕ
1
Χ
Χ
Χ
Χ
1
....

Δεν χάνεσαι στην ανάπτυξη όταν τις κρατάς στην αρχή ή στο τέλος. Κάποιος που είναι νέος στα μεταβλητά θα χαθεί και θα πελαγώσει στην ανάπτυξη. Είναι πολύ δύσκολη να την κάνει κάποιος που δεν ξέρει και δεν έχει εξασκηθεί σε αυτό, θα χαθεί στις στήλες και θα κάψει το μυάλο του!
Για σκέψου να θέλει κάποιος που μόλις ξεκίνησε να ασχολείται με τα μεταβλητά να θέλει να βγάλει πχ σύστημα 12 αγώνες και να λέει πχ δεν θέλω πάνω από μία φορά 4 συνεχόμενα Χ και να έχει και διπλές ευκαιρίες μέσα, θα του κάει ο εγκέφαλος μέχρι να κάνει την ανάπτυξη!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a και SERRES
Η μόνη λύση είναι να δίνεις τους όρους και τα υπόλοιπα να τα αναλαμβάνει το πρόγραμμα. Να κάνει σύμπτυξη δηλαδή τις στήλες σε διπλή ευκαιρία, όπου γίνεται.
Πχ η στήλη 111Χ και 1111 θα γίνει 111[1Χ].
Σημειωτέον το έφτιαξα αυτό για φίλο που το ζήτησε, δίνει το σύστημα μέσω ανδρομέδα, κάνει εξαγωγή και μετά σύμπτυξη με το δικό μου.
Balaton που έχεις πρόβλημα με τους όρους;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και s-t-x-m-a
27α.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Οι 10αγωνες θα ειναι ολοι (δ.ε)η και μονα σημεια?

Θα είναι μικτό θα έχει και τα τρία και άσσους και διπλά και διπλές ευκαιρίες. Λοιπόν θα σου θέσω ένα πρόβλημα και αν το καταφέρεις να σου το βγάλει το ανδρομέδα ανέβασε τις φώτο.
Επέλεξε 12 αγώνες όπου οι πέντε θα είναι απλά σημεία 1 ή Χ και τα υπόλοιπα 7 ματς θα είναι διπλές ευκαιρίες 1Χ. Και προσπάθησε να βγάλεις την ανάπτυξη με όρο οι στήλες να μην έχουν 8 συνεχόμενα Χ στην κάθε στήλη. Για να δούμε μπορεί να το βγάλει το ανδρομέδα αυτό;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Αυτό είναι 10 διπλές με max 4 Χ συνεχόμενα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Balaton, εσύ θα τα δίνεις ως απλά 1Χ και μετά θα γίνονται ΔΕ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Θα είναι μικτό θα έχει και τα τρία και άσσους και διπλά και διπλές ευκαιρίες. Λοιπόν θα σου θέσω ένα πρόβλημα και αν το καταφέρεις να σου το βγάλει το ανδρομέδα ανέβασε τις φώτο.
Επέλεξε 12 αγώνες όπου οι πέντε θα είναι απλά σημεία 1 ή Χ και τα υπόλοιπα 7 ματς θα είναι διπλές ευκαιρίες 1Χ. Και προσπάθησε να βγάλεις την ανάπτυξη με όρο οι στήλες να μην έχουν 8 συνεχόμενα Χ στην κάθε στήλη. Για να δούμε μπορεί να το βγάλει το ανδρομέδα αυτό;
Δωσε το συστημα γιατι παιζει ρολο πως θα ειναι τα 5 μονα
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Δωσε το συστημα γιατι παιζει ρολο πως θα ειναι τα 5 μονα

Οκ

101 1Χ
102 1Χ
103 1Χ
104 1Χ
105 1Χ
106 1Χ ΔΕ
107 1Χ ΔΕ
108 1Χ ΔΕ
109 1Χ ΔΕ
110 1Χ ΔΕ
111 1Χ ΔΕ
112 1Χ ΔΕ

Λοιπόν σε αυτή τη 12άδα δεν θέλουμε να έχουμε σε οποιαδήποτε στήλη περισσότερα από 7 συνεχόμενα Χ για παράδειγμα μία αποδεκτή στήλη θα ήταν αυτή

Χ
Χ
Χ
Χ
Χ
Χ
Χ
1
1Χ ΔΕ
1Χ ΔΕ
1Χ ΔΕ
1Χ ΔΕ
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Αν ειναι ετσι

1
1
1
1









ζητας απο τα 8..... 1χ....απο 8-εως-8 0 εως 0
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...