Ανάπτυξη νέου κατασκευαστικού προγράμματος

Τη λύση την έδωσε (και την έγραψα και εγώ πριν) ο @nmpropo, κάποιες απαντήσεις νωρίτερα.

Δίνεις 12 διπλές, δίνεις τους όρους και κάνεις τη σύμπτυξη στο τέλος. Το κακό είναι είναι όμως το εξής: Ότι παίζεις, λόγω όγκου, με σταθερό ποντάρισμα όλα τα δελτία και αν σου κάτσει, μπορεί να σου κάτσει το δελτίο που έχεις όλες τις διπλές ευκαιρίες και όχι η στήλη με τα 5 συνεχόμενα Χ ας πούμε και να πάρεις ψίχουλα.

Τώρα για τη σύμπτυξη που λέτε, δώστε ένα καθαρό παράδειγμα για να καταλάβω και να δω αν έχω κάποια ιδέα.

Υποτίθεται πως είτε θα βάλεις τα 3 πιο πιθανά Χ εκεί που πρέπει και ότι πει η τύχη, είτε τη 1η στήλη θα την παίξεις πχ 5 ευρώ και τις υπόλοιπες μονόστηλα και ότι γίνει. Θα μου πεις διπλασιάζεται το κόστος.....

Για τα υπόλοιπα τελείωσε το πρόγραμμα σου γιατί δεν ξέρω τι κάνει και τι δεν μπορεί δεν το έχω δει και όταν το δω και θα του βάλω κάποιες περιπτώσεις θα σου πω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ειλικρινά γιατί δίνεις τροφή για σκέψη. Πολλοί λένε πως μόνο με τα μονά μπορεί να βγάλει κάποιος λεφτά αλλά μέσα μου πιστεύω πως τα περισσότερα λεφτά τα βγάζουν αυτοί που γνωρίζουν να στήνουν συστήματα μεταβλητά και δεν έχουν υπερβολικούς όρους ή μεγάλο αριθμό σε αγώνες!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES, nmpropo και Larry
Μια ερωτιση απο την στιγμη που εχεις 14αγωνες και μεχρι 8 συνεχομενα,γιατι δεν βαζεις 14 χ, μονο,και να εστιασεις εκει το οποιο συστημα?
 
Μια ερωτιση απο την στιγμη που εχεις 14αγωνες και μεχρι 8 συνεχομενα,γιατι δεν βαζεις 14 χ, μονο,και να εστιασεις εκει το οποιο συστημα?

Δεν παίζω στάνταρ 14 αγώνες μπορεί να παίξω και 12 και 10 και 8. Όταν ξεκινάω να κάνω τις επιλογές μου προσπαθώ να βρώ ποιες ομάδες δεν θα χάσουν και όχι ποιες θα φέρουν νίκη ή Χ. Αυτό που με ενδιαφέρει προτίστως είναι να μην χάσουν γνωρίζοντας παράλληλα πως θα είναι πολύ δύσκολο να έχει περισσότερα από 8 Χ ολόκληρο δελτίο.
Είναι πολύ δύσκολο να ψάξω να βρω ποιοι αγώνες θα λήξουν Χ δεν είναι σημείο που μου ταιριάζει ιδιαίτερα. Για αυτό και δεν ψάχνομαι με τις ισοπαλίες.
 
όπως έχω γράψει ξανά΄εμένα ο στόχος μου είναι 1 έως 3 δελτία το χρόνο και είναι σίγουρο ότι θα έχεις
μία τετράδα ή πεντάδα αλλά θέλει πρώτα υπομονή και σίγουρα να γνωρίζεις τον τρόπο παιξίματος.
Υποθετικά με μόνο κριτήριο να μπουν 0-1 γκολ στο ημίχρονο έχεις μία πεντάδα που το σημείο 1 είναι 67%
και το Χ 33% και επειδή λέμε ότι θα μπει το πολύ 1 γκολ το σκορ θα είναι 1-0 με πιθανότητα 67%
ή 0-0 κατά 33% .Μέσος όρος υποθετικά είναι 0-0=3,3 απόδοση και 1-0 απόδοση 5 τότε
αν έλθει η πεντάδα 0-0 θα έχει απόδοση 391,25 βάλε 10 € και παίρνεις στην χειρότερη περίπτωση 3912€
αν έλθουν σκορ 1-0 και οι πέντε αγώνες τότε η απόδοση είναι 3125 δηλαδή και 1€ να παίξεις έχεις 3125€
Όλα αυτά να έχεις υπομονή........
25-8-19. Γιώργος Τριανταφύλλου

Eγώ είμαι 42 χρονών και έρχομαι λοιπόν και σου κάνω την εξής απλή ερώτηση. Μετά από τόσες δεκαετίες εμπειρίας στο προπό και στο στοίχημα, αν ήσουν στην θέση μου τι θα έπαιζες και πως θα έπαιζες; Θα κυνηγούσες τρία δελτία το χρόνο, θα είχες κάποιο σύστημα το οποίο για τον α ή β λόγο δεν μπορείς να το κάνεις τώρα για να βγάζεις μηνιάτικο αν και εφόσον είναι κάτι τέτοιο εφικτό θέτοντας τα τρία δελτία σε 2η μοίρα; πως θα αντιδρούσες και πως θα έπαιζες αν είχες τα χρόνια μου και την εμπειρία σου σήμερα και τι θα ήταν αυτό που θα ήθελες να είχες ώστε να σου λυθούν τα χέρια και να μην ταλαιπωρείσαι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και nmpropo
Τα δικα μου χερια θα λυνοτανε με ενα κατακευαστικο προγραμμα .
 
Τα δικα μου χερια θα λυνοτανε με ενα κατακευαστικο προγραμμα .

Ε αυτό είναι εύκολο πες στο Larry να βάλει τις παραμέτρους που θέλεις για να σου κάνει αυτά που θες. Στο ανδρομέδα για παράδειγμα τι δεν σε βολεύει;
 
Ε αυτό είναι εύκολο πες στο Larry να βάλει τις παραμέτρους που θέλεις για να σου κάνει αυτά που θες. Στο ανδρομέδα για παράδειγμα τι δεν σε βολεύει;
Βασικα ο Larry προφανως εχει διαφορετικο σκεπτικο ως το στησιμο κατασκευης,αλλωστε δεν διαθετει και χρονο να ασχοληθει με περιπλοκα πραγματα.Για να πω οτι φτιαχνω κατι με το προγραμμα του οπως και το ανδρομεδα θα πρεπει καθε φορα που εξεταζω ενα συστημα να φτιαχνω1000_2000 βασικες τουλαχιστον ,πληκτρολογησε τετοιο ογκο βασικων και ασε να σου ξεφυγουν καποιες!!!!Ειναι για τον μεσο χρηστη,παντως εχει κανει δουλεια μεχρι εκει που το εχει φτασει.
 
Καλημέρα.
.
Τα υπόλοιπα προγράμματα εναλλαγές κόντρες συνεχόμενα μη συνεχόμενα συμετρικά είναι μόνο για εντύπωση
και να το έχει ντέμο και να βλέπει αυτά τα καλούδια και να κάνει μπράβο μυαλό.
Να αρχισω με τις κοντρες που λες οτι ειναι για εντυπωση, στην ουσια και εσυ οταν ζητας να περασουν 3 απο 5 κοντρα δινεις.Επισης καθε ορος οπως συνεχομενα -συμμετρικα-εναλλαγες....κ.λ.π εφοσον θα εχουν μια επαληθευση-πιθανοτητα π.χ 67-70 και ανω γιατι να πω οτι ειναι για εντυπωση?Η αν παιξω π.χ( μονα-ζυγα-βασικη)
β-β.....β-μ.....β-ζ.....κ.λ.π.Επισης υπαρχουν και ποιο εξιδικευμενοι οροι.
Τελος στις 16 στηλες πες οτι δινεις απο 1€=16 και πιανεις 3 π.χ το( 1-2-5)

1-0.......@=4
1-0.......@=4
1-1
1-1
0-0.......@=3
θα εχεις κερδισει μια στηλη=16 _16=0
Αν ηταν 5 μονα 1-0 πεντε στηλες θα ειχε

4 *3,2€=12,8€+4 *3,2€=12,8€=25,6€-16=+10€
 
Kαι εγώ που είμαι γατάκι έχω την άποψη πως συμμετρικά, εναλλαγές είναι κουβάς και θα εξηγήσω το γιατί. Εδώ δεν μπορεί κανείς μα κανείς όμως να σταυρώσει τριάδα και να πει εγώ είμαι σίγουρος πως θα περάσει η τριάδα και θα την παίξω 1000 ευρώ θα μπορέσει κάποιος να πει πχ το 101 και το 108 να μην έρθουν Χ ή το 102 με το 107 να έρθουν άσσοι; Είναι λίγο αυτό που λέει ο θυμόσοφος λαός το πεπρωμένο φυγήν αδύνατον αλλά μην του πηγαίνεις κόντρα. Έχω βιβλίο που γράφει πχ 8 τριάδες 32 στήλες και αν δείτε την ανάπτυξη είναι για τα γέλια, δηλαδή παίζεις που παίζεις με 6529 στήλες λιγότερες να σου δίνουν ως ανάπτυξη και το Χ-Χ-Χ-Χ-Χ-Χ-Χ-Χ είναι αστείο. Και όμως υπάρχει τέτοια ανάπτυξη. Κάποιες κόντρες είναι καλές και λογικές να υπάρχουν. Για παράδειγμα επειδή έχω όλους τους αγώνες σε εξέλ από το 2004 δεν θα βρεις αν παίξεις κολλητά πάνω από 5Χ δεν θα σου σκάσουν σε δελτίο ακόμα και αν το κυνηγάς ανάμεσα στις κατηγορίες της Αγγλίας που θα παίξουν σε ένα Σάββατο ή μία Τρίτη. Η τελευταία κολλητή 5αδα έγινε στις 27 Σεπτεμβρίου και αυτό επειδή έθεσα την σειρά των αγώνων κατα ημερομηνία-ώρα-από την μικρότερη προς την μεγαλύτερη απόδοση του Χ. Οπότε οκ αν παίζεις πχ 10 αγώνες δεν χρειάζεται να πετάξει κάποιος τα λεφτά του κυνηγώντας το φάντασμα που στατιστικά δεν έχει συμβεί ακόμη οπότε μπορεί να κόψει ας πούμε κάποιες στήλες και δικαιολογημένα θα το κάνει, , αλλα οκ το να μπεις στην διαδικασία να πεις θέλω τα συμμετρικά άσσους ή Χ είναι λάθος για εμένα κόβεις στήλες σε κάτι που μπορεί να συμβεί. Τώρα αν αρχίσει κάποιος και το ξεψαχνίζει και δίνει δικαίωμα λάθους στις εναλλαγές με επιπλέον στήλες και λέει ας πούμε σε στυλ στις 6 εναλλαγές θέλω 2 ως 3 ή από 2 ως τις 4 ε κάπου εκεί θα αναρωτηθώ μα καλά πόσες ώρες θέλεις για να κάνεις αυτή την ανάπτυξη; Πόσες ώρες κάνεις για να συμπληρώσεις τα δελτία; Αξίζει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και nmpropo
κάπου εκεί θα αναρωτηθώ μα καλά πόσες ώρες θέλεις για να κάνεις αυτή την ανάπτυξη; Πόσες ώρες κάνεις για να συμπληρώσεις τα δελτία; Αξίζει;
Αξιζει οσο δεν φανταζεσαι,αλλα δεν φανταζεσαι γιατι δεν πιστευεις οτι μπορει να κερδισεις.Ενας τροπος ειναι μεσω κατασκευαστικου προγραματος.Αν ειναι το χρονο να παρεις 1000€οκ δυαδες τριαδες οπου φτανει κανεις.Εγω θελω μια 15αδα η οτι νυαδα με πολλα μηδενικα.Αν το προγραμα εχει αρχιτεκτονικη μορφη στισιματος,και εισαι γνωστης του θεματος ,σε 30 λεπτα εχεις φτιαξει συστημα.Και μιλαμε για παραγωγικους ορους,βασικες αν τυχει.Ολοι οι οροι με κλικαρισμα.Ασε που ζηταμε προομοιωση,η αναδιαρθρωση ,αγωνων......
 
Αξιζει οσο δεν φανταζεσαι,αλλα δεν φανταζεσαι γιατι δεν πιστευεις οτι μπορει να κερδισεις.Ενας τροπος ειναι μεσω κατασκευαστικου προγραματος.Αν ειναι το χρονο να παρεις 1000€οκ δυαδες τριαδες οπου φτανει κανεις.Εγω θελω μια 15αδα η οτι νυαδα με πολλα μηδενικα.Αν το προγραμα εχει αρχιτεκτονικη μορφη στισιματος,και εισαι γνωστης του θεματος ,σε 30 λεπτα εχεις φτιαξει συστημα.Και μιλαμε για παραγωγικους ορους,βασικες αν τυχει.Ολοι οι οροι με κλικαρισμα.Ασε που ζηταμε προομοιωση,η αναδιαρθρωση ,αγωνων......

Πιστεύω πως δύο άτομα με τις ίδιες γνώσεις για το ποδόσφαιρο και το τζόκερ εκ των οποίων ο ένας έχει γνώσεις από συστήματα έχει περισσότερες πιθανότητες να τα πάρει από το στοίχημα παρά από το τζόκερ. Πιστεύω μέσα μου πως αν κάποιος παίξει 14 ματς με διπλά σημεία μπορεί ίσως 5 φορές τη σεζόν αν επιλέξει αγώνες και από τα 2 ΣΚ που αυτό στον ΟΠΑΠ δεν γίνεται, να τους χτυπήσει και να τους τα πάρει 5 φορές τη σεζόν. Τώρα το ποια στήλη θα πληρωθεί δεν ξέρω, θεωρώ όμως πως αν το κάνει έτσι στο διαδίκτυο 3-5 φορές τη σεζόν θα βγάλει 14άδα με λίγη τύχη και πολύ λογική. Δεν ξέρω όμως ποια στήλη θα του περάσει όπως δεν ξέρω αν θα έχει το πακέτο και την υπομονή να το κάνει. Να χάνει γύρω στα 80 ευρώ το μήνα μέχρι να γράψει ταμείο. Τα πολλά ματς είναι πολλές στήλες και οι πολλές στήλες θέλουν πακετάκι διαφορετικά ότι γράψει η τύχη του καθενός! Έτυχε να δω κάποτε ένα δελτίο παιγμενο στον ΟΠΑΠ σε ακριβή σκορ, ο τύπος είχε βάλει δύο φορές το ίδιο σκορ σε ένα γκρουπ που πλήρωνε 150 και του πέρασε του περάσανε και κάτι άλλα και με 100 ευρώ θα έπαιρνε 100 χιλιάρικα. Ε ένα ματς αν δεν ισοφαριζόταν στο ημίχρονο θα ήταν ανατροπή αν του περνούσε η ανατροπή ο ΟΠΑΠ θα τον πλήρωνε το μέγιστο που θα μπορούσε να πληρώσει! Τα πολλά μηδενικά θέλουν πακέτο αρχικά, εκτέλεση και τύχη!
 
....
Κυνηγώντας 15άδες μπορεί όταν φτάσετε στην ηλικία μου των 73 χρόνων να γίνει καμιά στραβή και να καθήσει
η 15άδα.
29-8-2019. Γιώργος Τριανταφύλλου

Κοιταω το τι γινεται με στοιχεια.Στο προπο υπηρχαν-υπαρχουν 13αρια η 14 οποτε δεν σχολιαζω.Καταθετω μια αποψη,οπως και εσυ την δικια σου.Αποψη μου οτι με ενα κατασκευαστικο που να κανει παπαδες σου λυνει τα χερια να παιζεις το οποιο συστημα.
Συμπερασμα...πες οτι πηρα προγνωστικα-πληροφοριες....κ.λ.π και συνθεσα ενα συστημα,ε σε αυτο το συστημα θα πω σημερα διαθετω 30€θα το κατευασω στα 30€με ορους απο 70%και πανω,.
Τελος οι οροι θα εχουν τεοια δομη οπου απλα θα εισαγω το συστημα μονο και το ποσο€ και την πιθανοτητα π.χ75%,.
 
Κοιταω το τι γινεται με στοιχεια.Στο προπο υπηρχαν-υπαρχουν 13αρια η 14 οποτε δεν σχολιαζω.Καταθετω μια αποψη,οπως και εσυ την δικια σου.Αποψη μου οτι με ενα κατασκευαστικο που να κανει παπαδες σου λυνει τα χερια να παιζεις το οποιο συστημα.
Συμπερασμα...πες οτι πηρα προγνωστικα-πληροφοριες....κ.λ.π και συνθεσα ενα συστημα,ε σε αυτο το συστημα θα πω σημερα διαθετω 30€θα το κατευασω στα 30€με ορους απο 70%και πανω,.
Τελος οι οροι θα εχουν τεοια δομη οπου απλα θα εισαγω το συστημα μονο και το ποσο€ και την πιθανοτητα π.χ75%,.
εντάξει
 
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a
29.jpg

μμ.jpg


s-t-x-m-a

Πληρη αναπτυξη

Επαιξε 4 στηλες 6,19/4=1,54 ητοι 54% κερδος



282.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μάλιστα έχουμε προομοίωση (δεν υπάρχει στο λεξικό) προσομοίωση (Simulation) είναι η αναπαράσταση μιας
διεργασίας με την βοήθεια ενός μοντέλου θα μας δείχνει την αναδιάρθρωση για την επόμενη σαιζόν και θα παίζουμε στα σίγουρα ....
Κυνηγώντας 15άδες μπορεί όταν φτάσετε στην ηλικία μου των 73 χρόνων να γίνει καμιά στραβή και να καθήσει
η 15άδα. Εμένα μου φτάνει 1-3 φορές το χρόνο να πηγαίνω Π.Σ.Κ. για κυνήγι για τσίχλες και να γυρίζω με αγριογούρουνα.
Κείμενα με συμβουλές δεν υπάρχουν;
29-8-2019. Γιώργος Τριανταφύλλου

Πρέπει να το δοκιμάσεις έχοντας δύο αγωνιστικές διαθέσιμες για στοίχημα και όχι μία όπως ο ΟΠΑΠ. Στον ΟΠΑΠ είναι πιο δύσκολο να πιάσεις 15άδα ή 14άδα. Στο διαδίκτυο όμως μπορείς να ποντάρεις τόσο από την τρέχουσα όσο και από την επόμενη αγωνιστική στα κύρια πρωταθλήματα και στις μικρές της Αγγλίας που σημαίνει πως έχεις καλύτερο εύρος επιλογών. Θα το πιάσει ο ενδιαφερόμενος; Τι να σου πω θέλει τύχη... Μαθηματικά και λαμβάνοντας υπόψιν πως πάει με τις πιθανότητες των σημείων και όχι την πιθανότητα που εκφράζει η τιμή του σημείου πάει με 0,20% πιθανότητες δηλαδή στην ουσία μηδέν! Το ξέρει κάποιος που παίζει 14αδα πως παίζει τζόκερ. Δεν είναι κάτι που δεν το ξέρει. Σαφώς λοιπόν και το σύστημα σου είναι καλύτερο και έχει περισσότερες πιθανότητες επαλήθευσης και με πολύ καλό και λιγότερο κόστος.Θέλει όμως πολύ δουλίτσα πρέπει να περάσεις τα στοιχεία των αγώνων να δεις ποιοι αγώνες καλύπτουν τις προϋποθέσεις και ποιοι αγώνες με τις καλύτερες προϋποθέσεις βάση της φόρμας έχουν την καλύτερη απόδοση στο 1-0 και στο 0-0 για να βγάλεις την πεντάδα. Οπως και να έχει πάντως τα περισσότερα ημίχρονα είναι είτε 1-0 είτε 0-0 οπότε αυτόματως ξέρεις πως θα σου περάσει κάποιο δελτίο.
 
mm2.jpg

Δεν κατλαβαινω το προβλημα σου?το ζητουμενο ειναι το κερδος *%......οριστε και με 1€η ουσια ειναι οτι εσυ παιρνεις 31% και εγω 54%,,,,
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard
H ουσια ειναι οτι δεν αυξανεται το κερδος οπως λες επειδη τις 4 στηλες τις εκανες 3.Το ιδιο κερδος δινουν σε Ισομοιρσμα,αν θες στο κανω.Απλως την στηλη που βγαζεις την κανεις πολλαπλασιαστη!
 
.Θέλει όμως πολύ δουλίτσα πρέπει να περάσεις τα στοιχεία των αγώνων να δεις ποιοι αγώνες καλύπτουν τις προϋποθέσεις και ποιοι αγώνες με τις καλύτερες προϋποθέσεις βάση της φόρμας έχουν την καλύτερη απόδοση στο 1-0 και στο 0-0 για να βγάλεις την πεντάδα. .
(y)
 
Ας εστιασω στο συστημα σου θετικα.Παιζεις 16 στηλες,με σκεπτικο οτι το 1-0 το εχουμε 70% περιπου γιατι δεν προτιμας την πληρη αναπτυξη 10 δυαδων οπου λογικα εχουν και καλυτερη αποδοση,και 3 πιασμενα να εχουμε 100% 3 δυαδες και στα 2 σημεια επιστροφη?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...