Ανάπτυξη νέου κατασκευαστικού προγράμματος

s-t-x-m-a αν το ζητούμενο είναι να βγάλουμε 100 ευρώ από το στοίχημα υπάρχει πανεύκολος τρόπος για να γίνει βλέπεις τα ματς του ΣΚ και όποια ματς είναι ανοικτά και πληρώνουν 1.10 στο επόμενο γκολ, βάζεις 100 ευρώ και στα 8 μάτς τα 100 έγιναν 200 με συνοπτικές διαδικασίες και φωνάζοντας γκολλλλλλλλ κάθε φορά που θα μπαίνει το γκολ και θα πληρώνεσαι και θα βγάζεις αυτό το κατοστάρικο πίστεψε με.Θα βρίσκεις πολύ εύκολα 8 ματς σε κάθε ΣΚ αν παρακολουθείς τους αγώνες.
Το ζητούμενο είναι να χτυπήσεις μεγάλα ποσά με λογικούς όρους και λίγα λεφτά. Σου λέει ο άνθρωπος αν κάνεις αυτό και αυτό θα σου βγούνε πχ 20 ματς σε ένα ΣΚ εκ των οποίων το 70% θα σου περάσουν. Εσύ θες μία πεντάδα για να πάρεις πχ από 2100 στο ευρώ (3,3^3Χ7Χ7) μέχρι 16807 (7^5)στο 1 συν ότι σου δώσουν οι τετράδες που δεν είναι καθόλου αμεληταίο ποσό. Λοιπόν όταν ο άνθρωπος σου λέει πως είναι θέμα χρόνου και πως θέλει στρώσιμο στη δουλειά και όχι να τα περιμένει κανείς στο πιάτο, γιατί εδώ που τα λέμε λεφτά δεν χαρίζει κανείς τι να τις κάνεις τις δυάδες; Είπαμε εδώ το θέμα είναι πως με λίγα λεφτά σε λογικά πλαίσια θα πάρεις πακέτο και ο ιδανικότερος τρόπος μέχρι σήμερα σε ότι έχω διαβάσει είναι αυτός που είπε. Θέλεις πιο σίγουρο τρόπο με τις μισές αποδόσεις; Παίζεις Βραζιλία 2 στα 8 ματς το ημίχρονο θα έχει 6 0-0 ή 5 0-0 και 3 1-0. Δεν θα πάρεις χιλιάρικα θα πάρεις όμως 118 ευρώ στη περίπτωση που σου σκάσουν όλα 0-0 και θα έχεις παίξει 16 ευρώ 7,5 φορές τα λεφτά σου πάνω! Να 5 στα 6 είχε προχθες!

brazil2.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν διαφωνισε κανεις,ισα-ισα τα ημιχρονα τα παιζω και εγω σε συνδιασμο με αλλα γεγονοτα.Ας πουμε η διαφωνια μας ειναι ως προς το προγραμα.(y)
 
Προβολή συνημμένου 26547
Δεν κατλαβαινω το προβλημα σου?το ζητουμενο ειναι το κερδος *%......οριστε και με 1€η ουσια ειναι οτι εσυ παιρνεις 31% και εγω 54%,,,,
Τι δεν καταλαβαίνεις το στοίχημα είναι για τον οπαπ και η στήλη έχει 25 λεπτά και η ουσία εγώ παίρνω 31%
και εσύ τίποτα...........
 
Τι δεν καταλαβαίνεις το στοίχημα είναι για τον οπαπ και η στήλη έχει 25 λεπτά και η ουσία εγώ παίρνω 31%
και εσύ τίποτα...........
Καλημερα,ας αρχισω με τα βασικα,εσυ μοιραζεις βασει οπαπ 31%που σε δεσμευει στα 25.Εγω μοιρασα βασει μαθηματικων η αν θελει καποιος σε αλλη εταιρια. 54%.Η ουσια ειναι οτι το 54% ισχυει.

Πες μου τωρα αν υποθετικα ερθει η στηλη

1
Χ...........=6,51

εχεις χασιμο η κερδος? που την εκανες

1
1χ δ.ε........=5,25

Αν ακομα νομιζεις οτι δεν θα παρω τιποτα τις κανω( δ.ε)

1χ=1,25
1χ=1,25............αποδοση 56% εσυ κρατα το 31%..........
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλημερα,ας αρχισω με τα βασικα,εσυ μοιραζεις βασει οπαπ 31%που σε δεσμευει στα 25.Εγω μοιρασα βασει μαθηματικων η αν θελει καποιος σε αλλη εταιρια. 54%.Η ουσια ειναι οτι το 54% ισχυει.

Πες μου τωρα αν υποθετικα ερθει η στηλη

1
Χ...........=6,51

εχεις χασιμο η κερδος? που την εκανες

1
1χ δ.ε........=5,25

Αν ακομα νομιζεις οτι δεν θα παρω τιποτα τις κανω( δ.ε)

1χ=1,25
1χ=1,25............αποδοση 56% εσυ κρατα το 31%..........
ξεχνάς ότι είχες ποσοστό 51% με 4 € και εμένα η στήλες με 4€ μου έδιναν 100% έως 240 % κέρδος;
Και κάτι ακόμα να τελειώνω, έγραψα κάτι για όσους παίζουν πλήρες διπλές και για ποιο λόγο να τις αποφύγουν
και εσύ ξερόλας θέλησες να δείξεις ότι κάτι ξέρεις παραπάνω. Και γιατί δεν το έκανες τόσα χρόνια
Αφού κατέχεις το άθλημα γιατί δεν έλεγες τον τρόπο πως μπαίνουν οι πολλαπλασιαστές ή πως γίνεται η
σύμπτυξη των δελτίων για την κατασκευή του προγράμματος του Lary;
Και τελευταίο μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά γιαυτό ότι έχω γράψει είναι ως μη γενόμενα και για αυτό
η διαγραφή τους απλά θα διαβάζω!! τα γραφόμενά σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Γιατι αποφευγεις να απαντισεις?αν ερθει η στηλη

1
Χ

εχεις χασιμο η κερδος εναντι της

1


ποσο ποιο απλα να το ρωτισω?
 
Βασικα ο Larry προφανως εχει διαφορετικο σκεπτικο ως το στησιμο κατασκευης,αλλωστε δεν διαθετει και χρονο να ασχοληθει με περιπλοκα πραγματα.Για να πω οτι φτιαχνω κατι με το προγραμμα του οπως και το ανδρομεδα θα πρεπει καθε φορα που εξεταζω ενα συστημα να φτιαχνω1000_2000 βασικες τουλαχιστον ,πληκτρολογησε τετοιο ογκο βασικων και ασε να σου ξεφυγουν καποιες!!!!Ειναι για τον μεσο χρηστη,παντως εχει κανει δουλεια μεχρι εκει που το εχει φτασει.

Θα μπορούσες να αναφερθείς με λεπτομέρεια στο τι θεωρείς "καλό" σε ένα κατασκευαστικό.
Ίσως υπάρχει δυνατότητα να γίνει κάτι.
Αλλά 1000 βασικές, πολλές δεν είναι; Εκτός και αν τις έχεις ήδη σώσει (ορίστε που μου ήρθε ιδέα, σώσιμο βασικών στηλών για επαναχρησιμοποίηση).
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Θα μπορούσες να αναφερθείς με λεπτομέρεια στο τι θεωρείςωγ.
Ίσως υπάρχει δυνατότητα να γίνει κάτι.
Αλλά 1000 βασικές, πολλές δεν είναι; Εκτός και αν τις έχεις ήδη σώσει (ορίστε που μου ήρθε ιδέα, σώσιμο βασικών στηλών για επαναχρησιμοποίηση).
Καλημερα,το καλο σε ενα κατακευαστικο ειναι στο πως το βλεπει καποιος,η αν αυτο που σκεπτεται ποσο γρηγορα μπορει να γινει με λιγοτερες κινησεις.Απο την στιγμη που λες οτι εφτιαξες κατι για τον μεσω χρηστη οτι και να προτεινω ειναι περιτο .Αν εσυ πιστευεις οτι οτι για καθε συστημα που θα θελω να επεξεργαστω πρεπει να κανω αρχειο π.χ 1000 βασικων καθε φορα ειναι χρονοβορο.Η απορια μου ειναι (θα δωσω ενα απλο παραδειγμα)εχουμε ορους....συμετρικα-εναλλαγες-συνεχομενα....ο καλυτερος τροπος ειναι να ειναι φιξαρισμενα,ετοιμα σε 10δευτερα
εχω κανει την επιλογη.Υπαρχει και ο χειροκινητος να τα κανω με κοντρες,γιατι να μην γινονται
φιξαριμενα?
ορια.jpg


Δεν λεω οτι σωνει και καλα θελω τα παραπανω,αλλα τον τροπο σε καποιους Ορους πως θα ηθελα να ηταν.
Βεβαιως θα συμφωνισω μαζι σου οτι τα παραπανω μπορει να γινουν και με βασικες,απλα αποψεις εκφραζω μεσα απο την οποια εμπειρια εχω μεχρι τωρα.
 
ξεχνάς ότι είχες ποσοστό 51% με 4 € και εμένα η στήλες με 4€ μου έδιναν 100% έως 240 % κέρδος;
Χαχα..οχι 51.........57....%μου αφαιρεις κιολας,δεν πειραζει καλη καρδια.!
Ξεχνας η προσπερνας?μαλλον αδιαφορεις οτι παραπανω το Εχω Ακριβως με 1€.......αλλα στο ξανακανω μπας και
αλλαξεις γνωμη!!Στοιχεια παραθετουμε δεν τσακωνομαστε!


2.jpg




Και Ξαναλεω μαθηματικα εισαι λαθος!για τα 25 λεπτα εχεις δικιο εν μερει,γιατι αν βγει
1
χ

απο 6,51 πας 5,25 οπου σε βαθος χρονου δεν κανεις τιποτα...απλα το εξισωνεις!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλημερα,το καλο σε ενα κατακευαστικο ειναι στο πως το βλεπει καποιος,η αν αυτο που σκεπτεται ποσο γρηγορα μπορει να γινει με λιγοτερες κινησεις.Απο την στιγμη που λες οτι εφτιαξες κατι για τον μεσω χρηστη οτι και να προτεινω ειναι περιτο .Αν εσυ πιστευεις οτι οτι για καθε συστημα που θα θελω να επεξεργαστω πρεπει να κανω αρχειο π.χ 1000 βασικων καθε φορα ειναι χρονοβορο.Η απορια μου ειναι (θα δωσω ενα απλο παραδειγμα)εχουμε ορους....συμετρικα-εναλλαγες-συνεχομενα....ο καλυτερος τροπος ειναι να ειναι φιξαρισμενα,ετοιμα σε 10δευτερα
εχω κανει την επιλογη.Υπαρχει και ο χειροκινητος να τα κανω με κοντρες,γιατι να μην γινονται
φιξαριμενα?Προβολή συνημμένου 26567

Δεν λεω οτι σωνει και καλα θελω τα παραπανω,αλλα τον τροπο σε καποιους Ορους πως θα ηθελα να ηταν.
Βεβαιως θα συμφωνισω μαζι σου οτι τα παραπανω μπορει να γινουν και με βασικες,απλα αποψεις εκφραζω μεσα απο την οποια εμπειρια εχω μεχρι τωρα.

Ευτυχώς ή δυστυχώς, οι περισσότεροι με τα κατασκευαστικά, είναι συνηθισμένοι να παίζουν με όρους Προπό, λόγω των πρώτων κατασκευαστικών που βγήκαν παλιά.
Εσύ μου δείχνεις κάποιους όρους που έχουν μέσα αποκλειστικά 1-Χ-2. Το Πάμε Στοίχημα δεν είναι μόνο 1Χ2. Οπότε κάποιοι τέτοιοι όροι θα ήταν ανούσιοι για κάποιον που παίζει under-over, σκορ κλπ.
Και να σου πω κάτι; Όπως έδειξε και ο @nmpropo η αξία βρίσκεται κρυμμένη σε άλλα στοιχήματα και όχι εκεί.
Συμφωνώ το ότι εσένα σε βολεύει, αλλά για τη μάζα δεν είναι κάτι που θα χρησιμοποιήσει. Επιπλέον, πάει περίπατο η προιστορία σε κάποιους όρους. Πχ, παλιά στο Προπο, όλοι κυνηγούσαν τα παράγωγα, άφηναν ένα παράγωγο κενό και έπαιρναν σίγουρο 12, παράδειγμα αν έπαιζες το 7-4-2, τότε τα 6-5-2, 8-3-2, 7-3-3 κλπ σου έδιναν 12. Εδώ το 12άρι πλέον δεν παίζει, είτε 1 πιάσεις είτε 12, το ένα και το αυτό.

Αυτός είναι ο λόγος που δεν το έβαλα, όχι γιατί είναι κάτι δύσκολο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Ευχαριστω για την απαντιση.Οι πινακες παραγωγα τα εδειξα μονο και μονο σαν παραδειγμα,και καμια σχεση με το προπο.Θα σου αναφερω ενα παραδειγμα που αναφερες και εσυ για τον .....nmpropo.......λεει οτι εχουμε η μας δινει 15 ημιχρονα
1-0.....0....0
και τα κανουμε τριπλη

1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1


Θελω τωρα πανω σε αυτα να δινω ορους η παραγωγα!

Αν καταλαβες μεχρι εδω να συνεχισω,!

Εγώ έχω καταλάβει, αλλά πάλι σκέφτεσαι με όρους προπο.
Γιατί να έχω σε 15 αγώνες τις ίδιες επιλογές; Αν ήθελα να παίξω σε 1 ματς από τα 15 τα σημεία 1-0, 1-1, 0-1 τι θα είχες ως επιλογή παραγώγου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και s-t-x-m-a
Αν υπάρχει κάτι που ίσως χρειάζεται, είναι πρώτα-δεύτερα-τρίτα-τέταρτα σημεία.

Αλλά και αυτά δίνονται εύκολα με βασικές στήλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Ευτυχώς ή δυστυχώς, οι περισσότεροι με τα κατασκευαστικά, είναι συνηθισμένοι να παίζουν με όρους Προπό, λόγω των πρώτων κατασκευαστικών που βγήκαν παλιά.
Εσύ μου δείχνεις κάποιους όρους που έχουν μέσα αποκλειστικά 1-Χ-2. Το Πάμε Στοίχημα δεν είναι μόνο 1Χ2. Οπότε κάποιοι τέτοιοι όροι θα ήταν ανούσιοι για κάποιον που παίζει under-over, σκορ κλπ.
Και να σου πω κάτι; Όπως έδειξε και ο @nmpropo η αξία βρίσκεται κρυμμένη σε άλλα στοιχήματα και όχι εκεί.
Συμφωνώ το ότι εσένα σε βολεύει, αλλά για τη μάζα δεν είναι κάτι που θα χρησιμοποιήσει. Επιπλέον, πάει περίπατο η προιστορία σε κάποιους όρους. Πχ, παλιά στο Προπο, όλοι κυνηγούσαν τα παράγωγα, άφηναν ένα παράγωγο κενό και έπαιρναν σίγουρο 12, παράδειγμα αν έπαιζες το 7-4-2, τότε τα 6-5-2, 8-3-2, 7-3-3 κλπ σου έδιναν 12. Εδώ το 12άρι πλέον δεν παίζει, είτε 1 πιάσεις είτε 12, το ένα και το αυτό.

Αυτός είναι ο λόγος που δεν το έβαλα, όχι γιατί είναι κάτι δύσκολο.
Larry έχεις δοκιμάσει παραγωγή στηλών με μήκος στήλης 2 ή 3 ή 4 ή 5 ή 6 κλπ (δεν το συνιστώ) με βάση ποσοστών 1Χ2 να δίνεις το μήκος στήλης π.χ τετράδες και να ρωτάς πόσες στήλες θέλεις ,υποθετικά 40 και βάση των ποσοστών να παράγει στήλες, κάνε δοκιμές με προηγούμενα πραγματικά γεγονότα που έχουν έλθει δες αποτελέσματα.
1567264249710.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Δώσε ένα παράδειγμα να καταλάβω.
Larry έχεις δοκιμάσει παραγωγή στηλών με μήκος στήλης 2 ή 3 ή 4 ή 5 ή 6 κλπ (δεν το συνιστώ) με βάση ποσοστών 1Χ2 να δίνεις το μήκος στήλης π.χ τετράδες και να ρωτάς πόσες στήλες θέλεις ,υποθετικά 40 και βάση των ποσοστών να παράγει στήλες, κάνε δοκιμές με προηγούμενα πραγματικά γεγονότα που έχουν έλθει δες αποτελέσματα.
Προβολή συνημμένου 26577
Δώσε ένα παράδειγμα αν θες.
 
Ανάλογα με την πιθανότητα να βγάζει στήλες οι οποίες είναι οι πιο πιθανές; Πχ αν έχω 2 τριπλές με πιθανότητες 40-40-20 και 50-30-20 και ζητήσω 3 στήλες, θα βγάλει τις 11, 1Χ, Χ1 ;
Το μήκος στήλης τι ρόλο παίζει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Ανάλογα με την πιθανότητα να βγάζει στήλες οι οποίες είναι οι πιο πιθανές; Πχ αν έχω 2 τριπλές με πιθανότητες 40-40-20 και 50-30-20 και ζητήσω 3 στήλες, θα βγάλει τις 11, 1Χ, Χ1 ;
Το μήκος στήλης τι ρόλο παίζει;
Οι στήλες είναι βάση ποσοστών αλλά τυχαίες παράδειγμα με τα ποσοστά τα δικά σου έδωσε Χ-1 1-Χ 2-2
Μήκος στήλης= αν παίζεις δυάδα τετράδα κλ.π αυτό είναι το μήκος στήλης.
Μη το απορρίψεις απλά θέλει περισσότερους αγώνες για να δουλέψει σωστά .
Και κάτι άλλο όλοι οι προγραμματιστές μάλλον χρησιμοποιούν τον ίδιο αλγόριθμο για αυτό σε κάποιον ή κάποιους
αγώνες στρεβλώνει το σύστημα δηλαδή παίζεις 60 30 10 και το κάνει π.χ 40-50-10.
Το πρόβλημα αυτό το είχε λύση κάποιος φίλος που πήρε τηλέφωνο τον αδελφό του στην Αμερική
μεγάλο μαθηματικό κεφάλι του είπε κάποια ρουτίνα και το μόνο που ζητούσα στις 13 τριπλές να έχουν απόκλιση
τα ποσοστά από 1% έως 5%. Δυστυχώς έχασα τον σκληρό δίσκο μιλάμε 35-40 χρόνια πριν δεν θυμάμαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και s-t-x-m-a
Δίνεις ποσοστά, ζητάς μήκος και μετά πώς γίνεται η παραγωγή στηλών;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Δίνεις ποσοστά, ζητάς μήκος και μετά πώς γίνεται η παραγωγή στηλών;
Εδώ σηκώνω ψηλά τα χέρια δεν ξέρω πως απλά είπα στον προγραμματιστή μου να παίζουν και ποσοστά
και το έκανε
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και s-t-x-m-a
Δίνεις ποσοστά, ζητάς μήκος και μετά πώς γίνεται η παραγωγή στηλών;
Εδώ σηκώνω ψηλά τα χέρια δεν ξέρω πως απλά είπα στον προγραμματιστή μου να παίζουν και ποσοστά
και το έκανε
Κυριε Γιωργο επειδη το θεμα εχει απασχολησει και εμενα ,γινεται να πειτε τι ακριβως ζηταμε- τε σε μια αποδεκτη στηλη οταν ζητας π.χ 70-20-10? ισως φανει χρησιμη η απαντιση σας.

Η εχει να κανει π.χ εστω εχουμε 100 στηλες των 15 σημειων οποτε100*15=1500 συνολο και επανω σε αυτα η κατανομη?
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...