Ανάπτυξη νέου κατασκευαστικού προγράμματος

Larry αυτό που σου είχα γράψει μία ημέρα λέει. Αυτό που δεν είχα πει όμως τότε είναι ποιες στήλες να βγάζει και με ποια σειρά. Εφόσον μπαίνουμε στη διαδικασία να μιλάμε για ποσοστά και να βάζουμε ποσοστά στα σημεία τότε οι στήλες πρέπει να βγαίνουν από μεγαλύτερο ποσοστό επαλήθευσης προς το μικρότερο.

Δηλαδή αν πχ έχουμε 5 ματς του 70-20-10, 3 του 60-40-0 και δύο 40-40-20 η πρώτη στήλη που θα έπρεπε να βγάλει να είναι 70-70-70-70-70-60-60-60-40-40 τώρα το αν ο παίκτης δει αυτή τη στήλη σαν πρώτη και την παίξει είναι άλλο θέμα και είναι επιλογή του, το πρόγραμμα όμως θα πρέπει να βγάζει τις στήλες από το μεγαλύτερο ποσοστό επαλήθευσης προς το μικρότερο και να λέει ο παίκτης δώσε μου τις πρώτες 50 στήλες. Θα μπορούσε κάποιος να πει να βγαίνουν οι στήλες με ποσοστό από 0,004 μέχρι 0,01 αλλά κάτι τέτοιο δεν είναι και τόσο χρηστικό. Καλύτερα είναι εφόσον γνωρίζει τι λεφτά παίζει να βγάζει τις στήλες και αν είναι δυνατόν να βάζει το ποσό που θα παίξει και αν επιθυμεί να έχει και την επιλογή του Dutching οπότε να ξέρει και πόσο να ποντάρει την κάθε στήλη για να πάρει το ίδιο κέρδος ότι και αν του γίνει!

Υ.Γ Εχω θέσει επίτηδες στη τελευταία περίπτωση ο άσσος και το Χ να έχουν τα ίδια ποσοστά, σε μία τέτοια περίπτωση μάλλον το πρόγραμμα δεν θα μπορεί να σου δώσει ποια στήλη πρέπει να είναι πρώτη να παίρνει τις αποδόσεις των σημείων και από τις αποδόσεις των σημείων να βγάζει τις στήλες σε περίπτωση που δύο σημεία στο ίδιο ματς έχουν το ίδιο ποσοστό!
 
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a
Δηλαδή αν πχ έχουμε 5 ματς του 70-20-10, 3 του 60-40-0 και δύο 40-40-20 η πρώτη στήλη που θα έπρεπε να βγάλει να είναι 70-70-70-70-70-60-60-60-40-40

Το θεμα των ποσοστων τουλαχιστον οπως το δειχνεις παραπανω γινεται καλυτερα με..... πρωτα......δευτερα.....τριτα....σημεια.

Ποσοστο μπορει να τεθει και με αλλους τροπους.

Α)Στο συνολο συμετοχη σημειων π.χ κρατα μου 100 στηλες που η κατανομη να εινα 70-20-10

Β)Ποσοστο επι της θεσης
 
Αυτή τη στιγμή, όπως είναι το πρόγραμμα, εμφανίζει τις στήλες με αύξουσα σειρά, ανάλογα με το γινόμενο απόδοσης της στήλης.
Αν θεωρήσουμε ότι ο ΟΠΑΠ είναι καλός στο να βγάζει αποδόσεις, τότε αυτή είναι η σειρά με βάση τις πιθανότητες. Επίσης έχω ήδη επιλογή, να ξεσκαρτάρεις τις στήλες με βάση την απόδοση, πχ αν το σύστημα έχει απόδοση από 1000-5000, επειδή συνήθως το 1000 δε βγαίνει, κυνηγάς κάπου στη μέση, δηλ. λες θέλω όλες τις στήλες από 1500-2500.
Αν θεωρήσουμε ότι εσύ προβλέπεις καλύτερα, θα πρέπει να το δώσεις ως πρώτα-δεύτερα-τρίτα που λέει ο στχμα.
Στο dutching τώρα, ας υποθέσω ότι έχω 50 στήλες με απόδοση 20 - 400 και θέλω να κάνω dutching, τι νόημα έχει στον ΟΠΑΠ από τη στιγμή που οι υποδιαιρέσεις είναι του 25λεπτου;
Προσωπικά, φτιάχνω το σύστημα, βάζω τις στήλες με αύξουσα και αν βλέπω στήλες με χαμηλές αποδόσεις, το κάνω *2 ή *3 και τέλος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton και s-t-x-m-a
Στο θεμα μας τωρα,μια μεση οδος ειναι η παραγωγοποιηση των ποσοστων...αλλα ποιος να το κανει?
 
Κύριε Γιώργο, μας κάνεις πλάκα;

Γιατί να το επαναφέρει; Γράψ' το να το δούμε, αφού το έχεις.
Έχομε και λέμε 10 τριπλές στήλες 81 δελτία 8 Βάση παιζόμενης παράστασης Με τα ίδια ζητούμενα οι στήλες είναι μόνο
12258 τόσο θα μετρήσει στο δικό σου πρόγραμμα και κάθε πρόγραμμα τύπου προπο.
Ζητάμε σε 4 αγώνες 3-4 σημεία (άσους ) 6 αγώνες με τριπλές δεν ζητάμε τίποτα.
Απόδοση συστήματος με 3 άσους 100% 7 τετράδες με 4 άσους 100% μόνο 25 τετράδες !!
δελτίο 1
1 στάνταρ
1 στάνταρ
1 στάνταρ






1Χ στήλες 14 από τις διπλές ζητάμε ένα σημείο
δελτίο 2
1 στάνταρ
1 στάνταρ
1 στάνταρ
2
2
2
2
2
2
2 στήλες 7 ζητάμε ένα σημείο από τα σημεία 2
δελτίο 3
1 στάνταρ
1 στάνταρ
Χ2
1 στάνταρ





1Χ στήλες 14 ζητάμε ένα σημείο από τις διπλές
δελτίο 4
1 στάνταρ
Χ2
1 στάνταρ
1 στάνταρ





1Χ στήλες 14 ζητάμε ένα σημείο από τις διπλές
δελτίο 5
Χ2
1 στάνταρ
1 στάνταρ
1 στάνταρ





1Χ στήλες 14 ζητάμε ένα σημείο από τις διπλές
δελτίο 6
1 στάνταρ
1 στάνταρ
κενό
1 στάνταρ
2
2
2
2
2
2 Στήλεςε 6 Ζητάμε ένα σημείο από τα σημεία 2
δελτίο 7
1 στάνταρ
κενό
1 στάνταρ
1 στάνταρ
2
2
2
2
2
2 Στήλες 6 ζητάμε ένα σημείο από τα σημεία 2
δελτίο 8
κενό
1 στάνταρ
1 στάνταρ
1 στάνταρ
2
2
2
2
2
2 στήλες 6 ζητάμε ένα σημείο από τα σημεία 2

κενό= δεν παίζει κανένα σημείο . Οι διπλές είναι σε πλήρη ανάπτυξη.
μην πεις ότι είναι δύσκολος όρος Σαββατοκύριακο σε 14 διπλές πέρασαν 5 στα 5 πρώτα σημεία
και πιασμένες 12 από τις 14 διπλές.
Αλήθεια ή ψέματα ότι παίζω μόνο με το 0,66% των στηλών, αλήθεια ή ψέματα ότι έχω στα 3 σημεία
100% 7 τετράδες και στα 4 σημεία 100% 25 τετράδες.
παίξε όρους και παρα όρους οριζόντια κάθετα συνεχόμενα μη συνεχόμενα και και και και και παίξε μόνο με το 0,66% με όσους όρους θέλεις θα παίζεις τις 10 τριπλές με 81 στήλες;
Προσφορά από τον syn1 2-9-2019 Γιώργος Τριανταφύλλου

και με αυτά τα σημεία να παίζουν οι τριπλές όλες 1=2 απόδοση Χ=2 απόδοση 2=2απόδοση
είναι 2Χ2Χ2Χ2=16Χ7 τετράδες=112 απόδοση και παίζω μόνο 81 στήλες
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και s-t-x-m-a
Κυρ Γιώργο δεν παίζεις καλή μπάλα.

1. Εμφανίζεις χιλιάδες στήλες στην αρχή και με ένα μαγικό τρόπο τις κάνεις 81. Πώς; Απλά μετατρέποντας τις διπλές σε διπλές ευκαιρίες. Στην ουσία δεν έχεις 10 τριπλές, έχεις 10 διπλές, 1 μονό σημείο και 1 Δ.Ε.
2. Αν παίξω μόνο 4 τριπλές ζητώντας 3-4 άσσους, σε ένα σετ αποδόσεων 2.00-3.00-3.00, έχω 5 στήλες:

1111 απόδοση 16
111[Χ2] απόδοση 12 = 2*2*2*1,50
11[Χ2]1
1[Χ2]11
[Χ2]111

Δεν κάνω ισομοίρασμα, στην πρώτη στήλη παίρνω 16/5=3,2 φορές το κεφάλαιο και στις άλλες παίρνω 12/5=2,4 φορές το κεφάλαιο.

Επειδή όμως δεν το έχω με την πρόβλεψη παίζω μονά αποδεκτά. Αν πιάνω 3/4 κάθε φορά, έχω 3*2/4 = 1,5 φορές το κεφάλαιο και επειδή όμως δεν προβλέπω σωστά, πιάνω 2/4 και είμαι στα λεφτά μου.

Μαθηματικά μπάζει το σύστημα και ξέρεις γιατί; Γιατί έφτασες να παίξεις 10δες και μπήκες μέσα ή έχασες το πλεονέκτημα (αν είχες) και έχασες και από τα κέρδη σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Κυρ Γιώργο δεν παίζεις καλή μπάλα.

1. Εμφανίζεις χιλιάδες στήλες στην αρχή και με ένα μαγικό τρόπο τις κάνεις 81. Πώς; Απλά μετατρέποντας τις διπλές σε διπλές ευκαιρίες. Στην ουσία δεν έχεις 10 τριπλές, έχεις 10 διπλές, 1 μονό σημείο και 1 Δ.Ε.
2. Αν παίξω μόνο 4 τριπλές ζητώντας 3-4 άσσους, σε ένα σετ αποδόσεων 2.00-3.00-3.00, έχω 5 στήλες:

1111 απόδοση 16
111[Χ2] απόδοση 12 = 2*2*2*1,50
11[Χ2]1
1[Χ2]11
[Χ2]111

Δεν κάνω ισομοίρασμα, στην πρώτη στήλη παίρνω 16/5=3,2 φορές το κεφάλαιο και στις άλλες παίρνω 12/5=2,4 φορές το κεφάλαιο.

Επειδή όμως δεν το έχω με την πρόβλεψη παίζω μονά αποδεκτά. Αν πιάνω 3/4 κάθε φορά, έχω 3*2/4 = 1,5 φορές το κεφάλαιο και επειδή όμως δεν προβλέπω σωστά, πιάνω 2/4 και είμαι στα λεφτά μου.

Μαθηματικά μπάζει το σύστημα και ξέρεις γιατί; Γιατί έφτασες να παίξεις 10δες και μπήκες μέσα ή έχασες το πλεονέκτημα (αν είχες) και έχασες και από τα κέρδη σου.
Εδω θα διαφωνισω καπως,αφου βαζει προυποθεση τα στανταρ απλα καλυπτει με τις διπλες το 4 αρτο σημειο της τετραδας.
 
Κυρ Γιώργο δεν παίζεις καλή μπάλα.

1. Εμφανίζεις χιλιάδες στήλες στην αρχή και με ένα μαγικό τρόπο τις κάνεις 81. Πώς; Απλά μετατρέποντας τις διπλές σε διπλές ευκαιρίες. Στην ουσία δεν έχεις 10 τριπλές, έχεις 10 διπλές, 1 μονό σημείο και 1 Δ.Ε.
2. Αν παίξω μόνο 4 τριπλές ζητώντας 3-4 άσσους, σε ένα σετ αποδόσεων 2.00-3.00-3.00, έχω 5 στήλες:

1111 απόδοση 16
111[Χ2] απόδοση 12 = 2*2*2*1,50
11[Χ2]1
1[Χ2]11
[Χ2]111

Δεν κάνω ισομοίρασμα, στην πρώτη στήλη παίρνω 16/5=3,2 φορές το κεφάλαιο και στις άλλες παίρνω 12/5=2,4 φορές το κεφάλαιο.

Επειδή όμως δεν το έχω με την πρόβλεψη παίζω μονά αποδεκτά. Αν πιάνω 3/4 κάθε φορά, έχω 3*2/4 = 1,5 φορές το κεφάλαιο και επειδή όμως δεν προβλέπω σωστά, πιάνω 2/4 και είμαι στα λεφτά μου.

Μαθηματικά μπάζει το σύστημα και ξέρεις γιατί; Γιατί έφτασες να παίξεις 10δες και μπήκες μέσα ή έχασες το πλεονέκτημα (αν είχες) και έχασες και από τα κέρδη σου.
Για όνομα του θεού που τις είδες τις διπλές ευκαιρίες στο πρώτο δελτίο παίζουν τρία στάνταρ
και 7 διπλές δηλαδή 2+2+2+2+2+2+2=14 στήλες αφού ζητώ να περάσει ένα σημείο (1Χ)
επαναλαμβάνεται το ίδιο δελτίο με τα τρία στάνταρ και 7 διπλά και ζητώ ένα σημείο στήλες 7
Εξάλλου έχω γράψει τις στήλες στο κάθε δελτίο παίζουν οι διπλές πλήρες δεν έχω κάνει καμία λαμογιά


και να στο κάνω ποιο λιανά παίζουμε 5 τριπλές στους 2 πρώτους αγώνες ζητάμε 1-2 άσους μέτρημα στηλών
τύπου προπο στήλες 86 .
Παιζόμενη παράσταση στήλες 23 δελτία 4 .Πιασμένος ένας άσος 4 δυάδες με πιασμένους 2 άσους 7 δυάδες
ανάλυση παιζόμενης παράστασης
1στάνταρ




Ζητάμε από τις διπλές να πιάσουμε ένα σημείο (όχι διπλή ευκαιρία) στήλες 8

1 στάνταρ
2
2
2
2 ζητάμε ένα σημείο από τα διπλά στήλες 4

Χ2
1 στάνταρ



Ζητάμε ένα σημείο από τις διπλές στήλες 8

- κενό ο πρώτος αγώνας
1στάνταρ
2
2
2 ζητάμε ένα διπλό στήλες 3

Ακόμα αμφιβάλεις τι κάνει η παιζόμενη παράσταση;
Το σύστημα δεν μπάζει πουθενά δεν θέλει κόπο αλλά τρόπο (σκέψης)
το αν χάνεις 2 στα 4 παιχνίδια (έτσι έχανα και εγώ κάποτε) είναι από το λάθος τρόπο παιξίματος ,αλλά ποιος είμαι εγώ να υποδείξω πως να παίξεις
Σημείωση: Και δεν χρειάζεται πρόγραμμα για να παίξω συστήματα παιζόμενης παράστασης
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και s-t-x-m-a
Δε μπορώ να σε καταλάβω.

Παραπάνω γράφεις 3-4 άσσους στις 4 τριπλές και επίσης 6 τριπλές χωρίς όρους και ζητάς τετράδες.
Αυτά που γράφεις δε βγάζουν νόημα, είναι αχταρμάς. Αν κατάλαβε κάποιος, ας το κάνει απλό.
 
Δε μπορώ να σε καταλάβω.

Παραπάνω γράφεις 3-4 άσσους στις 4 τριπλές και επίσης 6 τριπλές χωρίς όρους και ζητάς τετράδες.
Αυτά που γράφεις δε βγάζουν νόημα, είναι αχταρμάς. Αν κατάλαβε κάποιος, ας το κάνει απλό.
Να στο αναλυσω απλα Απο τον αγωνα 1-2-3-4 που ειναι ασσοι μονο ζηταει 3 απο 4.....=4 τριαδες

1-2-3...........=1-1-1
1-2-4...........=1-1-1
1-3-4...........=1-1-1
2-3-4...........=1-1-1

και στους 7 κρατα παντα ενα σημει απο τα 21οποτε 21*4=83

στην ουσια λεει 3 ασους αλλα και με 2σημεια κανει 4αδα,λογω του κενου και του χ2
 
Τελευταία επεξεργασία:
Να στο αναλυσω απλα Απο τον αγωνα 1-2-3-4 που ειναι ασσοι μονο ζηταει 3 απο 4.....=4 τριαδες

1-2-3...........=1-1-1
1-2-4...........=1-1-1
1-3-4...........=1-1-1
2-3-4...........=1-1-1

και στους 7 κρατα παντα ενα σημει απο τα 21οποτε 21*4=83

Σε ευχαριστώ για την απάντηση stxma.

Παρακάμπτω το ότι δεν είναι 81 στήλες που γράφει παραπάνω.

Και αυτό το σύστημα δε μπάζει μαθηματικά; Θα με τρελλάνετε όλοι;
Παίζεις τριπλές χωρίς όρους στον op.a.p και το θεωρείς σύστημα διαμάντι;
Απέδειξα και παραπάνω ότι είσαι με τα μπούνια μέσα. Τώρα αν θες να λες ότι έπιασα 25 τετράδες και πήρα +30% στο κεφάλαιο, ε εντάξει παίξ' το, τι να πω. Εγώ παίζω μόνο τις 4 τριπλές και παίρνω 3 φορές το κεφάλαιο κατά μέσο όρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Σε ευχαριστώ για την απάντηση stxma.

Παρακάμπτω το ότι δεν είναι 81 στήλες που γράφει παραπάνω.

Και αυτό το σύστημα δε μπάζει μαθηματικά; Θα με τρελλάνετε όλοι;
Παίζεις τριπλές χωρίς όρους στον op.a.p και το θεωρείς σύστημα διαμάντι;
Απέδειξα και παραπάνω ότι είσαι με τα μπούνια μέσα. Τώρα αν θες να λες ότι έπιασα 25 τετράδες και πήρα +30% στο κεφάλαιο, ε εντάξει παίξ' το, τι να πω. Εγώ παίζω μόνο τις 4 τριπλές και παίρνω 3 φορές το κεφάλαιο κατά μέσο όρο.
Δεν βλεπω πολυ καλα οποτε να συνχωρεις καποια τυπογραφικα 21*4=84
 
Αν πιασει 25 παει 600€+με 1€ στηλη.Οποτε εδωσε πες χοντρικα 100€ ποσο τις% κερδιζει?γιατι δεν ξερω να το κανω.
 
Δε μπορώ να σε καταλάβω.

Παραπάνω γράφεις 3-4 άσσους στις 4 τριπλές και επίσης 6 τριπλές χωρίς όρους και ζητάς τετράδες.
Αυτά που γράφεις δε βγάζουν νόημα, είναι αχταρμάς. Αν κατάλαβε κάποιος, ας το κάνει απλό.
Αν με το παράδειγμα των 5 τριπλών δεν βγάζεις νόημα δεν μπορώ να κάνω τίποτα περισσότερο, τέλος πάντων μια απόπειρα των 5 τριπλών
ζητούμε 1 έως 2 άσους στους 2 πρώτους αγώνες Ζητάμε δυάδες οι στήλες είναι 23 αντί 86
οι 3 τριπλές είναι χωρίς όρους.
ανάλυση 1ο δελτίο
1στάνταρ
1Χ2
1Χ2
1Χ2
1Χ2
Εδώ ζητάμε από τις 4 τριπλές 1σημείο από την 1η τριπλή στήλες 3
1 σημείο από την δεύτερη τριπλή στήλες 3
1 σημείο από την τρίτη τριπλή στήλες
και 1 σημείο από την τέταρτη τριπλή (όποιο σημείο να έλθει από τις
τριπλές το πιάνουμε) και οι στήλες είναι 12 αν μας άφηνε ο οπαπ
να παίξουμε τριπλές αυτή την εμφάνιση θα είχε το δελτίο μας.
Στο πρώτο δελτίο επειδή παίζει ο δεύτερος αγώνας τριπλή τριπλή
παίζει και ο όρος 1-1 (ζητάμε 1-2 άσους στους δυο πρώτους αγώνες)
το δεύτερο δελτίο
Χ2 ο πρώτος αγώνας
1 στάνταρ ο δεύτερος αγώνας
1Χ2
1Χ2
1Χ2
Αυτή την μορφή θα είχε το δεύτερο δελτίο αν μας άφηνε να παίζουμε τριπλές ο οπαπ.
και 3 τριπλές οι στήλες είναι 9 (3+3+3)και δυο στήλες η διπλή του
δεύτερου αγώνα. Δεν περιγράφω άλλο
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Αν πιασει 25 παει 600€+με 1€ στηλη.Οποτε εδωσε πες χοντρικα 100€ ποσο τις% κερδιζει?γιατι δεν ξερω να το κανω.

Πώς θα πάει για 600; Ας υποθέσω ότι έπιασε 4 στα 4 στις 4 πρώτες τριπλές, άρα έχει 4 τριάδες . Επειδή αυτές οι 4 τριάδες έχει η καθεμία σίγουρα 7 σημεία, καταλήγει να έχει 28 τετράδες. Σωστά;
Αν κάθε τετράδα έχει 2*2*2*2,5 = 20, τότε έχει 28*20=560 ευρώ, με 1 ευρώ ανά στήλη.
Οπότε με 84 ευρώ πήρε 560.
Εγώ αν το παίξω αλλιώς και παίξω 4 ματς σύστημα 3-4, δίνω 16 ευρώ ανά στήλη, σύνολο 80.
Παίρνω 8*16=128*4=512 για τις 3άδες και
16*16=256 για την 4άδα, οπότε 512+256=768 σύνολο.

Συμπέρασμα: 768-560=208 στην τσεπάρα του τίγρη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES

Ρε συ, να γράψεις απλά πραγματάκια δε μπορείς;

Έχω 10 τριπλές, παίζω 10δες.

Στις 5 πρώτες τριπλές ζητάω 2-4 άσσους, στήλες 30.
Στις άλλες 5 ζητάω 4-5 άσσους, στήλες 6.

Σύνολο 180 στήλες.

Αν δε μπορείς μη γράφεις, τι να πω.
 
να μην ξεφύγουμε απο το θέμα μας

περιμένει λαός και λαός :)
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: blizard και Larry
Πώς θα πάει για 600; Ας υποθέσω ότι έπιασε 4 στα 4 στις 4 πρώτες τριπλές, άρα έχει 4 τριάδες . Επειδή αυτές οι 4 τριάδες έχει η καθεμία σίγουρα 7 σημεία, καταλήγει να έχει 28 τετράδες. Σωστά;
Αν κάθε τετράδα έχει 2*2*2*2,5 = 20, τότε έχει 28*20=560 ευρώ, με 1 ευρώ ανά στήλη.
Οπότε με 84 ευρώ πήρε 560.
Εγώ αν το παίξω αλλιώς και παίξω 4 ματς σύστημα 3-4, δίνω 16 ευρώ ανά στήλη, σύνολο 80.
Παίρνω 8*16=128*4=512 για τις 3άδες και
16*16=256 για την 4άδα, οπότε 512+256=768 σύνολο.

Συμπέρασμα: 768-560=208 στην τσεπάρα του τίγρη.
Τις 5τριπλες για δυαδες πως θα τις επαιζες? εναντι των 23στηλων?
 
stxma, αν δεν αναλυθεί το σύστημα δε μπορώ να απαντήσω, είναι η τελευταία απάντησή μου.

Σε κάθε περίπτωση, αν παίζεις οτιδήποτε χωρίς όρους είσαι χαμένος λόγω γκανιότας.

Μαθηματικό αξίωμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
να μην ξεφύγουμε απο το θέμα μας

περιμένει λαός και λαός :)
και η τελευταία μου απάντηση ο κάθε αγώνας είχε απόδοση μέσος 2,60 το δύο ήταν υποθετικό ρε συ Larry 2.6 X2.6 Χ 2.60 Χ 2.60 πόσο κάνει=45 και κάτι ψηλά πέρασαν 4 στα 4 (από τα ζητούμενα 3-4) και 12 στις 14 διπλές .
Και τα 14 παιχνίδια η απόδοση ήταν από 2,50 έως 2,75 βρες παιχνίδια
με αυτές τις αποδόσεις και να περνάνε 12 στα 14 και τα λέμε ξανά.
Καλή συνέχεια σε όλους σας
2-9-2019 Γιώργος Τριανταφύλλου
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...