Αναλήψεις με skrill

Pagare

New Member
19 Ιαν 2019
1
0
1
Ζήτησα ανάληψη ενός ποσού από skrill σε λογαριασμό τραπέζης ..ξέρει κανείς σε πόσο θα φανούν τα χρήματα ...άλλη φορά σε κάρτα visa ,πήρε 2μερες
 
Παίζει ρόλο το ποσό.
Εγώ για παράδειγμα από την σκριλλ σε λογαριασμό (όχι στην κάρτα έχει τραπεζικά έξοδα), στην Εθνική και στην Πειραιώς ζητούσα 15ευρά (ναι μέχρι 15 ευρώ δεν έχει τραπεζικό έξοδο), και έμπαιναν σε 2 ώρες μέσα την ίδια μέρα και το επαναλάμβανα και μέχρι και 3-4 φορές μέσα στην ημέρα το έχω κάνει, πλήν μετά τις 6 το απόγευμα που εκεί φαντάζομαι παίζει ρόλο αν δουλεύουν κιόλας έμπαιναν την επόμενη μέρα. Στην Alpha που ζητούσα 5ευρά (ναι τόσο είναι το μίνιμουμ ποσό για να μην χρεώνεσαι τραπεζικά έξοδα) εκεί κάνει 2-3 εργάσιμες μέρες.
 
Παίζει ρόλο το ποσό.
Εγώ για παράδειγμα από την σκριλλ σε λογαριασμό (όχι στην κάρτα έχει τραπεζικά έξοδα), στην Εθνική και στην Πειραιώς ζητούσα 15ευρά (ναι μέχρι 15 ευρώ δεν έχει τραπεζικό έξοδο), και έμπαιναν σε 2 ώρες μέσα την ίδια μέρα και το επαναλάμβανα και μέχρι και 3-4 φορές μέσα στην ημέρα το έχω κάνει, πλήν μετά τις 6 το απόγευμα που εκεί φαντάζομαι παίζει ρόλο αν δουλεύουν κιόλας έμπαιναν την επόμενη μέρα. Στην Alpha που ζητούσα 5ευρά (ναι τόσο είναι το μίνιμουμ ποσό για να μην χρεώνεσαι τραπεζικά έξοδα) εκεί κάνει 2-3 εργάσιμες μέρες.
Δηλαδη εκανες ζήτησες ανάληψη 15 ευρώ και μπήκε στον λογαριασμό σου όλο το ποσόν χωρίς έξοδα και προμήθειες?
 
Δηλαδη εκανες ζήτησες ανάληψη 15 ευρώ και μπήκε στον λογαριασμό σου όλο το ποσόν χωρίς έξοδα και προμήθειες?
Ακριβώς. Αν ψάξεις στην google για "έξοδα τραπεζών εμβάσματα" και εκεί θα βρεις μια λίστα με το τι χρεώνουν οι τράπεζες. όπως ανέφερα και παραπάνω μέχρι 15 ευρώ Πειραιώς, Εθνική δεν χρεώνουν τίποτα για εισερχόμενο έμβασμα, η Alpha bank έχει 5 ευρώ. Δοκιμασμένο άπειρες φορές.

Απλά να προσθέσω την επόμενη ανάληψη την ζητούσα αφού λάμβανα τα λεφτά στον λογαριασμό. Δεν σκεφτόμουν "Ωραία πέρασε μισή ωρίτσα ας ζητήσω εκ νέου ανάληψη." Δεν έπαιρνα το ρίσκο να το μάθω. Μιλάμε για skrill την πρώην moneybookers όχι paysafe, όχι neteller ότι οτιδήποτε άλλο και ας ανήκουν στον ίδιο όμιλο πλέον
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Ακριβώς. Αν ψάξεις στην google για "έξοδα τραπεζών εμβάσματα" και εκεί θα βρεις μια λίστα με το τι χρεώνουν οι τράπεζες. όπως ανέφερα και παραπάνω μέχρι 15 ευρώ Πειραιώς, Εθνική δεν χρεώνουν τίποτα για εισερχόμενο έμβασμα, η Alpha bank έχει 5 ευρώ. Δοκιμασμένο άπειρες φορές.

Απλά να προσθέσω την επόμενη ανάληψη την ζητούσα αφού λάμβανα τα λεφτά στον λογαριασμό. Δεν σκεφτόμουν "Ωραία πέρασε μισή ωρίτσα ας ζητήσω εκ νέου ανάληψη." Δεν έπαιρνα το ρίσκο να το μάθω. Μιλάμε για skrill την πρώην moneybookers όχι paysafe, όχι neteller ότι οτιδήποτε άλλο και ας ανήκουν στον ίδιο όμιλο πλέον
Ζητησα αναληψη 15 ευρω σε τραπεζικο λογαριασμό Πειραιώς και μπήκε ολόκληρο το ποσο μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα
 
Ζητησα αναληψη 15 ευρω σε τραπεζικο λογαριασμό Πειραιώς και μπήκε ολόκληρο το ποσο μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα
Στο πα δοκιμασμένη συνταγή. Ζήτα ξανά θα μπει πάλι το ίδιο, το "πλεονέκτημα" κατά εμε είναι πως μπορείς να το κάνεις περισσότερο από μια φορές χωρίς εξτρά χρεώσεις. Το έχω κάνει μέχρι και 5 φορές μέσα σε μια μέρα Εθνική και Πειραιώς ταυτόχρονα, μάλιστα τα λεφτά έμπαιναν ταυτόχρονα στους δυο λογαριασμούς, μόνο στην Alpha αργεί.

Απότι είδα και η Eurobank μέχρι 20 ευρώ έχει όριο χωρίς έξοδα, αλλά δεν έχω λογαριασμό άρα δεν ξέρω
 
Στο πα δοκιμασμένη συνταγή. Ζήτα ξανά θα μπει πάλι το ίδιο, το "πλεονέκτημα" κατά εμε είναι πως μπορείς να το κάνεις περισσότερο από μια φορές χωρίς εξτρά χρεώσεις. Το έχω κάνει μέχρι και 5 φορές μέσα σε μια μέρα Εθνική και Πειραιώς ταυτόχρονα, μάλιστα τα λεφτά έμπαιναν ταυτόχρονα στους δυο λογαριασμούς, μόνο στην Alpha αργεί.

Απότι είδα και η Eurobank μέχρι 20 ευρώ έχει όριο χωρίς έξοδα, αλλά δεν έχω λογαριασμό άρα δεν ξέρω
Ισχυει....εβγαλα μεσα σε λιγα λεπτα 120 ευρω.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Πως να πάω λεφτά μέσω σκριλλ?
πήρα μια υπηρεσία και μου επέστρεψαν τα χρηματα
έκανα ανάληψη και μου τα έβαλαν στην σκριλλ χωρίς να έχω λογαριασμό καν εκεί :)
στο τσατ μου είπαν να κάνω εγγραφή με το εμαιλ μου,έκανα και τώρα εχω τις επιλογές
να βγαλω καρτα σκριλ
μέσω τραπέζης,κάνε 5 μέρες και κρατάει προμήθεια
μέσω καρτας κνει 3 μέρες και κρατάει προμήθεια

λεει μπορώ να βγάλω ψηφιακή καρτά
είναι εύκολο ή θέλει χαρτούρα?
 
Να βγάλεις την κάρτα είναι εύκολο απόσο θυμάμαι την ζητάς και την στέλνουν εγώ έχω την φυσική κάρτα. Απλά θα σου πάρει 10 ευρώ συνδρομή κάθε χρόνο. Μπορείς να βγάλεις τα λεφτά από κει χωρίς χρέωση πληρώνοντας τα όποια έξοδα έχεις με την συγκεκριμένη κάρτα, όπως ρεύμα, νερό, τηλέφωνο ή και κάνοντας ψώνια
 
Να βγάλεις την κάρτα είναι εύκολο απόσο θυμάμαι την ζητάς και την στέλνουν εγώ έχω την φυσική κάρτα. Απλά θα σου πάρει 10 ευρώ συνδρομή κάθε χρόνο. Μπορείς να βγάλεις τα λεφτά από κει χωρίς χρέωση πληρώνοντας τα όποια έξοδα έχεις με την συγκεκριμένη κάρτα, όπως ρεύμα, νερό, τηλέφωνο ή και κάνοντας ψώνια
Νομιζω οτι υπάρχει και μια εφάπαξ χρέωση για την έκδοση της κάρτας.
 
Ισχυει....εβγαλα μεσα σε λιγα λεπτα 120 ευρω..

Ισχυει....εβγαλα μεσα σε λιγα λεπτα 120 ευρω.....
Προσφατα εκανα αναληψη και με χρεωνε κανονικα ακόμα και οταν ζητουσα 15 ευρω....
Ακριβώς. Αν ψάξεις στην google για "έξοδα τραπεζών εμβάσματα" και εκεί θα βρεις μια λίστα με το τι χρεώνουν οι τράπεζες. όπως ανέφερα και παραπάνω μέχρι 15 ευρώ Πειραιώς, Εθνική δεν χρεώνουν τίποτα για εισερχόμενο έμβασμα, η Alpha bank έχει 5 ευρώ. Δοκιμασμένο άπειρες φορές.

Απλά να προσθέσω την επόμενη ανάληψη την ζητούσα αφού λάμβανα τα λεφτά στον λογαριασμό. Δεν σκεφτόμουν "Ωραία πέρασε μισή ωρίτσα ας ζητήσω εκ νέου ανάληψη." Δεν έπαιρνα το ρίσκο να το μάθω. Μιλάμε για skrill την πρώην moneybookers όχι paysafe, όχι neteller ότι οτιδήποτε άλλο και ας ανήκουν στον ίδιο όμιλο πλέον
Πρόσφατα εκανα αναληψη και με χρεωσε ακομα και σε ποσο των 15 ευρω!
 
Προσφατα εκανα αναληψη και με χρεωνε κανονικα ακόμα και οταν ζητουσα 15 ευρω....

Πρόσφατα εκανα αναληψη και με χρεωσε ακομα και σε ποσο των 15 ευρω!
Ναι γιατί έληξε η προσφορά που είχαν. Τα προσέχουμε αυτά!!!

Όταν υπάρχει τέτοια προσφορά σε ενημερώνει η σκριλλ
 
Το επόμενο τιπ αν και το ξέρουν όλοι αλλά μπορεί να μην το έχουν σκεφτεί ποιο είναι? Πληρώνουμε λογαριασμούς με την κάρτα σκριλλ αφού έχουμε χτίσει το αφορολόγητο και τα λεφτά που είχαμε βγάλει να πληρώσουμε τα κρατάμε στην άκρη.
Εγώ το κάνω ας πούμε ρεύμα, νερό, ψώνια σούπερ μάρκετ ή και όποιες άλλες αγορές κάνω :sneaky:
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 6HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Άρσεναλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Νταντί - Ρέιντζερς
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Πόρτο - Βιτόρια Γκιμαράες
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Τενερίφη - Τόφας
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μάλαγα - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
    PANATHA PANATHA: Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα...